Kids Run Helsinki
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Overall
-
Men
Women
-
Miehet 40 vuotta
Miehet 45 vuotta
Miehet 50 vuotta
Miehet 55 vuotta
Miehet 60 vuotta
Miehet 65 vuotta
Miehet 70 vuotta
Naiset 40 vuotta
Naiset 45 vuotta
Naiset 50 vuotta
Naiset 55 vuotta
Naiset 60 vuotta
Naiset 65 vuotta
Naiset 70 vuotta
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
500 m
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
34
Amer Alshehri
FIN
0:02:20
4:40 min/km
2
33
Meshal Alshehri
FIN
0:02:22
+ 2
4:44 min/km
3
5086
Elias Cilenti
FIN
0:02:40
+ 20
5:20 min/km
4
52
Toutah Massinissa
FIN
0:02:42
+ 22
5:24 min/km
5
5077
Dhruv Sarkhel
FIN
0:02:43
+ 23
5:26 min/km
6
5069
Miron Stolbov
RUS
0:02:46
+ 26
5:32 min/km
7
5159
Khaled Federico
FIN
0:02:50
+ 30
5:40 min/km
8
5122
Emil Ahola
FIN
0:02:57
+ 37
5:54 min/km
9
5079
Teo Siniranta
FIN
IHP/Juniorit
0:02:59
+ 39
5:58 min/km
10
5070
Erik Evseev
FIN
0:03:00
+ 40
6:00 min/km
11
5108
Isaac Victor Ajao
FIN
0:03:02
+ 42
6:04 min/km
12
5154
Klaus Hagman
FIN
0:03:03
+ 43
6:06 min/km
13
30
Axel Vara
FIN
0:03:04
+ 44
6:08 min/km
14
47
Tavish Dogra
FIN
0:03:05
+ 45
6:10 min/km
15
5165
Leo Aro
FIN
0:03:07
+ 47
6:14 min/km
16
5094
Linus Teuri
FIN
0:03:09
+ 49
6:18 min/km
17
5066
Timur Ileri
USA
0:03:11
+ 51
6:22 min/km
18
5082
Otso Rantala
FIN
0:03:12
+ 52
6:24 min/km
19
5103
Patric Mai
EST
0:03:13
+ 53
6:26 min/km
20
5171
Aatos Kaari
FIN
0:03:14
+ 54
6:28 min/km
21
5141
Paulus Wilenius
FIN
0:03:20
+ 1:00
6:40 min/km
22
22
Alex Jaakkola
FIN
0:03:24
+ 1:04
6:48 min/km
23
5180
Arnav Gupta
FIN
Lepa (Jalkapallo klubi)
0:03:26
+ 1:06
6:52 min/km
24
5014
Eliel Helokangas
FIN
0:03:29
+ 1:09
6:57 min/km
25
53
Dominic Rotkirch
FIN
0:03:29
+ 1:09
6:58 min/km
26
5106
Mikael Uttula
FIN
0:03:30
+ 1:10
7:00 min/km
27
32
Taner Demir Caba
TUR
0:03:31
+ 1:11
7:02 min/km
27
59
Alvar Lahti
FIN
0:03:31
+ 1:11
7:02 min/km
29
5177
Axel Laatio
FIN
0:03:33
+ 1:13
7:06 min/km
30
5121
Otto Kangasmäki
FIN
0:03:34
+ 1:14
7:08 min/km
30
5072
Roope Rautiainen
FIN
0:03:34
+ 1:14
7:08 min/km
30
43
Asa Niemelä
FIN
0:03:34
+ 1:14
7:08 min/km
33
5068
Karlo Kurki
FIN
0:03:35
+ 1:15
7:10 min/km
34
5113
Yakshith Reddy Akki
FIN
0:03:36
+ 1:16
7:12 min/km
35
54
Paavo Heiniö
FIN
0:03:38
+ 1:18
7:16 min/km
36
5160
Eelis Larumaa
FIN
0:03:41
+ 1:21
7:22 min/km
37
50
Aleksi Hämäläinen
FIN
0:03:44
+ 1:24
7:28 min/km
38
5013
Daniel Grönfors
FIN
0:03:47
+ 1:27
7:33 min/km
39
5009
Tommi Jäämaa
FIN
0:03:50
+ 1:30
7:40 min/km
40
35
Tim Nylund
FIN
Mjölvacka IK
0:04:07
+ 1:47
8:14 min/km
41
37
Oiva Kettunen
FIN
2014
0:04:11
+ 1:51
8:22 min/km
42
23
Max Jaakkola
FIN
0:04:13
+ 1:53
8:26 min/km
43
26
Kaarl Mäkelä
FIN
0:04:17
+ 1:57
8:34 min/km
44
5007
Joel Tiittanen
FIN
0:04:19
+ 1:59
8:37 min/km
45
29
Milo Kolomainen
FIN
0:04:22
+ 2:02
8:44 min/km
46
5075
Eelis Apponen
FIN
Kestävyyttä pintakaasulla 24/7
0:04:28
+ 2:08
8:56 min/km
47
5105
Daniel Uttula
FIN
0:04:34
+ 2:14
9:08 min/km
48
25
Simon Alwindi
FIN
0:04:35
+ 2:15
9:10 min/km
49
5091
Julius Kaskinen
FIN
0:04:39
+ 2:19
9:18 min/km
50
5040
Samuel Kaikkonen
FIN
0:04:45
+ 2:25
9:30 min/km
auto follow leiders:
OP
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Overall
-
Men
Women
-
Miehet 40 vuotta
Miehet 45 vuotta
Miehet 50 vuotta
Miehet 55 vuotta
Miehet 60 vuotta
Miehet 65 vuotta
Miehet 70 vuotta
Naiset 40 vuotta
Naiset 45 vuotta
Naiset 50 vuotta
Naiset 55 vuotta
Naiset 60 vuotta
Naiset 65 vuotta
Naiset 70 vuotta
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
500 m
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
5168
Odelia Airaksinen
FIN
0:02:28
4:56 min/km
2
5109
Faith Felicity Ajao
FIN
0:02:52
+ 24
5:44 min/km
3
5111
Erika Meunier
FRA
French Flair Running
0:03:01
+ 33
6:02 min/km
4
5071
Jane Stolbova
RUS
0:03:06
+ 38
6:12 min/km
5
5120
Anni Kangasmäki
FIN
0:03:09
+ 41
6:18 min/km
6
5012
Sofia Landowski
FIN
0:03:10
+ 42
6:19 min/km
7
5146
Yoko Parna
FIN
0:03:11
+ 43
6:22 min/km
8
5003
Ella Puolamäki
FIN
0:03:13
+ 45
6:25 min/km
9
5085
Tytti Holopainen
FIN
0:03:17
+ 49
6:34 min/km
10
38
Tuovi Kettunen
FIN
0:03:18
+ 50
6:36 min/km
11
5142
Elisabeth Niiniaho
FIN
0:03:19
+ 51
6:38 min/km
12
5062
Sofia Hämäläinen
FIN
0:03:21
+ 53
6:42 min/km
13
5100
Selma Valento
FIN
0:03:23
+ 55
6:46 min/km
14
5089
Saana Pekkarinen
FIN
Töölön Sähikäiset
0:03:26
+ 58
6:52 min/km
15
5126
Saimi Tuulasvaara
FIN
0:03:29
+ 1:01
6:58 min/km
16
5172
Kiira Uuskoski
FIN
0:03:31
+ 1:03
7:02 min/km
17
5176
Ella Vuorenmaa
FIN
0:03:32
+ 1:04
7:04 min/km
17
58
Eveliina Lahti
FIN
0:03:32
+ 1:04
7:04 min/km
19
5123
Noa Ahola
FIN
0:03:33
+ 1:05
7:06 min/km
20
44
Vilja Niemelä
FIN
0:03:35
+ 1:07
7:10 min/km
21
5167
Makeia Bird
FIN
0:03:37
+ 1:09
7:14 min/km
22
28
Anna Berzina
FIN
0:03:39
+ 1:11
7:18 min/km
23
41
Halima Badjie
FIN
0:03:41
+ 1:13
7:22 min/km
24
5144
Sara Rummukainen
FIN
0:03:42
+ 1:14
7:24 min/km
25
5143
Iida Kontinen
FIN
0:03:43
+ 1:15
7:26 min/km
26
5087
Helvi Missi
FIN
0:03:45
+ 1:17
7:30 min/km
27
5124
Helmi Saikkonen
FIN
0:03:48
+ 1:20
7:36 min/km
28
5163
Lisa-Maria Paananen
FIN
0:03:54
+ 1:26
7:48 min/km
29
5083
Ansa Kaján
FIN
0:03:55
+ 1:27
7:50 min/km
30
5088
Jennifer Kuusimäki
FIN
HC- Kaivoksela
0:03:57
+ 1:29
7:54 min/km
31
5145
Heidi Rummukainen
FIN
0:04:09
+ 1:41
8:18 min/km
32
5019
Misha Jain
IND
0:04:14
+ 1:46
8:27 min/km
33
5155
Emma Rainio
FIN
0:04:15
+ 1:47
8:30 min/km
34
5025
Astrid Saikkonen
FIN
0:04:17
+ 1:49
8:34 min/km
35
5117
Amanda Haajanen
FIN
0:04:31
+ 2:03
9:02 min/km
36
5139
Pihla Karvonen
FIN
0:04:36
+ 2:08
9:12 min/km
37
5016
Sofia Honkaranta
FIN
0:04:39
+ 2:11
9:18 min/km
38
5061
Sara Jacobsson
FIN
0:04:42
+ 2:14
9:24 min/km
39
5161
Valeria Dolezalova
FIN
0:05:10
+ 2:42
10:20 min/km
40
5178
Sabina Karjalainen
FIN
0:05:14
+ 2:46
10:28 min/km
41
5081
Nora Dunca
FIN
0:05:16
+ 2:48
10:32 min/km
42
51
Anna-Maj Hämäläinen
FIN
0:05:18
+ 2:50
10:36 min/km
43
45
Athira Durai
FIN
0:05:20
+ 2:52
10:40 min/km
44
5166
Sanda Valovaara
FIN
0:05:22
+ 2:54
10:44 min/km
45
31
Léa Vara
FIN
0:05:27
+ 2:59
10:54 min/km
46
5097
Oona Pallas
FIN
0:05:30
+ 3:02
11:00 min/km
47
5104
Eliise Mai
EST
0:06:09
+ 3:41
12:18 min/km
48
5080
Maia Dunca
FIN
0:06:50
+ 4:22
13:40 min/km
49
5116
Taja Karpova
FIN
0:07:13
+ 4:45
14:26 min/km
auto follow leiders:
OP
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
1000 m
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
55
Aatos Hämäläinen
FIN
Pakilan Veto
0:03:55
3:55 min/km
2
5004
Ojas Gujar
IND
0:04:06
+ 11
4:06 min/km
3
5119
Daniil Chupasov
RUS
0:04:07
+ 12
4:07 min/km
4
5134
Mikk-Mihkel Engel
EST
21CC Triatloniklubi
0:04:18
+ 23
4:18 min/km
5
27
Trenton Nieminen
FIN
0:04:45
+ 50
4:45 min/km
6
5137
Joona Horttanainen
FIN
0:04:51
+ 56
4:51 min/km
7
5011
Samuel Landowski
FIN
0:04:52
+ 57
4:52 min/km
8
46
Arul Karthikeyan
FIN
0:05:03
+ 1:08
5:03 min/km
9
5157
Akseli Vuorenmaa
FIN
0:05:06
+ 1:11
5:06 min/km
10
5162
Kaarlo Koskinen
FIN
0:05:07
+ 1:12
5:07 min/km
11
5170
Onni Kaari
FIN
0:05:08
+ 1:13
5:08 min/km
12
49
Pekka Koukku
FIN
Gnistan
0:05:09
+ 1:14
5:09 min/km
13
48
Roope Marko
FIN
0:05:11
+ 1:16
5:11 min/km
14
5092
Ardo Hans Müür
EST
0:05:14
+ 1:19
5:14 min/km
15
5112
Miro Reunanen
FIN
0:05:17
+ 1:22
5:17 min/km
16
5078
Mikhail Mitrofanov
RUS
0:05:22
+ 1:27
5:22 min/km
17
5065
Kaius Tierala
FIN
0:06:09
+ 2:14
6:09 min/km
18
56
Jedi Salami
FIN
0:06:13
+ 2:18
6:13 min/km
19
5096
Henrik Savage
FIN
n/a
0:06:18
+ 2:23
6:18 min/km
20
5175
Leevi Laitinen
FIN
0:06:44
+ 2:49
6:44 min/km
21
5136
Ander Henno
FIN
0:06:49
+ 2:54
6:49 min/km
22
5018
Idris Hadi
FIN
0:07:22
+ 3:27
7:22 min/km
23
5149
Kaarlo Arenius
FIN
0:08:53
+ 4:58
8:53 min/km
auto follow leiders:
OP
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
1000 m
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
5090
Laura Pekkarinen
FIN
Töölön Sähikäiset
0:02:53
2:53 min/km
2
5147
Romi Pärna
FIN
0:03:10
+ 17
3:10 min/km
3
5156
Neema Muiruri
FIN
0:04:12
+ 1:19
4:12 min/km
4
5095
Venla Teuri
FIN
0:04:15
+ 1:22
4:15 min/km
5
5118
Maria Chupasova
RUS
0:04:59
+ 2:06
4:59 min/km
6
24
Milla Marttinen
FIN
Vihti-Gym
0:05:07
+ 2:14
5:07 min/km
7
5164
Eeva-Sofia Aro
FIN
0:05:11
+ 2:18
5:11 min/km
8
5099
Sofia Valento
FIN
0:05:13
+ 2:20
5:13 min/km
9
5135
Vilma Horttanainen
FIN
0:05:16
+ 2:23
5:16 min/km
10
5093
Inkeri Heikkinen
FIN
0:05:19
+ 2:26
5:19 min/km
11
36
Therese Nylund
FIN
Mjölvacka IK
0:05:21
+ 2:28
5:21 min/km
12
5140
Kiia Liimatainen
FIN
0:05:25
+ 2:32
5:25 min/km
13
5073
Daria Demidova
EST
0:05:32
+ 2:39
5:32 min/km
13
5148
Maija Arenius
FIN
0:05:32
+ 2:39
5:32 min/km
15
5107
Ronja Tikkala
FIN
0:05:44
+ 2:51
5:44 min/km
16
5067
Aada Kuromaa
FIN
0:05:49
+ 2:56
5:49 min/km
17
5005
Elsá Sihvola
FIN
0:06:23
+ 3:30
6:23 min/km
18
5017
Twisha Jain
IND
0:06:24
+ 3:31
6:24 min/km
19
5151
Mimosa Pahkala
FIN
0:06:31
+ 3:38
6:31 min/km
20
5020
Peppi Hertz
FIN
0:06:36
+ 3:43
6:36 min/km
21
5008
Ronja Tiittanen
FIN
0:06:43
+ 3:50
6:43 min/km
22
5060
Kira Jacobsson
FIN
0:06:45
+ 3:52
6:45 min/km
23
57
Bethel Salami
FIN
0:06:57
+ 4:04
6:57 min/km
24
5063
Venla Myyryläinen
FIN
MLC Powerlifting
0:07:16
+ 4:23
7:16 min/km
25
5150
Vera Hovén
FIN
TTC
0:12:52
+ 9:59
12:52 min/km
auto follow leiders:
OP
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Overall
-
Men
Women
-
Miehet 40 vuotta
Miehet 45 vuotta
Miehet 50 vuotta
Miehet 55 vuotta
Miehet 60 vuotta
Miehet 65 vuotta
Miehet 70 vuotta
Naiset 40 vuotta
Naiset 45 vuotta
Naiset 50 vuotta
Naiset 55 vuotta
Naiset 60 vuotta
Naiset 65 vuotta
Naiset 70 vuotta
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
500 m
auto follow leiders:
OP
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Overall
-
Men
Women
-
Miehet 40 vuotta
Miehet 45 vuotta
Miehet 50 vuotta
Miehet 55 vuotta
Miehet 60 vuotta
Miehet 65 vuotta
Miehet 70 vuotta
Naiset 40 vuotta
Naiset 45 vuotta
Naiset 50 vuotta
Naiset 55 vuotta
Naiset 60 vuotta
Naiset 65 vuotta
Naiset 70 vuotta
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
500 m
auto follow leiders:
OP
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Overall
-
Men
Women
-
Miehet 40 vuotta
Miehet 45 vuotta
Miehet 50 vuotta
Miehet 55 vuotta
Miehet 60 vuotta
Miehet 65 vuotta
Miehet 70 vuotta
Naiset 40 vuotta
Naiset 45 vuotta
Naiset 50 vuotta
Naiset 55 vuotta
Naiset 60 vuotta
Naiset 65 vuotta
Naiset 70 vuotta
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
500 m
auto follow leiders:
OP
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Overall
-
Men
Women
-
Miehet 40 vuotta
Miehet 45 vuotta
Miehet 50 vuotta
Miehet 55 vuotta
Miehet 60 vuotta
Miehet 65 vuotta
Miehet 70 vuotta
Naiset 40 vuotta
Naiset 45 vuotta
Naiset 50 vuotta
Naiset 55 vuotta
Naiset 60 vuotta
Naiset 65 vuotta
Naiset 70 vuotta
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
500 m
auto follow leiders:
OP
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Overall
-
Men
Women
-
Miehet 40 vuotta
Miehet 45 vuotta
Miehet 50 vuotta
Miehet 55 vuotta
Miehet 60 vuotta
Miehet 65 vuotta
Miehet 70 vuotta
Naiset 40 vuotta
Naiset 45 vuotta
Naiset 50 vuotta
Naiset 55 vuotta
Naiset 60 vuotta
Naiset 65 vuotta
Naiset 70 vuotta
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
500 m
auto follow leiders:
OP
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Overall
-
Men
Women
-
Miehet 40 vuotta
Miehet 45 vuotta
Miehet 50 vuotta
Miehet 55 vuotta
Miehet 60 vuotta
Miehet 65 vuotta
Miehet 70 vuotta
Naiset 40 vuotta
Naiset 45 vuotta
Naiset 50 vuotta
Naiset 55 vuotta
Naiset 60 vuotta
Naiset 65 vuotta
Naiset 70 vuotta
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
500 m
Afstand
Kids Run 500m
Kids Run 1000m
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Estonia
Finland
France
India
Italy
Russia
Turkey
United States
Afstand
Alle Afstanden
Kids Run 1000m
Kids Run 500m
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE