Finland Ice Marathon
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
100 km nastapyöräily / Ice Biking
50 km nastapyöräily / Ice Biking
25 km nastapyöräily / Ice Biking
200 km luistelu / Skating
100 km luistelu / Skating
50 km luistelu / Skating
25 km luistelu / Skating
12,5 km luistelu (ei sauvoja) / Skating (no poles)
12,5 km luistelu apu- ja toimintavälinein
50 km potkukelkkailu / Kicksled
50 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
25 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
Lapset 11-14 v
Lapset 6-10 v
Overall
-
Men
Women
-
SM Miehet Yleinen
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
6 km
12.5 km
18.5 km
25 km
31 km
37.5 km
43.5 km
50 km
56 km
62.5 km
68.5 km
75 km
81 km
87.5 km
93.5 km
100 km
106 km
112.5 km
118.5 km
125 km
131 km
137.5 km
143.5 km
150 km
156 km
162.5 km
168.5 km
175 km
181 km
187.5 km
193.5 km
200 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
115
Jarkko Koponen
FIN
Kuopion Luisteluseura
M
7:34:05
26.43 km/h
1
115
Jarkko Koponen
FIN
Kuopion Luisteluseura
M
7:34:05
26.43 km/h
3
110
Ossi Sippu
FIN
KuLS
M
7:41:04
+ 6:59
26.03 km/h
3
110
Ossi Sippu
FIN
KuLS
M
7:41:04
+ 6:59
26.03 km/h
5
116
Henk Hendrix
NED
RSNL.
9:10:17
+ 1:36:12
21.81 km/h
5
116
Henk Hendrix
NED
RSNL.
9:10:17
+ 1:36:12
21.81 km/h
7
101
Bill Burgess
USA
9:18:51
+ 1:44:47
21.47 km/h
7
101
Bill Burgess
USA
9:18:51
+ 1:44:47
21.47 km/h
9
112
Edwin Ten Pas
NED
Wtc
9:42:53
+ 2:08:48
20.59 km/h
9
112
Edwin Ten Pas
NED
Wtc
9:42:53
+ 2:08:48
20.59 km/h
11
118
Jeroen De Grijs
NED
Jongeneel
10:15:22
+ 2:41:17
19.50 km/h
11
118
Jeroen De Grijs
NED
Jongeneel
10:15:22
+ 2:41:17
19.50 km/h
175 km
13
106
Jason Katz-Brown
USA
10:35:50
+ 4:01:02
16.51 km/h
13
106
Jason Katz-Brown
USA
10:35:50
+ 4:01:02
16.51 km/h
DNF
102
Veiko Busch
EST
Kurase Hülged
10:05:39
+ 3:30:50
17.34 km/h
DNF
102
Veiko Busch
EST
Kurase Hülged
10:05:39
+ 3:30:50
17.34 km/h
137.5 km
DNF
119
Jan Aalbers
NED
Stokvisdenneu Dalfsen
5:30:15
+ 19:50
24.98 km/h
DNF
119
Jan Aalbers
NED
Stokvisdenneu Dalfsen
5:30:15
+ 19:50
24.98 km/h
DNF
114
Yannick Van Weeren
NED
8:21:50
+ 3:11:25
16.44 km/h
DNF
114
Yannick Van Weeren
NED
8:21:50
+ 3:11:25
16.44 km/h
125 km
DNF
109
Markko Sinkkonen
EST
Kurase Hülged
8:26:00
+ 3:43:02
14.82 km/h
DNF
109
Markko Sinkkonen
EST
Kurase Hülged
8:26:00
+ 3:43:02
14.82 km/h
100 km
DNF
105
Jan Jonkers
NED
5:46:55
+ 1:59:36
17.30 km/h
DNF
105
Jan Jonkers
NED
5:46:55
+ 1:59:36
17.30 km/h
DNF
100
Hein Broeksteeg
NED
6:17:16
+ 2:29:57
15.90 km/h
auto follow leiders:
OP
100 km nastapyöräily / Ice Biking
50 km nastapyöräily / Ice Biking
25 km nastapyöräily / Ice Biking
200 km luistelu / Skating
100 km luistelu / Skating
50 km luistelu / Skating
25 km luistelu / Skating
12,5 km luistelu (ei sauvoja) / Skating (no poles)
12,5 km luistelu apu- ja toimintavälinein
50 km potkukelkkailu / Kicksled
50 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
25 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
Lapset 11-14 v
Lapset 6-10 v
Overall
-
Men
Women
-
SM Miehet 50 v
SM Miehet 60 v
SM Naiset Yleinen
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
6 km
12.5 km
18.5 km
25 km
31 km
37.5 km
43.5 km
50 km
56 km
62.5 km
68.5 km
75 km
81 km
87.5 km
93.5 km
100 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
251
Antero Kotijärvi
FIN
KuLS
M50
3:37:18
27.61 km/h
1
251
Antero Kotijärvi
FIN
KuLS
M50
3:37:18
27.61 km/h
3
236
Joonatan Pappinen
FIN
Kuls
3:37:46
+ 28
27.55 km/h
3
236
Joonatan Pappinen
FIN
Kuls
3:37:46
+ 28
27.55 km/h
5
226
Kuido Koppel
EST
A&T Sport / sporditurg.ee
3:37:57
+ 39
27.53 km/h
5
226
Kuido Koppel
EST
A&T Sport / sporditurg.ee
3:37:57
+ 39
27.53 km/h
7
231
Petteri Hannula
FIN
HLK
3:51:15
+ 13:57
25.95 km/h
7
231
Petteri Hannula
FIN
HLK
3:51:15
+ 13:57
25.95 km/h
9
254
Susanna Ylinen
FIN
JyPS
N
3:52:30
+ 15:12
25.81 km/h
9
254
Susanna Ylinen
FIN
JyPS
N
3:52:30
+ 15:12
25.81 km/h
11
208
Pekka Moilanen
FIN
KuLS
M50
3:53:18
+ 16:00
25.72 km/h
11
208
Pekka Moilanen
FIN
KuLS
M50
3:53:18
+ 16:00
25.72 km/h
13
238
Mikko Joensuu
FIN
KUTU-Triathlon
3:55:27
+ 18:09
25.48 km/h
13
238
Mikko Joensuu
FIN
KUTU-Triathlon
3:55:27
+ 18:09
25.48 km/h
15
227
Timo Herranen
FIN
KENSU
3:58:38
+ 21:20
25.14 km/h
15
227
Timo Herranen
FIN
KENSU
3:58:38
+ 21:20
25.14 km/h
17
246
Oiva Lipsonen
FIN
KENSU
M50
3:58:38
+ 21:21
25.14 km/h
17
246
Oiva Lipsonen
FIN
KENSU
M50
3:58:38
+ 21:21
25.14 km/h
19
237
Kirsi Korpijärvi
FIN
KENSU
N
3:59:58
+ 22:40
25.00 km/h
19
237
Kirsi Korpijärvi
FIN
KENSU
N
3:59:58
+ 22:40
25.00 km/h
21
213
Juha Sameri
FIN
HTL
M60
4:06:50
+ 29:33
24.31 km/h
21
213
Juha Sameri
FIN
HTL
M60
4:06:50
+ 29:33
24.31 km/h
23
209
Mika Niinimaa
FIN
TuUL
M50
4:13:44
+ 36:27
23.65 km/h
23
209
Mika Niinimaa
FIN
TuUL
M50
4:13:44
+ 36:27
23.65 km/h
25
207
Kari Leppänen
FIN
Kajo triathlon
4:26:08
+ 48:50
22.55 km/h
auto follow leiders:
OP
100 km nastapyöräily / Ice Biking
50 km nastapyöräily / Ice Biking
25 km nastapyöräily / Ice Biking
200 km luistelu / Skating
100 km luistelu / Skating
50 km luistelu / Skating
25 km luistelu / Skating
12,5 km luistelu (ei sauvoja) / Skating (no poles)
12,5 km luistelu apu- ja toimintavälinein
50 km potkukelkkailu / Kicksled
50 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
25 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
Lapset 11-14 v
Lapset 6-10 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
6 km
12.5 km
18.5 km
25 km
31 km
37.5 km
43.5 km
50 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
397
Ville Männistö
FIN
KuLS
1:48:30
27.65 km/h
1
397
Ville Männistö
FIN
KuLS
1:48:30
27.65 km/h
3
311
Matti Huttunen
FIN
Korven Honka
1:48:35
+ 6
27.63 km/h
3
311
Matti Huttunen
FIN
Korven Honka
1:48:35
+ 6
27.63 km/h
5
337
Ilja Ostsepkov
EST
A&T Sport
1:48:40
+ 11
27.61 km/h
5
337
Ilja Ostsepkov
EST
A&T Sport
1:48:40
+ 11
27.61 km/h
7
383
Tomi Huttunen
FIN
KuLS
1:52:28
+ 3:59
26.68 km/h
7
383
Tomi Huttunen
FIN
KuLS
1:52:28
+ 3:59
26.68 km/h
9
385
Ari Hiltunen
FIN
Koskenkorva
1:59:14
+ 10:45
25.16 km/h
9
385
Ari Hiltunen
FIN
Koskenkorva
1:59:14
+ 10:45
25.16 km/h
11
408
Eve Lahti
FIN
OTN
1:59:20
+ 10:51
25.14 km/h
11
408
Eve Lahti
FIN
OTN
1:59:20
+ 10:51
25.14 km/h
13
353
Vesa Takaoja
FIN
Olavin Rasti
1:59:37
+ 11:08
25.08 km/h
13
353
Vesa Takaoja
FIN
Olavin Rasti
1:59:37
+ 11:08
25.08 km/h
15
407
Janne Immonen
FIN
Laulurinteen Kiitoluisteluseura
2:02:16
+ 13:47
24.54 km/h
15
407
Janne Immonen
FIN
Laulurinteen Kiitoluisteluseura
2:02:16
+ 13:47
24.54 km/h
17
348
Toivo Rätte
EST
Turun Dynamo
2:04:21
+ 15:52
24.13 km/h
17
348
Toivo Rätte
EST
Turun Dynamo
2:04:21
+ 15:52
24.13 km/h
19
332
Eetu Mönkkönen
FIN
2:04:40
+ 16:11
24.06 km/h
19
332
Eetu Mönkkönen
FIN
2:04:40
+ 16:11
24.06 km/h
21
331
Antti Majuri
FIN
2:04:59
+ 16:30
24.01 km/h
21
331
Antti Majuri
FIN
2:04:59
+ 16:30
24.01 km/h
23
366
Anssi Lahti
FIN
OTN
2:05:51
+ 17:22
23.84 km/h
23
366
Anssi Lahti
FIN
OTN
2:05:51
+ 17:22
23.84 km/h
25
367
Maria Miettinen
FIN
KuLs
2:05:55
+ 17:26
23.83 km/h
auto follow leiders:
OP
100 km nastapyöräily / Ice Biking
50 km nastapyöräily / Ice Biking
25 km nastapyöräily / Ice Biking
200 km luistelu / Skating
100 km luistelu / Skating
50 km luistelu / Skating
25 km luistelu / Skating
12,5 km luistelu (ei sauvoja) / Skating (no poles)
12,5 km luistelu apu- ja toimintavälinein
50 km potkukelkkailu / Kicksled
50 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
25 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
Lapset 11-14 v
Lapset 6-10 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
6 km
12.5 km
18.5 km
25 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
515
Ismo Kotijärvi
FIN
kalakukkospurt/mestar
0:54:16
27.65 km/h
1
515
Ismo Kotijärvi
FIN
kalakukkospurt/mestar
0:54:16
27.65 km/h
3
580
Heikki Puurtinen
FIN
Savonlinnan Jyry
0:56:16
+ 2:01
26.66 km/h
3
580
Heikki Puurtinen
FIN
Savonlinnan Jyry
0:56:16
+ 2:01
26.66 km/h
5
534
Tarmo Toomingas
FIN
Tarmon Autohuolto / KULS
0:59:18
+ 5:03
25.30 km/h
5
534
Tarmo Toomingas
FIN
Tarmon Autohuolto / KULS
0:59:18
+ 5:03
25.30 km/h
7
570
Henna Koivisto
FIN
Linnanpellon Dynamo
0:59:19
+ 5:03
25.29 km/h
7
570
Henna Koivisto
FIN
Linnanpellon Dynamo
0:59:19
+ 5:03
25.29 km/h
9
576
Ville Kohonen
FIN
Puutosmäen Eräveikot
1:02:13
+ 7:57
24.11 km/h
9
576
Ville Kohonen
FIN
Puutosmäen Eräveikot
1:02:13
+ 7:57
24.11 km/h
11
541
Hannu Räsänen
FIN
Puijon Latu
1:02:16
+ 8:01
24.09 km/h
11
541
Hannu Räsänen
FIN
Puijon Latu
1:02:16
+ 8:01
24.09 km/h
13
531
Ari Reinikainen
FIN
Puijon Hiihtoseura
1:03:48
+ 9:32
23.52 km/h
13
531
Ari Reinikainen
FIN
Puijon Hiihtoseura
1:03:48
+ 9:32
23.52 km/h
15
551
Jaakko Stenius
FIN
1:05:06
+ 10:51
23.04 km/h
15
551
Jaakko Stenius
FIN
1:05:06
+ 10:51
23.04 km/h
17
530
Kimmo Pakarinen
FIN
1:05:23
+ 11:08
22.94 km/h
17
530
Kimmo Pakarinen
FIN
1:05:23
+ 11:08
22.94 km/h
19
543
Juha Tolvanen
FIN
1:05:33
+ 11:18
22.89 km/h
19
543
Juha Tolvanen
FIN
1:05:33
+ 11:18
22.89 km/h
21
513
Mikhail Kargapolov
RUS
Espoo
1:06:45
+ 12:30
22.48 km/h
21
513
Mikhail Kargapolov
RUS
Espoo
1:06:45
+ 12:30
22.48 km/h
23
558
Markus Karttunen
FIN
Karttulan Urheilijat
1:06:52
+ 12:37
22.44 km/h
23
558
Markus Karttunen
FIN
Karttulan Urheilijat
1:06:52
+ 12:37
22.44 km/h
25
578
Sanna Savikkomaa
FIN
Kuopio
1:09:41
+ 15:25
21.53 km/h
Afstand
100 km nastapyöräily / Ice Biking
50 km nastapyöräily / Ice Biking
25 km nastapyöräily / Ice Biking
200 km luistelu / Skating
100 km luistelu / Skating
50 km luistelu / Skating
25 km luistelu / Skating
12,5 km luistelu (ei sauvoja) / Skating (no poles)
12,5 km luistelu apu- ja toimintavälinein
50 km potkukelkkailu / Kicksled
50 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
25 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
Lapset 11-14 v
Lapset 6-10 v
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Canada
Estonia
Finland
France
Great Britain
Hungary
Ireland
Mozambique
Netherlands
Norway
Poland
Romania
Russia
Switzerland
United States
Afstand
Alle Afstanden
100 km luistelu / Skating
100 km nastapyöräily / Ice Biking
12,5 km luistelu (ei sauvoja) / Skating (no poles)
12,5 km luistelu apu- ja toimintavälinein
200 km luistelu / Skating
25 km luistelu / Skating
25 km nastapyöräily / Ice Biking
25 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
50 km luistelu / Skating
50 km nastapyöräily / Ice Biking
50 km potkukelkkailu / Kicksled
50 km sauvaluistelu / Skating (Ski Pole)
Lapset 11-14 v
Lapset 6-10 v
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
SM Miehet Yleinen
SM Miehet 50 v
SM Miehet 60 v
SM Naiset Yleinen
Pojat 11-12 v
Pojat 13-12 v
Pojat alle 6 v 500m
Pojat 7-8 v 1000m
Pojat 9-10 v 1500m
Tytöt 11-12 v
Tytöt 13-14 v
Tytöt alle 6 v 500m
Tytöt 7-8 v 1000m
Tytöt 9-10 v 1000m
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE