CDM 4-IN-ONE Marathon
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1911
Jacob Malefo
RSA
ENTSIKA
MO
2:21:49
3:22 min/km
2
1619
Given Baloyi
RSA
NEDBANK NORTH GAUTENG
M40
2:22:11
+ 22
3:23 min/km
3
1772
Rufus Photo
RSA
MURRY AND ROBBERTS
M40
2:26:57
+ 5:08
3:29 min/km
4
1699
Michael Mashiane
RSA
EASYEQUITIES BORN2RUN
MO
2:34:11
+ 12:22
3:40 min/km
5
1912
Andries Malete
RSA
UNIVERSITY OF LIMPOPO
MO
2:34:17
+ 12:29
3:40 min/km
6
1808
Pelly Lamola
RSA
POLOKWANE ATHLETICS CLUB
MO
2:37:14
+ 15:25
3:44 min/km
7
1825
Phaladi Pholosho
RSA
UNIVERSITY OF LIMPOPO
MO
2:40:35
+ 18:46
3:49 min/km
8
998
Timothy Munchelele
RSA
MURRAY & ROBERTS
MO
2:45:55
+ 24:06
3:56 min/km
9
1821
Major Mabasa
RSA
SITA AC
MO
2:48:13
+ 26:24
4:00 min/km
10
1801
Willie Van Staden
RSA
MAGNOLIA ROAD RUNNERS
M50
2:49:25
+ 27:36
4:01 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1785
Marelise Retief
RSA
VITALITY
WO
3:00:26
4:17 min/km
2
1776
Gift Ramabele
RSA
NEDBANK
W40
3:34:24
+ 33:59
5:05 min/km
3
1859
Jane Mudau
RSA
NEDBANK
W50
3:46:13
+ 45:47
5:22 min/km
4
1802
Lize-Marie Opperman
RSA
PIETERSBURG ROAD RUNNERS
W40
3:47:44
+ 47:18
5:24 min/km
5
1973
Ellen Moila
RSA
PAC
W40
3:53:01
+ 52:35
5:32 min/km
6
1994
Betty Mogano
RSA
PAC
WO
3:54:14
+ 53:49
5:34 min/km
7
1666
Dima Mafona
RSA
MZANSI ATHLETIC
W40
3:57:15
+ 56:49
5:38 min/km
8
1643
Thabitha Kutama
RSA
MZANZI
W40
3:57:15
+ 56:49
5:38 min/km
9
1894
Caryn Rathmann
RSA
PAC
WO
3:59:24
+ 58:59
5:41 min/km
10
1653
Connie Mabela
RSA
WATERFALL CITY AC
WO
4:09:16
+ 1:08:50
5:55 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21.1km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1335
Piet Sebalo
RSA
URITHI ATHLETICS CLUB
MO
1:09:39
3:19 min/km
2
1540
Tlou Peu
RSA
NEDBANK RUNNING CLUB
MO
1:10:07
+ 28
3:20 min/km
3
1566
Kamogelo Masemola
RSA
OLD EDS
MO
1:10:50
+ 1:12
3:22 min/km
4
1548
Remaketse Lekake
RSA
MO
1:11:31
+ 1:53
3:24 min/km
5
1550
Ludwick Mamabola
RSA
NEDBANK LIMPOPO
M40
1:12:32
+ 2:54
3:27 min/km
6
1472
Karel Seage Morethe
RSA
NEDBANK
MO
1:12:55
+ 3:16
3:28 min/km
7
1379
Koketo Leraka
RSA
PRR
MJ
1:13:43
+ 4:04
3:30 min/km
8
1276
Lugisani Bethuel Netshitenzhe
RSA
MURRAY & ROBBERTS
M50
1:15:42
+ 6:04
3:36 min/km
9
1516
Albert Ntsoane
RSA
MO
1:16:12
+ 6:34
3:37 min/km
10
1120
Sello Maleka
RSA
EXXARO
M40
1:16:30
+ 6:52
3:38 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21.1km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1564
Rutendo Nyahora
RSA
XCEL RUNNING CLUB
WO
1:21:33
3:52 min/km
2
1300
Rosaline Isaiah
KEN
NOT HAVE
WO
1:29:34
+ 8:02
4:15 min/km
3
1497
Anna Maponya
RSA
UNIVERSITY OF LIMPOPO
W50
1:40:48
+ 19:16
4:47 min/km
4
1528
Elsabe Cronje
RSA
PIETERSBURG ROAD RUNNERS
W50
1:42:22
+ 20:50
4:52 min/km
5
1511
Nicole Blount
RSA
MEGA AC
WO
1:45:46
+ 24:14
5:01 min/km
6
1586
Mokgaetji Mafafo
RSA
PAC
WO
1:45:56
+ 24:24
5:02 min/km
7
1591
Lerato Mogale
RSA
TOP RUNNERS
WO
1:46:41
+ 25:09
5:04 min/km
8
1061
Sewela Seoko
RSA
POLOKWANE ATHLETES
WO
1:49:27
+ 27:55
5:12 min/km
9
1264
Refiloe Motaung
RSA
THUNGELA
W40
1:50:03
+ 28:31
5:13 min/km
10
1127
Mpho Maredi
RSA
FATCATS ATHLETICS CLUB
W40
1:50:04
+ 28:32
5:14 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
10km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
669
Lutendo Mapoto
RSA
MURRAY & ROBERTS LIMPOPO
MO
0:31:06
3:07 min/km
2
1374
Phuti Sethowa
RSA
NEDBANK
MO
0:32:01
+ 56
3:13 min/km
3
937
Lesiba Peu
RSA
NEDBANK RUNNING CLUB
MO
0:33:09
+ 2:04
3:19 min/km
4
560
Tshepo Emanuel Sekgobela
RSA
MO
0:34:02
+ 2:57
3:25 min/km
5
789
Solomon Ledwaba
RSA
MJ
0:34:29
+ 3:23
3:27 min/km
6
830
Calvin Malatji
RSA
MURRAY & ROBERTS
MO
0:35:11
+ 4:05
3:32 min/km
7
942
Adam Thobejane
RSA
MJ
0:35:11
+ 4:05
3:32 min/km
8
814
William Sefasa
RSA
ONE FIVE ZERO
MO
0:35:53
+ 4:48
3:36 min/km
9
798
Khuliso Nemandava
RSA
MO
0:36:42
+ 5:37
3:41 min/km
10
844
Isaac Moshia
RSA
MO
0:36:53
+ 5:47
3:42 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
10km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
670
Kamogelo Violet Mogano
RSA
NEDBANK LIMPOPO
WO
0:43:08
4:19 min/km
2
711
Joyce Dzivhuluwani Netshitenzhe
RSA
MURRAY & ROBERTS RUNNING CLUB
W40
0:43:46
+ 38
4:23 min/km
3
720
Sedzani Maluta
RSA
WOBSA
WO
0:45:15
+ 2:07
4:32 min/km
4
581
Leandre Friedenthal
RSA
GAUTENG NORTH MASTERS ATHLETICS
WO
0:45:28
+ 2:20
4:33 min/km
5
668
Laryssa Straub
RSA
WO
0:47:45
+ 4:37
4:47 min/km
6
907
Norah Mahlatji
RSA
W40
0:48:06
+ 4:58
4:49 min/km
7
592
Sinah Malatji
RSA
PMC
WO
0:48:37
+ 5:29
4:52 min/km
8
941
Boitumelo Matemane
RSA
ESY
WJ
0:48:37
+ 5:30
4:52 min/km
9
781
Sonja Nel
RSA
POLOKWANE
W50
0:51:35
+ 8:27
5:10 min/km
10
910
Esmerelda Miles
RSA
W40
0:52:09
+ 9:02
5:13 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
Afstand
42.2km
21.1km
10km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
Open Women
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Kenya
Pakistan
Saudi Arabia
South Africa
Zimbabwe
Afstand
Alle Afstanden
10km
21.1km
42.2km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE