Cross Nationals 2. runde
følg live resultater: TIL
1,5 km4,5 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
15Alberte Kjær Pedersen DENFredericia Triathlon TeamKX0:17:563:59 min/km
235Saija Seppä FINKX0:18:04+ 94:01 min/km
318Anna Mark Helwigh DENSparta Atletik og MotionKJUN0:18:05+ 104:02 min/km
455Ingvild Myking NORKJUN0:18:07+ 124:02 min/km
513Laura Valgreen Petersen DENOdense Atletik - O.G.F.KJUN0:18:18+ 234:04 min/km
619Sophie Søefeldt DENSparta Atletik og MotionKJUN0:18:25+ 294:06 min/km
754Julie Marie Larsen NORKJUN0:18:26+ 304:06 min/km
833Salla Laukkanen FINKJUN0:18:26+ 314:06 min/km
920Mia van Wagenen DENSparta Atletik og MotionKJUN0:18:36+ 414:08 min/km
1071Maja Majbäck SWEKX0:18:38+ 424:09 min/km
følg live resultater: TIL
3,0 km6,0 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
151Simen Halle Haugen NORMJUN0:18:493:09 min/km
252Thomas Jefferson Byrkjeland NORMX0:18:53+ 53:09 min/km
367Miguel Palm SWEMX0:19:01+ 133:11 min/km
450Håkon Stavik NORMJUN0:19:09+ 213:12 min/km
5308Jake Heyward GBRMJUN0:19:12+ 243:12 min/km
645Baldvin Þór Magnússon ISLMJUN0:19:15+ 263:13 min/km
7310Oliver Löfqvist SWEMX0:19:20+ 323:14 min/km
853Fredrik Sandvik NORMX0:19:25+ 373:15 min/km
912Jonas Gertsen DENOdense Atletik - O.G.F.MX0:19:28+ 403:15 min/km
1066Sebastian Nilsson SWEMX0:19:29+ 403:15 min/km
følg live resultater: TIL
1,5 km4,5 km7,5 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
177Sara Christiansson SWE0:28:403:50 min/km
241Camilla Richardsson  FIN0:28:47+ 83:51 min/km
378Maria Larsson SWE0:28:53+ 133:51 min/km
462Karoline Holsen Kyte NOR0:28:59+ 203:52 min/km
5342Caryl Jones GBR0:29:11+ 323:54 min/km
622Simone Glad DENSparta Atletik og Motion0:29:35+ 563:57 min/km
727Maja Alm DENAarhus Gymnastikforening af 18800:29:39+ 593:58 min/km
863Maria Wågan NOR0:29:39+ 1:003:58 min/km
980Ida-Maria Nicklasson SWE0:29:46+ 1:073:59 min/km
10295Sissel Møller DENAarhus Gymnastikforening af 18800:30:15+ 1:364:02 min/km
følg live resultater: TIL
3,0 km6,0 km9,0 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
173Napoleon Solomon SWE0:28:523:13 min/km
272David Nilsson SWE0:29:09+ 173:15 min/km
3369Tom Lancashire GBR0:29:19+ 273:16 min/km
475Mikael Ekvall SWE0:29:31+ 393:17 min/km
514Peter Glans DENOdense Atletik - O.G.F.0:29:33+ 423:17 min/km
657Eivind Øygard NOR0:29:42+ 503:18 min/km
759Erik Udø Pedersen NOR0:29:51+ 593:19 min/km
874John Kingstedt SWE0:29:58+ 1:073:20 min/km
910Abdi Hakin Ulad DENHvidovre Atletik & Motion0:30:04+ 1:133:21 min/km
10356Andreas Åhwall SWE0:30:16+ 1:243:22 min/km
© 2013-2017 : Ultimate Sport Service Powered by UltimateLIVE