Västerby långlopp
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
Tiedostot
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
45 km
30 km
15 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
15 km
30 km
45 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
36
Jarkko Hiltunen
FIN
makemove.fi
1:57:14
2:37 min/km
2
59
Aki Kauppinen
FIN
Sjundeå IF
2:02:38
+ 5:25
2:44 min/km
3
90
Tobias Nylund
FIN
Skiteam Kimitoön
2:03:26
+ 6:13
2:45 min/km
4
120
Jan Uggeldahl
FIN
Ski Team Kimitoön
2:04:47
+ 7:33
2:47 min/km
5
40
Lennart Holmström
FIN
IF Åland
2:05:45
+ 8:32
2:48 min/km
6
97
Matti Pääkkönen
FIN
Turun Soutajat
2:05:51
+ 8:37
2:48 min/km
7
102
Anssi Reunanen
FIN
Forssan Salama
2:12:35
+ 15:22
2:57 min/km
8
92
Jari Paavola
FIN
Turku
2:12:37
+ 15:24
2:57 min/km
9
41
Elias Hämäläinen
FIN
Helsinki
2:12:38
+ 15:25
2:57 min/km
10
64
Kim Kronberg
FIN
2:12:58
+ 15:45
2:58 min/km
11
112
Kapo Saukkonen
FIN
2:13:04
+ 15:51
2:58 min/km
12
133
Lukas Lindberg
FIN
Sibbo-Vargarna classic team
2:13:30
+ 16:17
2:58 min/km
13
140
Jani Alanko
FIN
2:14:58
+ 17:45
3:00 min/km
14
86
Elias Mäntynen
FIN
Vantaan Hiihtoseura
2:15:41
+ 18:28
3:01 min/km
15
125
Kari Vismanen
FIN
Turku
2:17:50
+ 20:37
3:04 min/km
16
96
Jonas Pått
FIN
Ingå IF
2:18:38
+ 21:25
3:05 min/km
17
118
Marko Turpeenniemi
FIN
2:18:59
+ 21:46
3:06 min/km
18
34
Taneli Harjunpää
FIN
Nurmijärvi
2:20:53
+ 23:40
3:08 min/km
19
24
Joona Eskelinen
FIN
Tuusula
2:21:01
+ 23:48
3:09 min/km
20
145
Ville Teuronen
FIN
Team Electrofit
2:21:34
+ 24:20
3:09 min/km
21
98
Pasi Rantanen
FIN
ösk
2:21:53
+ 24:39
3:10 min/km
22
107
Toni Salojärvi
FIN
Klaukkala
2:21:53
+ 24:40
3:10 min/km
23
81
Thomas Malmsten
FIN
Österby SK
2:22:57
+ 25:44
3:11 min/km
24
69
Stefan Lindh
FIN
Ski Team GT
2:23:33
+ 26:20
3:12 min/km
25
38
Kalle Hollmén
FIN
2:23:38
+ 26:25
3:12 min/km
auto follow leiders:
OP
45 km
30 km
15 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
15 km
30 km
45 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
109
Sonja Saloranta
FIN
Lammin Säkiä
2:20:20
3:08 min/km
2
99
Jonna Rask
FIN
Pargas IF
2:29:06
+ 8:47
3:19 min/km
3
243
Oona Masso
FIN
Electrofit
2:51:30
+ 31:11
3:49 min/km
4
33
Maija Hakala
FIN
Espoon Hiihtoseura
2:59:53
+ 39:34
4:00 min/km
5
124
Petra Wikman
FIN
Ekenäs
3:03:20
+ 43:01
4:05 min/km
6
20
Marianne Börman
FIN
Kimito Sportförening
3:04:28
+ 44:09
4:06 min/km
7
113
Christel Sundqvist
FIN
Ösk
3:04:28
+ 44:09
4:06 min/km
8
1
Siiri Lindroos
FIN
3:13:51
+ 53:32
4:19 min/km
9
95
Katarina Pihl
FIN
Pargas If
3:16:24
+ 56:05
4:22 min/km
10
80
Heli Löflund
FIN
Raasepori
3:24:14
+ 1:03:54
4:33 min/km
11
143
Mikaela Fiskars
FIN
OK Raseborg
3:26:02
+ 1:05:42
4:35 min/km
12
236
Annastina Sarlin
FIN
Nagu IF
3:29:52
+ 1:09:32
4:40 min/km
13
18
Sabina Bäck
FIN
IF Femman
3:30:26
+ 1:10:06
4:41 min/km
14
141
Mikaela Funck
FIN
3:30:38
+ 1:10:19
4:41 min/km
15
21
Martina Candolin
FIN
3:46:51
+ 1:26:32
5:03 min/km
auto follow leiders:
OP
45 km
30 km
15 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
15 km
30 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
240
Pasi Waali
FIN
Kaarina
1:37:19
3:15 min/km
2
14
Thomas Blomqvist
FIN
Ski Team GT
1:40:12
+ 2:53
3:21 min/km
3
10
Dan Bernstedt
FIN
1:40:16
+ 2:58
3:21 min/km
4
166
Timo Holopainen
FIN
Espoon Hiihtoseura
1:45:44
+ 8:25
3:32 min/km
5
174
Timo Peltomaa
FIN
Karjaan Ura
1:57:43
+ 20:24
3:56 min/km
6
168
Johan Lindholm
FIN
OK Raseborg
2:00:18
+ 22:59
4:01 min/km
7
173
Fredrik Lindroos
FIN
2:01:02
+ 23:43
4:03 min/km
8
170
Niklas Degerlund
FIN
Ekenäs
2:04:14
+ 26:55
4:09 min/km
9
241
Pontus Baarman
FIN
2:05:14
+ 27:55
4:11 min/km
10
172
Erik Lindroos
FIN
2:05:42
+ 28:23
4:12 min/km
auto follow leiders:
OP
45 km
30 km
15 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
15 km
30 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
156
Elin Ljungqvist
FIN
Österby Sportklubb
1:48:28
3:37 min/km
2
169
Maria Degerlund
FIN
Ekenäs
2:04:14
+ 15:47
4:09 min/km
3
62
Kathrin Knaapinen
GER
Karjaan URA
2:08:17
+ 19:49
4:17 min/km
4
162
Regina Kalenius
FIN
Karis Ura
2:21:36
+ 33:09
4:44 min/km
5
160
Tove Jern
FIN
Esbo
2:22:33
+ 34:06
4:46 min/km
6
163
Tina Collan-Weber
FIN
Karis Ura
2:26:21
+ 37:54
4:53 min/km
7
159
Hanna Björkstrand
FIN
2:40:40
+ 52:13
5:22 min/km
8
175
Hanna Muoniovaara
FIN
Helsinki
2:44:06
+ 55:39
5:29 min/km
9
167
Katarina Lindholm
FIN
Siggby Ski Team
2:49:22
+ 1:00:55
5:39 min/km
10
171
Linda Kevin
FIN
ÖSK
2:49:35
+ 1:01:08
5:40 min/km
auto follow leiders:
OP
45 km
30 km
15 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
15 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
110
Cedrik Sandell
FIN
SNAPPERTUNA
0:44:58
3:00 min/km
2
221
Ralf Wadenström
FIN
IF Sibbo-Vargarna
0:45:52
+ 55
3:04 min/km
3
228
Carl-Gustav Måsa
FIN
Ekenäs
0:56:11
+ 11:13
3:45 min/km
4
220
Andreas Wadenström
FIN
IF Sibbo-Vargarna
0:57:37
+ 12:40
3:51 min/km
5
233
Roger Lönnberg
FIN
Raseborg IF
0:59:30
+ 14:33
3:58 min/km
6
224
Tom Viking Öhman
FIN
Ingå if
1:01:04
+ 16:07
4:05 min/km
7
213
Kaj Råstedt
FIN
Fribergs Gurkor
1:06:53
+ 21:55
4:28 min/km
8
208
Erik Kevin
FIN
1:09:22
+ 24:25
4:38 min/km
9
204
Seppo Heinämaa
FIN
Tammisaari
1:09:54
+ 24:57
4:40 min/km
10
211
Vilhelm Nylund
FIN
Ingå IF
1:14:13
+ 29:15
4:57 min/km
auto follow leiders:
OP
45 km
30 km
15 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
15 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
206
Hanna Holopainen
FIN
Espoon Hiihtoseura
0:56:53
3:48 min/km
2
198
Terttu Augustson
FIN
ÖSK
1:01:03
+ 4:11
4:05 min/km
3
212
Pamela Roth
FIN
Ösk
1:07:56
+ 11:04
4:32 min/km
4
207
Birgit Jensén
FIN
ÖSK
1:12:29
+ 15:37
4:50 min/km
5
225
Jennie Bredenberg-Romero
FIN
Österby sportklubb
1:19:08
+ 22:15
5:17 min/km
6
215
Elin Soderlund
FIN
1:21:31
+ 24:38
5:27 min/km
7
214
Virve Savoila
FIN
1:23:43
+ 26:50
5:35 min/km
8
223
Jennie Värn
FIN
1:25:57
+ 29:05
5:44 min/km
9
216
Anne-May Sundström
FIN
1:31:20
+ 34:27
6:06 min/km
10
153
Anna Kronberg
FIN
1:32:55
+ 36:03
6:12 min/km
auto follow leiders:
OP
45 km
30 km
15 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
15 km
30 km
45 km
auto follow leiders:
OP
45 km
30 km
15 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
15 km
30 km
45 km
auto follow leiders:
OP
45 km
30 km
15 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
15 km
30 km
45 km
auto follow leiders:
OP
45 km
30 km
15 km
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
15 km
30 km
45 km
Afstand
45 km
30 km
15 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Denmark
Finland
Germany
Sweden
Afstand
Alle Afstanden
15 km
30 km
45 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
Results Files
Lehdistö
Tulokset
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE