Pyhän Olavin Maraton
leaderboard
resultater
lag resultater
søk
mine favoritter
tracker
statistikk
live streaming
Aikuisurheiluliiton SM
scroller
speaker
help
[
mobile version
]
følg live resultater:
TIL
Miehet Maraton
Maraton
Puolimaraton
10,6 km
Sauvakävely 21,1 KM
Sauvakävely 10,6 km
Kuntokävely 10,6 km
Back to Life 500 m
Back to Life 1000 m
Back to Life 1500 m
Overalt
-
Miehet
Naiset
-
M Yleinen
M 30
M 35
M 40
M 45
M 50
M 55
M 60
M 65
M 70
M 75
M 80
N Yleinen
N 30
N 35
N 40
N 45
N 50
N 55
N 60
N 65
N 70
N 75
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21,1 km
42,195 km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
101
Henri Ansio
FIN
Finnish Marathon Runners
M30
2:45:30
3:56 min/km
2
128
Jari Leppimäki
FIN
Kunto-Pirkat
M50
2:54:14
+ 8:44
4:08 min/km
3
115
Hansi Kitti
FIN
Oulun NMKY:n Urheilijat
M45
2:54:39
+ 9:09
4:09 min/km
4
127
Kari Lehkonen
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
M50
2:55:54
+ 10:24
4:11 min/km
5
105
Janne Saarnilehto
FIN
Finnish Marathon Runners
M40
3:01:44
+ 16:14
4:19 min/km
6
11
Erkki Rintala
FIN
Team Rahola, Tampere
M
3:04:23
+ 18:53
4:23 min/km
7
138
Timo Roschier
FIN
Polvijärven Vauhti
M55
3:04:35
+ 19:06
4:23 min/km
8
106
Petri Hyttinen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:05:47
+ 20:18
4:25 min/km
9
104
Petri Juuti
FIN
Kenttäurheilijat-58
M35
3:06:48
+ 21:18
4:26 min/km
10
125
Petri Harsunen
FIN
Ullavan Kilpa
M50
3:07:32
+ 22:02
4:27 min/km
11
118
Juha Tuononen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M45
3:09:32
+ 24:02
4:30 min/km
12
113
Veikko Punkka
FIN
Tampereen maratonklubi
M45
3:09:41
+ 24:11
4:30 min/km
13
110
Jouni Karppi
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:10:06
+ 24:36
4:31 min/km
14
12
Markus Ilva
FIN
Team Rahola
M35
3:10:58
+ 25:28
4:32 min/km
15
120
Pasi Ala-Korpi
FIN
Ullavan Kilpa
M45
3:14:59
+ 29:29
4:38 min/km
16
109
Jani Vaheristo
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
3:15:12
+ 29:42
4:38 min/km
17
157
Markku Paukkonen
FIN
Leppävirran Urheilijat
M65
3:15:15
+ 29:45
4:38 min/km
18
131
Jarmo Rintala
FIN
Tampereen Maratonklubi
M50
3:17:27
+ 31:57
4:41 min/km
19
102
Marko Palohuhta
FIN
Ullavan Kilpa
M30
3:18:50
+ 33:21
4:43 min/km
20
112
Jouni Lehto
FIN
LahtiSport35+
M45
3:19:17
+ 33:47
4:44 min/km
21
149
Reijo Matikainen
FIN
Tikkakosken Tikka
M60
3:20:09
+ 34:39
4:45 min/km
22
130
Jouni Kanerva
FIN
Tikkakosken Tikka
M50
3:22:18
+ 36:49
4:48 min/km
23
155
Jaakko Rouhiainen
FIN
Kunto-Pirkat
M65
3:23:42
+ 38:12
4:50 min/km
24
126
Pertti Riepula
FIN
Kuivaniemen Yritys
M50
3:23:52
+ 38:22
4:50 min/km
25
146
Jorma Kinnunen
FIN
Suomussalmen Rasti
M60
3:24:18
+ 38:48
4:51 min/km
følg live resultater:
TIL
Naiset Maraton
Maraton
Puolimaraton
10,6 km
Sauvakävely 21,1 KM
Sauvakävely 10,6 km
Kuntokävely 10,6 km
Back to Life 500 m
Back to Life 1000 m
Back to Life 1500 m
Overalt
-
Miehet
Naiset
-
M Yleinen
M 30
M 35
M 40
M 45
M 50
M 55
M 60
M 65
M 70
M 75
M 80
N Yleinen
N 30
N 35
N 40
N 45
N 50
N 55
N 60
N 65
N 70
N 75
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21,1 km
42,195 km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
186
Sari Juuti
FIN
Kenttäurheilijat -58
N
3:06:49
4:26 min/km
2
184
Mirja Vartiainen
FIN
Espoon Tapiot
N40
3:19:38
+ 12:50
4:44 min/km
3
181
Eeva-Liisa Hotakainen
FIN
Tampereen Maratonklubi
N35
3:21:49
+ 15:00
4:47 min/km
4
183
Mari Nieminen
FIN
Tampereen Maratonklubi
N40
3:22:25
+ 15:37
4:48 min/km
5
192
Marie-Louise Carp
FIN
Vörå IF
N45
3:28:33
+ 21:44
4:57 min/km
6
194
Tarja Antell
FIN
Porvoon Urheilijat
N50
3:30:45
+ 23:56
5:00 min/km
7
180
Reetta Nenonen
FIN
Rauhanlahti Roud Runners
N30
3:31:25
+ 24:36
5:01 min/km
8
182
Riikka Burke
FIN
Rauhanlahti Roud Runners
N35
3:33:08
+ 26:20
5:04 min/km
9
196
Tuula Yrjölä
FIN
Hämeenlinnan Tarmo
N55
3:33:33
+ 26:44
5:04 min/km
10
198
Hellevi Mankki
FIN
Imatran Urheilijat Ry
N60
3:35:58
+ 29:09
5:08 min/km
11
190
Merja Honkonen-Pohjonen
FIN
Perho Kiri
N45
3:37:56
+ 31:07
5:10 min/km
12
33
Anu Ossberg
FIN
Team Rahola
N40
3:40:04
+ 33:15
5:13 min/km
13
197
Elina Lyytikäinen
FIN
Pyhäselän Urheilijat
N60
3:47:37
+ 40:48
5:24 min/km
14
31
Tiina Häkkinen
FIN
Team Rahola
N30
3:47:56
+ 41:08
5:25 min/km
15
36
Elena Bogdanova
RUS
Karjala, RUS
N50
3:48:09
+ 41:20
5:25 min/km
16
187
Maija Laurikkala-Dewes
FIN
Tampereen maratonklubi
N40
3:48:39
+ 41:50
5:26 min/km
17
195
Arja Pirhonen
FIN
Tikkalan veikot
N50
3:48:40
+ 41:51
5:26 min/km
18
188
Tuula Vataja
FIN
Kankaanpään Maratonklubi
N45
3:52:59
+ 46:10
5:32 min/km
19
191
Tuula Martiskainen
FIN
Ultrajuoksuseura Sisu
N45
3:55:51
+ 49:03
5:36 min/km
20
34
Mari Järvinen
FIN
Team Rahola
N45
3:55:59
+ 49:10
5:36 min/km
21
37
Jaana Putkinen
FIN
Team Rahola
N55
3:56:57
+ 50:08
5:37 min/km
22
185
Kaisu Hyttinen
FIN
Rauhalahti Road Runners ry
N40
4:02:14
+ 55:25
5:45 min/km
23
199
Leena Kosonen
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
N65
4:02:34
+ 55:45
5:45 min/km
24
42
Marketta Kujanpää
FIN
Tampere
N50
4:04:48
+ 57:59
5:49 min/km
25
200
Hannele Kivistö
FIN
Sporttiveteraanit
N70
4:28:16
+ 1:21:27
6:22 min/km
følg live resultater:
TIL
Puolimaraton
Maraton
Puolimaraton
10,6 km
Sauvakävely 21,1 KM
Sauvakävely 10,6 km
Kuntokävely 10,6 km
Back to Life 500 m
Back to Life 1000 m
Back to Life 1500 m
Overalt
-
Miehet
Naiset
-
M Yleinen
M 30
M 35
M 40
M 45
M 50
M 55
M 60
M 65
M 70
M 75
M 80
N Yleinen
N 30
N 35
N 40
N 45
N 50
N 55
N 60
N 65
N 70
N 75
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21,1 km
42,195 km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
101
Henri Ansio
FIN
Finnish Marathon Runners
M30
2:45:30
3:56 min/km
2
128
Jari Leppimäki
FIN
Kunto-Pirkat
M50
2:54:14
+ 8:44
4:08 min/km
3
115
Hansi Kitti
FIN
Oulun NMKY:n Urheilijat
M45
2:54:39
+ 9:09
4:09 min/km
4
127
Kari Lehkonen
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
M50
2:55:54
+ 10:24
4:11 min/km
5
105
Janne Saarnilehto
FIN
Finnish Marathon Runners
M40
3:01:44
+ 16:14
4:19 min/km
6
11
Erkki Rintala
FIN
Team Rahola, Tampere
M
3:04:23
+ 18:53
4:23 min/km
7
138
Timo Roschier
FIN
Polvijärven Vauhti
M55
3:04:35
+ 19:06
4:23 min/km
8
106
Petri Hyttinen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:05:47
+ 20:18
4:25 min/km
9
104
Petri Juuti
FIN
Kenttäurheilijat-58
M35
3:06:48
+ 21:18
4:26 min/km
10
186
Sari Juuti
FIN
Kenttäurheilijat -58
N
3:06:49
+ 21:20
4:26 min/km
11
125
Petri Harsunen
FIN
Ullavan Kilpa
M50
3:07:32
+ 22:02
4:27 min/km
12
118
Juha Tuononen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M45
3:09:32
+ 24:02
4:30 min/km
13
113
Veikko Punkka
FIN
Tampereen maratonklubi
M45
3:09:41
+ 24:11
4:30 min/km
14
110
Jouni Karppi
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:10:06
+ 24:36
4:31 min/km
15
12
Markus Ilva
FIN
Team Rahola
M35
3:10:58
+ 25:28
4:32 min/km
16
120
Pasi Ala-Korpi
FIN
Ullavan Kilpa
M45
3:14:59
+ 29:29
4:38 min/km
17
109
Jani Vaheristo
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
3:15:12
+ 29:42
4:38 min/km
18
157
Markku Paukkonen
FIN
Leppävirran Urheilijat
M65
3:15:15
+ 29:45
4:38 min/km
19
131
Jarmo Rintala
FIN
Tampereen Maratonklubi
M50
3:17:27
+ 31:57
4:41 min/km
20
102
Marko Palohuhta
FIN
Ullavan Kilpa
M30
3:18:50
+ 33:21
4:43 min/km
21
112
Jouni Lehto
FIN
LahtiSport35+
M45
3:19:17
+ 33:47
4:44 min/km
22
184
Mirja Vartiainen
FIN
Espoon Tapiot
N40
3:19:38
+ 34:09
4:44 min/km
23
149
Reijo Matikainen
FIN
Tikkakosken Tikka
M60
3:20:09
+ 34:39
4:45 min/km
24
181
Eeva-Liisa Hotakainen
FIN
Tampereen Maratonklubi
N35
3:21:49
+ 36:19
4:47 min/km
25
130
Jouni Kanerva
FIN
Tikkakosken Tikka
M50
3:22:18
+ 36:49
4:48 min/km
følg live resultater:
TIL
10,6 km
21,1 km
42,195 km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
101
Henri Ansio
FIN
Finnish Marathon Runners
M30
2:45:30
3:56 min/km
2
128
Jari Leppimäki
FIN
Kunto-Pirkat
M50
2:54:14
+ 8:44
4:08 min/km
3
115
Hansi Kitti
FIN
Oulun NMKY:n Urheilijat
M45
2:54:39
+ 9:09
4:09 min/km
4
127
Kari Lehkonen
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
M50
2:55:54
+ 10:24
4:11 min/km
5
105
Janne Saarnilehto
FIN
Finnish Marathon Runners
M40
3:01:44
+ 16:14
4:19 min/km
6
11
Erkki Rintala
FIN
Team Rahola, Tampere
M
3:04:23
+ 18:53
4:23 min/km
7
138
Timo Roschier
FIN
Polvijärven Vauhti
M55
3:04:35
+ 19:06
4:23 min/km
8
106
Petri Hyttinen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:05:47
+ 20:18
4:25 min/km
9
104
Petri Juuti
FIN
Kenttäurheilijat-58
M35
3:06:48
+ 21:18
4:26 min/km
10
186
Sari Juuti
FIN
Kenttäurheilijat -58
N
3:06:49
+ 21:20
4:26 min/km
11
125
Petri Harsunen
FIN
Ullavan Kilpa
M50
3:07:32
+ 22:02
4:27 min/km
12
118
Juha Tuononen
FIN
Rauhalahti Road Runners
M45
3:09:32
+ 24:02
4:30 min/km
13
113
Veikko Punkka
FIN
Tampereen maratonklubi
M45
3:09:41
+ 24:11
4:30 min/km
14
110
Jouni Karppi
FIN
Rauhalahti Road Runners
M40
3:10:06
+ 24:36
4:31 min/km
15
12
Markus Ilva
FIN
Team Rahola
M35
3:10:58
+ 25:28
4:32 min/km
16
120
Pasi Ala-Korpi
FIN
Ullavan Kilpa
M45
3:14:59
+ 29:29
4:38 min/km
17
109
Jani Vaheristo
FIN
Mikkelin Kilpa-Veikot
3:15:12
+ 29:42
4:38 min/km
18
157
Markku Paukkonen
FIN
Leppävirran Urheilijat
M65
3:15:15
+ 29:45
4:38 min/km
19
131
Jarmo Rintala
FIN
Tampereen Maratonklubi
M50
3:17:27
+ 31:57
4:41 min/km
20
102
Marko Palohuhta
FIN
Ullavan Kilpa
M30
3:18:50
+ 33:21
4:43 min/km
21
112
Jouni Lehto
FIN
LahtiSport35+
M45
3:19:17
+ 33:47
4:44 min/km
22
184
Mirja Vartiainen
FIN
Espoon Tapiot
N40
3:19:38
+ 34:09
4:44 min/km
23
149
Reijo Matikainen
FIN
Tikkakosken Tikka
M60
3:20:09
+ 34:39
4:45 min/km
24
181
Eeva-Liisa Hotakainen
FIN
Tampereen Maratonklubi
N35
3:21:49
+ 36:19
4:47 min/km
25
130
Jouni Kanerva
FIN
Tikkakosken Tikka
M50
3:22:18
+ 36:49
4:48 min/km
Distanse
Maraton
Puolimaraton
10,6 km
Sauvakävely 21,1 KM
Sauvakävely 10,6 km
Kuntokävely 10,6 km
Back to Life 500 m
Back to Life 1000 m
Back to Life 1500 m
Klasse
Alle Klasser
-
Miehet
Naiset
-
M Yleinen
M 30
M 35
M 40
M 45
M 50
M 55
M 60
M 65
M 70
M 75
M 80
N Yleinen
N 30
N 35
N 40
N 45
N 50
N 55
N 60
N 65
N 70
velg distanse og klassse
ingen lagkonkurranse rapporter tilgjengelige
enkelt søk
avansert søk
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Alle Lande
Finland
Russia
Spain
Swaziland
Sweden
Distanse
Alle Distanser
10,6 km
Back to Life 1000 m
Back to Life 1500 m
Back to Life 500 m
Kuntokävely 10,6 km
Maraton
Puolimaraton
Sauvakävely 10,6 km
Sauvakävely 21,1 KM
Klasse
Alle Klasser
-
Miehet
Naiset
-
M
M Yleinen
P 13
P 15
M 17
M 30
M 35
M 40
M 45
M 50
M 55
M 60
M 65
M 70
M 75
M 80
N Yleinen
T 13
T 15
N 17
N 30
N 35
N 40
N 45
N 50
N 55
N 60
N 65
N 70
N
Tid
Mål
Fyll inn søkekriterier
Sorter etter
Tid
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Stigende
Faldende
Du har ingen deltagere lagt til mine favoritter. Velg dine favoritter i resultatene eller søk.
Aikuisurheiluliiton SM-Kisat : lähtölista
Aikuisurheiluliiton SM-Kisat : Tulokset
Aikuisurheiluliiton SM-Kisat : Joukkuetulokset
Aikuisurheiluliiton SM-Kisat : Lehdistömuoto
Pyhän Olavin Maraton
Pyhän Olavin Maraton : PDF Tulokset
Pyhän Olavin Maraton : Lehdistömuoto
ingen scrollere tilgængelige
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE