Lillebælt Cross
leaderboard
resultater
lag resultater
søk
mine favoritter
tracker
statistikk
live streaming
scroller
speaker
help
[
mobile version
]
følg live resultater:
TIL
9 km
9 km
7,5 km
2 km
Overalt
-
Mænd
Kvinder
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
9 km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
37
Boris Bjulver
DEN
0:41:40
4:38 min/km
2
59
Henrik Jørgensen
DEN
0:42:21
+ 42
4:43 min/km
3
104
Nils Smith
DEN
0:42:28
+ 48
4:44 min/km
4
42
Casper Konradsen
DEN
0:42:39
+ 59
4:45 min/km
5
62
Jan Kristoffersen
DEN
0:42:54
+ 1:15
4:46 min/km
6
231
Michael Hansen
DEN
0:43:33
+ 1:53
4:51 min/km
7
60
Henrik Schanz
DEN
0:43:35
+ 1:56
4:51 min/km
8
102
Morten Johansen
DEN
0:43:51
+ 2:11
4:53 min/km
9
78
Kenneth Olsbro Mejrup
DEN
0:43:51
+ 2:11
4:53 min/km
10
36
Asbjørn Vik May
DEN
0:44:14
+ 2:34
4:55 min/km
følg live resultater:
TIL
7,5 km
9 km
7,5 km
2 km
Overalt
-
Mænd
Kvinder
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
7,5 km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
192
Charlotte Christensen
DEN
0:30:36
4:05 min/km
2
152
Petrine Stryhn
DEN
0:33:58
+ 3:22
4:32 min/km
3
212
Tanja Vinter-Bjerg
DEN
0:35:47
+ 5:11
4:47 min/km
4
186
Lotte Højbjerg
DEN
0:37:21
+ 6:46
4:59 min/km
5
215
May Nymann
DEN
0:39:08
+ 8:33
5:13 min/km
6
134
Dorte Lykke
DEN
0:39:09
+ 8:33
5:14 min/km
7
139
Hele Kamarin Mählmann
DEN
0:39:24
+ 8:49
5:16 min/km
8
157
Susanne Billeskov
DEN
0:41:44
+ 11:09
5:34 min/km
9
148
Maria Damgaard Jørgensen
DEN
0:41:55
+ 11:19
5:36 min/km
10
149
Nina Jessen
DEN
0:42:06
+ 11:31
5:37 min/km
følg live resultater:
TIL
2 km
9 km
7,5 km
2 km
Overalt
-
Mænd
Kvinder
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
2 km - Børnecross
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
180
Torben Bossen
DEN
0:09:55
4:58 min/km
2
165
Magnus Bundgaard
DEN
0:10:28
+ 33
5:14 min/km
3
181
Alice Magnell-Millan
SWE
0:10:33
+ 39
5:17 min/km
4
200
Valdemar Egdal Kortegård
DEN
0:11:10
+ 1:16
5:35 min/km
5
194
Emil Eskildsen
DEN
0:11:33
+ 1:39
5:47 min/km
6
163
Clara Amalie Smith
DEN
0:12:23
+ 2:29
6:12 min/km
7
161
Asta-Marie Uttrup Broe
DEN
0:12:53
+ 2:59
6:27 min/km
8
162
Christian S. Andersen
DEN
0:13:09
+ 3:14
6:35 min/km
9
187
Cecilie Højbjerg-Sørensen
DEN
0:13:18
+ 3:24
6:39 min/km
10
195
Ida Nielsen
DEN
0:13:19
+ 3:25
6:40 min/km
følg live resultater:
TIL
9 km
7,5 km
2 km
Overalt
-
Mænd
Kvinder
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
Distanse
9 km
7,5 km
2 km
Klasse
Alle Klasser
-
Mænd
Kvinder
velg distanse og klassse
ingen lagkonkurranse rapporter tilgjengelige
enkelt søk
avansert søk
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Alle Lande
Denmark
Great Britain
Kenya
Netherlands
Poland
Sweden
Distanse
Alle Distanser
2 km
7,5 km
9 km
Klasse
Alle Klasser
-
Mænd
Kvinder
Tid
Mål
Fyll inn søkekriterier
Sorter etter
Tid
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Stigende
Faldende
Du har ingen deltagere lagt til mine favoritter. Velg dine favoritter i resultatene eller søk.
ingen scrollere tilgængelige
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE