Grundlovsløbet
tilanne
tulokset
joukkuetulokset
etsi
suosikit
seuranta
tilastot
live streemi
scrolleri
selostaja
apua
[
mobile version
]
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
6 km
Overall
-
Mænd
Kvinder
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
10 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
336
Ragnar Gudmundsson
DEN
Hjørring Gymnasium og HF
M46-55
0:34:44
3:29 min/km
2
874
Thomas Møller Søndergaard
DEN
M36-45
0:35:29
+ 45
3:33 min/km
3
862
Morten Hejlskov
DEN
M18-35
0:35:29
+ 45
3:33 min/km
4
576
Ulrik Linden Andersen
DEN
M18-35
0:35:41
+ 57
3:35 min/km
5
62
Carsten Johannesen
DEN
Aalborg Atletik & Motion
M36-45
0:36:10
+ 1:27
3:37 min/km
6
2
Lars Bo Christiansen
DEN
M18-35
0:36:45
+ 2:01
3:41 min/km
7
562
August Holm Andersen
DEN
Hjørring Private Realskole
M13-17
0:37:00
+ 2:17
3:42 min/km
8
227
Rasmus H. Pedersen
DEN
Hjørring Private Realskole
M18-35
0:37:33
+ 2:50
3:46 min/km
9
673
Allan Andresen
DEN
M18-35
0:38:02
+ 3:18
3:49 min/km
10
660
Kim Jørgensen
DEN
M46-55
0:38:15
+ 3:31
3:50 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
6 km
Overall
-
Mænd
Kvinder
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
10 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
19
Maja Petersen
DEN
Targit
K18-35
0:38:33
3:52 min/km
2
465
Pernille Woller
DEN
BDO
K18-35
0:40:53
+ 2:21
4:06 min/km
3
654
Anette Aasen
DEN
K18-35
0:42:08
+ 3:36
4:13 min/km
4
467
Lise Hyttel
DEN
K18-35
0:42:45
+ 4:13
4:17 min/km
5
18
Anita Beith Kjeldsen
DEN
K18-35
0:44:00
+ 5:28
4:24 min/km
6
78
Maiken Sand-Jensen
DEN
K36-45
0:44:07
+ 5:35
4:25 min/km
7
157
Mette Ørnbøl Pedersen
DEN
Skallerup Seaside Resort A/S
K18-35
0:44:24
+ 5:52
4:27 min/km
8
338
Sarah Kristensen Smalbro
DEN
Hjørring Gymnasium og HF
K18-35
0:44:49
+ 6:17
4:29 min/km
9
804
Lotte Kjærskou
DEN
home
K36-45
0:46:20
+ 7:48
4:38 min/km
10
898
Dorthe Agervig
DEN
K36-45
0:46:24
+ 7:52
4:39 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
6 km
Overall
-
Mænd
Kvinder
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
6 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
6141
Karsten Bukholt
DEN
Optimizar
M36-45
0:19:11
3:12 min/km
2
6140
Rasmus Isager Hansen
DEN
AARHUS 1900/ADIDAS/INSPORT
M18-35
0:19:53
+ 43
3:19 min/km
3
7681
Morten Marinussen
DEN
NIH
M18-35
0:21:43
+ 2:33
3:38 min/km
4
6031
Vitus Bergenser
DEN
M00-12
0:21:49
+ 2:39
3:39 min/km
5
6190
Anders Egeberg Olesen
DEN
M18-35
0:22:03
+ 2:53
3:41 min/km
6
6300
Søren Bak Larsen
DEN
M18-35
0:22:07
+ 2:57
3:42 min/km
7
6511
Ulrik Højrup Nielsen
DEN
M18-35
0:22:42
+ 3:32
3:47 min/km
8
7956
Lasse Lassen
DEN
M18-35
0:23:03
+ 3:53
3:51 min/km
9
6242
Sebastian Leth Klinge
DEN
Skallerup Seaside Resort A/S
M18-35
0:23:29
+ 4:19
3:55 min/km
10
7854
Tobias Leth Klinge
DEN
M13-17
0:23:37
+ 4:26
3:57 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
6 km
Overall
-
Mænd
Kvinder
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
10 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
19
Maja Petersen
DEN
Targit
K18-35
0:38:33
3:52 min/km
2
465
Pernille Woller
DEN
BDO
K18-35
0:40:53
+ 2:21
4:06 min/km
3
654
Anette Aasen
DEN
K18-35
0:42:08
+ 3:36
4:13 min/km
4
467
Lise Hyttel
DEN
K18-35
0:42:45
+ 4:13
4:17 min/km
5
18
Anita Beith Kjeldsen
DEN
K18-35
0:44:00
+ 5:28
4:24 min/km
6
78
Maiken Sand-Jensen
DEN
K36-45
0:44:07
+ 5:35
4:25 min/km
7
157
Mette Ørnbøl Pedersen
DEN
Skallerup Seaside Resort A/S
K18-35
0:44:24
+ 5:52
4:27 min/km
8
338
Sarah Kristensen Smalbro
DEN
Hjørring Gymnasium og HF
K18-35
0:44:49
+ 6:17
4:29 min/km
9
804
Lotte Kjærskou
DEN
home
K36-45
0:46:20
+ 7:48
4:38 min/km
10
898
Dorthe Agervig
DEN
K36-45
0:46:24
+ 7:52
4:39 min/km
Matka
10 km
6 km
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Mænd
Kvinder
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
valitse matka ja sarja
joukkuetuloksia ei saatavilla
pikahaku
laajempi haku
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Kaikki Kansallisuudet
Denmark
Faroe Islands
Germany
Iceland
Norway
Matka
Kaikki Matkat
10 km
6 km
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Mænd
Kvinder
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Aika
Maali
anna hakuehto, ole hyvä!
Lajitteluehto
Aika
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Nouseva
Laskeva
et ole lisännyt kilpailijoita suosikkeihin. valitse suosikit klikkaamalla +-merkkiä tulosluettelosta tai hakutoiminnan avulla.
ei väliaika näyttöjä saatavilla
1 ikkuna
2 ikunoita
4 ikunoita
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE