Vestkystløbet Børneløb
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
2101
William Pham
DEN
Esbjerg Kommune
Drenge
0:03:49
4:12 min/km
2
2380
Lukas Jakobsen
DEN
Sydvestjysk Sygehus
Drenge
0:03:50
+ 1
4:12 min/km
3
2460
Emil Sund
DEN
Drenge
0:04:04
+ 15
4:28 min/km
4
2452
Tobias Tapdrup
DEN
Esbjerg Realskole
Drenge
0:04:12
+ 24
4:37 min/km
5
2267
Emil Frandsen
DEN
Norlys Personaleforening
Drenge
0:04:15
+ 26
4:40 min/km
6
2457
Arthur Stougaard Karbing
DEN
Sydbank
Drenge
0:04:20
+ 31
4:45 min/km
7
2319
Manoah Antonsen
DEN
SubC Partner
Drenge
0:04:23
+ 35
4:49 min/km
8
2212
William Bilinski Larsen
DEN
Fanø Kran-Service A/S
Drenge
0:04:26
+ 37
4:52 min/km
9
2278
Anton Jakobsen
DEN
Olesen & Jensen
Drenge
0:04:35
+ 47
5:02 min/km
10
2209
Tony Balle
DEN
Esbjerg Realskole
Drenge
0:04:43
+ 54
5:11 min/km
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
2147
Kaja Vejrup Madsen
DEN
Esbjerg Kommune
Piger
0:04:11
4:36 min/km
2
2170
Johanne Kliver Bork
DEN
Esbjerg Kommune
Piger
0:04:25
+ 15
4:52 min/km
3
5501
Alva Amanda Mathiesen
AFG
Nordea/Danbolig
Piger
0:04:26
+ 15
4:52 min/km
4
2187
Karla Marie Kirkegaard Sunddal
DEN
Esbjerg Realskole
Piger
0:04:32
+ 21
4:58 min/km
5
2402
Keira Yekdah
DEN
TotalEnergies EP Danmark A/S
Piger
0:04:37
+ 26
5:04 min/km
6
2095
Rosa Jakobsen
DEN
Esbjerg Kommune
Piger
0:04:49
+ 38
5:17 min/km
7
2280
Lærke Bridal
DEN
Olesen & Jensen
Piger
0:04:50
+ 39
5:18 min/km
8
2454
My Stougaard
DEN
Piger
0:04:51
+ 40
5:20 min/km
9
2327
Mille Urhøj Østergaard
DEN
Sydbank
Piger
0:04:52
+ 41
5:20 min/km
10
2138
Sarah Josefine Frydkjær
DEN
Esbjerg Kommune
Piger
0:04:55
+ 45
5:25 min/km
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
auto follow leiders:
OP
Børneløb
Overall
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Børneløb
Afstand
Børneløb
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Afghanistan
China
Denmark
Finland
France
Germany
Great Britain
Hungary
Iran
Ireland
Italy
Netherlands
Norway
Philippines
Poland
Romania
Russia
Switzerland
Ukraine
United States
Afstand
Alle Afstanden
Børneløb
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Drenge
Piger
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE