Joulujuoksu
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
4,7 km
10 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
428
Hannu Granberg
FIN
Runner's High
0:33:39
3:22 min/km
2
170
Aleksandr Kuleshov
0:35:55
+ 2:17
3:36 min/km
3
298
Bellouti Said Rhouni
0:36:56
+ 3:18
3:42 min/km
4
441
Timo Nikula
FIN
0:37:01
+ 3:22
3:43 min/km
5
99
Tomi Immonen
0:37:17
+ 3:38
3:44 min/km
6
416
Tuukka Rintala
FIN
0:37:31
+ 3:52
3:46 min/km
7
426
Sami Haverinen
FIN
0:37:45
+ 4:07
3:47 min/km
8
399
Dmitry Zhingel
0:40:28
+ 6:50
4:03 min/km
9
313
Mikko Sallinen
0:41:08
+ 7:30
4:07 min/km
10
438
Lauri Kivikari
FIN
0:41:28
+ 7:50
4:09 min/km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
4,7 km
10 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
309
Maija Saarinen
0:41:20
4:08 min/km
2
246
Leena Mäkäräinen
0:41:46
+ 27
4:11 min/km
3
381
Mirja Vartiainen
0:42:21
+ 1:02
4:15 min/km
4
172
Sanna Kullberg
0:42:49
+ 1:29
4:17 min/km
5
32
Iida Elomaa
0:44:14
+ 2:55
4:26 min/km
6
432
Josefina Aalto
FIN
0:45:56
+ 4:36
4:36 min/km
7
296
Merja Rautiainen
0:46:00
+ 4:41
4:36 min/km
8
164
Kirsi Koukku
0:47:43
+ 6:23
4:47 min/km
9
117
Heidi Kaartinen
0:48:23
+ 7:03
4:51 min/km
10
243
Kaisa Murdoch
0:49:29
+ 8:09
4:57 min/km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1256
Jari Välikorpi
FIN
0:18:14
3:39 min/km
2
1163
Reko Ojalainen
0:18:53
+ 40
3:47 min/km
3
1250
Aapo Kinnunen
FIN
0:19:27
+ 1:14
3:54 min/km
4
1058
Aki Honkasalo
0:20:10
+ 1:56
4:02 min/km
5
1255
Juha-Matti Hyttinen
FIN
0:21:07
+ 2:54
4:14 min/km
6
1044
J H
Steinerpäiväkoti Siriuksen kannatusyhdistys ry
0:21:21
+ 3:07
4:17 min/km
7
1137
Arto Matilainen
0:25:15
+ 7:02
5:03 min/km
8
1067
Juha Hänninen
0:26:08
+ 7:55
5:14 min/km
9
1076
Antti Järventaus
0:27:42
+ 9:29
5:33 min/km
10
1005
Leif Almgren
0:27:57
+ 9:44
5:36 min/km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1002
Alexandra Aaltonen
SEK & Quru Warriors
0:21:45
4:21 min/km
2
1258
Janita Bergström
FIN
0:23:38
+ 1:54
4:44 min/km
3
24
Julia Brunila
0:23:38
+ 1:54
4:44 min/km
4
1259
Nadja Rehberger
FIN
0:24:25
+ 2:40
4:53 min/km
5
1029
Artemis Filippou
0:25:30
+ 3:46
5:06 min/km
6
1101
I K
Steinerpäiväkoti Siriuksen kannatusyhdistys ry
0:26:04
+ 4:20
5:13 min/km
7
1052
Eija Hillberg
0:27:45
+ 6:01
5:33 min/km
8
1210
Annika Tentke
0:27:57
+ 6:12
5:36 min/km
9
1070
Hanna Ikonen
0:28:00
+ 6:16
5:36 min/km
10
1235
M Ö
0:28:02
+ 6:18
5:37 min/km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5 km kävely
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1668
C S
0:40:45
8:09 min/km
2
1651
Seppo Rautiainen
0:44:52
+ 4:08
8:59 min/km
3
1633
Ilkka Mattila
0:45:37
+ 4:53
9:08 min/km
4
1678
Ari Vesola
0:46:31
+ 5:47
9:19 min/km
5
1606
T H
0:48:33
+ 7:49
9:43 min/km
6
1644
Jari Pihlajamäki
0:49:38
+ 8:54
9:56 min/km
7
1640
Ismo Pakarinen
0:50:23
+ 9:39
10:05 min/km
8
1635
J M
Kiinteistömaailma Punavuori
0:50:49
+ 10:04
10:10 min/km
9
1673
R T
0:51:50
+ 11:06
10:22 min/km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5 km kävely
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1649
Satu Ranta
0:32:12
6:27 min/km
2
1614
Noora Hyödynmaa
0:37:16
+ 5:05
7:28 min/km
3
1845
Tarja Haga
0:37:56
+ 5:45
7:36 min/km
4
1656
Paula Salminen
0:42:19
+ 10:08
8:28 min/km
5
1637
Gesine Müller
0:42:56
+ 10:45
8:36 min/km
6
1685
Kaisa Hietanen
0:42:57
+ 10:46
8:36 min/km
7
1625
T K
0:43:00
+ 10:48
8:36 min/km
8
1659
S S
0:44:51
+ 12:40
8:59 min/km
9
1654
Kati Saario
0:44:57
+ 12:45
9:00 min/km
10
1615
T J
0:44:57
+ 12:46
9:00 min/km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
4,7 km
10 km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
4,7 km
10 km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
4,7 km
10 km
auto follow leiders:
OP
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Overall
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
4,7 km
10 km
Afstand
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Finland
Afstand
Alle Afstanden
10 km
5 km
5 km kävely
Lapset 9-12 v
Lapset alle 9 v
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE