Aarbakkerittet og Vestecrittet 2014
følg live resultater: TIL
16 KM45 KM95 KM132 KM142 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1102Tore Bjelland NORBryne CKM 253:49:2937.13 km/h
2117Andreas Penne Nygård NORKlepp Cykle ClubM 303:49:50+ 2237.07 km/h
3199Hans Arne Bjelland NORBryne CKM 303:49:57+ 2937.05 km/h
4118Arne Rettedal NORBogafjell Sykleklubb - Statoil BILM 403:53:48+ 4:2036.44 km/h
4121Trond Skaale NORStavanger Terrengsykkelklubb - Bros Test TeamM 353:53:48+ 4:2036.44 km/h
4113Thomas Nærland NORBryne CKM 353:53:48+ 4:2036.44 km/h
4116Sigurd Gimre NORSandnes Sykleklubb - Miles StavangerM 353:53:48+ 4:2036.44 km/h
4133Einar Lode NORBryne CKM 453:53:48+ 4:2036.44 km/h
9176Rolf Aasland NOROtra IL SykkelM 453:54:33+ 5:0436.33 km/h
10100Per Arvid Gimre NORSandnes Sykleklubb - PwCM 303:59:19+ 9:5035.60 km/h
følg live resultater: TIL
16 KM45 KM95 KM132 KM142 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1193Tone Hatteland Lima NORBryne CK - Team Hitec ProductsK 354:20:2632.72 km/h
2239Kjersti Aanderaa NORSandnes Sykleklubb - Eni NorgeK 354:30:01+ 9:3531.55 km/h
3168Hilde Hetland NORDalane SKK 404:33:03+ 12:3731.20 km/h
3308Astrid Helen Njærheim NORSandnes Sykleklubb - Norske ShellK 354:33:03+ 12:3731.20 km/h
5612Monica Hagenes NORBryne CKK 455:11:00+ 50:3427.40 km/h
6560Agnieszka Janicka NORBogafjell SykleklubbK 355:11:29+ 51:0327.35 km/h
7240Lillian Løyning NORDalane SKK 455:44:31+ 1:24:0524.73 km/h
8537Inger Ripland NORDalane SKK 555:45:51+ 1:25:2524.64 km/h
9468Christine Olsen-Hagen NORBogafjell SykleklubbK 305:52:34+ 1:32:0824.17 km/h
9460Lene Levang NORBogafjell SykleklubbK 355:52:34+ 1:32:0824.17 km/h
følg live resultater: TIL
51 KM81 KM95 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
11005Jan Gunnar Hagland NORSandnes SykleklubbM 302:11:2343.39 km/h
21064Øyvind Lerbrekk NORNærbø SKM 302:13:02+ 1:3942.85 km/h
31003Ørjan Frøiland NORBogafjell SykleklubbM 352:13:10+ 1:4742.80 km/h
41034André Danielsen Josdal NORSandnes SykleklubbM 202:13:20+ 1:5742.75 km/h
51038Gert Olav Rege NORSola CK - Baker HughesM 352:14:37+ 3:1442.34 km/h
51075Jostein Mæland NORM 502:14:37+ 3:1442.34 km/h
51045Stian Osmundsen NORBryne CK - Vestec asM 352:14:37+ 3:1442.34 km/h
51028Rolf Sør-Reime NORBryne CKM 252:14:37+ 3:1442.34 km/h
51073Jon Steinar Jonsson NORM 352:14:37+ 3:1442.34 km/h
101059Tommy Ivesdal NORBogafjell SykleklubbM 352:14:45+ 3:2242.30 km/h
følg live resultater: TIL
51 KM81 KM95 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
11071Siri Solsvik Fiksdal NORSandnes SykleklubbK 352:22:0440.13 km/h
11079Anne Beth Eiken Nilsen NORBryne CK - MPM BILK 352:22:0440.13 km/h
31046Iris Odland Knutsen NORBryne CKK 452:30:12+ 8:0937.95 km/h
41077Lillian Thu Lode NORBryne CKK 402:30:19+ 8:1637.92 km/h
51047Anett Knutson NORBryne CK - Vestec ASK 402:51:57+ 29:5433.15 km/h
61111Tiina Salmén NORDimensjon BILK 252:53:42+ 31:3932.82 km/h
71012Reidun Vehus NORDalane SKK 553:28:44+ 1:06:4127.31 km/h
© 2013-2016 : Ultimate Sport Service Powered by UltimateLIVE