Merida MTB Marathon
auto follow leiders: OP
27 km55 km85 km103 km
PositieStart NrNaamLandClubCategorieTijdAchterSnelheid 
180Dagfinn Bang-Johansen NORIF FrøyM40-491:07:3223.99 km/h
275Jens Abrahamsson DENM40-491:07:33+ 123.99 km/h
333Thomas Schjermer DENMtbk-SilkeborgM30-391:07:36+ 423.97 km/h
439Rene Larsen DENKlub MTB Marathon/DMKM30-391:07:36+ 423.97 km/h
5115Jeppe Kongstad Hjort DENJC CykelklubM40-491:07:38+ 623.96 km/h
629Flemming Baltser DENSTARKM50-591:07:39+ 823.95 km/h
7114Henrik Djernis DENKCC Fribikeshop KalundborgM50-591:07:40+ 823.95 km/h
893Klaus Berth DENTeam food-n-motionM40-491:08:24+ 5223.69 km/h
985Anders Svensson SWEFK TrampenM40-491:08:50+ 1:1823.54 km/h
1049Gunnar Gudnason ISLFBLM50-591:08:57+ 1:2523.50 km/h
auto follow leiders: OP
27 km55 km85 km103 km
PositieStart NrNaamLandClubCategorieTijdAchterSnelheid 
190Bjørk Dorthea Kazanowska Jørgensen DENBornholms cycle clubK16-191:16:4821.09 km/h
284Elin Queen B Bjørnstad-Tuveng NORRocky MountainK30-391:18:10+ 1:2220.73 km/h
3240Henriette Holm DENMUDnRACEK50-591:21:08+ 4:2019.97 km/h
4319Sysser Lillelund DENK40-491:23:21+ 6:3319.44 km/h
5489Nina Gilljam SWECK RingenK40-491:24:17+ 7:2919.22 km/h
612Louise Hänschell DENCykelholdetK40-491:25:32+ 8:4418.94 km/h
7360Signe Marie Toft DENDMKK40-491:27:56+ 11:0818.42 km/h
8479Trine Christensen DENLUI MTBK50-591:29:28+ 12:4018.11 km/h
9478Anne Høj DENAskov MudeatersK40-491:32:09+ 15:2117.58 km/h
auto follow leiders: OP
27 km44 km57 km
PositieStart NrNaamLandClubCategorieTijdAchterSnelheid 
11016Mikkel Brunstedt Nørgaard DENHMTBKM16-191:09:2023.37 km/h
21021Anders Edvard Johansen DENHMTBKM40-491:09:21+ 123.36 km/h
31061Claus Winter Graugaard DENM40-491:10:55+ 1:3522.85 km/h
41066Lars Eghoff DENLyddæmpercentralM40-491:10:55+ 1:3622.85 km/h
51008Stefan Knudsen DENTeam WewerM40-491:11:21+ 2:0122.71 km/h
61051Jakob Kaalund DENTeam JHM30-391:11:28+ 2:0822.67 km/h
71072Michael Sejer Jakobsen DENM30-391:11:31+ 2:1222.65 km/h
81058Martin Rasbøl Andersen DENM40-491:11:42+ 2:2222.60 km/h
91047Kristian Persson DENVarberg MTBM40-491:12:18+ 2:5922.41 km/h
101038Per Rasmussen DENM40-491:12:49+ 3:2922.25 km/h
auto follow leiders: OP
27 km44 km57 km
PositieStart NrNaamLandClubCategorieTijdAchterSnelheid 
11148Gitte Bille DENHane MTBK40-491:19:3520.36 km/h
21063Sanne Lassen DENSponz MTBK50-591:19:42+ 720.33 km/h
auto follow leiders: OP
27 km44 km57 km
PositieStart NrNaamLandClubCategorieTijdAchterSnelheid 
11071Tommy Moberg DENM30-391:06:3024.37 km/h
21070Morten Christensen DENAmatonM40-491:07:02+ 3224.17 km/h
31067Morten Forland NORI.F FrøyM40-491:10:54+ 4:2422.85 km/h
41078Jesper Thomse DENTeam New UltimateM40-491:11:29+ 5:0022.67 km/h
51059Ronny Taarnvang DENHCCM50-591:11:44+ 5:1422.59 km/h
61009Henrik Kragerup DENBirkerød Bicycle ClubM50-591:13:50+ 7:2021.95 km/h
71041Esben Juste DENRMKM40-491:13:54+ 7:2421.93 km/h
81037Steven Lüthje Hansen DENOK ØstM40-491:14:20+ 7:5121.80 km/h
91029Søren Bramming DENTeam Bike and RunM50-591:15:30+ 9:0121.46 km/h
101054Jesper Lorentzen DENTeam Food n MotionM40-491:15:33+ 9:0421.44 km/h
auto follow leiders: OP
27 km44 km57 km
PositieStart NrNaamLandClubCategorieTijdAchterSnelheid 

geen resultaten beschikbaar
auto follow leiders: OP
22 km32 km
PositieStart NrNaamLandClubCategorieTijdAchterSnelheid 
12093Nicolai Raarup DENM20-291:11:1426.96 km/h
22027August Edvard Johansen DENHMTBK1:17:19+ 6:0624.83 km/h
32022Kim Jensen DENSøndagsklubben MTBM50-591:23:35+ 12:2222.97 km/h
42069Benjamin Alsen DENTeam BaggersvejM40-491:23:44+ 12:3122.93 km/h
52106Jack Valentin Hansen DENM20-291:24:24+ 13:1022.75 km/h
62080Michael Rosenkilde-Hansen DENM40-491:25:08+ 13:5522.55 km/h
72012Nicolai Damgaard DENM40-491:25:49+ 14:3622.37 km/h
82052Michael Groth Hansen DENM40-491:26:30+ 15:1722.20 km/h
92051Gorm Müller DENM50-591:26:31+ 15:1722.20 km/h
102049Hans Peter Lindegård Buhrkal DENM40-491:26:59+ 15:4522.08 km/h
auto follow leiders: OP
22 km32 km
PositieStart NrNaamLandClubCategorieTijdAchterSnelheid 
12028Freja Johansen DENHMTBKK40-491:24:2822.73 km/h
22105Ulla Schaldemose DENSponzK50-591:33:43+ 9:1620.49 km/h
32054Mia Carlsen DENSponz MTB1:34:45+ 10:1720.27 km/h
42053Camilla Carlsen DENSponz MTBK40-491:34:45+ 10:1820.27 km/h
52038Kristina Holm DENK40-491:39:17+ 14:4919.34 km/h
62030Mette Skovgaard DENHareskov Mountainbike Klub (HMK)K40-491:43:48+ 19:2118.50 km/h
72026Tina Futtrup Borg DENK40-491:43:48+ 19:2118.50 km/h
82067Pia Nørskov DENHalsnæs MTBK50-591:45:40+ 21:1318.17 km/h
92150Jill Repp DENSearchkompanietK50-591:47:07+ 22:4017.93 km/h
102041Clara Fonseca Carlsen DENTeam Carlsen1:47:07+ 22:4017.92 km/h
© 2013- : Ultimate Sport Service Powered by UltimateLIVE