Tour des Fjords Classic
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
110 km
51 km
Overall
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Kvinner 70 år og eldre
Kvinner uden alder opgivet
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
Menn uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
80 km
110 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
146
Kristjan Osaland
NOR
Sandnes Sykleklubb
M16-19
2:49:58
38.83 km/h
1
148
Tor Arne Gilje
NOR
Sandnes Sykleklubb
M20-29
2:49:58
38.83 km/h
1
147
Emil Ims Svendsbø
NOR
Sandnes Sykleklubb
M16-19
2:49:58
38.83 km/h
4
150
Thomas Ingebretsen
NOR
Sandnes Sykleklubb
M20-29
2:52:29
+ 2:32
38.27 km/h
5
127
Eirik Lunder
NOR
Stavanger SK
M16-19
2:52:35
+ 2:38
38.24 km/h
5
106
Christoffer Ellingsen
NOR
Sandnes Sykleklubb
M16-19
2:52:35
+ 2:38
38.24 km/h
5
151
Joakim Frafjord
NOR
Sandnes Sykleklubb
M16-19
2:52:35
+ 2:38
38.24 km/h
8
154
Ole Christian Myrmel
NOR
Kristiansands Cykleklubb
M30-39
2:54:44
+ 4:47
37.77 km/h
9
159
Håkon Austad
NOR
Bærum OCK
M30-39
2:56:01
+ 6:04
37.50 km/h
9
157
Svein Erik Haugland
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
M30-39
2:56:01
+ 6:04
37.50 km/h
auto follow leiders:
OP
110 km
51 km
Overall
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Kvinner 70 år og eldre
Kvinner uden alder opgivet
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
Menn uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
80 km
110 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
253
Irene Kristin Eikemo
NOR
Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel
K40-49
3:05:19
35.62 km/h
1
252
Stine Borgli
NOR
Bryne Cykleklubb
K20-29
3:05:19
35.62 km/h
1
251
Birgitte Ravndal
NOR
Grimstad SK
K20-29
3:05:19
35.62 km/h
4
240
Ingvild Roti
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
K20-29
3:07:32
+ 2:13
35.20 km/h
4
234
Izzy Edmundson
GBR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
K20-29
3:07:32
+ 2:13
35.20 km/h
6
225
Astrid Helen Njærheim
NOR
Sandnes Sykleklubb
K30-39
3:12:52
+ 7:33
34.22 km/h
7
243
Elise Andreassen
NOR
Sandnes Sykleklubb
K20-29
3:13:05
+ 7:46
34.18 km/h
8
244
Julie Kristina Fatnes
NOR
Sandnes Sykleklubb
K16-19
3:20:36
+ 15:17
32.90 km/h
9
346
Annette Frøyland Hoff
NOR
K40-49
3:20:48
+ 15:29
32.87 km/h
10
507
Liv Birkeland
NOR
K40-49
3:21:42
+ 16:23
32.72 km/h
auto follow leiders:
OP
110 km
51 km
Overall
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Kvinner 70 år og eldre
Kvinner uden alder opgivet
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
Menn uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
51 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
832
Elliot Kim Jørpeland
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
M40-49
1:26:03
35.57 km/h
2
803
Torbjørn Øvrebø
NOR
M20-29
1:26:14
+ 12
35.49 km/h
3
829
Thor Erik Nilsen
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
M30-39
1:26:31
+ 28
35.38 km/h
4
851
Eirik Bore
NOR
M30-39
1:27:01
+ 59
35.17 km/h
5
342
Henning Gilje
NOR
M40-49
1:28:30
+ 2:28
34.58 km/h
5
732
Jens Hæreid
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
M30-39
1:28:30
+ 2:28
34.58 km/h
7
712
Aslak Stavnheim
NOR
Bryne Cykleklubb
M30-39
1:28:56
+ 2:54
34.41 km/h
7
724
Alf Erik Malm
NOR
M40-49
1:28:56
+ 2:54
34.41 km/h
9
728
Per Grøsvik
NOR
M40-49
1:29:02
+ 3:00
34.37 km/h
10
650
Per Erik Wærum
NOR
M50-59
1:35:58
+ 9:56
31.89 km/h
auto follow leiders:
OP
110 km
51 km
Overall
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Kvinner 70 år og eldre
Kvinner uden alder opgivet
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
Menn uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
51 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
809
Amy Mir
NOR
K20-29
1:36:07
31.84 km/h
2
814
Jane Stacey
NOR
K40-49
1:38:06
+ 1:59
31.19 km/h
3
808
May Hege Aastebøl
NOR
K40-49
1:43:59
+ 7:52
29.43 km/h
4
830
Hilde Ness Olsen
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
K30-39
1:44:23
+ 8:16
29.32 km/h
5
849
Marianne Maubach
NOR
Sandnes Sykleklubb
K40-49
1:50:58
+ 14:51
27.58 km/h
6
831
Mari Munthe Landsnes
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
K40-49
1:52:55
+ 16:48
27.10 km/h
7
713
Eli Orre
NOR
K30-39
1:55:22
+ 19:16
26.52 km/h
8
726
Kjellaug Røiseland
NOR
Sandnes Sykleklubb
K30-39
1:55:39
+ 19:32
26.46 km/h
9
871
Caroline Irwin Larsen
NOR
K20-29
1:56:12
+ 20:05
26.34 km/h
10
769
Carol Tervet
GBR
K30-39
1:56:16
+ 20:09
26.32 km/h
Afstand
110 km
51 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Austria
Belgium
Bulgaria
Denmark
Germany
Great Britain
Netherlands
Norway
Peru
Poland
Portugal
Spain
United States
Venezuela
Afstand
Alle Afstanden
110 km
51 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE