Eventyrløbet
seuraa kilpailun kärkeä: ON
2,5 km5 km
SijoitusNumeroNimiKansallisuusSeuraSarjaAikaEroNopeus 
150952Peter Glans DENHMRCM25-290:14:492:58 min/km
250006Jacob Ilbjerg Stengaard DENOdense Atletik - O.G.F.M20-240:14:59+ 103:00 min/km
350983Asmund Biesbjerg Jensen DENADIDAS / HMRCM20-240:15:52+ 1:033:11 min/km
450933Tobias Kronborg DENOdense Atletik - O.G.F.M25-290:16:23+ 1:343:17 min/km
550973Mads Mads Eckart Fremlev Schrøder DENGULDSMEDENM15-190:16:28+ 1:393:18 min/km
650004Thore Hammer Eriksen DENLæge Thore EriksenM45-490:17:13+ 2:243:27 min/km
750945Rasmus Nybo Knudsen DENHesehus A/SM40-440:17:25+ 2:373:29 min/km
850978Casper Munch DENRestaurant Oluf Bagers GårdM35-390:17:30+ 2:423:30 min/km
950940Casper Munch DENIntersportM35-390:17:53+ 3:053:35 min/km
1050982Ulrik Johansen DENEY FYNM40-440:18:10+ 3:213:38 min/km
seuraa kilpailun kärkeä: ON
2,5 km5 km
SijoitusNumeroNimiKansallisuusSeuraSarjaAikaEroNopeus 
150007Laura Valgreen DENOdense Atletik - O.G.F.K15-190:16:443:21 min/km
250002Simone Glad DENAlumeco A/SK25-290:16:59+ 153:24 min/km
350015Johanne Tolstrup DENOBH-GruppenK20-240:18:23+ 1:393:41 min/km
450957Laura Glans DENFIT 4 RUN.DKK25-290:18:56+ 2:123:48 min/km
550018Kirsten BøgelundFyns Fodbolddommer KlubK50-540:19:09+ 2:253:50 min/km
651782Mette Christiansen DENJuridisk Forening SDUK25-290:19:29+ 2:453:54 min/km
751864Mette Steenberg DENNørgård MikkelsenK45-490:19:32+ 2:483:55 min/km
850039Marie-Louise Jørgensen DENKolding KFUM atletikK15-190:19:47+ 3:033:58 min/km
950009Marie Raun Knudsen DENOdense Atletik - O.G.F.K35-390:20:01+ 3:174:01 min/km
1050751Mia Beck LichtensteinF.P.IK40-440:20:14+ 3:304:03 min/km
seuraa kilpailun kärkeä: ON
5 km10 km
SijoitusNumeroNimiKansallisuusSeuraSarjaAikaEroNopeus 
17Andreas Lommer DENOdense Atletik - O.G.F.M25-290:31:423:11 min/km
2925Jonas Rasmussen DENBaker TillyM25-290:32:11+ 303:14 min/km
32Daniel Vestergaard DENAarhus Fremad AtletikM35-390:32:31+ 493:16 min/km
4973Steffen Massaro DENOdense Atletik - O.G.F.M35-390:32:33+ 523:16 min/km
5987Marian Just Borsinski DENOdense Triathlon KlubM25-290:32:43+ 1:023:17 min/km
6950Jonas Birkkjær DENOdense Atletik - O.G.F.M25-290:32:55+ 1:143:18 min/km
710Jonas Brandsbjerg DENHorsevænget 5M40-440:34:18+ 2:363:26 min/km
83Andreas Olsen DENGuldfeldt & Hans Jørgensen & SønM30-340:34:22+ 2:413:27 min/km
94Brian Lyngvald Schmidt DENODENSE KOMMUNEM40-440:35:25+ 3:443:33 min/km
102991Morten Lynghøj DENSydboM30-340:35:34+ 3:533:34 min/km
seuraa kilpailun kärkeä: ON
5 km10 km
SijoitusNumeroNimiKansallisuusSeuraSarjaAikaEroNopeus 
1975Simone Glad DENAlumeco A/SK25-290:35:463:35 min/km
2977Louise Laursen DENFIT 4 RUN.dkK30-340:36:14+ 293:38 min/km
3922Emilie Christiansen DENJORGENSEN ENGINEERING A/SK20-240:38:23+ 2:383:51 min/km
429Sisse Bogetoft DENScankab MotionK35-390:39:27+ 3:413:57 min/km
5978Maj Elisabeth Ellehammer Hansen DENODENSE KOMMUNEK25-290:40:13+ 4:274:02 min/km
61459Sanne Kaagaard Sørensen DENMT Højgaard a/sK30-340:41:07+ 5:224:07 min/km
7974Malene Meyer DENadidas RunnersK25-290:41:20+ 5:354:08 min/km
8942Louise Svennesen DENMiddelfart SparekasseK30-340:41:27+ 5:424:09 min/km
9228Line Stær GroveJyske Bank A/SK35-390:42:42+ 6:574:17 min/km
10216Ann-Sophie Bech DENSyddansk UniversitetK25-290:42:48+ 7:034:17 min/km
seuraa kilpailun kärkeä: ON
2 km
SijoitusNumeroNimiKansallisuusSeuraSarjaAikaEroNopeus 
182035Christian Andreasen DENB12-140:05:552:58 min/km
280003Lasse Bjørn DENODENSE KOMMUNEB12-140:05:58+ 42:59 min/km
381063Marius Larsen DENTV 2B12-140:06:32+ 373:16 min/km
482050Lucas K. Halfeld DENotkB09-110:06:38+ 433:19 min/km
580001Marcus Dohm DENGF ForsikringB12-140:06:40+ 463:20 min/km
681150Magnus Nohr DENOUHB12-140:06:49+ 543:25 min/km
780004Emil Dydensborg Madsen DENDeloitteB12-140:06:52+ 583:26 min/km
880002Esben Ørum MadsenKorsør Atletik og MotionB12-140:06:59+ 1:053:30 min/km
980005Fatih.d . J Roobleh DENB09-110:07:08+ 1:143:34 min/km
1080701Noah Dichmann DENODENSE KOMMUNEB12-140:07:18+ 1:233:39 min/km
seuraa kilpailun kärkeä: ON
2 km
SijoitusNumeroNimiKansallisuusSeuraSarjaAikaEroNopeus 
182045Lærke Larsen DENG09-110:07:223:41 min/km
281947Isabel Skyt DENG09-110:07:42+ 203:51 min/km
381844Frøya Ebbesvik DENFyn er finG09-110:07:44+ 233:52 min/km
480680Frida Nonved DENODENSE KOMMUNEG09-110:07:49+ 273:55 min/km
581855Karoline Birk Hansen DENBørneoutletfynG12-140:07:57+ 353:59 min/km
680418Sigrid Thaisen DENODENSE KOMMUNEG09-110:08:29+ 1:074:15 min/km
782009Leonora Hartwig DENDDDG05-080:08:30+ 1:094:15 min/km
881076Signe BundgaardRadiograferneG09-110:08:32+ 1:104:16 min/km
980474Alma Jacobsen DENODENSE KOMMUNEG09-110:08:34+ 1:124:17 min/km
1081349Frederikke Høj AnderssonHaarslev IndustriesG12-140:08:34+ 1:124:17 min/km
© 2013- : Ultimate Sport Service Powered by UltimateLIVE