ROLD24RACE
leaderboard
resultater
hold resultater
søg
mine favoritter
tracker
statistik
live streaming
scroller
speaker
help
[
mobile version
]
følg seneste resultater:
TIL
Solo
24 timer Solo Herrer
9+6 Duo Kvinder
9+6 junior
24 timer Solo Kvinder
24 timer 4-hold Herrer/Mix
24 timer 4-hold Kvinder
24 timer 8-Hold Herrer/Mix
24 timer 8-Hold Kvinder
9+6 Solo Herrer
9+6 Solo Kvinder
9+6 Duo Herrer/Mix
Overalt
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Hurtigste Split
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
Finish
Plc
#
Navn
Omgange
Km
Tid
Efter
Hastighed
1
26
Nicolai K. Larsen NKL.CyclingNord-Aalborg Mtb udlejning
27
359.10
20:08:54
17.73 km/h
26
2
28
Paw Nørgaard Team PC Racing - GK Rør/Danmark
26
345.80
20:57:00
+ 1:37:38
16.42 km/h
25
3
23
Claus Falck Christensen Team PC Racing - GK Rør/Danmark
25
332.50
20:56:51
+ 2:32:16
15.79 km/h
23
4
8
Thomas Bang Haaning Team Hanevang
23
305.90
23:46:11
+ 7:04:02
12.79 km/h
22
5
12
Finn Rossen Team Kronenbourg
22
292.60
23:25:08
+ 7:30:48
12.42 km/h
21
6
29
Les Ager CKL
21
279.30
20:35:44
+ 5:39:02
13.47 km/h
7
30
Paw Ager CKL
21
279.30
20:35:45
+ 5:39:02
13.47 km/h
8
3
Kim Emil Andersen Vestas
21
279.30
23:35:22
+ 8:38:39
11.76 km/h
20
9
7
Jan Ingstrup Mikkelsen Trailninja
20
266.00
22:07:08
+ 7:56:03
11.94 km/h
10
21
Thomas Bødker RMK
20
266.00
23:25:19
+ 9:14:14
11.28 km/h
følg seneste resultater:
TIL
4 hold
24 timer Solo Herrer
9+6 Duo Kvinder
9+6 junior
24 timer Solo Kvinder
24 timer 4-hold Herrer/Mix
24 timer 4-hold Kvinder
24 timer 8-Hold Herrer/Mix
24 timer 8-Hold Kvinder
9+6 Solo Herrer
9+6 Solo Kvinder
9+6 Duo Herrer/Mix
Overalt
-
Men
Women
-
Veteran
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Hurtigste Split
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
Finish
Plc
#
Navn
Omgange
Km
Tid
Efter
Hastighed
1
410
Gnu Supersonic Racing H40
37
492.10
23:22:40
20.97 km/h
2
442
Team Kæde Knækker
37
492.10
23:41:10
+ 18:30
20.70 km/h
3
419
Team Auerhahn
37
492.10
23:57:05
+ 34:26
20.47 km/h
36
4
422
Team Skørping Cykler - Race
36
478.80
23:24:05
+ 39:01
20.38 km/h
5
434
Retidred Rockets
36
478.80
23:35:52
+ 50:49
20.21 km/h
35
6
407
VMCC TopGuns
35
465.50
23:42:04
+ 1:36:41
19.56 km/h
7
409
Team Kronenbourg
35
465.50
23:42:38
+ 1:37:15
19.56 km/h
8
451
Stramme fyre i lycra
35
465.50
23:45:26
+ 1:40:04
19.52 km/h
9
427
MTB Frederikshavn Team Vi Er Næsten Gamle Nok
35
465.50
23:51:03
+ 1:45:41
19.44 km/h
34
10
406
VMCC 6
34
452.20
23:24:32
+ 1:56:52
19.24 km/h
følg seneste resultater:
TIL
8 hold
24 timer Solo Herrer
9+6 Duo Kvinder
9+6 junior
24 timer Solo Kvinder
24 timer 4-hold Herrer/Mix
24 timer 4-hold Kvinder
24 timer 8-Hold Herrer/Mix
24 timer 8-Hold Kvinder
9+6 Solo Herrer
9+6 Solo Kvinder
9+6 Duo Herrer/Mix
Overalt
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Hurtigste Split
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
Finish
Plc
#
Navn
Omgange
Km
Tid
Efter
Hastighed
1
826
Aalborg Mountainbikeklub - Buk på gaflen
41
545.30
23:57:32
22.68 km/h
40
2
808
Team PRONGHORN RACING
40
532.00
23:31:47
+ 9:23
22.53 km/h
39
3
818
Team MAX EL
39
518.70
23:52:23
+ 1:05:21
21.65 km/h
37
4
806
Fusion Sport Aalborg
37
492.10
23:29:41
+ 1:51:26
20.87 km/h
36
5
820
Rebild Efterskole Flashback
36
478.80
23:22:32
+ 2:28:18
20.41 km/h
35
6
825
Rold Skov Cykelshop
35
465.50
23:25:00
+ 3:10:58
19.80 km/h
7
801
Televom 1
35
465.50
23:37:43
+ 3:23:41
19.62 km/h
33
8
819
MTB Frederikshavn
33
438.90
23:22:46
+ 4:17:28
18.70 km/h
9
810
MTB Dronninglund Fourty+
33
438.90
23:27:56
+ 4:22:38
18.63 km/h
10
817
Team Jutlander Bank
33
438.90
23:31:24
+ 4:26:06
18.58 km/h
følg seneste resultater:
TIL
9+6 duo
24 timer Solo Herrer
9+6 Duo Kvinder
9+6 junior
24 timer Solo Kvinder
24 timer 4-hold Herrer/Mix
24 timer 4-hold Kvinder
24 timer 8-Hold Herrer/Mix
24 timer 8-Hold Kvinder
9+6 Solo Herrer
9+6 Solo Kvinder
9+6 Duo Herrer/Mix
Overalt
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Hurtigste Split
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
Finish
Plc
#
Navn
Omgange
Km
Tid
Efter
Hastighed
1
227
Team Flammen MTB
25
332.50
23:50:26
13.87 km/h
23
2
228
CCH
23
305.90
23:32:02
+ 57:28
12.92 km/h
3
205
#Figli di Pirati
23
305.90
23:43:15
+ 1:08:41
12.82 km/h
22
4
232
De eneste to
22
292.60
23:26:13
+ 1:28:23
12.41 km/h
5
202
Televom 3
22
292.60
23:26:39
+ 1:28:49
12.40 km/h
6
219
Gss Racing
22
292.60
23:35:47
+ 1:37:57
12.32 km/h
7
207
GSS Racing
22
292.60
23:55:54
+ 1:58:04
12.15 km/h
21
8
213
Saltum Trim 1
21
279.30
23:39:31
+ 2:18:48
11.73 km/h
9
230
atnu.dk - Energi 2
21
279.30
23:39:44
+ 2:19:01
11.73 km/h
10
226
atnu.dk -Energi 1
21
279.30
23:48:48
+ 2:28:05
11.65 km/h
Distance
24 timer Solo Herrer
9+6 Duo Kvinder
9+6 junior
24 timer Solo Kvinder
24 timer 4-hold Herrer/Mix
24 timer 4-hold Kvinder
24 timer 8-Hold Herrer/Mix
24 timer 8-Hold Kvinder
9+6 Solo Herrer
9+6 Solo Kvinder
9+6 Duo Herrer/Mix
Klasse
Alle Klasser
vælg distance og klassse
ingen holdkonkurrence rapporter tilgængelige
simpel søgning
avanceret søgning
Start Nr
Fornavn
Efternavn
Klub
Land
Alle Lande
Denmark
Norway
Sweden
Distance
Alle Distancer
24 timer 4-hold Herrer/Mix
24 timer 4-hold Kvinder
24 timer 8-Hold Herrer/Mix
24 timer 8-Hold Kvinder
24 timer Solo Herrer
24 timer Solo Kvinder
9+6 Duo Herrer/Mix
9+6 Duo Kvinder
9+6 junior
9+6 Solo Herrer
9+6 Solo Kvinder
Tid
Mål
Indtast venligst søgekriterier
Sorter efter
Tid
Start Nr
Fornavn
Efternavn
Klub
Land
Stigende
Faldende
tracking
Du har ingen deltagere tilføjet mine favoritter. Vælg venligst dine favoritter i resultaterne eller ved søgning.
ingen scrollere tilgængelige
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE