Glencore/Izimbiwa 5 in 1 Race
leaderboard
resultater
lag resultater
søk
mine favoritter
tracker
statistikk
live streaming
scroller
speaker
help
[
mobile version
]
følg live resultater:
TIL
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
42.2Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
2202
Professor Mthelhwa
MOPN
2:30:09
3:34 min/km
2
2105
Reginald Poopedi
ACRW
MOPN
2:33:53
+ 3:45
3:39 min/km
3
2056
Ntuthulco Maseko
NEDBANK
MVET
2:48:11
+ 18:03
4:00 min/km
4
2139
Latudi Makofane
MOPN
2:49:25
+ 19:17
4:01 min/km
5
2058
Tshepo Shubane
ARCADIA
MOPN
2:55:50
+ 25:42
4:10 min/km
6
2082
Simon Sibisi
SAPS
MVET
2:58:13
+ 28:05
4:14 min/km
7
2080
Samson Vilakazi
MIDDELBURG MARATHON CLUB
MOPN
2:59:14
+ 29:06
4:15 min/km
8
2086
Abednigo Sediba
SAMANCOR
MOPN
3:00:37
+ 30:29
4:17 min/km
9
2192
Geelbooi Mbonani
ESKOM
MVET
3:01:52
+ 31:44
4:19 min/km
10
2148
Lucas Mahlangu
ESKOM
MMAS
3:02:09
+ 32:01
4:19 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
42.2Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
2165
Eunice Nhlapho
ESKOM
WVET
3:12:37
4:34 min/km
2
2101
Henrietta Phaladi
AEL
WOPN
3:41:16
+ 28:39
5:15 min/km
3
2036
Helena Joubert
WVET
3:43:44
+ 31:07
5:19 min/km
4
2067
Estelle Geerkens
WVET
3:59:03
+ 46:26
5:40 min/km
5
2144
Christine Grove
LEGOGOTE VILLAGERS
WVET
4:02:02
+ 49:25
5:45 min/km
6
2207
Sbngile Lubisi
LEGOGOTE
WVET
4:07:20
+ 54:43
5:52 min/km
7
2183
Charlin Ntuli
MIDACK
WOPN
4:10:19
+ 57:42
5:56 min/km
8
2066
Sarie Coetzee
WMAS
4:11:47
+ 59:10
5:58 min/km
9
2003
Michelle Broodryk
WVET
4:12:34
+ 59:57
6:00 min/km
10
2161
Dikeledi Lencoasa
ANGLO AMERICAN
WVET
4:17:19
+ 1:04:42
6:06 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
32Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
1533
Jetro Sithole
ANGLO
MOPN
2:01:09
3:48 min/km
2
1534
Jari Nkabinde
MOPN
2:12:28
+ 11:19
4:09 min/km
3
1556
Fortune Howard
ANGLO
MVET
2:12:43
+ 11:35
4:09 min/km
4
1516
Shavula Mokwana
MVET
2:19:27
+ 18:19
4:22 min/km
5
1527
Mbhekiseni Sibiya
NEDBANK
MVET
2:21:12
+ 20:04
4:25 min/km
6
2070
Petros Ndlangamandla
MMAS
2:32:04
+ 30:56
4:46 min/km
7
1568
Solomon Maseko
ESKOM
MMAS
2:33:08
+ 32:00
4:48 min/km
8
1536
Isaiah Dlamini
CORRECTIONAL SERVICES
MVET
2:34:35
+ 33:26
4:50 min/km
9
1550
Boy Thou
CORRECTIONAL SERVICES
MMAS
2:51:41
+ 50:33
5:22 min/km
10
1554
Tehepo Twala
ANGLO
MVET
2:52:28
+ 51:19
5:24 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
32Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
1531
Otilia Nhapimbe
ESKOM
WOPN
2:31:30
4:45 min/km
2
1522
Depnney Sitholw
ANGLO
WOPN
2:54:22
+ 22:52
5:27 min/km
3
1559
Maria Potgieter
RWFL
WOPN
3:01:36
+ 30:06
5:41 min/km
4
1501
Johanita Burger
WOPN
3:11:43
+ 40:13
6:00 min/km
5
1566
Priscilla Jensen
SASOL
WMAS
3:13:10
+ 41:40
6:03 min/km
6
1505
Carole Wolfaardt Wolfaardt
WVET
3:15:16
+ 43:46
6:07 min/km
7
1526
Thublle Madonsela
SAPS
WOPN
3:23:53
+ 52:23
6:23 min/km
8
1520
Sandra Scheepers
SAPS
WVET
3:29:16
+ 57:46
6:33 min/km
9
1549
Katherin Ratcliffe
WOPN
3:29:51
+ 58:21
6:34 min/km
10
1560
Vanessa Haarhoff
MIDACK
WMAS
3:39:44
+ 1:08:14
6:52 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
1162
Victor Mthembeni Mahlobo
NEDBANK
MJUN
1:11:05
3:24 min/km
2
1017
Sandile Skosana
MOPN
1:15:42
+ 4:37
3:37 min/km
3
1115
Mayedi Mankgabe
MVET
1:17:04
+ 5:59
3:41 min/km
4
1014
Boitumelo Seemise
MOPN
1:17:41
+ 6:36
3:42 min/km
5
1075
Mzwakhe Tshabalaha
MOPN
1:20:39
+ 9:34
3:51 min/km
6
1040
Control Silinda
ESKOM
MVET
1:22:13
+ 11:08
3:55 min/km
7
1156
Frans Magabe
ESKOM
MOPN
1:22:30
+ 11:25
3:56 min/km
8
1093
Dumsani Sthembiso Mahlangu
ANGLO
MOPN
1:25:55
+ 14:50
4:06 min/km
9
1054
James Mabane
MOPN
1:26:03
+ 14:58
4:06 min/km
10
1038
Simeon Nkosi
ESKOM
MMAS
1:27:42
+ 16:37
4:11 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
1020
Anishia Fryer
MIDDELBURG MARATHON CLUB
WOPN
1:28:14
4:13 min/km
2
1117
Annika Prinsloo
MMK
WOPN
1:30:21
+ 2:08
4:19 min/km
3
1138
Mavis Maphete
ESKOM
WOPN
1:45:28
+ 17:15
5:02 min/km
4
1147
Karlien Cilliers
WOPN
1:57:35
+ 29:22
5:36 min/km
5
1090
Anita Odendaal
ESKOM
WOPN
1:57:39
+ 29:25
5:37 min/km
6
1169
Tshimusangadzo Banda
ANGLO
WVET
1:59:17
+ 31:04
5:41 min/km
7
1061
Annetjie Bezuidenhout
WMAS
2:03:09
+ 34:55
5:52 min/km
8
1030
Enkol Clarence
ESKOM ATHLETICS CLUB
WMAS
2:07:06
+ 38:52
6:04 min/km
9
1133
Helani Nel
MEDIHELP
WOPN
2:08:27
+ 40:13
6:07 min/km
10
1085
Susan Taljaard
ESKOM
WVET
2:10:28
+ 42:14
6:13 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
15Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
601
Moses Mahlangu
MOPN
0:50:30
3:22 min/km
2
520
Mpho Gift Mokoena
ANGLO AMERICAN
MOPN
0:50:37
+ 7
3:23 min/km
3
559
Jordan Mtsweni
ANGLO
MOPN
0:52:45
+ 2:15
3:31 min/km
4
528
Johnson Mbowane
MVET
0:55:03
+ 4:34
3:41 min/km
5
564
Nodinowe Mtsweni
MMAS
0:55:57
+ 5:27
3:44 min/km
6
568
Rudolph Mkgomola
MOPN
0:58:30
+ 8:00
3:54 min/km
7
512
Bongane Nkosi
MOPN
0:59:28
+ 8:58
3:58 min/km
8
592
Thapelo Mabitselo
ESKOM
MOPN
1:00:40
+ 10:10
4:03 min/km
9
579
Alfred Mahlangu
ESKOM
MOPN
1:01:44
+ 11:14
4:07 min/km
10
599
John Matlala
MGM
1:01:54
+ 11:24
4:08 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
15Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
574
Chrizell Roberts
NEDBANK
WOPN
1:02:39
4:11 min/km
2
577
Eleonore Nieuwoudt
WOPN
1:25:59
+ 23:20
5:44 min/km
3
517
Carla Steenkamp
WOPN
1:30:56
+ 28:17
6:04 min/km
4
588
Jeanette Van Niekerk
RWFC
WOPN
1:31:01
+ 28:23
6:05 min/km
5
573
Hanlie Holtzhausen
WVET
1:31:39
+ 29:00
6:07 min/km
6
572
Nadine Kritzinger
WOPN
1:31:43
+ 29:04
6:07 min/km
7
567
Willna Lombard
WVET
1:32:51
+ 30:13
6:12 min/km
8
529
Rose Magolego
IRENE
WVET
1:34:00
+ 31:21
6:16 min/km
9
508
Charne Grobler
WOPN
1:34:51
+ 32:12
6:20 min/km
10
542
Setilda Heiberg
MIDACK
WVET
1:35:55
+ 33:16
6:24 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
10Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
109
Sibusiso Kubheka
NEDBANK
MOPN
0:34:00
3:24 min/km
2
112
Clement Magashula
ESKOM
MJUN
0:35:24
+ 1:24
3:33 min/km
3
57
Never Mahlangu
MOPN
0:35:52
+ 1:52
3:36 min/km
4
79
Piet Mtsweni
ANGLO
MJUN
0:36:32
+ 2:32
3:40 min/km
5
152
Maisela Leshika Johannes
MOPN
0:36:41
+ 2:41
3:41 min/km
6
22
Karel Morethe
MODIKWA MARATHON CLUB
MOPN
0:36:59
+ 2:59
3:42 min/km
7
37
Simanga Mabaza
MOPN
0:37:19
+ 3:19
3:44 min/km
8
58
Petros Sibsrole
MVET
0:37:24
+ 3:25
3:45 min/km
9
74
Tshepo Segole
NEDBANK
MOPN
0:37:31
+ 3:31
3:46 min/km
10
18
Sicelo Mncwango
MJUN
0:37:41
+ 3:41
3:47 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
10Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
17
Thulisile Amon
WOPN
0:42:21
4:15 min/km
2
137
Zinhle Masangu
IKHAYA CLUB
WJUN
0:48:17
+ 5:57
4:50 min/km
3
33
Karabo Mdodana
WJUN
0:48:38
+ 6:18
4:52 min/km
4
27
Samukelisiwe Mdlalose
WJUN
0:48:56
+ 6:35
4:54 min/km
5
135
Tharina Opperman
WOPN
0:49:40
+ 7:19
4:58 min/km
6
118
Nompumelelo Shongwe
ESKOM
WOPN
0:49:48
+ 7:27
4:59 min/km
7
34
Dintle Mapheele
WJUN
0:50:59
+ 8:38
5:06 min/km
8
8
Martie Van Staden
WVET
0:54:46
+ 12:25
5:29 min/km
9
60
Alisha Griffiths
WOPN
0:54:55
+ 12:34
5:30 min/km
10
65
Lethabo Ngwahe
WOPN
0:58:18
+ 15:57
5:50 min/km
Distanse
42.2Km
32Km
21Km
15Km
10Km
Klasse
Alle Klasser
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
velg distanse og klassse
ingen lagkonkurranse rapporter tilgjengelige
enkelt søk
avansert søk
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Alle Lande
Distanse
Alle Distanser
10Km
15Km
21Km
32Km
42.2Km
Klasse
Alle Klasser
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Tid
Mål
Fyll inn søkekriterier
Sorter etter
Tid
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Stigende
Faldende
Du har ingen deltagere lagt til mine favoritter. Velg dine favoritter i resultatene eller søk.
ingen scrollere tilgængelige
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE