Grundlovsløbet
tablica liderov
rezultaty
rezultaty komandy
poisk
izbrannoe
rezhim otslezhivaniya
statistika
onlayn translyaciya
skroller
kommentator
pomoshch
[
mobile version
]
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
10 km
6 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
10 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
379
Morten Marinussen
DEN
Nordjyllands idrætshøjskole
M18-35
0:33:46
3:23 min/km
2
423
Alex Puggaard
DEN
M36-45
0:34:35
+ 49
3:28 min/km
3
122
Karsten Bukholt
DEN
www.bukholt.com / Personlig løbetræning
M36-45
0:35:02
+ 1:16
3:31 min/km
4
92
Jesper Lauritsen
DEN
LIUF-LØB
M46-55
0:35:52
+ 2:06
3:36 min/km
5
68
Lars Bo Christiansen
DEN
LIUF-LØB
M18-35
0:36:06
+ 2:21
3:37 min/km
6
456
Daniel Bøgeskov
DEN
M18-35
0:36:24
+ 2:39
3:39 min/km
7
524
Martin Isbak
DEN
M18-35
0:36:59
+ 3:14
3:42 min/km
8
381
Thomas Møller Søndergaard
DEN
Aalborg Øst Road Runners Club
M36-45
0:37:16
+ 3:31
3:44 min/km
9
397
Peter Jacobsen
DEN
M36-45
0:37:34
+ 3:49
3:46 min/km
10
230
Ragnar Gudmundsson
ISL
Hjørring Gymnasium - STX og HF
M46-55
0:38:12
+ 4:27
3:50 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
10 km
6 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
10 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
549
Sarah Kristense Smalbro
DEN
K18-35
0:41:45
4:11 min/km
2
44
Malene Mandrup Poulsen
DEN
Aalborg Atletik & Motion
K18-35
0:43:18
+ 1:34
4:20 min/km
3
298
Signe Engholt Andersen
DEN
K36-45
0:44:12
+ 2:28
4:26 min/km
4
444
Pernille W. Jensen
DEN
K18-35
0:44:36
+ 2:52
4:28 min/km
5
217
Frida Sørensen
DEN
Hjørring Gymnasium - STX og HF
K13-17
0:47:47
+ 6:03
4:47 min/km
6
118
Emma Nielsen
DEN
K18-35
0:47:48
+ 6:04
4:47 min/km
7
128
Vibeke Norvin
DEN
Fitness 1 løbehold
K46-55
0:47:50
+ 6:06
4:47 min/km
8
342
Sara Møller
DEN
TeamTvilling
K36-45
0:48:08
+ 6:24
4:49 min/km
9
319
Line Camilla Jensen
DEN
K18-35
0:49:46
+ 8:01
4:59 min/km
10
101
Pernille Olesen
DEN
LIUF-LØB
K36-45
0:50:11
+ 8:27
5:02 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
10 km
6 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
6 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
6865
Vitus Bergenser
DEN
M13-17
0:20:48
3:28 min/km
2
6001
Jeppe Garde
DEN
Aalborg atletik og motion
M46-55
0:21:22
+ 34
3:34 min/km
3
7158
Rasmus Frost Hvarregaard
DEN
M18-35
0:22:07
+ 1:20
3:42 min/km
4
6006
Gustav Ilum Gehlsen
DEN
M00-12
0:22:39
+ 1:51
3:47 min/km
5
6886
Mikkel Mariegaard Olesen
DEN
Ry løberne
M36-45
0:22:39
+ 1:51
3:47 min/km
6
6973
Karsten Pedersen
DEN
M36-45
0:23:37
+ 2:49
3:57 min/km
7
6020
Jens Carlsen
DEN
M36-45
0:24:16
+ 3:29
4:03 min/km
8
6192
Daniel Schelde Therkildsen
DEN
No Name Runners
M18-35
0:24:30
+ 3:43
4:05 min/km
9
7175
Dan Andersen
DEN
M36-45
0:24:34
+ 3:47
4:06 min/km
10
6043
Thomas Andersen
DEN
Born to run
M18-35
0:24:47
+ 3:59
4:08 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
10 km
6 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
6 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
6868
Krista Isaksen
DEN
K18-35
0:26:37
4:27 min/km
2
7235
Helga Bang
DEN
K46-55
0:26:47
+ 10
4:28 min/km
3
7251
Gitte Bering
DEN
K46-55
0:28:11
+ 1:34
4:42 min/km
4
7056
Frederikke Lauritsen
DEN
K13-17
0:28:27
+ 1:51
4:45 min/km
5
6585
Lara Wolter
DEN
Hørby Efterskole
K13-17
0:29:17
+ 2:41
4:53 min/km
6
7245
Rikke Larsen
DEN
K18-35
0:29:19
+ 2:42
4:54 min/km
7
6993
Sofie Rasmussen
DEN
Vandhuset
K18-35
0:29:31
+ 2:55
4:56 min/km
8
7225
Birgitte Holt
DEN
K46-55
0:29:50
+ 3:14
4:59 min/km
9
7076
Sissel Windstrup
DEN
K18-35
0:30:07
+ 3:31
5:02 min/km
10
6917
Astrid Kjældgaard Jensen
DEN
K13-17
0:30:12
+ 3:35
5:02 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
10 km
6 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
10 km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
10 km
6 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
10 km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
10 km
6 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
10 km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
10 km
6 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
10 km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
10 km
6 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
10 km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
10 km
6 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
10 km
Distanciya
10 km
6 km
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
vyberite distanciyu i kategoriyu
komandnye rezultaty eshchyo ne dostupny
bystry poisk
podrobny poisk
Nomer
Imya
Familiya
Klub
Gorod
Naciya
Vse Nacii
China
Denmark
Eritrea
France
Germany
Iceland
Japan
Norway
Romania
Syria
Thailand
Distanciya
Vse Distancii
10 km
6 km
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Men
Women
-
Piger indtil 12 år
Piger 13-17 år
Kvinder 18-35 år
Kvinder 36-45 år
Kvinder 46-55 år
Kvinder 56-66 år
Kvinder 67-99 år
Drenge indtil 12 år
Drenge 13-17 år
Mænd 18-35 år
Mænd 36-45 år
Mænd 46-55 år
Mænd 56-66 år
Mænd 67-99 år
Vremya
Finish
pozhaluysta vvedite kriterii poiska
Sortirovat
Vremya
Nomer
Imya
Familiya
Klub
Gorod
Naciya
Po vozrastaniyu
Po ubyvanyu
u vas net uchastnikov dobavlennykh v izbrannoe. pozhaluysta vyberite uchastnikov iz tablicy liderov ili cherez menyu poiska
net dostupnykh skrollerov
1 okno
2 okna
4 okna
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE