Västerby Långloppet 2022
tilanne
tulokset
joukkuetulokset
etsi
suosikit
seuranta
tilastot
live streemi
scrolleri
selostaja
apua
[
mobile version
]
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
45 km
30 km
15 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
15 km
30 km
45 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
118
Matias Nylund
FIN
Ski Team Kimitoön
1:53:19
2:32 min/km
2
192
Lassi Vuorinen
FIN
SkiTeam 105
1:53:23
+ 4
2:32 min/km
3
115
Ville Mäkelä
FIN
Tampereen Pyrintö
1:59:39
+ 6:21
2:40 min/km
4
180
Viktor Westerholm
FIN
Pargas IF
1:59:41
+ 6:22
2:40 min/km
5
168
Benjamin Tulonen
FIN
If Sibbo-Vargarna
1:59:42
+ 6:23
2:40 min/km
6
182
Niklas Westerlund
FIN
Pargas IF
1:59:42
+ 6:23
2:40 min/km
7
173
Jens Törnqvist
FIN
Ski Team Kimitoön
1:59:49
+ 6:31
2:40 min/km
8
76
Juho Kämäräinen
FIN
Vaalan karhu
2:00:00
+ 6:41
2:40 min/km
9
17
Anton Damlin
FIN
Norrvalla Ski Team
2:02:08
+ 8:50
2:43 min/km
10
40
Lennart Holmström
FIN
IF Åland
2:02:10
+ 8:51
2:43 min/km
11
128
Jan-Eric Passell
FIN
Pargas If
2:02:10
+ 8:52
2:43 min/km
12
45
Toni Illaru
EST
Vihdin Viesti
2:02:11
+ 8:52
2:43 min/km
13
46
Markus Ilmarinen
FIN
Lieto
2:02:16
+ 8:57
2:44 min/km
14
188
Kari Vismanen
FIN
Maarian Mahti
2:02:42
+ 9:23
2:44 min/km
15
276
Patrik Lehtonen
FIN
IF Åland
2:03:26
+ 10:08
2:45 min/km
16
20
Kristian Eklund
FIN
Pargas IF
2:05:34
+ 12:15
2:48 min/km
17
133
Mikael Ramstedt
FIN
Pargas IF
2:05:35
+ 12:17
2:48 min/km
18
103
Arvo Luts
EST
Akilles Ski Team
2:07:10
+ 13:51
2:50 min/km
19
162
Ilkka Tawast
FIN
Electrofit
2:07:53
+ 14:34
2:51 min/km
20
131
Jonas Pått
FIN
Ingå IF
2:08:49
+ 15:30
2:52 min/km
21
119
Tobias Nylund
FIN
ÅBO
2:09:17
+ 15:59
2:53 min/km
22
101
Patrik Lundell
FIN
Ski Team Kimitoön
2:09:18
+ 16:00
2:53 min/km
23
51
Mikael Johansson
FIN
Ski Team Kimitoön
2:10:24
+ 17:06
2:54 min/km
24
60
Harri Karjalainen
FIN
HELSINKI
2:10:26
+ 17:07
2:54 min/km
25
125
Riku Pakarinen
FIN
EHS
2:10:27
+ 17:08
2:54 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
45 km
30 km
15 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
15 km
30 km
45 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
177
Lotta Wasström
FIN
Sundom IF
2:24:40
3:13 min/km
2
134
Jonna Rask
FIN
Pargas IF
2:27:50
+ 3:11
3:18 min/km
3
112
Emma Metzner
FIN
Kuusamon Erä-Veikot
2:41:07
+ 16:28
3:35 min/km
4
127
Alejandra Parra Sepulveda
COL
Jakobstad
2:49:11
+ 24:32
3:46 min/km
5
41
Hanna Holopainen
FIN
2:50:29
+ 25:49
3:48 min/km
6
111
Ingela Mattsson
FIN
Pargas IF
2:52:12
+ 27:33
3:50 min/km
7
184
Petra Wikman
FIN
Ösk
2:54:43
+ 30:04
3:53 min/km
8
110
Oona Masso
FIN
2:56:56
+ 32:17
3:56 min/km
9
107
Pamela Lönnström-Karlsson
FIN
Porvoo
2:58:34
+ 33:55
3:59 min/km
10
129
Satu Pippola
FIN
Kaarina
2:58:44
+ 34:05
3:59 min/km
11
120
Kirsi Nyrhinen
FIN
Team Electrofit
3:04:23
+ 39:44
4:06 min/km
12
149
Anna Slunga-Tallberg
FIN
Espoon hiihtoseura
3:06:58
+ 42:19
4:10 min/km
13
106
Heli Löflund
FIN
Karmea kapula
3:14:04
+ 49:25
4:19 min/km
14
91
Emilia Lindh
FIN
3:14:55
+ 50:16
4:20 min/km
15
153
Christel Sundqvist
FIN
Ösk
3:17:56
+ 53:17
4:24 min/km
16
155
Marianne Svenfelt
FIN
3:20:14
+ 55:35
4:27 min/km
17
39
Inger Holmberg
FIN
3:21:08
+ 56:29
4:29 min/km
18
1
Siri Lindroos
FIN
Österby Sportklubb
3:28:55
+ 1:04:16
4:39 min/km
19
27
Tessa Friman
FIN
Nagu IF
3:29:36
+ 1:04:57
4:40 min/km
20
167
Jessica Troberg
FIN
Nagu IF
3:33:21
+ 1:08:42
4:45 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
45 km
30 km
15 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
15 km
30 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
215
Tomi Sandberg
FIN
IF Sibbo-Vargarna
1:17:01
2:35 min/km
2
209
Markus Nikander
FIN
Vihdin Viesti
1:17:02
+ 2
2:35 min/km
3
213
Mika Keronen
FIN
Anjalan Liitto
1:26:20
+ 9:19
2:53 min/km
4
216
Anssi Koivuniemi
FIN
Electrofit
1:26:30
+ 9:30
2:53 min/km
5
224
Matti Sipilä
FIN
IF Sibbo Vargarna
1:27:09
+ 10:09
2:55 min/km
6
204
Jyrki Tammivuori
FIN
Electrofit
1:34:28
+ 17:28
3:09 min/km
7
217
Petteri Nyman
FIN
Team Electrofit
1:41:49
+ 24:49
3:24 min/km
8
279
Petri Kosunen
FIN
HaHu
1:43:29
+ 26:29
3:27 min/km
9
227
Johan Alanko
FIN
Lohja Trails
1:44:01
+ 27:01
3:29 min/km
10
225
Jukka Uusitalo
FIN
Team Electrofit
1:50:45
+ 33:45
3:42 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
45 km
30 km
15 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
15 km
30 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
222
Bettina Wikström
FIN
Perniön Urheilijat
1:31:14
3:03 min/km
2
210
Saara Nikander
FIN
Vihdin Viesti
1:38:25
+ 7:12
3:17 min/km
3
205
Helena Pulkki
FIN
Team Electrofit
1:43:49
+ 12:36
3:28 min/km
4
229
Westerlund Erika
FIN
Pargas IF
1:51:41
+ 20:28
3:44 min/km
5
199
Henna Kuittinen
FIN
Team Electrofit
1:52:32
+ 21:19
3:46 min/km
6
208
Marja Lahtinen
FIN
Muurlan Vihuri
2:06:02
+ 34:49
4:13 min/km
7
219
Kati Rajala
FIN
Team Electrofit
2:08:04
+ 36:50
4:17 min/km
8
218
Kati Nyman
FIN
2:23:59
+ 52:46
4:48 min/km
9
228
Tove Jern
FIN
2:24:11
+ 52:58
4:49 min/km
10
206
Ann-Louise Rask
FIN
IF Åland
2:27:49
+ 56:36
4:56 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
45 km
30 km
15 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
15 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
249
Carl-Gustav Måsa
FIN
ÖSK
0:54:59
3:40 min/km
2
251
Lasse Mäkinen
FIN
Virolahden Sampo
0:55:25
+ 27
3:42 min/km
3
254
Ron Nyman
FIN
Österby Sportklubb
0:58:11
+ 3:13
3:53 min/km
4
258
Filip Romero
FIN
Österby Sportklubb
0:58:14
+ 3:16
3:53 min/km
5
253
Anton Nyman
FIN
Österby Sportklubb
1:00:01
+ 5:03
4:01 min/km
6
236
Fredrik Lemström
FIN
Sjundeå If
1:00:09
+ 5:11
4:01 min/km
7
237
Tom Lemström
FIN
Ingå If
1:00:10
+ 5:12
4:01 min/km
8
259
Julian Romero
FIN
Österby Sportklubb
1:00:53
+ 5:54
4:04 min/km
9
263
Antti Sulanto
FIN
Team Electrofit
1:02:39
+ 7:41
4:11 min/km
10
277
Albin Fransman
FIN
If Sibbo-Vargarna
1:05:31
+ 10:33
4:23 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
45 km
30 km
15 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
15 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
244
Mari Lindström
FIN
Kyrkslätt
0:44:28
2:58 min/km
2
234
Jill Friberg
FIN
Österby Sportklubb
0:44:48
+ 21
3:00 min/km
3
270
Therese Äbb
FIN
Österby Sportklubb
0:45:18
+ 51
3:02 min/km
4
248
Rebecca Malmberg
FIN
Österby Sportklubb
0:46:16
+ 1:49
3:06 min/km
5
246
Jenni Lybeck
FIN
Team Electrofit
0:50:51
+ 6:24
3:24 min/km
6
235
Pirjo Laurèn
FIN
Team Electrofit
0:54:19
+ 9:52
3:38 min/km
7
264
Maria Walden
FIN
Team Electrofit
0:58:57
+ 14:30
3:56 min/km
8
233
Jennie Bredenberg
FIN
Österby Sportklubb
1:00:53
+ 16:26
4:04 min/km
9
261
Cilia Sandell
FIN
1:00:56
+ 16:29
4:04 min/km
10
252
Maret Nurm
FIN
1:02:51
+ 18:24
4:12 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
45 km
30 km
15 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
15 km
30 km
45 km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
45 km
30 km
15 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
15 km
30 km
45 km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
45 km
30 km
15 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
15 km
30 km
45 km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
45 km
30 km
15 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
15 km
30 km
45 km
Matka
45 km
30 km
15 km
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Men
Women
valitse matka ja sarja
joukkuetuloksia ei saatavilla
pikahaku
laajempi haku
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Kaikki Kansallisuudet
Colombia
Denmark
Estonia
Finland
Germany
Matka
Kaikki Matkat
15 km
30 km
45 km
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Men
Women
Aika
Maali
anna hakuehto, ole hyvä!
Lajitteluehto
Aika
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Nouseva
Laskeva
et ole lisännyt kilpailijoita suosikkeihin. valitse suosikit klikkaamalla +-merkkiä tulosluettelosta tai hakutoiminnan avulla.
Results Files
Lehdistö
Tulokset
ei väliaika näyttöjä saatavilla
1 ikkuna
2 ikunoita
4 ikunoita
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE