Vestecrittet Lysebotn - Bryne 2017
følg live resultater: TIL
45 KM83 KM92 KM132 KM146 KM146 km med tidskompensasjon
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1182Jone Ellingsen NORSandnes SykleklubbM 403:50:4937.95 km/h
1110Kristjan Osaland NORSandnes SykleklubbM 173:50:4937.95 km/h
3185Anders Buland NORSandnes SykleklubbM 253:50:53+ 537.94 km/h
4344Bartlomiej Mijas NORStavanger TerrengsykkelklubbM 253:55:08+ 4:2037.26 km/h
4104Anders Farestveit NORTasta & Omegn Sykkel KlubbM 303:55:08+ 4:2037.26 km/h
4189Christoffer Ellingsen NORSandnes SykleklubbM 173:55:08+ 4:2037.26 km/h
4107Fredrik Dversnes NORDalane SKM 453:55:08+ 4:2037.26 km/h
8101Bent Inge Bakke NORSøgne CykleklubbM 403:55:15+ 4:2737.24 km/h
9199Knut Skaar NORNærbø SKM 303:53:02+ 2:1437.59 km/h
9103Thomas Nærland NORBryne CykleklubbM 353:53:02+ 2:1437.59 km/h
9100Einar Lode NORBryne CykleklubbM 503:53:02+ 2:1437.59 km/h
9105Per Arvid Gimre NORSandnes SykleklubbM 353:53:02+ 2:1437.59 km/h
9112Lars Rødne Midtbø NORRyfylke SykkelklubbM 253:53:02+ 2:1437.59 km/h
14184Emil Ims Svendsbø NORSandnes SykleklubbM 174:26:24+ 35:3632.88 km/h
15187Andreas Leander Harvey NORSandnes SykleklubbM 204:02:59+ 12:1136.05 km/h
15118Joakim Frafjord NORSandnes SykleklubbM 174:02:59+ 12:1136.05 km/h
15117Thomas Ingebretsen NORSandnes SykleklubbM 204:02:59+ 12:1136.05 km/h
15194Martin Alexander Fatnes NORSandnes SykleklubbM 204:02:59+ 12:1136.05 km/h
19131Njål Gudmestad NORNærbø SKM 354:03:04+ 12:1636.04 km/h
19335Daniel Foder NORCyclingandperformance.dkM 304:03:04+ 12:1636.04 km/h
21156Eirik Idsøe Johannessen NORSandnes SykleklubbM 354:19:30+ 28:4133.76 km/h
22129Kim Østebø NORTasta & Omegn Sykkel KlubbM 404:03:04+ 12:1636.04 km/h
22148Christian Foder NORTasta & Omegn Sykkel KlubbM 354:03:04+ 12:1636.04 km/h
22144Gøran Jakobsen NORSandnes SykleklubbM 454:03:04+ 12:1636.04 km/h
25124Jan Rikard Olafsen NORLund CykleklubbM 404:07:34+ 16:4635.39 km/h
følg live resultater: TIL
45 KM83 KM92 KM132 KM146 KM146 km med tidskompensasjon
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1163Izzy Edmundson NORTasta & Omegn Sykkel KlubbK 254:26:2732.88 km/h
2205Agnieszka Janicka NORBogafjell SKK 354:29:42+ 3:1532.48 km/h
3232Siv Bråten Hauge NORTasta & Omegn Sykkel KlubbK 454:43:27+ 17:0030.91 km/h
4261Stine Fikerud NORTasta & Omegn Sykkel KlubbK 354:59:26+ 32:5929.26 km/h
5279May Brit Høyvik NORBogafjell SKK 355:43:41+ 1:17:1425.49 km/h
6419Karoline Simonsen NORBryne Triatlonklubb - SykkelK 255:38:41+ 1:12:1425.87 km/h
7310Kate Egeland Johansen NORBryne CykleklubbK 405:44:09+ 1:17:4225.45 km/h
7230Monica Hagenes NORBryne CykleklubbK 455:44:09+ 1:17:4225.45 km/h
7423Inger Ripland NORDalane SKK 555:44:09+ 1:17:4225.45 km/h
10345Amy Mir NORBryne CykleklubbK 255:25:30+ 59:0326.91 km/h
11433Anita Bue NORVigesaa SykleklubbK 406:33:47+ 2:07:2022.25 km/h
følg live resultater: TIL
38 KM47 KM87 KM101 KM101 km med tidskompensasjon
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
11075Bjarte Gausel NORForus og Gausel Idrettslag - SykkelM 402:24:1742.00 km/h
21058Bjørn Helland NORSandnes SykleklubbM 502:24:22+ 641.98 km/h
31076Jo Frøyen NORForus og Gausel Idrettslag - SykkelM 452:25:11+ 5541.74 km/h
31083Sven-Kato Ege NORCK HaugalandM 252:25:11+ 5541.74 km/h
31081Kjetil Hansen NORForus og Gausel Idrettslag - SykkelM 402:25:11+ 5541.74 km/h
31095Rene Andersen NORForus og Gausel Idrettslag - SykkelM 452:25:11+ 5541.74 km/h
31067Geir Henning Larsen NORBryne CykleklubbM 502:25:11+ 5541.74 km/h
31037Eirik Mella NORSandnes SykleklubbM 352:25:11+ 5541.74 km/h
3391Elias Hellestø NORStavanger SKM 172:25:11+ 5541.74 km/h
101096Eimund Aase NORForus og Gausel Idrettslag - SykkelM 202:25:29+ 1:1341.66 km/h
111097Lars Lilledal NORBogafjell SKM 402:26:47+ 2:3141.29 km/h
121015Geir Henning Njærheim NORSandnes SykleklubbM 452:26:50+ 2:3441.27 km/h
131092Arne Tagholdt NORFlekkefjord SKM 452:27:18+ 3:0241.14 km/h
141088Magne Aarsteinsen NORBokn SykkelklubbM 202:32:57+ 8:4139.62 km/h
151005Pavel Laputjov NORBryne CykleklubbM 302:33:09+ 8:5239.57 km/h
151034Helge Våland NORNærbø SKM 252:33:09+ 8:5239.57 km/h
151052Jens Hæreid NORTasta & Omegn Sykkel KlubbM 352:33:09+ 8:5239.57 km/h
151053Geir Lone NORSandnes SykleklubbM 402:33:09+ 8:5239.57 km/h
191047Torbjørn Tobias Obrestad NORBryne CykleklubbM 502:34:17+ 10:0139.28 km/h
191009Jarle Vorland NORBryne CykleklubbM 552:34:17+ 10:0139.28 km/h
191069Kjetil Theodor Stangeland NORTubakken SykkelklubbM 402:34:17+ 10:0139.28 km/h
191071Mikkel Haaland NORNærbø SKM 552:34:17+ 10:0139.28 km/h
191061Reidar Bratvold NORStavanger TerrengsykkelklubbM 602:34:17+ 10:0139.28 km/h
241077Erlend Sølvberg NORKverneland Group B.I.L.M 302:34:46+ 10:3039.16 km/h
251051Odd Rune Røyland NORBryne CykleklubbM 502:40:20+ 16:0437.80 km/h
følg live resultater: TIL
38 KM47 KM87 KM101 KM101 km med tidskompensasjon
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
11098Irene Kristin Eikemo NORForus og Gausel Idrettslag - SykkelK 402:26:4741.29 km/h
21085Andrea Terjesen NORBryne CykleklubbK 202:34:17+ 7:3139.28 km/h
31080Julie Kristina Fatnes NORSandnes SykleklubbK 172:39:30+ 12:4438.00 km/h
41087Lillian Løyning NORBryne CykleklubbK 502:40:20+ 13:3437.80 km/h
51089Maren Kranzmann NORSandnes SykleklubbK 172:48:33+ 21:4735.96 km/h
61064Kim Iren Kroken NORTasta & Omegn Sykkel KlubbK 402:48:58+ 22:1235.87 km/h
71018Lillian Thu Lode NORBryne CykleklubbK 452:50:43+ 23:5635.50 km/h
81066Line Hesby Nessa NORTasta & Omegn Sykkel KlubbK 302:50:47+ 24:0135.48 km/h
81072Anett Knutson NORBryne CykleklubbK 452:50:47+ 24:0135.48 km/h
101044Kari Skailand NORDalane SKK 453:10:46+ 43:5931.77 km/h
111046Ellen Marie Obrestad NORBryne CykleklubbK 503:16:49+ 50:0330.79 km/h
121028Ingrid Helland NORSandnes SykleklubbK 503:25:13+ 58:2629.53 km/h
131084Torill Stålesen Høyland NORBryne CykleklubbK 453:25:29+ 58:4229.49 km/h
131016Liv Åse Sikveland NORVigrestad SKK 553:25:29+ 58:4229.49 km/h
151042Mari Munthe Landsnes NORTasta & Omegn Sykkel KlubbK 403:29:50+ 1:03:0428.88 km/h
87 KM
161024Hilde Aschehoug Aadnesen NORBryne CykleklubbK 505:04:50+ 2:47:0417.12 km/h
161038Hilde Hansen NORTasta & Omegn Sykkel KlubbK 455:04:50+ 2:47:0417.12 km/h
© 2013-2017 : Ultimate Sport Service Powered by UltimateLIVE