Pyhän Olavin Maraton
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
Aikuisurheiluliiton SM
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
Miehet Maraton
Maraton
Puolimaraton
10,6 km
Sauvakävely 21,1 KM
Sauvakävely 10,6 km
Kuntokävely 10,6 km
Back to Life 500 m
Back to Life 1000 m
Back to Life 1500 m
Overall
-
Miehet
Naiset
-
M Yleinen
M 30
M 35
M 40
M 45
M 50
M 55
M 60
M 65
M 70
M 75
M 80
N Yleinen
N 30
N 35
N 40
N 45
N 50
N 55
N 60
N 65
N 70
N 75
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21,1 km
42,195 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
101
Henri Ansio
FIN
Finnish Marathon Runners
M30
2:45:30
3:56 min/km
2
128
Jari Leppimäki
FIN
Kunto-Pirkat
M50
2:54:14
+ 8:44
4:08 min/km
3
115
Hansi Kitti
FIN
Oulun NMKY:n Urheilijat
M45
2:54:39
+ 9:09
4:09 min/km
4
127
Kari Lehkonen
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
M50
2:55:54
+ 10:24
4:11 min/km
5
105
Janne Saarnilehto
FIN
Finnish Marathon Runners
M40
3:01:44
+ 16:14
4:19 min/km
6
11
Erkki Rintala
FIN
Team Rahola, Tampere
M
3:04:23
+ 18:53
4:23 min/km
7
138
Timo Roschier
FIN
Polvijärven Vauhti
M55
3:04:35
+ 19:06
4:23 min/km
8
106
Petri Hyttinen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:05:47
+ 20:18
4:25 min/km
9
104
Petri Juuti
FIN
Kenttäurheilijat-58
M35
3:06:48
+ 21:18
4:26 min/km
10
125
Petri Harsunen
FIN
Ullavan Kilpa
M50
3:07:32
+ 22:02
4:27 min/km
11
118
Juha Tuononen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M45
3:09:32
+ 24:02
4:30 min/km
12
113
Veikko Punkka
FIN
Tampereen maratonklubi
M45
3:09:41
+ 24:11
4:30 min/km
13
110
Jouni Karppi
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:10:06
+ 24:36
4:31 min/km
14
12
Markus Ilva
FIN
Team Rahola
M35
3:10:58
+ 25:28
4:32 min/km
15
120
Pasi Ala-Korpi
FIN
Ullavan Kilpa
M45
3:14:59
+ 29:29
4:38 min/km
16
109
Jani Vaheristo
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
3:15:12
+ 29:42
4:38 min/km
17
157
Markku Paukkonen
FIN
Leppävirran Urheilijat
M65
3:15:15
+ 29:45
4:38 min/km
18
131
Jarmo Rintala
FIN
Tampereen Maratonklubi
M50
3:17:27
+ 31:57
4:41 min/km
19
102
Marko Palohuhta
FIN
Ullavan Kilpa
M30
3:18:50
+ 33:21
4:43 min/km
20
112
Jouni Lehto
FIN
LahtiSport35+
M45
3:19:17
+ 33:47
4:44 min/km
21
149
Reijo Matikainen
FIN
Tikkakosken Tikka
M60
3:20:09
+ 34:39
4:45 min/km
22
130
Jouni Kanerva
FIN
Tikkakosken Tikka
M50
3:22:18
+ 36:49
4:48 min/km
23
155
Jaakko Rouhiainen
FIN
Kunto-Pirkat
M65
3:23:42
+ 38:12
4:50 min/km
24
126
Pertti Riepula
FIN
Kuivaniemen Yritys
M50
3:23:52
+ 38:22
4:50 min/km
25
146
Jorma Kinnunen
FIN
Suomussalmen Rasti
M60
3:24:18
+ 38:48
4:51 min/km
auto follow leiders:
OP
Naiset Maraton
Maraton
Puolimaraton
10,6 km
Sauvakävely 21,1 KM
Sauvakävely 10,6 km
Kuntokävely 10,6 km
Back to Life 500 m
Back to Life 1000 m
Back to Life 1500 m
Overall
-
Miehet
Naiset
-
M Yleinen
M 30
M 35
M 40
M 45
M 50
M 55
M 60
M 65
M 70
M 75
M 80
N Yleinen
N 30
N 35
N 40
N 45
N 50
N 55
N 60
N 65
N 70
N 75
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21,1 km
42,195 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
186
Sari Juuti
FIN
Kenttäurheilijat -58
N
3:06:49
4:26 min/km
2
184
Mirja Vartiainen
FIN
Espoon Tapiot
N40
3:19:38
+ 12:50
4:44 min/km
3
181
Eeva-Liisa Hotakainen
FIN
Tampereen Maratonklubi
N35
3:21:49
+ 15:00
4:47 min/km
4
183
Mari Nieminen
FIN
Tampereen Maratonklubi
N40
3:22:25
+ 15:37
4:48 min/km
5
192
Marie-Louise Carp
FIN
Vörå IF
N45
3:28:33
+ 21:44
4:57 min/km
6
194
Tarja Antell
FIN
Porvoon Urheilijat
N50
3:30:45
+ 23:56
5:00 min/km
7
180
Reetta Nenonen
FIN
Rauhanlahti Roud Runners
N30
3:31:25
+ 24:36
5:01 min/km
8
182
Riikka Burke
FIN
Rauhanlahti Roud Runners
N35
3:33:08
+ 26:20
5:04 min/km
9
196
Tuula Yrjölä
FIN
Hämeenlinnan Tarmo
N55
3:33:33
+ 26:44
5:04 min/km
10
198
Hellevi Mankki
FIN
Imatran Urheilijat Ry
N60
3:35:58
+ 29:09
5:08 min/km
11
190
Merja Honkonen-Pohjonen
FIN
Perho Kiri
N45
3:37:56
+ 31:07
5:10 min/km
12
33
Anu Ossberg
FIN
Team Rahola
N40
3:40:04
+ 33:15
5:13 min/km
13
197
Elina Lyytikäinen
FIN
Pyhäselän Urheilijat
N60
3:47:37
+ 40:48
5:24 min/km
14
31
Tiina Häkkinen
FIN
Team Rahola
N30
3:47:56
+ 41:08
5:25 min/km
15
36
Elena Bogdanova
RUS
Karjala, RUS
N50
3:48:09
+ 41:20
5:25 min/km
16
187
Maija Laurikkala-Dewes
FIN
Tampereen maratonklubi
N40
3:48:39
+ 41:50
5:26 min/km
17
195
Arja Pirhonen
FIN
Tikkalan veikot
N50
3:48:40
+ 41:51
5:26 min/km
18
188
Tuula Vataja
FIN
Kankaanpään Maratonklubi
N45
3:52:59
+ 46:10
5:32 min/km
19
191
Tuula Martiskainen
FIN
Ultrajuoksuseura Sisu
N45
3:55:51
+ 49:03
5:36 min/km
20
34
Mari Järvinen
FIN
Team Rahola
N45
3:55:59
+ 49:10
5:36 min/km
21
37
Jaana Putkinen
FIN
Team Rahola
N55
3:56:57
+ 50:08
5:37 min/km
22
185
Kaisu Hyttinen
FIN
Rauhalahti Road Runners ry
N40
4:02:14
+ 55:25
5:45 min/km
23
199
Leena Kosonen
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
N65
4:02:34
+ 55:45
5:45 min/km
24
42
Marketta Kujanpää
FIN
Tampere
N50
4:04:48
+ 57:59
5:49 min/km
25
200
Hannele Kivistö
FIN
Sporttiveteraanit
N70
4:28:16
+ 1:21:27
6:22 min/km
auto follow leiders:
OP
Puolimaraton
Maraton
Puolimaraton
10,6 km
Sauvakävely 21,1 KM
Sauvakävely 10,6 km
Kuntokävely 10,6 km
Back to Life 500 m
Back to Life 1000 m
Back to Life 1500 m
Overall
-
Miehet
Naiset
-
M Yleinen
M 30
M 35
M 40
M 45
M 50
M 55
M 60
M 65
M 70
M 75
M 80
N Yleinen
N 30
N 35
N 40
N 45
N 50
N 55
N 60
N 65
N 70
N 75
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21,1 km
42,195 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
101
Henri Ansio
FIN
Finnish Marathon Runners
M30
2:45:30
3:56 min/km
2
128
Jari Leppimäki
FIN
Kunto-Pirkat
M50
2:54:14
+ 8:44
4:08 min/km
3
115
Hansi Kitti
FIN
Oulun NMKY:n Urheilijat
M45
2:54:39
+ 9:09
4:09 min/km
4
127
Kari Lehkonen
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
M50
2:55:54
+ 10:24
4:11 min/km
5
105
Janne Saarnilehto
FIN
Finnish Marathon Runners
M40
3:01:44
+ 16:14
4:19 min/km
6
11
Erkki Rintala
FIN
Team Rahola, Tampere
M
3:04:23
+ 18:53
4:23 min/km
7
138
Timo Roschier
FIN
Polvijärven Vauhti
M55
3:04:35
+ 19:06
4:23 min/km
8
106
Petri Hyttinen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:05:47
+ 20:18
4:25 min/km
9
104
Petri Juuti
FIN
Kenttäurheilijat-58
M35
3:06:48
+ 21:18
4:26 min/km
10
186
Sari Juuti
FIN
Kenttäurheilijat -58
N
3:06:49
+ 21:20
4:26 min/km
11
125
Petri Harsunen
FIN
Ullavan Kilpa
M50
3:07:32
+ 22:02
4:27 min/km
12
118
Juha Tuononen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M45
3:09:32
+ 24:02
4:30 min/km
13
113
Veikko Punkka
FIN
Tampereen maratonklubi
M45
3:09:41
+ 24:11
4:30 min/km
14
110
Jouni Karppi
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:10:06
+ 24:36
4:31 min/km
15
12
Markus Ilva
FIN
Team Rahola
M35
3:10:58
+ 25:28
4:32 min/km
16
120
Pasi Ala-Korpi
FIN
Ullavan Kilpa
M45
3:14:59
+ 29:29
4:38 min/km
17
109
Jani Vaheristo
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
3:15:12
+ 29:42
4:38 min/km
18
157
Markku Paukkonen
FIN
Leppävirran Urheilijat
M65
3:15:15
+ 29:45
4:38 min/km
19
131
Jarmo Rintala
FIN
Tampereen Maratonklubi
M50
3:17:27
+ 31:57
4:41 min/km
20
102
Marko Palohuhta
FIN
Ullavan Kilpa
M30
3:18:50
+ 33:21
4:43 min/km
21
112
Jouni Lehto
FIN
LahtiSport35+
M45
3:19:17
+ 33:47
4:44 min/km
22
184
Mirja Vartiainen
FIN
Espoon Tapiot
N40
3:19:38
+ 34:09
4:44 min/km
23
149
Reijo Matikainen
FIN
Tikkakosken Tikka
M60
3:20:09
+ 34:39
4:45 min/km
24
181
Eeva-Liisa Hotakainen
FIN
Tampereen Maratonklubi
N35
3:21:49
+ 36:19
4:47 min/km
25
130
Jouni Kanerva
FIN
Tikkakosken Tikka
M50
3:22:18
+ 36:49
4:48 min/km
auto follow leiders:
OP
10,6 km
21,1 km
42,195 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
101
Henri Ansio
FIN
Finnish Marathon Runners
M30
2:45:30
3:56 min/km
2
128
Jari Leppimäki
FIN
Kunto-Pirkat
M50
2:54:14
+ 8:44
4:08 min/km
3
115
Hansi Kitti
FIN
Oulun NMKY:n Urheilijat
M45
2:54:39
+ 9:09
4:09 min/km
4
127
Kari Lehkonen
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
M50
2:55:54
+ 10:24
4:11 min/km
5
105
Janne Saarnilehto
FIN
Finnish Marathon Runners
M40
3:01:44
+ 16:14
4:19 min/km
6
11
Erkki Rintala
FIN
Team Rahola, Tampere
M
3:04:23
+ 18:53
4:23 min/km
7
138
Timo Roschier
FIN
Polvijärven Vauhti
M55
3:04:35
+ 19:06
4:23 min/km
8
106
Petri Hyttinen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:05:47
+ 20:18
4:25 min/km
9
104
Petri Juuti
FIN
Kenttäurheilijat-58
M35
3:06:48
+ 21:18
4:26 min/km
10
186
Sari Juuti
FIN
Kenttäurheilijat -58
N
3:06:49
+ 21:20
4:26 min/km
11
125
Petri Harsunen
FIN
Ullavan Kilpa
M50
3:07:32
+ 22:02
4:27 min/km
12
118
Juha Tuononen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M45
3:09:32
+ 24:02
4:30 min/km
13
113
Veikko Punkka
FIN
Tampereen maratonklubi
M45
3:09:41
+ 24:11
4:30 min/km
14
110
Jouni Karppi
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:10:06
+ 24:36
4:31 min/km
15
12
Markus Ilva
FIN
Team Rahola
M35
3:10:58
+ 25:28
4:32 min/km
16
120
Pasi Ala-Korpi
FIN
Ullavan Kilpa
M45
3:14:59
+ 29:29
4:38 min/km
17
109
Jani Vaheristo
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
3:15:12
+ 29:42
4:38 min/km
18
157
Markku Paukkonen
FIN
Leppävirran Urheilijat
M65
3:15:15
+ 29:45
4:38 min/km
19
131
Jarmo Rintala
FIN
Tampereen Maratonklubi
M50
3:17:27
+ 31:57
4:41 min/km
20
102
Marko Palohuhta
FIN
Ullavan Kilpa
M30
3:18:50
+ 33:21
4:43 min/km
21
112
Jouni Lehto
FIN
LahtiSport35+
M45
3:19:17
+ 33:47
4:44 min/km
22
184
Mirja Vartiainen
FIN
Espoon Tapiot
N40
3:19:38
+ 34:09
4:44 min/km
23
149
Reijo Matikainen
FIN
Tikkakosken Tikka
M60
3:20:09
+ 34:39
4:45 min/km
24
181
Eeva-Liisa Hotakainen
FIN
Tampereen Maratonklubi
N35
3:21:49
+ 36:19
4:47 min/km
25
130
Jouni Kanerva
FIN
Tikkakosken Tikka
M50
3:22:18
+ 36:49
4:48 min/km
Afstand
Maraton
Puolimaraton
10,6 km
Sauvakävely 21,1 KM
Sauvakävely 10,6 km
Kuntokävely 10,6 km
Back to Life 500 m
Back to Life 1000 m
Back to Life 1500 m
Categorie
Alle Categorieen
-
Miehet
Naiset
-
M Yleinen
M 30
M 35
M 40
M 45
M 50
M 55
M 60
M 65
M 70
M 75
M 80
N Yleinen
N 30
N 35
N 40
N 45
N 50
N 55
N 60
N 65
N 70
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Finland
Russia
Spain
Swaziland
Sweden
Afstand
Alle Afstanden
10,6 km
Back to Life 1000 m
Back to Life 1500 m
Back to Life 500 m
Kuntokävely 10,6 km
Maraton
Puolimaraton
Sauvakävely 10,6 km
Sauvakävely 21,1 KM
Categorie
Alle Categorieen
-
Miehet
Naiset
-
M
M Yleinen
P 13
P 15
M 17
M 30
M 35
M 40
M 45
M 50
M 55
M 60
M 65
M 70
M 75
M 80
N Yleinen
T 13
T 15
N 17
N 30
N 35
N 40
N 45
N 50
N 55
N 60
N 65
N 70
N
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
Aikuisurheiluliiton SM-Kisat : lähtölista
Aikuisurheiluliiton SM-Kisat : Tulokset
Aikuisurheiluliiton SM-Kisat : Joukkuetulokset
Aikuisurheiluliiton SM-Kisat : Lehdistömuoto
Pyhän Olavin Maraton
Pyhän Olavin Maraton : PDF Tulokset
Pyhän Olavin Maraton : Lehdistömuoto
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE