EcoTrail Oslo Virtual
tablica liderov
rezultaty
rezultaty komandy
poisk
izbrannoe
rezhim otslezhivaniya
statistika
onlayn translyaciya
skroller
kommentator
pomoshch
[
mobile version
]
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-11 år
Jenter 12-13 år
Jenter 14-15 år
Jenter 16-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-11 år
Gutter 12-13 år
Gutter 14-15 år
Gutter 16-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
80 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
41
Ole Christian Lien
NOR
M40-44
7:50:48
5:54 min/km
2
56
João Eiras
POR
M35-39
8:48:44
+ 57:57
6:37 min/km
3
95
Viktor Wollan
NOR
M23-34
9:37:20
+ 1:46:33
7:13 min/km
4
60
Leiv Hellebø
NOR
M45-49
10:14:41
+ 2:23:54
7:42 min/km
5
4
Remi Kristensen
NOR
M23-34
10:26:00
+ 2:35:13
7:50 min/km
6
177
Jonas Irmer
NOR
M23-34
10:48:32
+ 2:57:45
8:07 min/km
7
137
Asbjørn Håland
NOR
M50-54
10:50:42
+ 2:59:54
8:09 min/km
8
145
Øivind Christian Thuen
NOR
M35-39
10:54:08
+ 3:03:20
8:11 min/km
9
103
Bjørnar Veie
NOR
M23-34
11:16:24
+ 3:25:37
8:28 min/km
10
135
Vegard Hovland
NOR
M23-34
11:17:34
+ 3:26:47
8:29 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-11 år
Jenter 12-13 år
Jenter 14-15 år
Jenter 16-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-11 år
Gutter 12-13 år
Gutter 14-15 år
Gutter 16-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
80 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
77
Inga Rybak
NOR
K45-49
10:55:48
8:12 min/km
2
180
Karin Margareta Lönn Fredriksen
SWE
K40-44
11:19:50
+ 24:02
8:30 min/km
3
122
Eirin Ekeberg
NOR
K45-49
12:08:39
+ 1:12:51
9:07 min/km
4
29
Lene Våge
NOR
K45-49
12:35:16
+ 1:39:28
9:27 min/km
5
18
Therese Solberg
NOR
K35-39
12:39:59
+ 1:44:11
9:30 min/km
6
17
Nina Bellesen Thoresen
NOR
K45-49
13:52:41
+ 2:56:53
10:25 min/km
7
19
Maria B. Sørbø
NOR
K40-44
13:54:20
+ 2:58:32
10:26 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-11 år
Jenter 12-13 år
Jenter 14-15 år
Jenter 16-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-11 år
Gutter 12-13 år
Gutter 14-15 år
Gutter 16-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
50 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
68
Audun Lind-Eriksen
NOR
M45-49
4:33:48
5:29 min/km
2
52
Frank Andre Jacobsen
NOR
M55-59
5:23:01
+ 49:13
6:28 min/km
3
45
Joakim Bjørnestad
NOR
M23-34
5:33:49
+ 1:00:01
6:41 min/km
4
46
Øystein Holth
NOR
M45-49
6:10:56
+ 1:37:08
7:26 min/km
5
47
Jon-Andre Fosstvedt
NOR
M45-49
6:20:15
+ 1:46:27
7:37 min/km
6
85
Trond Larsen
NOR
M35-39
6:56:26
+ 2:22:38
8:20 min/km
7
87
Marek Ziolkowski
NOR
M40-44
6:59:29
+ 2:25:41
8:24 min/km
8
129
Kenneth Stensland
NOR
M40-44
7:02:03
+ 2:28:15
8:27 min/km
9
54
Frank Eriksen
NOR
M55-59
7:22:26
+ 2:48:38
8:51 min/km
10
73
Nicolas Ross
NOR
M35-39
7:30:02
+ 2:56:14
9:01 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-11 år
Jenter 12-13 år
Jenter 14-15 år
Jenter 16-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-11 år
Gutter 12-13 år
Gutter 14-15 år
Gutter 16-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
50 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
5
Marit Ann Laulo
NOR
K55-59
5:58:20
7:10 min/km
2
65
Stine Moesgaard
NOR
K40-44
6:56:48
+ 58:29
8:21 min/km
3
204
Sissel Gunnerud
NOR
K50-54
7:20:47
+ 1:22:28
8:49 min/km
4
108
Cecilie Evju
NOR
K40-44
7:28:19
+ 1:29:59
8:58 min/km
5
74
Siri Elvsborg
NOR
K35-39
7:34:39
+ 1:36:20
9:06 min/km
6
64
Anne Helen Evensen
NOR
K45-49
8:50:59
+ 2:52:40
10:38 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-11 år
Jenter 12-13 år
Jenter 14-15 år
Jenter 16-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-11 år
Gutter 12-13 år
Gutter 14-15 år
Gutter 16-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
31 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
92
Peter Jensen
DEN
M40-44
2:30:43
4:52 min/km
2
159
Patrick Malmli
NOR
M35-39
2:46:21
+ 15:38
5:22 min/km
3
203
Jørn Henry Christiansen
NOR
M40-44
2:47:19
+ 16:36
5:24 min/km
4
161
Erlend Moster Knudsen
NOR
M35-39
2:49:15
+ 18:32
5:28 min/km
5
37
Gregory Malherbe
FRA
M50-54
2:56:54
+ 26:11
5:43 min/km
6
88
Eivind Sandvik
NOR
M55-59
3:10:41
+ 39:58
6:10 min/km
7
20
Magne Strømmen
NOR
M23-34
3:12:45
+ 42:03
6:14 min/km
8
181
Malte Sebastian Hinsch
NOR
M40-44
3:13:08
+ 42:25
6:14 min/km
9
168
Pål-Helge Nilssen
NOR
M50-54
3:17:48
+ 47:06
6:23 min/km
10
127
Rune Hekkelstrand
NOR
M40-44
3:22:02
+ 51:20
6:32 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-11 år
Jenter 12-13 år
Jenter 14-15 år
Jenter 16-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-11 år
Gutter 12-13 år
Gutter 14-15 år
Gutter 16-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
31 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
114
Christin Sand Martinsen
NOR
K23-34
2:40:00
5:10 min/km
2
134
Ane Martinsen
NOR
K23-34
2:49:38
+ 9:38
5:29 min/km
3
164
Margarita Sjursen
NOR
K35-39
3:04:33
+ 24:33
5:58 min/km
4
125
Tina Gravdal
NOR
K40-44
3:18:21
+ 38:21
6:24 min/km
5
102
Malin Renee Fredriksen
NOR
K23-34
3:33:20
+ 53:20
6:53 min/km
6
185
Ingrid Ødegård
NOR
K23-34
3:37:50
+ 57:50
7:02 min/km
7
76
Renate Fredriksen
NOR
K40-44
3:53:43
+ 1:13:43
7:33 min/km
8
75
Siri Bergfald
NOR
K45-49
4:07:00
+ 1:27:01
7:59 min/km
9
51
Aya Fukuda
JPN
K40-44
4:22:33
+ 1:42:33
8:29 min/km
10
148
Guri Waalen Borch
NOR
K40-44
4:27:46
+ 1:47:47
8:39 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-11 år
Jenter 12-13 år
Jenter 14-15 år
Jenter 16-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-11 år
Gutter 12-13 år
Gutter 14-15 år
Gutter 16-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
21 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
94
Emil Tofte
NOR
M23-34
1:19:50
3:49 min/km
2
174
Joel Torby
NOR
M23-34
1:40:11
+ 20:22
4:47 min/km
3
197
Kjartan Øxseth
NOR
M35-39
1:41:36
+ 21:47
4:51 min/km
4
195
Magnus Brubakk
NOR
M35-39
1:47:50
+ 28:01
5:09 min/km
5
196
Eirik Borander
NOR
M23-34
1:49:20
+ 29:31
5:13 min/km
6
14
Ola Lind-Isaksen
NOR
M40-44
1:51:49
+ 32:00
5:20 min/km
7
182
Gordon Brennan
IRL
M35-39
1:55:23
+ 35:34
5:30 min/km
8
121
Vidar Gran
NOR
M45-49
1:59:09
+ 39:19
5:41 min/km
9
157
Marius Størseth
NOR
M23-34
1:59:42
+ 39:53
5:42 min/km
10
140
Marius Garland Slinning
NOR
M23-34
2:00:12
+ 40:23
5:44 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-11 år
Jenter 12-13 år
Jenter 14-15 år
Jenter 16-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-11 år
Gutter 12-13 år
Gutter 14-15 år
Gutter 16-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
21 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
27
Inga Marie Nymo Riseth
NOR
K23-34
1:49:37
5:14 min/km
2
12
Lene Hovland Rennestraum
NOR
K23-34
1:56:41
+ 7:05
5:34 min/km
3
72
Hannah Arnett
NOR
K23-34
2:00:24
+ 10:48
5:44 min/km
4
169
Regine Dyreng
NOR
K50-54
2:00:55
+ 11:18
5:46 min/km
5
71
Ine-Therese Larsen
NOR
K23-34
2:01:24
+ 11:48
5:47 min/km
6
178
Kristine Halvorsen
NOR
K23-34
2:04:08
+ 14:31
5:55 min/km
7
147
Stine Navarsete
NOR
K23-34
2:05:28
+ 15:52
5:59 min/km
8
149
Hanna-Marie Sørensen
NOR
K23-34
2:10:45
+ 21:08
6:14 min/km
9
67
Tatiana Moen
NOR
K35-39
2:12:48
+ 23:12
6:20 min/km
10
15
Cecilie Scharffenberg
NOR
K35-39
2:13:41
+ 24:04
6:22 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-11 år
Jenter 12-13 år
Jenter 14-15 år
Jenter 16-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-11 år
Gutter 12-13 år
Gutter 14-15 år
Gutter 16-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
10 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
155
Rupert Hanna
GBR
M50-54
0:54:14
5:26 min/km
2
96
Ivan Schenck
BEL
M45-49
0:54:42
+ 28
5:29 min/km
3
131
Kai Gunnar Nysæther
NOR
M60-64
0:54:54
+ 41
5:30 min/km
4
44
Eirik Hauge
NOR
M23-34
0:59:29
+ 5:16
5:57 min/km
5
154
Volker Kluge
NOR
M55-59
1:06:24
+ 12:11
6:39 min/km
6
170
Øyvind Mørk
NOR
M55-59
1:18:57
+ 24:44
7:54 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-11 år
Jenter 12-13 år
Jenter 14-15 år
Jenter 16-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-11 år
Gutter 12-13 år
Gutter 14-15 år
Gutter 16-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
10 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
2
Beate Holm
NOR
K45-49
0:50:00
5:00 min/km
2
34
Denise Cecilie Olimb Flatla
NOR
K35-39
1:00:15
+ 10:15
6:02 min/km
141
Celia Ring Heger
NOR
K35-39
0:00:00
Distanciya
80 km
50 km
31 km
21 km
21 km Walk
10 km
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Men
Women
-
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 60-64 år
vyberite distanciyu i kategoriyu
komandnye rezultaty eshchyo ne dostupny
bystry poisk
podrobny poisk
Nomer
Imya
Familiya
Klub
Gorod
Naciya
Vse Nacii
Belgium
Colombia
Denmark
France
Great Britain
Ireland
Japan
Norway
Portugal
Serbia
Spain
Sweden
Switzerland
Distanciya
Vse Distancii
10 km
21 km
21 km Walk
31 km
50 km
80 km
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Men
Women
-
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Vremya
Finish
pozhaluysta vvedite kriterii poiska
Sortirovat
Vremya
Nomer
Imya
Familiya
Klub
Gorod
Naciya
Po vozrastaniyu
Po ubyvanyu
u vas net uchastnikov dobavlennykh v izbrannoe. pozhaluysta vyberite uchastnikov iz tablicy liderov ili cherez menyu poiska
net dostupnykh skrollerov
1 okno
2 okna
4 okna
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE