Alternatieve Elfstedentoertocht Weissensee 2018 :: Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
Timing & Results
Ultimate Sport Service
auto follow leiders:
OP
200 km
Overall
-
Heren
Dames
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
10 km
20 km
30 km
40 km
50 km
60 km
70 km
80 km
90 km
100 km
110 km
120 km
130 km
140 km
150 km
160 km
170 km
180 km
190 km
200 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Ronden
Km
Tijd
Achter
Snelheid
1
037
Erik Jan Kooiman
NED
AB Transport Group
20
200.00
5:38:56
35.41 km/h
2
055
Bart Mol
NED
AB Vakwerk
20
200.00
5:39:13
+ 17
35.38 km/h
3
069
Frank Vreugdenhil
NED
AB Vakwerk
20
200.00
5:40:20
+ 1:24
35.26 km/h
4
038
Simon Schouten
NED
Royal A-ware
20
200.00
5:41:08
+ 2:12
35.18 km/h
5
088
Crispijn Ariëns
NED
Okay Fashion&Jeans/Interfarms
20
200.00
5:41:08
+ 2:13
35.18 km/h
6
089
Rick Smit
NED
AB Vakwerk
20
200.00
5:41:10
+ 2:15
35.17 km/h
7
066
Jordy Harink
NED
Bouw en Techniek
20
200.00
5:41:14
+ 2:18
35.17 km/h
8
036
Bart van der Vlugt
NED
De Haan Westerhoff Zonwering
20
200.00
5:41:16
+ 2:21
35.16 km/h
9
091
Bart de Vries
NED
Bouw en Techniek
20
200.00
5:41:17
+ 2:21
35.16 km/h
10
070
Niels Overvoorde
NED
Port of Amsterdam/SKITS
20
200.00
5:41:17
+ 2:22
35.16 km/h
auto follow leiders:
OP
200 km
Overall
-
Heren
Dames
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
10 km
20 km
30 km
40 km
50 km
60 km
70 km
80 km
90 km
100 km
110 km
120 km
130 km
140 km
150 km
160 km
170 km
180 km
190 km
200 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Ronden
Km
Tijd
Achter
Snelheid
1
095
Anne Tauber
NED
iM FARMING
20
200.00
6:33:49
30.47 km/h
2
054
Iris van der Stelt
NED
mkbasics.nl
20
200.00
6:34:06
+ 18
30.45 km/h
3
087
Elma de Vries
NED
Palet Schilderwerken
20
200.00
6:34:26
+ 38
30.42 km/h
4
020
Aggie Walsma
NED
CENNED
20
200.00
6:34:27
+ 39
30.42 km/h
5
098
Bianca Bakker
NED
ZiuZ
20
200.00
6:34:27
+ 39
30.42 km/h
6
062
Roza Blokker
NED
Lasaulec
20
200.00
6:34:29
+ 41
30.42 km/h
7
042
Ankie IJtsma
NED
CENNED
20
200.00
6:34:30
+ 41
30.42 km/h
8
053
Kim Muusse
NED
KOGA
20
200.00
6:34:30
+ 42
30.42 km/h
9
097
Beau Wagemaker
NED
KOGA
20
200.00
6:34:30
+ 42
30.42 km/h
10
070
Jennienke Kamphuis
NED
Bewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel
20
200.00
6:34:30
+ 42
30.42 km/h
auto follow leiders:
OP
200 km
Overall
-
Heren
Dames
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
10 km
20 km
30 km
40 km
50 km
60 km
70 km
80 km
90 km
100 km
110 km
120 km
130 km
140 km
150 km
160 km
170 km
180 km
190 km
200 km
auto follow leiders:
OP
200 km
Overall
-
Heren
Dames
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
10 km
20 km
30 km
40 km
50 km
60 km
70 km
80 km
90 km
100 km
110 km
120 km
130 km
140 km
150 km
160 km
170 km
180 km
190 km
200 km
Afstand
200 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Heren
Dames
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Netherlands
Afstand
Alle Afstanden
200 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Heren
Dames
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows