Merida MTB Marathon
tablica liderov
rezultaty
rezultaty komandy
poisk
izbrannoe
rezhim otslezhivaniya
statistika
onlayn translyaciya
skroller
kommentator
pomoshch
[
mobile version
]
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Obshchee
-
Men
Women
-
Kvinder 10-11 år
Kvinder 12-13 år
Kvinder 14-16 år
Kvinder 17-19 år
Kvinder 20-29 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Kvinder 60-69 år
Kvinder 70 år og eldre
Kvinder uden alder opgivet
Mænd 10-11 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
27 km
55 km
85 km
103 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
1
Rene Larsen
DEN
Klub MTB Marathon
M40-49
3:53:36
26.46 km/h
2
295
Henrik Søeberg
DEN
M40-49
3:53:38
+ 2
26.45 km/h
3
116
Jens Brokær
DEN
Rex Cykler
M30-39
3:57:43
+ 4:08
26.00 km/h
4
67
Peter Olivarius
DEN
HMTBK
M40-49
4:00:58
+ 7:23
25.65 km/h
5
115
Henrik Albæk
DEN
Team Hareskov
M50-59
4:01:17
+ 7:41
25.61 km/h
6
81
Pelle Andreas Rasmussen
DEN
Stark
M20-29
4:05:57
+ 12:22
25.13 km/h
7
9
David Elsass
DEN
Teleselskabet 3
M40-49
4:05:58
+ 12:23
25.13 km/h
8
82
John Carlsen
DEN
Wewer
M50-59
4:05:59
+ 12:24
25.12 km/h
9
42
Peter Ross
DEN
CC Hillerød
M50-59
4:10:11
+ 16:36
24.70 km/h
10
409
Asger Sørensen
DEN
Svendborg mountain klub
M50-59
4:10:39
+ 17:03
24.66 km/h
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Obshchee
-
Men
Women
-
Kvinder 10-11 år
Kvinder 12-13 år
Kvinder 14-16 år
Kvinder 17-19 år
Kvinder 20-29 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Kvinder 60-69 år
Kvinder 70 år og eldre
Kvinder uden alder opgivet
Mænd 10-11 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
27 km
55 km
85 km
103 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
45
Carol Rasmussen
DEN
RMK Team X-Bionic
K50-59
4:36:49
22.33 km/h
2
35
Lotte Peronard
DEN
CK Nordsjælland
K40-49
4:49:28
+ 12:40
21.35 km/h
3
107
Tine Henriksen
DEN
HMTBK
K40-49
4:49:29
+ 12:41
21.35 km/h
4
292
Sysser Lillelund
DEN
Odense
K40-49
4:58:34
+ 21:46
20.70 km/h
5
278
Henriette Holm
DEN
Mud'N'Race
K50-59
5:03:06
+ 26:18
20.39 km/h
6
437
Mie Schrøder
DEN
K40-49
5:06:01
+ 29:12
20.20 km/h
7
41
Pernille Ross
DEN
CC Hillerød
K50-59
5:13:27
+ 36:39
19.72 km/h
8
352
Anna Bisgaard
DEN
Sponz MTB
K40-49
5:17:42
+ 40:54
19.45 km/h
9
460
Rikke Norman
DEN
K40-49
5:24:50
+ 48:02
19.03 km/h
10
44
Trine Christensen
DEN
Vega Cykler
K50-59
5:28:51
+ 52:03
18.79 km/h
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Obshchee
-
Men
Women
-
Kvinder 10-11 år
Kvinder 12-13 år
Kvinder 14-16 år
Kvinder 17-19 år
Kvinder 20-29 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Kvinder 60-69 år
Kvinder 70 år og eldre
Kvinder uden alder opgivet
Mænd 10-11 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
27 km
44 km
57 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
1049
Lars Bøving
DEN
Andersen Biler
M50-59
2:08:36
26.59 km/h
2
1031
Anders Edvard Johanen
DEN
HMTBK
M40-49
2:09:03
+ 27
26.50 km/h
3
1010
Ronny Taarnvang
DEN
M50-59
2:13:54
+ 5:18
25.54 km/h
4
1019
Alexander Norup
DEN
Trismus - racing
M50-59
2:13:58
+ 5:22
25.53 km/h
5
1029
Per Rasmussen
DEN
MTB Tisvilde Hegn
M40-49
2:14:43
+ 6:07
25.39 km/h
6
1068
Morten Brandt Karlsen
DEN
HMTBK
M30-39
2:14:43
+ 6:08
25.39 km/h
7
1028
Jan Fogtmann
DEN
RMK, Lellinge MTB
M50-59
2:15:56
+ 7:20
25.16 km/h
8
1499
Nicolai Hammenfors
DEN
M30-39
2:15:59
+ 7:23
25.15 km/h
9
1045
Thomas Ihde Hestenes
DEN
RMK
M40-49
2:16:07
+ 7:31
25.13 km/h
10
1212
Tabita Hartmann-Hansen
DEN
HCM
M30-39
2:16:11
+ 7:36
25.11 km/h
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Obshchee
-
Men
Women
-
Kvinder 10-11 år
Kvinder 12-13 år
Kvinder 14-16 år
Kvinder 17-19 år
Kvinder 20-29 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Kvinder 60-69 år
Kvinder 70 år og eldre
Kvinder uden alder opgivet
Mænd 10-11 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
27 km
44 km
57 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
1001
Camilla Boje Andersen
DEN
HMTBK
K16-19
2:17:21
24.90 km/h
2
1065
Kadri Alasepp
DEN
Team Hareskov Cykler
K30-39
2:24:40
+ 7:20
23.64 km/h
3
1384
Tabia Petersen
DEN
køge mtb riders
K20-29
2:38:22
+ 21:02
21.60 km/h
4
1038
Christine Reibert Hansen
DEN
Klub MTB Marathon / Kiropraktor3400
K16-19
2:44:59
+ 27:39
20.73 km/h
5
1024
Linda Jansson
SWE
CK FIX
K40-49
2:45:47
+ 28:27
20.63 km/h
6
1521
Mette Bramming
DEN
Stark
K50-59
2:48:48
+ 31:28
20.26 km/h
7
1290
Camilla Risholt
DEN
K50-59
2:51:40
+ 34:20
19.92 km/h
8
1261
Jette Andersen
DEN
K40-49
3:02:15
+ 44:55
18.77 km/h
9
1519
Malin Kretz
SWE
KCE/Landskrona CK
K40-49
3:04:47
+ 47:27
18.51 km/h
10
1363
Maja Vejby
DEN
STARK
K20-29
3:06:51
+ 49:31
18.30 km/h
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Obshchee
-
Men
Women
-
Kvinder 10-11 år
Kvinder 12-13 år
Kvinder 14-16 år
Kvinder 17-19 år
Kvinder 20-29 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Kvinder 60-69 år
Kvinder 70 år og eldre
Kvinder uden alder opgivet
Mænd 10-11 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
27 km
44 km
57 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
1006
Christian Nielsen
DEN
HMTBK
M30-39
2:18:02
24.78 km/h
2
1458
Jakob Vinther
DEN
M30-39
2:32:12
+ 14:10
22.47 km/h
3
1067
Peter Striboldt
DEN
Cc95
M40-49
2:36:35
+ 18:34
21.84 km/h
4
1023
Jan Christoffersen
DEN
M50-59
2:43:47
+ 25:45
20.88 km/h
5
1017
Morten Vilstrup
DEN
De Ville Løver
M50-59
3:02:18
+ 44:16
18.76 km/h
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Obshchee
-
Men
Women
-
Kvinder 10-11 år
Kvinder 12-13 år
Kvinder 14-16 år
Kvinder 17-19 år
Kvinder 20-29 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Kvinder 60-69 år
Kvinder 70 år og eldre
Kvinder uden alder opgivet
Mænd 10-11 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
27 km
44 km
57 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
rezultaty eshchyo ne dostupny
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Obshchee
-
Men
Women
-
Kvinder 10-11 år
Kvinder 12-13 år
Kvinder 14-16 år
Kvinder 17-19 år
Kvinder 20-29 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Kvinder 60-69 år
Kvinder 70 år og eldre
Kvinder uden alder opgivet
Mænd 10-11 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
22 km
32 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
2075
Jacob Svendsen
DEN
SnakeCity Devils MTB
M40-49
1:13:15
26.21 km/h
2
2021
Kim Jensen
DEN
Søndagsklubben MTB
M50-59
1:16:03
+ 2:48
25.25 km/h
3
2076
Nicolai Ibsø
DEN
SnakeCity Devils MTB (Prospect)
M40-49
1:17:37
+ 4:22
24.74 km/h
4
2069
Erik Wolf-Petersen
DEN
M50-59
1:18:20
+ 5:05
24.51 km/h
5
2132
Kenneth Nielsen
DEN
M30-39
1:18:26
+ 5:11
24.48 km/h
6
2059
Jan Henriksen
DEN
M40-49
1:21:27
+ 8:12
23.58 km/h
7
2033
Zapp Carnett
DEN
M14-16
1:21:29
+ 8:15
23.56 km/h
8
2094
Thomas Trier Ortmann
DEN
Mud?n?Race
M50-59
1:21:31
+ 8:16
23.56 km/h
9
2029
Dawid Waluszynski
POL
M20-29
1:22:05
+ 8:50
23.39 km/h
10
2100
Otto Schack Olsen
DEN
Sponz MTB Klub
M12-13
1:25:13
+ 11:59
22.53 km/h
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Obshchee
-
Men
Women
-
Kvinder 10-11 år
Kvinder 12-13 år
Kvinder 14-16 år
Kvinder 17-19 år
Kvinder 20-29 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Kvinder 60-69 år
Kvinder 70 år og eldre
Kvinder uden alder opgivet
Mænd 10-11 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
22 km
32 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
2056
Freja Rebecca Johansen
DEN
HMTBK
K40-49
1:26:23
22.23 km/h
2
2083
Cæcillie Risholt
DEN
Hillerød.nu
K20-29
1:42:09
+ 15:47
18.80 km/h
3
2066
Sofie Stenholt Poulsen
DEN
Lellinge Bikers
K20-29
1:55:15
+ 28:53
16.66 km/h
4
2133
Tina Rohde
DEN
Misk
K50-59
1:55:16
+ 28:54
16.66 km/h
5
2040
Sys Grete Schrøder
DEN
SkovLyst
K60-69
1:55:23
+ 29:00
16.64 km/h
6
2098
Hanne Dalsgaard
DEN
K60-69
2:00:30
+ 34:08
15.93 km/h
7
2026
Pia Christensen
DEN
Mud'n'race
K40-49
2:06:23
+ 40:00
15.19 km/h
8
2027
Susanne Gustavson
DEN
Team Hareskov
K60-69
2:07:31
+ 41:09
15.06 km/h
9
2028
Jane Trangeled
DEN
K50-59
2:07:32
+ 41:10
15.06 km/h
10
2008
Silje Gudmundsson
DEN
Team Gudmundsson
K14-16
2:13:26
+ 47:04
14.39 km/h
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Obshchee
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
27 km
44 km
57 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
3007
Jens Christensen
DEN
M50-59
2:22:31
24.00 km/h
2
3006
Kjeld Seidler
DEN
Gentlemens MTB
M50-59
2:25:49
+ 3:19
23.46 km/h
3
3001
Frank Vestergaard Andersen
DEN
M50-59
2:28:01
+ 5:31
23.11 km/h
4
3004
El Presidente
DEN
M50-59
2:42:39
+ 20:09
21.03 km/h
5
3003
Niels Kaarill
DEN
Team Victron E-MTB
M60-69
2:45:54
+ 23:23
20.62 km/h
6
3005
Carsten Steen Madsen
DEN
ERA BILER
M50-59
3:08:47
+ 46:16
18.12 km/h
7
3002
Per Holger Jørgensen
DEN
M50-59
3:15:43
+ 53:12
17.48 km/h
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Obshchee
-
Men
Women
-
Kvinder 10-11 år
Kvinder 12-13 år
Kvinder 14-16 år
Kvinder 17-19 år
Kvinder 20-29 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Kvinder 60-69 år
Kvinder 70 år og eldre
Kvinder uden alder opgivet
Mænd 10-11 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
27 km
55 km
85 km
103 km
Distanciya
103 km
57 km
57 km Gravel Cykel
32 km
57 km E mtb
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Men
Women
-
Kvinder 17-19 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
vyberite distanciyu i kategoriyu
komandnye rezultaty eshchyo ne dostupny
bystry poisk
podrobny poisk
Nomer
Imya
Familiya
Klub
Gorod
Naciya
Vse Nacii
Belgium
Denmark
Finland
Germany
Greece
Iceland
Norway
Poland
South Africa
Sweden
United States
Distanciya
Vse Distancii
103 km
32 km
57 km
57 km E mtb
57 km Gravel Cykel
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Men
Women
-
Kvinder 12-13 år
Kvinder 14-16 år
Kvinder 17-19 år
Kvinder 20-29 år
Kvinder 30-39 år
Kvinder 40-49 år
Kvinder 50-59 år
Kvinder 60-69 år
Mænd 10-11 år
Mænd 12-13 år
Mænd 14-16 år
Mænd 17-19 år
Mænd 20-29 år
Mænd 30-39 år
Mænd 40-49 år
Mænd 50-59 år
Mænd 60-69 år
Mænd 70 år og eldre
Mænd uden alder opgivet
Vremya
Finish
pozhaluysta vvedite kriterii poiska
Sortirovat
Vremya
Nomer
Imya
Familiya
Klub
Gorod
Naciya
Po vozrastaniyu
Po ubyvanyu
u vas net uchastnikov dobavlennykh v izbrannoe. pozhaluysta vyberite uchastnikov iz tablicy liderov ili cherez menyu poiska
net dostupnykh skrollerov
1 okno
2 okna
4 okna
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE