Kuopio Triathlon
resultattavla
resultat
lagresultat
sök
mina favoriter
spårning
statistik
live stream
Tuloslistat
scroller
kommentator
hjälp
[
mobile version
]
följ resultater:
ON
Miehet SM Lähdöt
Pikamatka M/N
Paratriathlon
Pikamatka viesti
Perusmatka kuntosarja ei ikäluokkia M/N
Perusmatka Viesti
Lasten triathlon
Lasten triathlon viesti
Perusmatka Yleinen sarjan SM-Lähdöt sekä Nuorten U
Lapsi ja Aikuinen
Perusmatka Ikäluokkien SM-lähdöt
Om alla
-
Miehet
Naiset
-
Miehet yleinen
Miehet U19
Miehet U23
Naiset Yleinen
Naiset U19
Naiset U23
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Nuvarande Ställning
Snabbaste Mellantider
Swim
Uinti 1500 m
T1
Vaihto 1
Bike
Pyöräily 5km
Pyöräily 15 km
Pyöräily 25 km
Pyöräily 35 km
Pyöräily 40 km
T2
Vaihto 2
Run
Juoksu 2,5 km
Juoksu 5 km
Juoksu 7,5 km
Juoksu 10 km
Plats
Nummer
Namn
Nationalitet
Klubb
åldersklass
Tid
Diff
Hastighet
1
28
Henrik Goesch
FIN
Turun Urheiluliitto
EM
1:56:37
3:26 min/km
2
55
Anton Koslow
RUS
EM
1:57:48
+ 1:11
3:32 min/km
3
39
Georgii Kaurov
RUS
JusTTri
EM
1:59:38
+ 3:01
3:44 min/km
4
9
Arttu Hirsi
FIN
Triathlon Vantaa
EM
2:00:29
+ 3:52
3:48 min/km
5
14
Kim Harju
FIN
Helsinki Triathlon
EM
2:01:40
+ 5:03
3:49 min/km
6
32
Tuomas Lampainen
FIN
Turun Urheiluliitto
EM
2:03:15
+ 6:38
3:42 min/km
7
41
Ilia Suslov
RUS
Russia, Saint-Petersburg
EM
2:03:30
+ 6:53
3:44 min/km
8
42
Timur Srurtdinov
RUS
JusTTri
EMU23
2:04:14
+ 7:37
3:47 min/km
9
51
Markus Lampainen
FIN
Turun Urheiluliitto
EM
2:04:25
+ 7:48
3:49 min/km
10
44
Joni Mustonen
FIN
Stamina Triathlon Club
EMU23
2:05:24
+ 8:47
3:40 min/km
följ resultater:
ON
Naiset SM Lähdöt
Pikamatka M/N
Paratriathlon
Pikamatka viesti
Perusmatka kuntosarja ei ikäluokkia M/N
Perusmatka Viesti
Lasten triathlon
Lasten triathlon viesti
Perusmatka Yleinen sarjan SM-Lähdöt sekä Nuorten U
Lapsi ja Aikuinen
Perusmatka Ikäluokkien SM-lähdöt
Om alla
-
Miehet
Naiset
-
Miehet yleinen
Miehet U19
Miehet U23
Naiset Yleinen
Naiset U19
Naiset U23
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Nuvarande Ställning
Snabbaste Mellantider
Swim
Uinti 1500 m
T1
Vaihto 1
Bike
Pyöräily 5km
Pyöräily 15 km
Pyöräily 25 km
Pyöräily 35 km
Pyöräily 40 km
T2
Vaihto 2
Run
Juoksu 2,5 km
Juoksu 5 km
Juoksu 7,5 km
Juoksu 10 km
Plats
Nummer
Namn
Nationalitet
Klubb
åldersklass
Tid
Diff
Hastighet
1
36
Kaisa Lehtonen
FIN
Triathlon Vantaa
EW
2:08:46
3:41 min/km
2
54
Alexandra Razarenova
RUS
EW
2:10:11
+ 1:25
3:50 min/km
3
50
Maria Söderström
FIN
Helsinki Triathlon
EW
2:18:15
+ 9:29
3:49 min/km
4
23
Anni Antikainen
FIN
Tampereen Juoksijat
EW
2:19:12
+ 10:27
4:18 min/km
5
11
Henrika Parviainen
FIN
Triathlon Vantaa
EW
2:19:41
+ 10:55
4:21 min/km
6
53
Susanna Huttunen
FIN
X-Tri Lahti
EW
2:24:54
+ 16:08
4:27 min/km
7
43
Suvi Lavonen
FIN
Oulu Triathlon et Cycling
EW
2:25:25
+ 16:39
4:54 min/km
8
38
Janina Saarnio
FIN
Turun Urheiluliitto
EWU23
2:25:47
+ 17:01
4:33 min/km
9
12
Erika Parviainen
FIN
Triathlon Vantaa
EWU23
2:28:01
+ 19:15
4:47 min/km
10
1
Aino Luoma
FIN
Wasa Triathlon
EW
2:28:14
+ 19:28
4:32 min/km
följ resultater:
ON
SM Ikäsarja Miehet
Pikamatka M/N
Paratriathlon
Pikamatka viesti
Perusmatka kuntosarja ei ikäluokkia M/N
Perusmatka Viesti
Lasten triathlon
Lasten triathlon viesti
Perusmatka Yleinen sarjan SM-Lähdöt sekä Nuorten U
Lapsi ja Aikuinen
Perusmatka Ikäluokkien SM-lähdöt
Om alla
-
Miehet
Naiset
-
Miehet alle 20
Miehet 20-24
Miehet 25-29
Miehet 30-34
Miehet 35-39
Miehet 40-44
Miehet 45-49
Miehet 50-54
Miehet 55-59
Miehet 60-64
Miehet 65-69
Miehet 70-74
Miehet yli 75
Naiset alle 20
Naiset 20-24
Naiset 25-29
Naiset 30-34
Naiset 35-39
Naiset 40-44
Naiset 45-49
Naiset 50-54
Naiset 55-59
Naiset 60-64
Naiset 65-69
Naiset 70-74
Naiset yli 75
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Nuvarande Ställning
Snabbaste Mellantider
Swim
Uinti 1500 m
T1
Vaihto 1
Bike
Pyöräily 5km
Pyöräily 15 km
Pyöräily 25 km
Pyöräily 35 km
Pyöräily 40 km
T2
Vaihto 2
Run
Juoksu 2,5 km
Juoksu 5 km
Juoksu 7,5 km
Juoksu 10 km
Plats
Nummer
Namn
Nationalitet
Klubb
åldersklass
Tid
Diff
Hastighet
1
587
Jarmo Rissanen
FIN
Kutu Triathlon
M35-39
2:05:18
3:49 min/km
2
604
Tommi Martikainen
FIN
Koiviston Isku
M30-34
2:08:37
+ 3:20
4:11 min/km
3
573
Antti Ylönen
FIN
Oulu Triathlon et Cycling
M35-39
2:08:50
+ 3:32
3:50 min/km
4
529
Jiri Vilppola
FIN
Triathlonteam 226
M40-44
2:08:55
+ 3:37
3:50 min/km
5
553
Antti Järvenpää
FIN
Triathlon Vantaa
M25-29
2:09:30
+ 4:12
3:52 min/km
6
563
Mika Somppi
FIN
Nastola Triathlon
M45-49
2:11:18
+ 6:00
4:04 min/km
7
599
Erwin Borremans
FIN
Hyvinkään Pyöräilijät
M35-39
2:12:10
+ 6:53
4:08 min/km
8
520
Henri Vähä-Ypyä
FIN
Tampereen Triathlon Klubi
M40-44
2:12:14
+ 6:57
4:08 min/km
9
557
Ville Nikkinen
FIN
Oulu Triathlon et Cycling
M25-29
2:12:27
+ 7:09
3:55 min/km
10
524
Juha Nissinen
FIN
Karjalan Uimarit -69
M45-49
2:12:29
+ 7:11
4:19 min/km
följ resultater:
ON
SM Ikäsarja Naiset
Pikamatka M/N
Paratriathlon
Pikamatka viesti
Perusmatka kuntosarja ei ikäluokkia M/N
Perusmatka Viesti
Lasten triathlon
Lasten triathlon viesti
Perusmatka Yleinen sarjan SM-Lähdöt sekä Nuorten U
Lapsi ja Aikuinen
Perusmatka Ikäluokkien SM-lähdöt
Om alla
-
Miehet
Naiset
-
Miehet alle 20
Miehet 20-24
Miehet 25-29
Miehet 30-34
Miehet 35-39
Miehet 40-44
Miehet 45-49
Miehet 50-54
Miehet 55-59
Miehet 60-64
Miehet 65-69
Miehet 70-74
Miehet yli 75
Naiset alle 20
Naiset 20-24
Naiset 25-29
Naiset 30-34
Naiset 35-39
Naiset 40-44
Naiset 45-49
Naiset 50-54
Naiset 55-59
Naiset 60-64
Naiset 65-69
Naiset 70-74
Naiset yli 75
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Nuvarande Ställning
Snabbaste Mellantider
Swim
Uinti 1500 m
T1
Vaihto 1
Bike
Pyöräily 5km
Pyöräily 15 km
Pyöräily 25 km
Pyöräily 35 km
Pyöräily 40 km
T2
Vaihto 2
Run
Juoksu 2,5 km
Juoksu 5 km
Juoksu 7,5 km
Juoksu 10 km
Plats
Nummer
Namn
Nationalitet
Klubb
åldersklass
Tid
Diff
Hastighet
1
587
Jarmo Rissanen
FIN
Kutu Triathlon
M35-39
2:05:18
3:49 min/km
2
604
Tommi Martikainen
FIN
Koiviston Isku
M30-34
2:08:37
+ 3:20
4:11 min/km
3
573
Antti Ylönen
FIN
Oulu Triathlon et Cycling
M35-39
2:08:50
+ 3:32
3:50 min/km
4
529
Jiri Vilppola
FIN
Triathlonteam 226
M40-44
2:08:55
+ 3:37
3:50 min/km
5
553
Antti Järvenpää
FIN
Triathlon Vantaa
M25-29
2:09:30
+ 4:12
3:52 min/km
6
563
Mika Somppi
FIN
Nastola Triathlon
M45-49
2:11:18
+ 6:00
4:04 min/km
7
599
Erwin Borremans
FIN
Hyvinkään Pyöräilijät
M35-39
2:12:10
+ 6:53
4:08 min/km
8
520
Henri Vähä-Ypyä
FIN
Tampereen Triathlon Klubi
M40-44
2:12:14
+ 6:57
4:08 min/km
9
557
Ville Nikkinen
FIN
Oulu Triathlon et Cycling
M25-29
2:12:27
+ 7:09
3:55 min/km
10
524
Juha Nissinen
FIN
Karjalan Uimarit -69
M45-49
2:12:29
+ 7:11
4:19 min/km
Distans
Pikamatka M/N
Paratriathlon
Pikamatka viesti
Perusmatka kuntosarja ei ikäluokkia M/N
Perusmatka Viesti
Lasten triathlon
Perusmatka Yleinen sarjan SM-Lähdöt sekä Nuorten U
Lapsi ja Aikuinen
Perusmatka Ikäluokkien SM-lähdöt
åldersklass
Alla åldersklasser
-
Miehet
Naiset
välj distans och åldersklass
inga lagresultat
snabbsökning
sök med detalj
Nummer
Förnamn
Efternamn
Klubb
Stad
Nationalitet
Alla Nationaliteter
China
Estonia
Finland
Great Britain
Netherlands
Russia
Spain
Distans
Alla Evenemang
Lapsi ja Aikuinen
Lasten triathlon
Paratriathlon
Perusmatka Ikäluokkien SM-lähdöt
Perusmatka kuntosarja ei ikäluokkia M/N
Perusmatka Viesti
Perusmatka Yleinen sarjan SM-Lähdöt sekä Nuorten U
Pikamatka M/N
Pikamatka viesti
åldersklass
Alla åldersklasser
-
Miehet
Naiset
-
Pojat 10
Pojat 12
Pojat 14
Miehet yleinen
Miehet U19
Miehet U23
Naiset Yleinen
Naiset U19
Naiset U23
Tytöt 10
Tytöt 12
Tytöt 14
Miehet 20-24
Miehet 25-29
Miehet 30-34
Miehet 35-39
Miehet 40-44
Miehet 45-49
Miehet 50-54
Miehet 55-59
Miehet 60-64
Miehet 65-69
Miehet 70-74
PT4
Naiset 20-24
Naiset 25-29
Naiset 30-34
Naiset 35-39
Naiset 40-44
Naiset 45-49
Naiset 50-54
Naiset 55-59
Tid
Mål
vänligen ange sökkriterier!
Sortera efter
Tid
Nummer
Förnamn
Efternamn
Klubb
Stad
Nationalitet
Stigande
Nedåtgående
du har inga favoriter. lägg till favoriter genom att klicka på + -teckna från resultat eller sök.
Viestit
Lapset,SM-Sarjat
Pikamatka & Perusmatka kuntosarjat
SM ikäsarjat
lehdistömuoto
inga scroller
1 skärm
2 skärmar
4 skärmar
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE