Søndersøløbet samt Handicapløb, Psykiatriensløb
følg seneste resultater: TIL
5,8 km
PlcStart NrNavnLandKlubKlasseTidEfterHastighed 
11000Thijs Nijhuis DENBoligselskabet Sct. JørgenMNOAGE0:18:253:09 min/km
21030Marc Kærsgaard Laursen DENRuners Corner - Kærsgaard A/SM0-190:18:27+ 33:09 min/km
3996Emil Aarestrup DENBoligselskabet Sct. JørgenMNOAGE0:18:34+ 103:10 min/km
4995Stephan Alex Jensen DENBoligselskabet Sct. Jørgen (Runners Corner)MNOAGE0:18:42+ 183:12 min/km
51100Chris Fischer DENViborg AMMNOAGE0:18:43+ 193:12 min/km
6997Morten Stilling DENBoligselskabet Sct. JørgenMNOAGE0:18:47+ 233:12 min/km
71049Lars Vels DENViborg AMM40-440:18:51+ 273:13 min/km
8991Alexander T. Nikolaisen DENBoligselskabet Sct. JørgenMNOAGE0:20:01+ 1:373:25 min/km
91091Frederik Tronierkapper DENViborg Karate KlubM0-190:20:02+ 1:383:25 min/km
10992Elias Shifris DENBoligselskabet Sct. JørgenMNOAGE0:20:02+ 1:383:25 min/km
følg seneste resultater: TIL
5,8 km
PlcStart NrNavnLandKlubKlasseTidEfterHastighed 
13099Dannie Meldgaard DENDe Vilde KaninerB0:23:334:01 min/km
23042Peder s. Svenningsen DENAutismecenter SkiveB0:23:53+ 214:05 min/km
33079Karsten Steen DENCenter for Træning og UdviklingB0:24:47+ 1:154:14 min/km
43268Ukendt - DEN-0:25:45+ 2:134:24 min/km
53038Mikael Elversøe DENAutismecenter SkiveB0:26:43+ 3:114:33 min/km
63020Christian Vistisen DENAutismecenter SkiveB0:28:36+ 5:044:53 min/km
73219Lene Overgaard Thomsen DENSønderparkenB0:28:52+ 5:194:55 min/km
83112Karen Willumsen DENIdræt og kulturB0:31:01+ 7:295:17 min/km
93040Morten Havbo DENAutismecenter SkiveB0:32:01+ 8:285:28 min/km
102005Allan Lanng DENAutismecenter SkiveP0:32:01+ 8:295:28 min/km
følg seneste resultater: TIL
5,8 km
PlcStart NrNavnLandKlubKlasseTidEfterHastighed 
15049Sødalskolen afd. Rødding 7/9 kl. dreng DENSødalskolen afd. Rødding 7/9 kl. dreng79M0:19:103:16 min/km
25012Houlkærskolen - Drengehold fra 7/9 klasse DENHoulkærskolen - Drengehold fra 7/9 klasse79M0:19:50+ 403:23 min/km
35013Løgstrup Skole 7./9. kl. Dreng DENLøgstrup Skole 7./9. kl. Dreng79M0:19:52+ 423:23 min/km
45005Friskolen Hald Ege 8. b drenge DENFriskolen Hald Ege 8. b drenge79M0:20:24+ 1:143:29 min/km
55014Løgstrup Skole 7./9. kl. Dreng DENLøgstrup Skole 7./9. kl. Dreng79M0:20:28+ 1:183:30 min/km
65007Hald Ege Skole 5./6. kl. drenge DENHald Ege Skole 5./6. kl. drenge56M0:20:41+ 1:313:32 min/km
75003Friskolen Hald Ege 8. a drenge DENFriskolen Hald Ege 8. a drenge79M0:20:43+ 1:343:32 min/km
85001Friskolen Hald Ege 7. a drenge DENFriskolen Hald Ege 7. a drenge79M0:20:50+ 1:403:33 min/km
95067Viborg Private Realskole 5/6 klasse dreng DENViborg Private Realskole 5/6 klasse dreng56M0:20:55+ 1:463:34 min/km
105030Nordre Skole, 6. kl. Drenge hold 2 DENNordre Skole, 6. kl. Drenge hold 256M0:21:12+ 2:033:37 min/km
følg seneste resultater: TIL
5,8 km
PlcStart NrNavnLandKlubKlasseTidEfterHastighed 
14005Jens Nielsen DENTeam TrepasM180:23:294:00 min/km
24138Frederik Lam DENSTU ViborgM180:26:43+ 3:154:34 min/km
34015Kasper Carstens DENSTU ViborgM180:27:37+ 4:094:43 min/km
44156Peter Milling DENSTU ViborgM180:27:57+ 4:294:46 min/km
54158Katarina Schultz DENStenbjerghusetF180:29:17+ 5:495:00 min/km
64081Hampus Johansson DENCSV RandersM180:29:54+ 6:265:06 min/km
74198Rene Amdi Hansen DENSTU ViborgM180:30:27+ 6:585:12 min/km
84123Andreas thrane Maagaard DENSTU ViborgM14-170:31:07+ 7:395:19 min/km
94007Mark Nielsen DENKlubben RosenvængetM14-170:31:49+ 8:215:26 min/km
104103Hardy Andersen DENSTU ViborgM180:32:29+ 9:005:32 min/km
© 2013-2017 : Ultimate Sport Service Powered by UltimateLIVE