Aurajoen Yöjuoksu
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5 km
10 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
636
Eero Saleva
Helsingin Kisa-Veikot
0:30:38
3:04 min/km
2
325
Kennedy Charicha
Turun Urheiluliitto
0:31:31
+ 53
3:10 min/km
3
309
Henri Ansio
FMR
0:31:45
+ 1:08
3:11 min/km
4
428
Jukka Kero
Biolääketiede
0:32:22
+ 1:44
3:15 min/km
5
734
Luca Bongiovanni
Biolääketiede
0:34:18
+ 3:41
3:26 min/km
6
823
Ilkka Utriainen
Turun Urheiluliitto
0:34:24
+ 3:46
3:27 min/km
7
345
Kaj Giersberg
Turun Urheiluliitto
0:36:06
+ 5:28
3:37 min/km
8
785
Juho Mäkinen
0:36:08
+ 5:31
3:37 min/km
9
869
Ismo Ylenius
FIN
Janakkalan Jana
0:36:16
+ 5:38
3:38 min/km
10
509
Mattias Lybäck
0:36:33
+ 5:56
3:40 min/km
11
619
Valtteri Repo
0:36:35
+ 5:57
3:40 min/km
12
881
Jesse Ojansivu
FIN
0:36:38
+ 6:00
3:40 min/km
13
874
Petri Heino
FIN
Team raju
0:36:40
+ 6:02
3:40 min/km
14
792
Jukka Pasanen
Helsingin Kisa-Veikot
0:36:47
+ 6:09
3:41 min/km
15
518
Pasi Mattila
Canon Business Center Turku
0:36:55
+ 6:17
3:42 min/km
16
488
Eero Lehtonen
TuUL Triatholn
0:37:26
+ 6:48
3:45 min/km
17
733
Anton Aro
0:37:38
+ 7:00
3:46 min/km
18
343
Priit Fomatskin
Virolaisten klubi (Eestlaste klubi)
0:37:39
+ 7:01
3:46 min/km
19
826
Tomi Villilä
0:37:49
+ 7:11
3:47 min/km
20
580
Jeremy Palmer
FMR
0:37:57
+ 7:19
3:48 min/km
21
794
Markus Penttinen
Turun urheiluliitto
0:38:01
+ 7:23
3:49 min/km
22
814
Pekka Taimen
0:38:01
+ 7:23
3:49 min/km
23
591
Juha Pertola
TuUL Triathlon
0:38:19
+ 7:41
3:50 min/km
24
366
Jukka Heinonen
RCSD
0:38:20
+ 7:42
3:50 min/km
25
696
Antti Uusitupa
TuUl
0:38:24
+ 7:46
3:51 min/km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5 km
10 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
617
Janica Rauma
Forssan Salama
0:34:49
3:29 min/km
2
688
Paula Tukiainen
Viipurin Urheilijat
0:37:07
+ 2:18
3:43 min/km
3
787
Aino Niemi
KUTU Triathlon
0:37:35
+ 2:46
3:46 min/km
4
426
Andreina Kero
Turun Urheiluliitto
0:37:44
+ 2:55
3:47 min/km
5
878
Amanda Virtanen
FIN
TuUL
0:38:30
+ 3:42
3:51 min/km
6
665
Johanna Sällinen
Turun Urheiluliitto
0:39:07
+ 4:18
3:55 min/km
7
545
Leena Mäkäräinen
Kenttäurheilijat-58
0:39:50
+ 5:01
3:59 min/km
8
812
Lotta Sundqvist
0:40:23
+ 5:34
4:03 min/km
9
841
Maria Kasurinen
Tuul Triathlon
0:40:31
+ 5:42
4:04 min/km
10
652
Pauliina Seppänen
Leaf Areena
0:41:02
+ 6:13
4:07 min/km
11
392
Emmi Jokioinen
Turun Urheiluliitto
0:42:11
+ 7:22
4:14 min/km
12
880
Elli Mansikkaniemi
FIN
TuUl/ maratonkoulut
0:42:22
+ 7:33
4:15 min/km
13
634
Anna Saivosalmi
AnnaS Palaa
0:43:46
+ 8:57
4:23 min/km
14
564
Marianne Nurmikumpu
Kaarinan Juoksuklubi
0:44:00
+ 9:11
4:24 min/km
15
420
Maija Kaseva
Nälkää Nähneet Tuulenpesät
0:44:30
+ 9:42
4:27 min/km
16
583
Hilkka Palosaari
TuUl
0:45:15
+ 10:26
4:32 min/km
17
780
Rita Melartin
Turun hovioikeus
0:45:16
+ 10:28
4:32 min/km
18
825
Miia Wiklund
Mehiläinen
0:46:02
+ 11:13
4:37 min/km
19
746
Katariina Hirsimäki
0:46:15
+ 11:27
4:38 min/km
20
740
Sofia Ervasto
Vauhtisammakko
0:46:16
+ 11:27
4:38 min/km
21
590
Pernilla Hollmén
0:46:25
+ 11:36
4:39 min/km
22
328
Laura Ekblad
0:46:26
+ 11:37
4:39 min/km
23
771
Jenni Latvala
Turun hovioikeus
0:46:35
+ 11:46
4:40 min/km
24
729
Mia Åminne
Leaf Areena
0:46:40
+ 11:52
4:40 min/km
25
458
Katariina Kuusela
Veritas Eläkevakuutus
0:46:57
+ 12:08
4:42 min/km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
242
Valtteri Lehtonen
Turun Urheiluliitto
0:16:43
3:21 min/km
2
199
Leevi Hietanen
Turun Urheiluliitto
0:16:55
+ 13
3:23 min/km
3
32
Iivo Kalajoki
Raision Kuula
0:17:44
+ 1:01
3:33 min/km
4
18
Mikko Haapanen
TuUL
0:18:24
+ 1:42
3:41 min/km
5
149
Alex Vidqvist
Helsinki
0:18:51
+ 2:09
3:47 min/km
6
4
Janne Ahola
0:18:59
+ 2:17
3:48 min/km
7
39
Elmeri Kero
Tuul
0:19:30
+ 2:48
3:54 min/km
8
214
Lasse Kero
Tuul
0:19:30
+ 2:48
3:54 min/km
9
73
Sisu Moilanen
Turun urheiluliitto
0:20:08
+ 3:26
4:02 min/km
10
103
Lauri Röntynen
TuUL
0:20:20
+ 3:38
4:04 min/km
11
108
Jesse Salo
0:20:38
+ 3:56
4:08 min/km
12
162
John Butterfield
0:21:27
+ 4:45
4:18 min/km
13
206
Esa Tuominen
PU
0:21:54
+ 5:11
4:23 min/km
14
11
Mikael Dahlström
Turku
0:21:58
+ 5:15
4:24 min/km
15
235
Tommi Mäkinen
FIN
TuUL Triathlon
0:22:05
+ 5:23
4:25 min/km
16
13
Roope Elojärvi
Harppuunakortteli
0:22:42
+ 6:00
4:33 min/km
17
88
Miro Ojaniemi
Harppuunakortteli
0:23:55
+ 7:13
4:47 min/km
18
92
Janne Pahikkala
0:24:00
+ 7:18
4:48 min/km
19
3
Juha Aaltonen
Harppuunakortteli
0:24:01
+ 7:18
4:49 min/km
20
236
Carl Myrberg
FIN
ÅIFK
0:24:37
+ 7:55
4:56 min/km
21
31
Tommi Kaitasaari
Harppuunakortteli
0:24:58
+ 8:16
5:00 min/km
22
243
Gardo Salumäe
FIN
0:25:05
+ 8:22
5:01 min/km
23
234
Nike Lattu
FIN
CFR
0:26:01
+ 9:19
5:13 min/km
24
220
Mikko Lertola
FIN
Turkulainen
0:27:05
+ 10:23
5:25 min/km
25
191
Harri Toukoniitty
Turku
0:27:40
+ 10:57
5:32 min/km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
192
Kaisa Tyni
Pyhtään yritys
0:17:19
3:28 min/km
2
189
Astrid Snäll
Forssan Salama
0:17:31
+ 13
3:31 min/km
3
216
Mona Jäppinen
Helsingin Kisa-Veikot
0:17:56
+ 37
3:36 min/km
4
38
Linnea Kero
Tuul
0:20:52
+ 3:34
4:11 min/km
5
97
Pinja Siljanto
Turun Urheiluliitto
0:21:49
+ 4:31
4:22 min/km
6
202
Hilla Läärä
TuUL triathlon
0:22:10
+ 4:51
4:26 min/km
7
196
Julia Välikangas
TuUl Triathlon
0:22:27
+ 5:08
4:30 min/km
8
175
Heli Lehtinen
FMR
0:22:31
+ 5:12
4:31 min/km
9
28
Ella Jokioinen
Turun Urheiluliitto
0:22:43
+ 5:25
4:33 min/km
10
131
Saara Timonen
Turun urheiluliitto
0:22:50
+ 5:32
4:34 min/km
11
201
Laura Leimola
Turun Urheiluliitto
0:23:43
+ 6:25
4:45 min/km
12
87
Titta Ojala
0:24:02
+ 6:44
4:49 min/km
13
177
Pirjo Lumme
Pirjo`s team
0:24:35
+ 7:17
4:55 min/km
14
37
Kirsi Kero
Vanhalinna
0:25:01
+ 7:43
5:01 min/km
15
209
Satu Aaltonen
FIN
0:25:05
+ 7:46
5:01 min/km
16
188
Sini Silvan
TuUL/MaraK
0:25:12
+ 7:54
5:03 min/km
17
64
Pia-Lotta Luomala
If Vakuutus
0:25:29
+ 8:11
5:06 min/km
18
76
Taija Mäenpää
0:25:46
+ 8:27
5:10 min/km
19
57
Maija Lehti
Turun Urheiluliitto
0:26:11
+ 8:53
5:15 min/km
20
183
Nora Rantanen
Turun Urheiluliitto
0:26:12
+ 8:53
5:15 min/km
21
43
Elina Kiviluoto
0:26:20
+ 9:01
5:16 min/km
22
221
Johanna Valonen
FIN
TuUL
0:27:17
+ 9:58
5:28 min/km
23
200
Liisa Järvelä
0:27:32
+ 10:14
5:31 min/km
24
158
Mari Ääri
Kaarina
0:27:54
+ 10:36
5:35 min/km
25
194
Maarit Vainio
Velo Salo
0:27:55
+ 10:36
5:35 min/km
Afstand
10 km
5 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Finland
Afstand
Alle Afstanden
10 km
5 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE