The Seeff Big Hill Run 2018
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
21.1km
10km
5km
Overall
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21.1km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1196
Simphiwe Zulu
HOLLYWOOD BETS
M40
1:17:34
3:41 min/km
2
1169
Siyabonga Ndlovu
AMAQHAWE
M35
1:18:47
+ 1:14
3:45 min/km
3
1119
Tsepo Mokane
MOPN
1:21:59
+ 4:26
3:54 min/km
4
829
Sibusiso Dube
CHILLIE RUNNING CLUB
MOPN
1:24:04
+ 6:31
4:00 min/km
5
1075
Bonginkosi Shepherd Mthembu
BLUFF AC
MOPN
1:24:26
+ 6:53
4:01 min/km
6
1131
Thokozani Khanyile
M35
1:27:11
+ 9:38
4:08 min/km
7
1113
Bheki Jimmy
M35
1:29:24
+ 11:51
4:15 min/km
8
1189
Bhekizizwe Bherisa=u
M50
1:29:41
+ 12:08
4:16 min/km
9
1098
Lazaros Mthembu
MAXED
MOPN
1:30:27
+ 12:54
4:18 min/km
10
1070
Sazi Gumede
MOPN
1:30:52
+ 13:19
4:19 min/km
auto follow leiders:
OP
21.1km
10km
5km
Overall
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21.1km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1117
Emma Pallant
WOPN
1:22:06
3:54 min/km
2
1064
Cecelia Molefe
CHILTERN ATHLETIC CLUB
W40
1:35:12
+ 13:07
4:31 min/km
3
903
Geraldine Von Fintel
ZULULAND MULTISPORT CLUB
W40
1:37:53
+ 15:48
4:39 min/km
4
1448
Maya Lawria
BOXER SUPERSTORES ATHLETICS CLUB
W50
1:41:33
+ 19:27
4:49 min/km
5
1150
Lisa Collett
CRUSADERS
W40
1:42:02
+ 19:57
4:51 min/km
6
882
Kirsten Evans
DHS OLD BOYS
WOPN
1:47:01
+ 24:56
5:05 min/km
7
1128
Wendy Durrow
DHS OLD BOYS
W40
1:47:54
+ 25:49
5:07 min/km
8
1174
Juanette D'ouveira
AMANZINTOTI AC
WOPN
1:49:45
+ 27:39
5:13 min/km
9
1017
Teresa Moller
DHS OLD BOYS
WOPN
1:49:51
+ 27:45
5:13 min/km
10
1011
Desiree Verwey
ZULULAND MULITSPORTS CLUB
WOPN
1:51:15
+ 29:10
5:17 min/km
auto follow leiders:
OP
21.1km
10km
5km
Overall
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
10km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
473
Bonyelani Mkhwanazi
MJUN
0:34:36
3:28 min/km
2
281
Karel Burger
KPMG
M35
0:36:18
+ 1:42
3:38 min/km
3
455
Lindani Gumbi
MOPN
0:37:24
+ 2:48
3:45 min/km
4
373
Mlungisi Sishi
MOPN
0:37:59
+ 3:23
3:48 min/km
5
469
Zefta Mazhetese
MOPN
0:38:09
+ 3:33
3:49 min/km
6
291
Andrew Chapman
DHS OLD BOYS
M35
0:38:19
+ 3:43
3:50 min/km
7
368
Stephen Caelers
KPMG KZN
MOPN
0:38:35
+ 4:00
3:52 min/km
8
375
Siphelele Dladla
8443
MOPN
0:38:36
+ 4:00
3:52 min/km
9
427
Byron Jones
MOPN
0:38:40
+ 4:04
3:52 min/km
10
438
Duane Dicks
DHS OLD BOYS
M40
0:38:43
+ 4:07
3:53 min/km
auto follow leiders:
OP
21.1km
10km
5km
Overall
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
10km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
379
Jenna Challenor
KPMG
W35
0:38:24
3:51 min/km
2
360
Kristen Williams
SAVE ORION AC
WOPN
0:43:43
+ 5:20
4:23 min/km
3
587
Esethu Mnbuli
WOPN
0:45:52
+ 7:28
4:36 min/km
4
561
Patricia Dammann
TEAM VITALITY
W40
0:48:22
+ 9:58
4:51 min/km
5
592
Lethiwe Zondo
TEAM VITALITY
W50
0:52:11
+ 13:48
5:14 min/km
6
341
Annalisa Freese
CARLETONVILLE HARRIERS
W35
0:52:41
+ 14:18
5:17 min/km
7
217
Zaheera Khan
RIVERSIDE HARRIERS
W40
0:54:00
+ 15:36
5:24 min/km
8
464
Hlengiwe Shandy
HOLLYWOOD
W35
0:55:56
+ 17:32
5:36 min/km
9
435
Catherine Smart
WOPN
0:55:56
+ 17:32
5:36 min/km
10
362
Liza Van Rooyen
CRUSADERS
W40
0:56:38
+ 18:15
5:40 min/km
auto follow leiders:
OP
21.1km
10km
5km
Overall
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
132
Nkosinathi Dumobala
MOPN
0:23:23
4:41 min/km
2
75
Kolbe Collett
MJUN
0:23:46
+ 23
4:46 min/km
3
129
Onamanella Hlophe
MJUN
0:25:51
+ 2:28
5:11 min/km
4
54
Darryn Mitchell
MOPN
0:26:09
+ 2:46
5:14 min/km
5
67
Josua Atwell
MJUN
0:26:26
+ 3:03
5:18 min/km
6
74
Xavier Collett
MJUN
0:26:59
+ 3:36
5:24 min/km
7
23
Paul Scott
MOPN
0:27:13
+ 3:50
5:27 min/km
8
16
Ayanda Ninela
NONE
MJUN
0:28:46
+ 5:24
5:46 min/km
9
38
Daniel Charlesworth
MJUN
0:29:16
+ 5:53
5:52 min/km
10
150
Wandile Makhoba
MJUN
0:29:55
+ 6:32
5:59 min/km
auto follow leiders:
OP
21.1km
10km
5km
Overall
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
80
Brigitte Von Buddenboch
WJUN
0:23:57
4:48 min/km
2
79
Rylee Challenger
N/A
WJUN
0:23:59
+ 2
4:48 min/km
3
76
Chiara Collett
WJUN
0:27:02
+ 3:06
5:25 min/km
4
44
Natascha Hammerton
WJUN
0:27:59
+ 4:03
5:36 min/km
5
57
Jenna Spence
WJUN
0:29:31
+ 5:35
5:55 min/km
6
58
Erin Hallaby
WJUN
0:29:33
+ 5:37
5:55 min/km
7
66
Mira Spring
W40
0:30:16
+ 6:20
6:04 min/km
8
131
Ayanda Mayekiso
WOPN
0:31:05
+ 7:09
6:13 min/km
9
55
Ntobeko Ngubane
TEAM VITALITY
WOPN
0:31:44
+ 7:48
6:21 min/km
10
24
Ternicia Scott
WOPN
0:32:56
+ 9:00
6:36 min/km
auto follow leiders:
OP
21.1km
10km
5km
Overall
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21.1km
auto follow leiders:
OP
21.1km
10km
5km
Overall
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21.1km
auto follow leiders:
OP
21.1km
10km
5km
Overall
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21.1km
auto follow leiders:
OP
21.1km
10km
5km
Overall
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21.1km
Afstand
21.1km
10km
5km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Senior Women 20 to 34
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Afstand
Alle Afstanden
10km
21.1km
5km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Men 35 to 39
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60+
Junior Men 9 to 19
Senior Men 20 to 34
Women 35 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60+
Junior Women 9 to 19
Senior Women 20 to 34
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE