Joulujuoksu
tilanne
tulokset
joukkuetulokset
etsi
suosikit
seuranta
tilastot
live streemi
scrolleri
selostaja
apua
[
mobile version
]
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
4,7 km
10 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
428
Hannu Granberg
FIN
Runner's High
0:33:39
3:22 min/km
2
170
Aleksandr Kuleshov
0:35:55
+ 2:17
3:36 min/km
3
298
Bellouti Said Rhouni
0:36:56
+ 3:18
3:42 min/km
4
441
Timo Nikula
FIN
0:37:01
+ 3:22
3:43 min/km
5
99
Tomi Immonen
0:37:17
+ 3:38
3:44 min/km
6
416
Tuukka Rintala
FIN
0:37:31
+ 3:52
3:46 min/km
7
426
Sami Haverinen
FIN
0:37:45
+ 4:07
3:47 min/km
8
399
Dmitry Zhingel
0:40:28
+ 6:50
4:03 min/km
9
313
Mikko Sallinen
0:41:08
+ 7:30
4:07 min/km
10
438
Lauri Kivikari
FIN
0:41:28
+ 7:50
4:09 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
4,7 km
10 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
309
Maija Saarinen
0:41:20
4:08 min/km
2
246
Leena Mäkäräinen
0:41:46
+ 27
4:11 min/km
3
381
Mirja Vartiainen
0:42:21
+ 1:02
4:15 min/km
4
172
Sanna Kullberg
0:42:49
+ 1:29
4:17 min/km
5
32
Iida Elomaa
0:44:14
+ 2:55
4:26 min/km
6
432
Josefina Aalto
FIN
0:45:56
+ 4:36
4:36 min/km
7
296
Merja Rautiainen
0:46:00
+ 4:41
4:36 min/km
8
164
Kirsi Koukku
0:47:43
+ 6:23
4:47 min/km
9
117
Heidi Kaartinen
0:48:23
+ 7:03
4:51 min/km
10
243
Kaisa Murdoch
0:49:29
+ 8:09
4:57 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
5 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
1256
Jari Välikorpi
FIN
0:18:14
3:39 min/km
2
1163
Reko Ojalainen
0:18:53
+ 40
3:47 min/km
3
1250
Aapo Kinnunen
FIN
0:19:27
+ 1:14
3:54 min/km
4
1058
Aki Honkasalo
0:20:10
+ 1:56
4:02 min/km
5
1255
Juha-Matti Hyttinen
FIN
0:21:07
+ 2:54
4:14 min/km
6
1044
J H
Steinerpäiväkoti Siriuksen kannatusyhdistys ry
0:21:21
+ 3:07
4:17 min/km
7
1137
Arto Matilainen
0:25:15
+ 7:02
5:03 min/km
8
1067
Juha Hänninen
0:26:08
+ 7:55
5:14 min/km
9
1076
Antti Järventaus
0:27:42
+ 9:29
5:33 min/km
10
1005
Leif Almgren
0:27:57
+ 9:44
5:36 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
5 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
1002
Alexandra Aaltonen
SEK & Quru Warriors
0:21:45
4:21 min/km
2
1258
Janita Bergström
FIN
0:23:38
+ 1:54
4:44 min/km
3
24
Julia Brunila
0:23:38
+ 1:54
4:44 min/km
4
1259
Nadja Rehberger
FIN
0:24:25
+ 2:40
4:53 min/km
5
1029
Artemis Filippou
0:25:30
+ 3:46
5:06 min/km
6
1101
I K
Steinerpäiväkoti Siriuksen kannatusyhdistys ry
0:26:04
+ 4:20
5:13 min/km
7
1052
Eija Hillberg
0:27:45
+ 6:01
5:33 min/km
8
1210
Annika Tentke
0:27:57
+ 6:12
5:36 min/km
9
1070
Hanna Ikonen
0:28:00
+ 6:16
5:36 min/km
10
1235
M Ö
0:28:02
+ 6:18
5:37 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
5 km kävely
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
1668
C S
0:40:45
8:09 min/km
2
1651
Seppo Rautiainen
0:44:52
+ 4:08
8:59 min/km
3
1633
Ilkka Mattila
0:45:37
+ 4:53
9:08 min/km
4
1678
Ari Vesola
0:46:31
+ 5:47
9:19 min/km
5
1606
T H
0:48:33
+ 7:49
9:43 min/km
6
1644
Jari Pihlajamäki
0:49:38
+ 8:54
9:56 min/km
7
1640
Ismo Pakarinen
0:50:23
+ 9:39
10:05 min/km
8
1635
J M
Kiinteistömaailma Punavuori
0:50:49
+ 10:04
10:10 min/km
9
1673
R T
0:51:50
+ 11:06
10:22 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
5 km kävely
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
1649
Satu Ranta
0:32:12
6:27 min/km
2
1614
Noora Hyödynmaa
0:37:16
+ 5:05
7:28 min/km
3
1845
Tarja Haga
0:37:56
+ 5:45
7:36 min/km
4
1656
Paula Salminen
0:42:19
+ 10:08
8:28 min/km
5
1637
Gesine Müller
0:42:56
+ 10:45
8:36 min/km
6
1685
Kaisa Hietanen
0:42:57
+ 10:46
8:36 min/km
7
1625
T K
0:43:00
+ 10:48
8:36 min/km
8
1659
S S
0:44:51
+ 12:40
8:59 min/km
9
1654
Kati Saario
0:44:57
+ 12:45
9:00 min/km
10
1615
T J
0:44:57
+ 12:46
9:00 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
4,7 km
10 km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
4,7 km
10 km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
4,7 km
10 km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
4,7 km
10 km
Matka
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Men
Women
valitse matka ja sarja
joukkuetuloksia ei saatavilla
pikahaku
laajempi haku
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Kaikki Kansallisuudet
Finland
Matka
Kaikki Matkat
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Men
Women
Aika
Maali
anna hakuehto, ole hyvä!
Lajitteluehto
Aika
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Nouseva
Laskeva
et ole lisännyt kilpailijoita suosikkeihin. valitse suosikit klikkaamalla +-merkkiä tulosluettelosta tai hakutoiminnan avulla.
ei väliaika näyttöjä saatavilla
1 ikkuna
2 ikunoita
4 ikunoita
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE