BMW Oslo Maraton Virtual Edition
tablica liderov
rezultaty
para
rezultaty komandy
poisk
izbrannoe
rezhim otslezhivaniya
statistika
onlayn translyaciya
skroller
kommentator
pomoshch
[
mobile version
]
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
3 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
416
Sofie Manum-Farstad
NOR
0:13:50
4:37 min/km
2
361
Jo Jøran Lysberg
NOR
M60-64
0:14:10
+ 20
4:44 min/km
3
262
Stine Rishaug Bergset
NOR
K23-34
0:14:33
+ 44
4:51 min/km
4
409
Hanne Brekken Oppedal
NOR
K35-39
0:14:59
+ 1:09
5:00 min/km
5
308
Morten Toft
DEN
M40-44
0:15:00
+ 1:11
5:00 min/km
6
246
Kamil Barglowski
POL
M14-17
0:15:13
+ 1:23
5:05 min/km
7
261
Ingrid Reitan
NOR
K23-34
0:15:35
+ 1:46
5:12 min/km
8
351
Torstein Steffenssen Tjelle
NOR
M23-34
0:16:06
+ 2:16
5:22 min/km
9
360
Rønnaug Brøndbo Lysberg
NOR
K55-59
0:16:49
+ 2:59
5:37 min/km
10
350
Thomas Welle
NOR
M23-34
0:17:44
+ 3:54
5:55 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
3 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
151
Ingrid Djupskås
NOR
K23-34
0:17:41
5:54 min/km
2
220
Ann Karin Tangstad
NOR
K35-39
0:22:15
+ 4:35
7:25 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
5 km
10 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
322
Gustav Bergan
NOR
M20-22
0:36:58
3:42 min/km
2
57
Marius Wiker Engelund
NOR
M23-34
0:44:02
+ 7:04
4:25 min/km
3
105
Jan-Helge Balto
NOR
M65-69
0:45:51
+ 8:53
4:36 min/km
4
189
Renato Hopp
GBR
M35-39
0:46:35
+ 9:37
4:40 min/km
5
138
Hanne Bergstrøm
NOR
K50-54
0:49:12
+ 12:14
4:56 min/km
6
405
Alexander Ziegenhorn
USA
M23-34
0:49:13
+ 12:15
4:56 min/km
7
87
Helle Fagerhøi
NOR
K23-34
0:49:24
+ 12:26
4:57 min/km
8
336
Terje Stausland
NOR
M50-54
0:49:52
+ 12:54
5:00 min/km
9
325
André Ishak
NOR
M35-39
0:50:48
+ 13:50
5:05 min/km
10
374
Lena Nyheim Igari
NOR
K45-49
0:51:34
+ 14:36
5:10 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
5 km
10 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
rezultaty eshchyo ne dostupny
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
5 km
10 km
15 km
20 km
21.1 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
425
João Eiras
POR
M35-39
1:24:07
4:00 min/km
2
365
Geir Aslak Kinden
NOR
M35-39
1:30:18
+ 6:12
4:17 min/km
3
297
Till Halbach
GER
M45-49
1:31:07
+ 7:01
4:20 min/km
4
357
Pernille Halle
NOR
K23-34
1:32:28
+ 8:22
4:23 min/km
5
356
Henriette Solberg Johannessen
NOR
K23-34
1:33:58
+ 9:52
4:28 min/km
6
25
Nicklas Norreen Sørensen
DEN
M23-34
1:38:14
+ 14:08
4:40 min/km
7
384
Daniel Hollosi
HUN
M23-34
1:40:02
+ 15:56
4:45 min/km
8
252
Mats Arnøy
NOR
M40-44
1:40:08
+ 16:02
4:45 min/km
9
74
Thomas Semundseth
NOR
M23-34
1:42:08
+ 18:01
4:51 min/km
10
243
Jesper Rimestad
NOR
M35-39
1:42:40
+ 18:34
4:52 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
5 km
10 km
15 km
20 km
25 km
30 km
35 km
40 km
42.2 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
415
Gustav Bergan
NOR
M20-22
2:30:03
3:34 min/km
2
43
Gladys Asne
PHI
K40-44
2:58:31
+ 28:28
4:14 min/km
3
399
Odd Ivar Solvold
NOR
M50-54
3:05:56
+ 35:53
4:25 min/km
4
355
Luis Narvaez
USA
M45-49
3:09:30
+ 39:27
4:30 min/km
5
235
Michal Kostas
POL
M35-39
3:12:37
+ 42:34
4:34 min/km
6
110
Karsten Ivarhus
NOR
M50-54
3:32:35
+ 1:02:32
5:03 min/km
7
10
Jean-Gael Reboul
USA
M45-49
3:33:18
+ 1:03:15
5:04 min/km
8
372
Esben Rohit Hellebø
NOR
M40-44
3:45:25
+ 1:15:22
5:21 min/km
9
319
Thore Isaksen
NOR
M40-44
3:47:21
+ 1:17:18
5:24 min/km
10
206
Tore Reitan
NOR
M35-39
4:00:24
+ 1:30:21
5:42 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
5 km
10 km
15 km
20 km
25 km
30 km
35 km
40 km
45 km
50 km
55 km
60 km
65 km
70 km
73.3 km
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
224
Geir Nygård
NOR
M50-54
6:33:09
5:22 min/km
2
162
Stian Øidvin
NOR
M35-39
8:32:40
+ 1:59:32
7:00 min/km
3
55
Tor Inge Stokke
NOR
M50-54
9:31:14
+ 2:58:05
7:48 min/km
4
358
Morten Almquist
NOR
M50-54
9:34:09
+ 3:01:01
7:50 min/km
5
123
Odd Ivar Handeland
NOR
M40-44
9:37:32
+ 3:04:24
7:53 min/km
40 km
6
56
Caspar Rieber-Mohn
NOR
M35-39
11:51:03
+ 8:22:12
17:47 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
3 km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
3 km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Obshchee
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Kvinner 75-79 år
Kvinner 80+ år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
3 km
Distanciya
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
21.1 km
42.2 km
73.3 km
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 80+ år
vyberite distanciyu i kategoriyu
Distanciya
3 km
3 km racing
10 km
10 km racing
42.2 km
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Women
vyberite distanciyu i kategoriyu
komandnye rezultaty eshchyo ne dostupny
bystry poisk
podrobny poisk
Nomer
Imya
Familiya
Klub
Gorod
Naciya
Vse Nacii
Australia
China
Czech Republic
Denmark
Germany
Great Britain
Hong Kong
Hungary
Iceland
Italy
Lithuania
Malaysia
Norway
Philippines
Poland
Portugal
Russia
South Africa
Sweden
United States
Distanciya
Vse Distancii
10 km
10 km racing
21.1 km
3 km
3 km racing
42.2 km
73.3 km
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Men
Women
-
Jenter 10-13 år
Jenter 14-17 år
Kvinner 18-19 år
Kvinner 20-22 år
Kvinner 23-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60-64 år
Kvinner 65-69 år
Kvinner 70-74 år
Gutter 10-13 år
Gutter 14-17 år
Menn 18-19 år
Menn 20-22 år
Menn 23-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70-74 år
Menn 75-79 år
Menn 80+ år
Vremya
Finish
pozhaluysta vvedite kriterii poiska
Sortirovat
Vremya
Nomer
Imya
Familiya
Klub
Gorod
Naciya
Po vozrastaniyu
Po ubyvanyu
u vas net uchastnikov dobavlennykh v izbrannoe. pozhaluysta vyberite uchastnikov iz tablicy liderov ili cherez menyu poiska
net dostupnykh skrollerov
1 okno
2 okna
4 okna
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE