Helsinki City Triathlon
tilanne
tulokset
joukkuetulokset
etsi
suosikit
seuranta
tilastot
live streemi
scrolleri
selostaja
apua
[
mobile version
]
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
Miehet Kilpapyörä
Swim
Uinti 300m
T1
Vaihto 1
Bike
Pyora 4,5 km
Pyora 9 km
T2
Vaihto 2
Run
Juoksu 1,5 km
Juoksu 3 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
1575
Mikko Purhonen
FIN
Triathlon Vantaa
MK
0:32:53
3:50 min/km
2
1581
Samuli Keisu
FIN
Keisus Extreme Saunas
MYL
0:34:13
+ 1:20
3:47 min/km
3
717
Tuomas Iivanainen
FIN
NAT
M40
0:38:26
+ 5:33
4:34 min/km
4
1576
Arto Sorvoja
FIN
MK
0:38:35
+ 5:42
4:31 min/km
5
808
Simo-Viljami Ojanen
FIN
Electrofit
M
0:38:44
+ 5:51
4:21 min/km
6
1578
Kimmo Valtanen
FIN
Helsinki
MK40
0:39:32
+ 6:40
4:39 min/km
7
1552
Jukka Sjösten
FIN
St karins
MK40
0:40:26
+ 7:34
4:25 min/km
8
1582
Atso Iivanainen
FIN
Simmis
MK
0:40:30
+ 7:37
4:29 min/km
9
1577
Andrew Thompson
USA
United States Embassy Helsinki, Finland
MK
0:40:39
+ 7:46
4:32 min/km
10
1583
Mikael Mård
FIN
Triathlon Vantaa
MK
0:40:50
+ 7:58
4:50 min/km
11
1572
Pekko Malmstedt
FIN
Kaivanto
MK
0:40:53
+ 8:00
4:34 min/km
12
1579
Daniel Af Hällström
FIN
Accenture
MK
0:40:56
+ 8:04
4:38 min/km
13
987
Jonas Källström
FIN
Digia
MK
0:41:10
+ 8:18
5:02 min/km
14
957
Kai Pasonen
FIN
3 Step IT
MK40
0:41:14
+ 8:22
4:48 min/km
15
981
Hannu Eskola
FIN
Digia
M
0:41:25
+ 8:32
4:26 min/km
16
991
Veikko Nokkala
FIN
Digia
MK
0:41:47
+ 8:54
4:51 min/km
17
735
Markus Tanskanen
FIN
Lopen Samoojat
M
0:42:13
+ 9:20
5:16 min/km
18
1544
Ari Nikki
FIN
Porin Tarmo
MK50
0:42:19
+ 9:26
4:51 min/km
19
738
Kimmo Uusikumpu
FIN
Sotungin Kylähullut
M40
0:42:26
+ 9:33
4:28 min/km
20
1535
Tuomas Hämäläinen
FIN
MK40
0:42:45
+ 9:53
5:03 min/km
21
730
Jarno Ritakorpi
FIN
Caverion Suomi Oy
M40
0:42:52
+ 9:59
5:29 min/km
22
1573
Ville Nummelin
FIN
Urheiluhallit Oy
MK
0:42:54
+ 10:01
5:10 min/km
23
920
Ville Mannila
FIN
MK
0:42:55
+ 10:03
4:50 min/km
24
1539
Gerd Lueneburg
GER
MK40
0:42:58
+ 10:06
5:07 min/km
25
737
Pekka Turpeinen
FIN
FINNISH LOW SPEED RACERS YR 19
M50
0:43:01
+ 10:09
4:43 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
Naiset Kilpapyörä
Swim
Uinti 300m
T1
Vaihto 1
Bike
Pyora 4,5 km
Pyora 9 km
T2
Vaihto 2
Run
Juoksu 1,5 km
Juoksu 3 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
1504
Soili Kosonen
FIN
Ice Power Team
NK
0:41:08
4:14 min/km
2
1004
Sanna Lassila
FIN
Digia
N40
0:43:44
+ 2:36
4:52 min/km
3
994
Merita Olkkonen
FIN
Digia
N
0:45:16
+ 4:08
5:18 min/km
4
605
Tarita Vähä-Vahe
FIN
Keravan urheilijat
N40
0:46:12
+ 5:04
5:14 min/km
5
816
Tiia Vartiainen
FIN
Lyhty ry
N
0:46:17
+ 5:09
5:06 min/km
6
592
Riitta Peitsala
FIN
N
0:46:42
+ 5:34
5:17 min/km
7
580
Mervi Aherto
FIN
X-Tri Lahti
N40
0:46:45
+ 5:37
5:14 min/km
8
1511
Jenni Ollikainen
FIN
NK
0:47:17
+ 6:10
5:34 min/km
9
599
Laura Silvennoinen
FIN
Savonlinna
N
0:47:23
+ 6:15
5:28 min/km
10
594
Heidi Reiman
FIN
Nicebandy
N
0:47:28
+ 6:20
5:21 min/km
11
1521
Salla Valtari
FIN
Helsinki
NK
0:47:39
+ 6:31
5:52 min/km
12
601
Noora Sjösten
FIN
N40
0:47:52
+ 6:44
4:58 min/km
13
898
Tiina Rantala
FIN
Ice Power Team
N
0:47:58
+ 6:50
5:04 min/km
14
820
Wera Sinkkonen
FIN
N40
0:48:25
+ 7:17
5:29 min/km
15
583
Maria Dean
FIN
N40
0:48:42
+ 7:34
5:54 min/km
16
1524
Suvi Katajamaa
FIN
TuUl Triathlon
NK
0:48:42
+ 7:34
5:22 min/km
17
597
Minna Saukko
FIN
Kilpakonnat
N40
0:49:03
+ 7:56
5:47 min/km
18
522
Salla Autti
FIN
N
0:49:04
+ 7:56
5:47 min/km
19
568
Anne Punkka
FIN
N
0:49:05
+ 7:57
5:15 min/km
20
521
Marja Liisa Autti
FIN
N50
0:49:20
+ 8:13
5:20 min/km
21
1508
Tuula Majander
FIN
Helsingin Juoksijat
NK50
0:49:24
+ 8:16
5:12 min/km
22
1501
Jenna Johansson
FIN
NK
0:49:35
+ 8:27
6:23 min/km
23
541
Helena Wahala
FIN
N50
0:49:43
+ 8:35
6:00 min/km
24
530
Anna Ketomäki
FIN
N40
0:49:44
+ 8:36
5:42 min/km
25
565
Jenni Mielikäinen
FIN
Htu stadi Silakkasiskot
N40
0:49:50
+ 8:42
5:49 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
HCT Henkilökohtainen kilpailu
HCT Joukkuekilpailu
Nuorten Triathlon 17v & 19v
Nuorten Triathlon 15 v
Lasten Triathlon 9v, 11v, 13v
Aikuinen & lapsi
Lasten ja nuorten joukkueviestit
Special Aquathlon
Kaikki
-
Men
Women
-
M Yleinen - Ei Kilpapyörä
M40-49 v - Ei Kilpapyörä
M50-59 v - Ei Kilpapyörä
M60-69 v - Ei Kilpapyörä
M70-79 v - Ei Kilpapyörä
M80- v - Ei Kilpapyörä
M Yleinen - Kilpapyörä
M40-49 v - Kilpapyörä
M50-59 v -Kilpapyörä
M60-69 v - Kilpapyörä
M70-79 v - Kilpapyörä
M80- v - Kilpapyörä
Naiset Yleinen - Ei Kilpapyörä
N40-49 v - Ei Kilpapyörä
N50-59 v - Ei Kilpapyörä
N60-69 v - Ei Kilpapyörä
N70-79 v - Ei Kilpapyörä
N80-89 v - Ei Kilpapyörä
N Yleinen - Kilpapyörä
N40-49 v - Kilpapyörä
N50-59 v - Kilpapyörä
N60-69 v - Kilpapyörä
N70-79 v - Kilpapyörä
N80- v - Kilpapyörä
Sekasarja
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
Swim
Uinti 300m
T1
Vaihto 1
Bike
Pyora 4,5 km
Pyora 9 km
T2
Vaihto 2
Run
Juoksu 1,5 km
Juoksu 3 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
1575
Mikko Purhonen
FIN
Triathlon Vantaa
MK
0:32:53
3:50 min/km
2
1581
Samuli Keisu
FIN
Keisus Extreme Saunas
MYL
0:34:13
+ 1:20
3:47 min/km
3
717
Tuomas Iivanainen
FIN
NAT
M40
0:38:26
+ 5:33
4:34 min/km
4
1576
Arto Sorvoja
FIN
MK
0:38:35
+ 5:42
4:31 min/km
5
808
Simo-Viljami Ojanen
FIN
Electrofit
M
0:38:44
+ 5:51
4:21 min/km
6
1578
Kimmo Valtanen
FIN
Helsinki
MK40
0:39:32
+ 6:40
4:39 min/km
7
1552
Jukka Sjösten
FIN
St karins
MK40
0:40:26
+ 7:34
4:25 min/km
8
1582
Atso Iivanainen
FIN
Simmis
MK
0:40:30
+ 7:37
4:29 min/km
9
1577
Andrew Thompson
USA
United States Embassy Helsinki, Finland
MK
0:40:39
+ 7:46
4:32 min/km
10
1583
Mikael Mård
FIN
Triathlon Vantaa
MK
0:40:50
+ 7:58
4:50 min/km
11
1572
Pekko Malmstedt
FIN
Kaivanto
MK
0:40:53
+ 8:00
4:34 min/km
12
1579
Daniel Af Hällström
FIN
Accenture
MK
0:40:56
+ 8:04
4:38 min/km
13
987
Jonas Källström
FIN
Digia
MK
0:41:10
+ 8:18
5:02 min/km
14
957
Kai Pasonen
FIN
3 Step IT
MK40
0:41:14
+ 8:22
4:48 min/km
15
981
Hannu Eskola
FIN
Digia
M
0:41:25
+ 8:32
4:26 min/km
16
991
Veikko Nokkala
FIN
Digia
MK
0:41:47
+ 8:54
4:51 min/km
17
735
Markus Tanskanen
FIN
Lopen Samoojat
M
0:42:13
+ 9:20
5:16 min/km
18
1544
Ari Nikki
FIN
Porin Tarmo
MK50
0:42:19
+ 9:26
4:51 min/km
19
738
Kimmo Uusikumpu
FIN
Sotungin Kylähullut
M40
0:42:26
+ 9:33
4:28 min/km
20
1535
Tuomas Hämäläinen
FIN
MK40
0:42:45
+ 9:53
5:03 min/km
21
730
Jarno Ritakorpi
FIN
Caverion Suomi Oy
M40
0:42:52
+ 9:59
5:29 min/km
22
1573
Ville Nummelin
FIN
Urheiluhallit Oy
MK
0:42:54
+ 10:01
5:10 min/km
23
920
Ville Mannila
FIN
MK
0:42:55
+ 10:03
4:50 min/km
24
1539
Gerd Lueneburg
GER
MK40
0:42:58
+ 10:06
5:07 min/km
25
737
Pekka Turpeinen
FIN
FINNISH LOW SPEED RACERS YR 19
M50
0:43:01
+ 10:09
4:43 min/km
26
727
Ari Rantamaa
FIN
HUS-Kiinteistöt Oy
M50
0:43:04
+ 10:12
4:38 min/km
27
1553
Magnus Still
FIN
Borgå
MK40
0:43:06
+ 10:13
5:38 min/km
28
725
Guifre Molera Calves
FIN
CAT
M
0:43:22
+ 10:30
4:31 min/km
29
993
Sami Nuutinen
FIN
Digia
MK40
0:43:40
+ 10:48
4:48 min/km
30
728
Jukka-Pekka Rapinoja
FIN
Normijengi
M40
0:43:43
+ 10:51
4:43 min/km
31
928
Vesa Varjoranta
FIN
Viini&Juusto
MK40
0:43:49
+ 10:57
5:13 min/km
32
740
Luc Weiler
LUX
RELEX
M
0:44:03
+ 11:10
5:19 min/km
33
966
Jarkko Veijalainen
FIN
3 Step IT
MK50
0:44:07
+ 11:15
5:25 min/km
34
795
Markku Hintsala
FIN
Oulu
M40
0:44:15
+ 11:23
5:33 min/km
35
989
Jukka Martin
FIN
Digia
MK40
0:44:16
+ 11:24
4:40 min/km
36
690
Joni Järvi
FIN
Helsinki
M40
0:44:18
+ 11:26
4:18 min/km
37
712
Rikhard Dahlström
FIN
Helsingfors
M
0:44:21
+ 11:28
5:12 min/km
38
687
Daniel Holmgren
SWE
M
0:44:26
+ 11:34
4:27 min/km
39
901
Janne Sivonen
FIN
Trisome Fanatics
M40
0:44:35
+ 11:42
4:37 min/km
40
1533
Miika Hannula
FIN
Secto Automotive Oy
MK
0:44:39
+ 11:46
5:06 min/km
41
1570
Pablo De La Pascua Aragón
ESP
Pihkaniskat
MK
0:44:41
+ 11:49
4:45 min/km
42
916
Samuel Kopperoinen
FIN
MK40
0:44:52
+ 12:00
5:20 min/km
43
625
Mikko Harju-Autti
FIN
S-Pankki Oy
M
0:45:10
+ 12:17
5:05 min/km
44
723
Riku Liljeström
FIN
M40
0:45:11
+ 12:19
5:44 min/km
45
963
Lauri Tiili
FIN
3 Step IT
MK
0:45:12
+ 12:20
5:17 min/km
46
818
Teo Wirtanen
FIN
Lyhty ry
M40
0:45:29
+ 12:37
5:23 min/km
47
724
Niklas Merikallio
FIN
Vihti Triathlon
M
0:45:36
+ 12:44
5:22 min/km
48
1571
Antti Kajaste
FIN
TriathlonSuomi
MK
0:45:41
+ 12:49
5:14 min/km
48
914
Vesa Karttunen
FIN
MK
0:45:41
+ 12:49
5:29 min/km
50
721
Arto Lappalainen
FIN
Trimble
M40
0:45:42
+ 12:49
4:52 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
HCT Henkilökohtainen kilpailu
HCT Joukkuekilpailu
Nuorten Triathlon 17v & 19v
Nuorten Triathlon 15 v
Lasten Triathlon 9v, 11v, 13v
Aikuinen & lapsi
Lasten ja nuorten joukkueviestit
Special Aquathlon
Kaikki
-
Men
Women
-
M Yleinen - Ei Kilpapyörä
M40-49 v - Ei Kilpapyörä
M50-59 v - Ei Kilpapyörä
M60-69 v - Ei Kilpapyörä
M70-79 v - Ei Kilpapyörä
M80- v - Ei Kilpapyörä
M Yleinen - Kilpapyörä
M40-49 v - Kilpapyörä
M50-59 v -Kilpapyörä
M60-69 v - Kilpapyörä
M70-79 v - Kilpapyörä
M80- v - Kilpapyörä
Naiset Yleinen - Ei Kilpapyörä
N40-49 v - Ei Kilpapyörä
N50-59 v - Ei Kilpapyörä
N60-69 v - Ei Kilpapyörä
N70-79 v - Ei Kilpapyörä
N80-89 v - Ei Kilpapyörä
N Yleinen - Kilpapyörä
N40-49 v - Kilpapyörä
N50-59 v - Kilpapyörä
N60-69 v - Kilpapyörä
N70-79 v - Kilpapyörä
N80- v - Kilpapyörä
Sekasarja
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
Swim
Uinti 300m
T1
Vaihto 1
Bike
Pyora 4,5 km
Pyora 9 km
T2
Vaihto 2
Run
Juoksu 1,5 km
Juoksu 3 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
1504
Soili Kosonen
FIN
Ice Power Team
NK
0:41:08
4:14 min/km
2
1004
Sanna Lassila
FIN
Digia
N40
0:43:44
+ 2:36
4:52 min/km
3
994
Merita Olkkonen
FIN
Digia
N
0:45:16
+ 4:08
5:18 min/km
4
605
Tarita Vähä-Vahe
FIN
Keravan urheilijat
N40
0:46:12
+ 5:04
5:14 min/km
5
816
Tiia Vartiainen
FIN
Lyhty ry
N
0:46:17
+ 5:09
5:06 min/km
6
592
Riitta Peitsala
FIN
N
0:46:42
+ 5:34
5:17 min/km
7
580
Mervi Aherto
FIN
X-Tri Lahti
N40
0:46:45
+ 5:37
5:14 min/km
8
1511
Jenni Ollikainen
FIN
NK
0:47:17
+ 6:10
5:34 min/km
9
599
Laura Silvennoinen
FIN
Savonlinna
N
0:47:23
+ 6:15
5:28 min/km
10
594
Heidi Reiman
FIN
Nicebandy
N
0:47:28
+ 6:20
5:21 min/km
11
1521
Salla Valtari
FIN
Helsinki
NK
0:47:39
+ 6:31
5:52 min/km
12
601
Noora Sjösten
FIN
N40
0:47:52
+ 6:44
4:58 min/km
13
898
Tiina Rantala
FIN
Ice Power Team
N
0:47:58
+ 6:50
5:04 min/km
14
820
Wera Sinkkonen
FIN
N40
0:48:25
+ 7:17
5:29 min/km
15
583
Maria Dean
FIN
N40
0:48:42
+ 7:34
5:54 min/km
16
1524
Suvi Katajamaa
FIN
TuUl Triathlon
NK
0:48:42
+ 7:34
5:22 min/km
17
597
Minna Saukko
FIN
Kilpakonnat
N40
0:49:03
+ 7:56
5:47 min/km
18
522
Salla Autti
FIN
N
0:49:04
+ 7:56
5:47 min/km
19
568
Anne Punkka
FIN
N
0:49:05
+ 7:57
5:15 min/km
20
521
Marja Liisa Autti
FIN
N50
0:49:20
+ 8:13
5:20 min/km
21
1508
Tuula Majander
FIN
Helsingin Juoksijat
NK50
0:49:24
+ 8:16
5:12 min/km
22
1501
Jenna Johansson
FIN
NK
0:49:35
+ 8:27
6:23 min/km
23
541
Helena Wahala
FIN
N50
0:49:43
+ 8:35
6:00 min/km
24
530
Anna Ketomäki
FIN
N40
0:49:44
+ 8:36
5:42 min/km
25
565
Jenni Mielikäinen
FIN
Htu stadi Silakkasiskot
N40
0:49:50
+ 8:42
5:49 min/km
26
872
Jenni Blomster
FIN
SuperSiskot
N40
0:50:04
+ 8:56
6:06 min/km
27
575
Iira-Maria Ullgren
FIN
HTU Stadi Silakkasiskot
N40
0:50:05
+ 8:57
5:59 min/km
28
532
Susanna Kämäräinen
FIN
N40
0:50:14
+ 9:06
5:53 min/km
29
551
Annukka Erkheikki
FIN
N
0:50:17
+ 9:09
5:56 min/km
30
598
Sari Selén
FIN
Sipoo
N40
0:50:24
+ 9:16
5:29 min/km
31
539
Irina Shivireva
RUS
N
0:50:25
+ 9:17
4:50 min/km
32
564
Jenni Lybeck
FIN
Team Jemma
N
0:50:29
+ 9:21
5:47 min/km
33
505
Laura Vanninen
FIN
N40
0:50:33
+ 9:25
5:52 min/km
34
962
Maija Soininen
FIN
3 Step IT
N
0:50:41
+ 9:33
5:45 min/km
35
579
Pauliina Poikolainen
FIN
N
0:50:46
+ 9:38
5:47 min/km
36
558
Juuli Kenkkilä
FIN
N
0:50:51
+ 9:43
5:37 min/km
37
492
Saija Lindfors
FIN
S-Pankki Oy
N40
0:50:59
+ 9:51
6:11 min/km
38
600
Birgit Simell
FIN
N40
0:51:00
+ 9:52
5:31 min/km
39
1515
Eveliina Puustjärvi
FIN
HelTri
NK
0:51:03
+ 9:55
6:07 min/km
40
1506
Marja-Leena Lehmus
FIN
NK40
0:51:08
+ 10:00
6:27 min/km
41
586
Anneli Hakakoski
FIN
N40
0:51:12
+ 10:04
6:33 min/km
42
590
Tytti Leino
FIN
Kerava
N40
0:51:18
+ 10:10
6:12 min/km
43
418
Sari Laakko
FIN
N
0:51:34
+ 10:26
6:07 min/km
44
535
Aissa Mouton
FIN
N40
0:51:36
+ 10:28
6:26 min/km
45
507
Johanna Järvinen
FIN
N
0:51:42
+ 10:34
5:18 min/km
46
510
Tuuli Immonen
FIN
N40
0:51:48
+ 10:40
5:44 min/km
47
945
Varpu Ahvenainen
FIN
3 Step IT
N
0:51:53
+ 10:45
6:36 min/km
48
1510
Pia Naakka
FIN
NK40
0:51:54
+ 10:46
6:32 min/km
49
897
Mirkka Partanen
FIN
Normet
N
0:51:55
+ 10:47
6:06 min/km
50
846
Helena Manninen
FIN
N
0:51:58
+ 10:50
5:46 min/km
Matka
HCT Henkilökohtainen kilpailu
HCT Joukkuekilpailu
Nuorten Triathlon 17v & 19v
Nuorten Triathlon 15 v
Lasten Triathlon 9v, 11v, 13v
Aikuinen & lapsi
Lasten ja nuorten joukkueviestit
Special Aquathlon
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Men
Women
-
M Yleinen - Ei Kilpapyörä
M40-49 v - Ei Kilpapyörä
M50-59 v - Ei Kilpapyörä
M60-69 v - Ei Kilpapyörä
M70-79 v - Ei Kilpapyörä
M Yleinen - Kilpapyörä
M40-49 v - Kilpapyörä
M50-59 v -Kilpapyörä
M60-69 v - Kilpapyörä
Naiset Yleinen - Ei Kilpapyörä
N40-49 v - Ei Kilpapyörä
N50-59 v - Ei Kilpapyörä
N60-69 v - Ei Kilpapyörä
N70-79 v - Ei Kilpapyörä
N Yleinen - Kilpapyörä
N40-49 v - Kilpapyörä
N50-59 v - Kilpapyörä
N60-69 v - Kilpapyörä
N70-79 v - Kilpapyörä
valitse matka ja sarja
joukkuetuloksia ei saatavilla
pikahaku
laajempi haku
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Kaikki Kansallisuudet
Australia
Bulgaria
Costa Rica
Estonia
Finland
France
Germany
Great Britain
Italy
Luxembourg
Peru
Russia
Spain
Sweden
United States
Matka
Kaikki Matkat
Aikuinen & lapsi
HCT Henkilökohtainen kilpailu
HCT Joukkuekilpailu
Lasten ja nuorten joukkueviestit
Lasten Triathlon 9v, 11v, 13v
Nuorten Triathlon 15 v
Nuorten Triathlon 17v & 19v
Special Aquathlon
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Men
Women
-
M Yleinen - Ei Kilpapyörä
Miehet
Miehet 17 v
Miehet 17v
Miehet 19 v
M40-49 v - Ei Kilpapyörä
M50-59 v - Ei Kilpapyörä
M60-69 v - Ei Kilpapyörä
M70-79 v - Ei Kilpapyörä
M Yleinen - Kilpapyörä
M40-49 v - Kilpapyörä
M50-59 v -Kilpapyörä
M60-69 v - Kilpapyörä
Naiset
Naiset Yleinen - Ei Kilpapyörä
Naiset 17
Naiset 17 v
Naiset 19 v
N40-49 v - Ei Kilpapyörä
N50-59 v - Ei Kilpapyörä
N60-69 v - Ei Kilpapyörä
N70-79 v - Ei Kilpapyörä
N Yleinen - Kilpapyörä
N40-49 v - Kilpapyörä
N50-59 v - Kilpapyörä
N60-69 v - Kilpapyörä
N70-79 v - Kilpapyörä
Pojat 11
Pojat 11 v
Pojat 13 v
Pojat 15 v
Pojat 9 v
Tytöt 11 v
Tytöt 13 v
Tytöt 15 v
Tytöt 9 v
Lähtöryhmä
Kaikki Lähtöryhmät
09:30 Weetabix P9v (s. 2008 ja nuoremmat)
09:35 Weetabix T11v (s. 2006-2007)
09:40 Weetabix P11v (s. 2006-2007)
09:55 Weetabix T13v (s. 2004-2005)
10:05 Weetabix P13v (s. 2004-2005)
10:15 Weetabix T15v (s. 2002-2003)
10:25 Weetabix P15v (s. 2002-2003)
10:45 Weetabix T17v (s. 2000-2001)
10:35 Weetabix P17v (s. 2000-2001)
11:00 Lähtö 1a (Naiset Ei-kilpapyörä) aika yli 65
11:15 Lähtö 1b (Naiset Ei-kilpapyörä) aika yli 65
11:30 Lähtö 1c (Naiset Ei-kilpapyörä) aika yli 65
11:42 Lähtö 2a (Naiset Ei-kilpapyörä) aika 55min -
11:54 Lähtö 2b (Naiset Ei-kilpapyörä) aika 55min -
12:06 Lähtö 3 (Naiset Ei-kilpapyörä) aika alle 55m
12:20 Lähtö 1a (Miehet Ei-kilpapyörä) aika yli 60m
12:32 Lähtö 2a (Miehet Ei-kilpapyörä) aika 60-50mi
12:44 Lähtö 2b (Miehet Ei-kilpapyörä) aika 60-50mi
12:56 Lähtö 3 (Miehet Ei-kilpapyörä) aika alle 50m
13:20 Lasten joukkueviesti 11v
13:30 Lähtö 1 (Aikuinen + Lapsi)
13:40 Lähtö 2 (Aikuinen + Lapsi)
13:50 Lähtö 3 (Aikuinen + Lapsi)
14:00 Lähtö 4 (Aikuinen + Lapsi)
14:10 Lähtö 5 (Aikuinen + Lapsi)
15:20 Lähtö 6 (Aikuinen + Lapsi)
15:30 Lähtö 7 (Aikuinen + Lapsi)
14:30 Lähtö 1 (Sekasarja: perheet ja pariskunna
14:42 Lähtö 2 (Sekasarja: perheet ja pariskunna
14:54 Lähtö 3 (Sekasarja: perheet ja pariskunna
16:20 Firmalähtö 1 Ilmarinen
16:32 Firmalähtö 2 3 Step IT
16:44 Firmalähtö 3 Digia
17:00 Naisten joukkueviesti
17:00 Miesten joukkueviesti
17:10 Naiset Kilpapyörä
17:20 Miehet Kilpapyörä yli 45 min
10:45 Weetabix T19v (s. 1999-1998)
10:35 Weetabix P19v (s. 1999-1998)
09:30 Weetabix T9v (s. 2008 ja nuoremmat)
13:20 Lasten joukkueviesti 13v
13:20 Lasten joukkueviesti 15v
13:20 Lasten joukkueviesti 17v
17:30 Miehet Kilpapyörä alle 45 min
15:40 Lähtö 8 (Aikuinen + Lapsi)
15:50 Lähtö 9 (Aikuinen + Lapsi)
16:00 Lähtö 10 (Aikuinen+Lapsi)
09:45 Special Aquathlon lähtö
Aika
Maali
anna hakuehto, ole hyvä!
Lajitteluehto
Aika
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Nouseva
Laskeva
et ole lisännyt kilpailijoita suosikkeihin. valitse suosikit klikkaamalla +-merkkiä tulosluettelosta tai hakutoiminnan avulla.
ei väliaika näyttöjä saatavilla
1 ikkuna
2 ikunoita
4 ikunoita
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE