Botnia MTB
tilanne
tulokset
joukkuetulokset
etsi
suosikit
seuranta
tilastot
live streemi
scrolleri
selostaja
apua
[
mobile version
]
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
69 km
30 km
16 km
8 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
69 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
55
Kimmo Vehkakoski
FIN
vaasa 112/Jurvo
2:54:11
23.77 km/h
2
15
Peter Johansson
FIN
Larsmo If /Si-Su
3:01:23
+ 7:13
22.82 km/h
3
11
Ove Haldin
FIN
CK Triton
3:20:04
+ 25:53
20.69 km/h
4
2
Jesse Asikainen
FIN
Wärtsilä
3:21:12
+ 27:01
20.58 km/h
5
16
Teemu Kaksonen
FIN
3:21:13
+ 27:02
20.58 km/h
6
6
Johan Ehrs
FIN
CK Triton
3:22:01
+ 27:50
20.49 km/h
7
36
Kennet Riska
FIN
NCK/Jakobstad
3:23:47
+ 29:36
20.32 km/h
8
22
Jarno Lintala
FIN
Wärtsilä
3:24:03
+ 29:53
20.29 km/h
9
39
Jarno Salmi
FIN
ABB
3:25:28
+ 31:18
20.15 km/h
10
57
Mikael Blomback
FIN
Jurva
3:28:16
+ 34:06
19.88 km/h
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
69 km
30 km
16 km
8 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
69 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
26
Maria Mikkonen
FIN
JYPS
3:41:26
18.70 km/h
2
8
Camilla Granholm
FIN
Wärtsilä
5:54:47
+ 2:13:22
11.67 km/h
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
69 km
30 km
16 km
8 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
30 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
126
Dale Kruger
RSA
CrossFit Jeppis
1:20:50
22.27 km/h
2
127
Krister Kylkis
FIN
Vörå IF
1:20:55
+ 5
22.25 km/h
3
140
Tommy Persson
FIN
1:24:46
+ 3:56
21.24 km/h
4
112
Christoffer Helgas
FIN
Molpe Cykelklubb
1:26:36
+ 5:46
20.79 km/h
5
166
Tomas Grandén
FIN
Jakobstad
1:27:24
+ 6:34
20.60 km/h
6
151
Matti Salomäki
FIN
Krik Finland Lapua
1:31:47
+ 10:57
19.61 km/h
7
120
Christian Kantola
FIN
Wasa Endurance
1:31:51
+ 11:01
19.60 km/h
8
132
Jarno Leinonen
FIN
Danfoss
1:33:02
+ 12:12
19.35 km/h
9
157
Harry Stenback
FIN
Malax
1:34:47
+ 13:57
18.99 km/h
10
131
Janne Leinonen
FIN
ABB
1:36:28
+ 15:38
18.66 km/h
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
69 km
30 km
16 km
8 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
30 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
119
Terhi Kaksonen
FIN
1:49:04
16.50 km/h
2
176
Kerstin Tallgren
FIN
Wärtsilä
1:50:01
+ 57
16.36 km/h
3
102
Marianne Bergman
FIN
CK Triton
1:50:04
+ 1:00
16.36 km/h
4
105
Majgret Ehrs
FIN
CK Triton
1:57:18
+ 8:14
15.35 km/h
5
142
Charlotte Rintala
FIN
Wärtsilä
2:09:46
+ 20:43
13.87 km/h
6
143
Marttaleena Ruohomaa
FIN
2:41:12
+ 52:08
11.17 km/h
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
69 km
30 km
16 km
8 km
Kaikki
-
Men
Women
-
M U14
M U16
N U14
N U16
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
16 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
201
Jakob Ehrs
FIN
CK Triton
MU14
0:59:17
16.20 km/h
2
202
Hugo Helgas
FIN
Molpe Cykelklubb
MU14
1:04:00
+ 4:44
15.00 km/h
3
206
Walter Kullas
FIN
MU14
1:04:47
+ 5:31
14.82 km/h
4
210
Matias Åkerman
FIN
Rimal
MU14
1:04:49
+ 5:33
14.81 km/h
5
204
William Holmström
FIN
CK Triton
MU14
1:09:37
+ 10:21
13.79 km/h
6
208
Emil Pihlgren
FIN
Närpes Kraft cykel
MU14
1:11:19
+ 12:03
13.46 km/h
7
203
Rasmus Hill
FIN
CK Triton
MU14
1:13:06
+ 13:50
13.14 km/h
8
207
Emil Kärkinen
FIN
Solf
MU14
1:14:38
+ 15:22
12.86 km/h
9
205
León Häggblom
FIN
MU14
1:15:35
+ 16:19
12.70 km/h
10
209
Lucas Råtts
FIN
Vasa
MU14
1:15:38
+ 16:21
12.70 km/h
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
69 km
30 km
16 km
8 km
Kaikki
-
Men
Women
-
M U14
M U16
N U14
N U16
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
16 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
tuloksia ei toistaiseksi saatavilla
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
69 km
30 km
16 km
8 km
Kaikki
-
Men
Women
-
M U12
M U12
N U12
N U12
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
8 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
302
Filip Fröding
FIN
Molpe Cykelklubb
MU12
0:27:20
17.57 km/h
2
308
Marius Ramstedt
FIN
Polkuped.fi / Molpe CK
MU10
0:27:26
+ 6
17.50 km/h
3
303
Axel Grön
FIN
CK triton
MU10
0:28:28
+ 1:08
16.87 km/h
4
311
Emil Lindgren
FIN
larsmo if
MU10
0:28:30
+ 1:11
16.84 km/h
5
301
Hampus Berglund
FIN
Vörå IF
MU12
0:33:15
+ 5:56
14.44 km/h
6
313
Emil Appel
FIN
Malax IF
MU10
0:34:58
+ 7:39
13.73 km/h
7
312
Alfons Lindgren
FIN
larsmo if
MU10
0:35:13
+ 7:54
13.63 km/h
8
306
Kevin Kullman
FIN
CK Triton
MU10
0:37:44
+ 10:24
12.72 km/h
9
309
Hannes Rintamäki
FIN
Vörå
MU10
0:37:47
+ 10:28
12.71 km/h
10
310
Simon Tuomela
FIN
Vörå
MU10
0:39:28
+ 12:09
12.16 km/h
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
69 km
30 km
16 km
8 km
Kaikki
-
Men
Women
-
M U12
M U12
N U12
N U12
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
8 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
307
Ida Nordkvist
FIN
VIS
NU12
0:37:29
12.81 km/h
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
69 km
30 km
16 km
8 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
69 km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
69 km
30 km
16 km
8 km
Kaikki
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
69 km
Matka
69 km
30 km
16 km
8 km
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Men
Women
valitse matka ja sarja
joukkuetuloksia ei saatavilla
pikahaku
laajempi haku
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Kaikki Kansallisuudet
Finland
South Africa
Matka
Kaikki Matkat
16 km
30 km
69 km
8 km
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Men
Women
-
M U12
M U12
M U14
N U12
Aika
Maali
anna hakuehto, ole hyvä!
Lajitteluehto
Aika
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Nouseva
Laskeva
et ole lisännyt kilpailijoita suosikkeihin. valitse suosikit klikkaamalla +-merkkiä tulosluettelosta tai hakutoiminnan avulla.
ei väliaika näyttöjä saatavilla
1 ikkuna
2 ikunoita
4 ikunoita
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE