CyclingPlanet Surprise // Nordhavn Cross og MTB
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
Kombiklassen
Eliteklassen
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
3 km
6 km
9 km
12 km
15 km
18 km
21 km
24 km
27 km
30 km
33 km
36 km
39 km
42 km
45 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Ronden
Km
Tijd
Achter
Snelheid
1
63
Louis Bendixen
DEN
Team Heino Cykler
7
21.00
1:04:49
19.44 km/h
2
51
Tommy Moberg
DEN
Team Heino Cykler
7
21.00
1:07:26
+ 2:38
18.69 km/h
3
88
Jens Frey Halling
DEN
Team Heino Cykler
7
21.00
1:08:22
+ 3:34
18.43 km/h
4
96
Steen Mørch
DEN
Amager Cykle Ring
7
21.00
1:11:16
+ 6:27
17.68 km/h
18 km
5
15
Niklas Letholm
DEN
Roskilde MTB
6
18.00
1:01:06
+ 5:39
17.68 km/h
6
76
Hans Landbo
DEN
HMTBK
6
18.00
1:01:14
+ 5:47
17.64 km/h
7
101
Mads Klinke
DEN
Roskilde CR
6
18.00
1:01:44
+ 6:17
17.50 km/h
8
28
Yehns Dichie
DEN
Team Christiania
6
18.00
1:02:37
+ 7:10
17.25 km/h
9
16
Niels Leist
DEN
OCC
6
18.00
1:03:09
+ 7:42
17.10 km/h
10
22
Rasmus Dige
DEN
Team Food-n-Motion
6
18.00
1:03:13
+ 7:46
17.09 km/h
auto follow leiders:
OP
Kombiklassen
Eliteklassen
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
3 km
6 km
9 km
12 km
15 km
18 km
21 km
24 km
27 km
30 km
33 km
36 km
39 km
42 km
45 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Ronden
Km
Tijd
Achter
Snelheid
1
37
Lærke Avnbæk Aamann
DEN
Holte MTB Klub
5
15.00
1:06:41
13.50 km/h
12 km
2
86
Cat Grage
DEN
Team Heino Cykler
4
12.00
0:49:15
14.62 km/h
auto follow leiders:
OP
Kombiklassen
Eliteklassen
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
3 km
6 km
9 km
12 km
15 km
18 km
21 km
24 km
27 km
30 km
33 km
36 km
39 km
42 km
45 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Ronden
Km
Tijd
Achter
Snelheid
1
67
Frank Hansen
DEN
PH-EL & Sikring
5
15.00
0:53:55
16.69 km/h
2
129
William Olander
DEN
HMTBK
5
15.00
0:55:35
+ 1:40
16.20 km/h
3
68
Jesper Frilund
DEN
PH-EL & Sikring
5
15.00
0:55:54
+ 2:00
16.10 km/h
4
81
Anders Aarkrog Jepsen
DEN
5
15.00
0:57:20
+ 3:26
15.70 km/h
5
120
Jeppe Thiemer
DEN
Velopress
5
15.00
1:03:04
+ 9:09
14.27 km/h
6
137
Lars Ingemann Hansen
DEN
Team Velopress
5
15.00
1:05:48
+ 11:53
13.68 km/h
12 km
7
140
Flemming Fisker
DEN
4
12.00
0:44:53
+ 1:43
16.05 km/h
8
111
Ulrik Skovgaard-Mortensen
DEN
Carl Ras A/S
4
12.00
0:46:14
+ 3:05
15.57 km/h
9
79
Bo Thomsen
DEN
4
12.00
0:46:30
+ 3:21
15.49 km/h
10
31
Jimmi Johansen
DEN
4
12.00
0:46:38
+ 3:29
15.44 km/h
auto follow leiders:
OP
Kombiklassen
Eliteklassen
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
3 km
6 km
9 km
12 km
15 km
18 km
21 km
24 km
27 km
30 km
33 km
36 km
39 km
42 km
45 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Ronden
Km
Tijd
Achter
Snelheid
1
107
Mette Pilsgaard
DEN
Carl Ras A/S
4
12.00
0:49:21
14.59 km/h
2
78
Diana Brälye
DEN
DMK
4
12.00
0:51:38
+ 2:18
13.95 km/h
3
98
Laila Hünersen
DEN
Dansk Mountainbike Klub
4
12.00
0:55:57
+ 6:36
12.87 km/h
4
74
Stine Christiansen
DEN
PH-EL & Sikring
4
12.00
0:56:52
+ 7:31
12.66 km/h
5
41
Lene Børgesen
DEN
Hvidovre Cykle Klub
4
12.00
0:58:46
+ 9:26
12.25 km/h
9 km
6
121
Caroline Mathilde Hede
DEN
Hmtbk
3
9.00
0:45:49
+ 9:09
11.79 km/h
7
47
Martina Lerche
DEN
Team Heino Cykler
3
9.00
0:47:01
+ 10:21
11.49 km/h
8
43
Trine Kvist Willumsen
DEN
Team Heino Cykler
3
9.00
0:59:42
+ 23:02
9.05 km/h
Afstand
Kombiklassen
Eliteklassen
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Australia
Denmark
Afstand
Alle Afstanden
Eliteklassen
Kombiklassen
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE