Malminkartanon huipun valloitus
tablica liderov
rezultaty
rezultaty komandy
poisk
izbrannoe
rezhim otslezhivaniya
statistika
onlayn translyaciya
skroller
kommentator
pomoshch
[
mobile version
]
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Obshchee
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
Pyörä 8 kierrosta
2,3 km
4,6 km
6,9 km
9,2 km
11,5 km
13,8 km
16,1 km
18,4 km
Portaille
Portaille
Portaat 6 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 Porrasa
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
K5 1735 porrasta
Paluu 5
Maali 2082 porrasta
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
19
Sasu Halme
FIN
M
1:10:46
6:39 min/km
2
12
Jarno Piik
FIN
TriathlonSuomi
M
1:15:01
+ 4:15
6:27 min/km
3
10
Tero Tanninen
FIN
TLC
M
1:17:09
+ 6:23
7:29 min/km
4
9
Samuel Halme
FIN
M
1:17:31
+ 6:45
7:33 min/km
5
15
Tuomas Tervo
FIN
Live High - Train Low
M
1:17:42
+ 6:56
6:45 min/km
6
13
Ville Kapanen
FIN
M40-49
1:24:06
+ 13:20
7:44 min/km
7
25
Anssi Häkkinen
FIN
IBD Cycling
M
1:29:12
+ 18:26
9:27 min/km
8
16
Pekka Tauriainen
FIN
Triathlon Vantaa
M50-59
1:32:02
+ 21:16
7:48 min/km
9
11
Johannes Junes
FIN
Triathlon Vantaa
M40-49
1:34:23
+ 23:37
8:22 min/km
10
18
Vesa Nikkanen
FIN
Triathlon Vantaa
M
1:35:49
+ 25:03
8:51 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Obshchee
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
Pyörä 8 kierrosta
2,3 km
4,6 km
6,9 km
9,2 km
11,5 km
13,8 km
16,1 km
18,4 km
Portaille
Portaille
Portaat 6 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 Porrasa
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
K5 1735 porrasta
Paluu 5
Maali 2082 porrasta
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
20
Jutta Puranen
FIN
Järvenpään Pyöräilijät
N
1:34:08
7:21 min/km
2
24
Mari Torkkeli
FIN
BiBi Racing
N40-49
1:35:05
+ 58
9:12 min/km
3
21
Tiina Toivonen
FIN
Järvenpään pyöräilijät
N50-59
1:39:59
+ 5:51
8:47 min/km
4
2
Piia Autonen-Laakso
FIN
Keravan Urheilijat
N40-49
1:47:58
+ 13:51
10:46 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Obshchee
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 16 v
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 16 v
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
Pyörä 4 kierrosta
2,3 km
4,6 km
6,9 km
9,2 km
Portaille
Portaille
Portaat
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
Maali 1041 porrasta
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
32
Leo Kervinen
FIN
Triathlon Vantaa
M16
0:44:28
8:30 min/km
2
31
Henri Källström
FIN
Triathlon Vantaa
M16
0:45:23
+ 56
8:52 min/km
3
33
Veikka Lassila
FIN
Triathlon Vantaa
M16
0:49:38
+ 5:11
9:18 min/km
4
41
Marko Simonen
FIN
M40-49
0:49:55
+ 5:28
9:44 min/km
5
47
Jarkko Karttunen
FIN
M
0:53:39
+ 9:12
9:52 min/km
6
45
Valdo Jahilo
EST
Team MyPromise
M50-59
0:59:12
+ 14:45
12:34 min/km
7
43
Mika Teikari
FIN
MK Racing
M40-49
1:02:30
+ 18:03
13:05 min/km
8
42
Larri Juurikka
FIN
MK Racing
M40-49
1:02:30
+ 18:03
13:05 min/km
9
48
Jari Reponen
FIN
LEKA
M
1:05:40
+ 21:13
14:34 min/km
10
49
Philipp Fuss
FIN
Triathlon Vantaa Ry
M60
1:14:24
+ 29:57
16:27 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Obshchee
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 16 v
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 16 v
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
Pyörä 4 kierrosta
2,3 km
4,6 km
6,9 km
9,2 km
Portaille
Portaille
Portaat
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
Maali 1041 porrasta
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
34
Viola Holopainen
FIN
Triva
N16
0:56:28
9:49 min/km
2
46
Janni Salo
FIN
N
0:56:41
+ 13
10:06 min/km
3
44
Heidi Viljamaa
FIN
N50-59
1:22:23
+ 25:55
16:19 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Obshchee
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
Pyörä 2 kierrosta
2,3 km
4,6 km
Portaille
Portaille
Portaat 2 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
Maali 692 porrasta
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
rezultaty eshchyo ne dostupny
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Obshchee
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
Pyörä 2 kierrosta
2,3 km
4,6 km
Portaille
Portaille
Portaat 2 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
Maali 692 porrasta
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
61
Nea Hellman
FIN
Triathlon Vantaa
N
0:44:20
17:34 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Obshchee
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
Portaille
Portaille
Portaat 10 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
K5 1735 porrasta
Paluu 5
K6 2082 porrasta
Paluu 6
K7 2429 porrasta
Paluu 7
K8 2776 porrasta
Paluu 8
K9 3123 porrasta
Paluu 9
Maali 3470 porrasta
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
73
Rauno Tiits
EST
Towerrunning Estonia
M
0:38:37
6:52 min/km
2
81
Manu Mutka
FIN
Malmi Golden Nights
M40-49
0:40:32
+ 1:56
7:13 min/km
3
80
Mika Toivanen
FIN
M50-59
0:45:07
+ 6:31
8:02 min/km
4
79
Kimmo Sukanen
FIN
Deviam Oy
M40-49
0:48:43
+ 10:07
8:38 min/km
5
78
Aki Koikkalainen
FIN
Deviam Oy
M40-49
0:49:37
+ 11:01
8:48 min/km
6
77
Marko Karppinen
FIN
M50-59
0:53:56
+ 15:20
9:35 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Obshchee
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
Portaille
Portaille
Portaat 10 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
K5 1735 porrasta
Paluu 5
K6 2082 porrasta
Paluu 6
K7 2429 porrasta
Paluu 7
K8 2776 porrasta
Paluu 8
K9 3123 porrasta
Paluu 9
Maali 3470 porrasta
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
76
Minna Syvälä
FIN
N40-49
0:39:11
6:58 min/km
2
75
Meeri Seppik
EST
N
0:51:22
+ 12:12
9:09 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Obshchee
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 16 v
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
Portaille
Portaille
Portaat 5 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
Maali 1735 porrasta
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
88
Max Hatakka
FIN
Helsingin Juoksijat
M16
0:20:41
7:55 min/km
2
85
Olli Sukanen
FIN
Vanders
M16
0:21:19
+ 38
8:07 min/km
3
87
Olivier Vouillon
FIN
Lycée Simone Veil - Valbonne
M16
0:23:19
+ 2:39
8:56 min/km
4
97
Henri Hyttinen
FIN
M
0:24:04
+ 3:24
9:12 min/km
5
101
Kari Halen
FIN
M50-59
0:27:01
+ 6:20
10:19 min/km
6
86
Onni Koikkalainen
FIN
Triathlon Vantaa
M16
0:27:24
+ 6:44
10:29 min/km
7
96
Arttu Arstila
FIN
Sulava Oy
M16
0:30:16
+ 9:36
11:37 min/km
8
99
Tommi Oinonen
FIN
Espoon Kopsu
M
0:31:06
+ 10:25
11:53 min/km
9
94
Oskari Ihalainen
FIN
Espoon Kopsu Frisbeegolf & Ultimate
M
0:39:24
+ 18:44
15:02 min/km
avtomaticheskoe otslezhivanie liderov:
VKL
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Obshchee
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 16 v
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tekushchie Rezultaty
Luchshaya Otsechka
Portaille
Portaille
Portaat 5 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
Maali 1735 porrasta
Polozhenie
Nomer
Imya
Naciya
Klub
Kategoriya
Vremya
Otstavanie
Skorost
1
95
Jaana Wuoma
FIN
N
0:25:03
9:35 min/km
2
93
Pinja Peippo
FIN
Kuusikko
N
0:25:31
+ 29
9:49 min/km
3
98
Elisa Halén
FIN
N
0:26:11
+ 1:09
10:00 min/km
4
100
Henje Kasslin
FIN
N
0:28:33
+ 3:31
10:56 min/km
5
92
Saara Kaikkonen
FIN
N
0:34:06
+ 9:04
13:04 min/km
Distanciya
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
vyberite distanciyu i kategoriyu
komandnye rezultaty eshchyo ne dostupny
bystry poisk
podrobny poisk
Nomer
Imya
Familiya
Klub
Gorod
Naciya
Vse Nacii
Estonia
Finland
United States
Distanciya
Vse Distancii
Kilpasarja
Kuntosarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Sprinttisarja
Kategoriya
Vse Kategorii
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 16 v
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 16 v
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Vremya
Finish
pozhaluysta vvedite kriterii poiska
Sortirovat
Vremya
Nomer
Imya
Familiya
Klub
Gorod
Naciya
Po vozrastaniyu
Po ubyvanyu
u vas net uchastnikov dobavlennykh v izbrannoe. pozhaluysta vyberite uchastnikov iz tablicy liderov ili cherez menyu poiska
net dostupnykh skrollerov
1 okno
2 okna
4 okna
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE