Knarvik Ungdoms mila
resultattavla
resultat
lagresultat
sök
mina favoriter
spårning
statistik
live stream
scroller
kommentator
hjälp
[
mobile version
]
följ resultater:
ON
Ungdomsmila
2 km
Overall
-
Mænd
Kvinder
-
Gutter 10 trinn
Gutter 8 trinn
Gutter 9 trinn
Jenter 10 trinn
Jenter 8 trinn
Jenter 9 trinn
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Nuvarande Ställning
Snabbaste Mellantider
2 km
Plats
Nummer
Namn
Nationalitet
Klubb
åldersklass
Tid
Diff
Hastighet
1
1562
Magnus Austgulen Hestnes
Osterøy ungdomsskule
M10
0:07:44
3:52 min/km
2
843
Tarald Kristoffersen
Matre skule
M9
0:07:49
+ 5
3:55 min/km
3
1602
Magnus Reigstad Hannisdal
Osterøy ungdomsskule
M10
0:07:52
+ 8
3:56 min/km
4
939
Adrian Landås Ulvatn
OSTEREIDET UNGDOMSSKULE
M9
0:07:54
+ 11
3:57 min/km
5
838
Marius Høgheim Vaktskjold
Lindås ungdomsskule
M9
0:07:57
+ 13
3:59 min/km
6
1083
Sander Kjeseth Rath
Radøy ungdomsskule
M9
0:07:58
+ 14
3:59 min/km
7
1531
Vegard Senneset Veland
OSTEREIDET UNGDOMSSKULE
M10
0:07:59
+ 15
4:00 min/km
8
1306
Martin Kvamme Kalnes
Knarvik ungdomsskule
M10
0:08:00
+ 16
4:00 min/km
9
1280
Thomas Addisu Sæve Frette
Knarvik ungdomsskule
M10
0:08:00
+ 16
4:00 min/km
10
401
Håkon Bru Reigstad
Osterøy ungdomsskule
M8
0:08:06
+ 23
4:03 min/km
följ resultater:
ON
Ungdomsmila
2 km
Overall
-
Mænd
Kvinder
-
Gutter 10 trinn
Gutter 8 trinn
Gutter 9 trinn
Jenter 10 trinn
Jenter 8 trinn
Jenter 9 trinn
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Nuvarande Ställning
Snabbaste Mellantider
2 km
Plats
Nummer
Namn
Nationalitet
Klubb
åldersklass
Tid
Diff
Hastighet
1
453
Evie Kalnes Dencker
Radøy ungdomsskule
W8
0:08:40
4:20 min/km
2
1248
Verhofstad Maike
Fedje Skule
W10
0:08:48
+ 8
4:24 min/km
3
1447
Sahr Bonga
Meland ungdomsskule
W10
0:08:56
+ 17
4:28 min/km
4
1033
Sanna Håland
Osterøy ungdomsskule
W9
0:09:02
+ 23
4:31 min/km
5
1735
Helga Brudevoll
Flatbygdi
W9
0:09:04
+ 24
4:32 min/km
6
173
Laura Malene Sunde Møvik
Knarvik ungdomsskule
W8
0:09:05
+ 25
4:33 min/km
7
1278
Alise Tvilde Evensen
Knarvik ungdomsskule
W10
0:09:05
+ 25
4:33 min/km
8
652
Anniken Mjelde
Danielsen Ungdomsskule Osterøy
W9
0:09:06
+ 27
4:33 min/km
9
732
Mille Tveit Porsmyr
Knarvik ungdomsskule
W9
0:09:07
+ 27
4:34 min/km
10
166
Margit Amalie Jøsendal
Knarvik ungdomsskule
W8
0:09:08
+ 29
4:34 min/km
följ resultater:
ON
2 km
Overall
-
Mænd
Kvinder
-
Gutter 10 trinn
Gutter 8 trinn
Gutter 9 trinn
Jenter 10 trinn
Jenter 8 trinn
Jenter 9 trinn
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Nuvarande Ställning
Snabbaste Mellantider
2 km
följ resultater:
ON
2 km
Overall
-
Mænd
Kvinder
-
Gutter 10 trinn
Gutter 8 trinn
Gutter 9 trinn
Jenter 10 trinn
Jenter 8 trinn
Jenter 9 trinn
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Nuvarande Ställning
Snabbaste Mellantider
2 km
Distans
2 km
åldersklass
Alla åldersklasser
-
Mænd
Kvinder
-
Gutter 10 trinn
Gutter 8 trinn
Gutter 9 trinn
Jenter 10 trinn
Jenter 8 trinn
Jenter 9 trinn
välj distans och åldersklass
inga lagresultat
snabbsökning
sök med detalj
Nummer
Förnamn
Efternamn
Klubb
Stad
Nationalitet
Alla Nationaliteter
Distans
Alla Evenemang
2 km
åldersklass
Alla åldersklasser
-
Mænd
Kvinder
-
Gutter 10 trinn
Gutter 8 trinn
Gutter 9 trinn
Jenter 10 trinn
Jenter 8 trinn
Jenter 9 trinn
Tid
Mål
vänligen ange sökkriterier!
Sortera efter
Tid
Nummer
Förnamn
Efternamn
Klubb
Stad
Nationalitet
Stigande
Nedåtgående
du har inga favoriter. lägg till favoriter genom att klicka på + -teckna från resultat eller sök.
inga scroller
1 skärm
2 skärmar
4 skärmar
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE