Siddisl°pet
følg live resultater: TIL
4 ,45 km8.2 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
11574Zerei Mezngi NORIdrettslaget SkjalgME0:24:363:00 min/km
21698Ørjan Grønnevig NORStavanger friidrettsklubb SpiritME0:24:49+ 133:02 min/km
31558Narve Gilje Nordås NORSandnes ILME0:25:06+ 303:04 min/km
41471Tedros Gebretensai Haile NORHaugesund ILME0:26:09+ 1:343:12 min/km
51034Erik Tangen Gundersen NORI L SkjalgG17-190:26:11+ 1:353:12 min/km
61017Simen Bergseth NORIL SkjalgME0:26:19+ 1:443:13 min/km
71599Salim Haroun NOREIK friidrettME0:26:26+ 1:503:14 min/km
81645Alf Ante Idland Tornensis NORGjesdal ILME0:26:49+ 2:143:17 min/km
91473Ragnar Stølsmark NORGTI StavangerME0:27:03+ 2:283:18 min/km
101520Einar Kalland-Olsen NORAker SolutionsM20-340:27:08+ 2:323:19 min/km
følg live resultater: TIL
4 ,45 km8.2 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
11499Vienna Søyland Dahle NORIL SkjalgWE0:27:543:25 min/km
21469Kristine Lande Dommersnes NORHaugesund ilWE0:28:30+ 363:29 min/km
31685Christina Toogood NORSandnes IL/ Sandnes kommune BILWE0:29:40+ 1:463:38 min/km
41404Thea Austbø NORIdrettslaget SkjalgWE0:29:50+ 1:573:39 min/km
51084Elise Hay Opsahl NORSkjalg ILK40-440:30:45+ 2:513:45 min/km
61429Freya Mjølsnes NORIdrettslaget SkjalgWE0:31:18+ 3:243:49 min/km
71352Sara Aarseth NORStavanger friidrettsklubb/ Felleskjøpet BILWE0:31:19+ 3:263:50 min/km
81569Marie Kloster NORLøplabbetWE0:31:46+ 3:523:53 min/km
91448Ida Tjørsvaag NORIL SkjalgWE0:31:57+ 4:043:54 min/km
102351Brita Cecilie Mustad NORLangesund sykle og triathlon klubbWE0:32:16+ 4:223:57 min/km
følg live resultater: TIL
Det Litla Halle
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
14152Christian August Stokka NORIL SKJALG0:19:304:46 min/km
24151Marius Eiane NORIL SKJALG0:19:35+ 64:47 min/km
34078Andree Hanssen NOR0:20:46+ 1:165:04 min/km
44003Teo Bjørnestad Eliassen NORSkjalg0:20:56+ 1:265:07 min/km
54062Ingolf Byberg Usken NORIL Skjalg0:21:11+ 1:415:10 min/km
64069Gabriel Myhre NOR0:22:00+ 2:305:22 min/km
74057Tormod Hagen NORSandnes IL0:22:03+ 2:335:23 min/km
84046Damian Dorszynski POLPolish team0:22:16+ 2:465:26 min/km
94077Trond Førland NOR0:22:23+ 2:535:28 min/km
104020Tinius Jørgensen Hagland NORSkjalg0:23:02+ 3:325:37 min/km
følg live resultater: TIL
Det Litla Halle
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
11083Johanne Hay Opsahl NORSkjalg IL0:19:434:49 min/km
24063Torill Byberg Usken NOR0:21:27+ 1:455:14 min/km
34005Ida Hay Opsahl NORSkjalg IL0:22:32+ 2:505:30 min/km
44053Marthe Edland NORSkjalg0:22:37+ 2:555:31 min/km
54052Sidsel Andersen NORTempo triatlon klubb0:22:50+ 3:085:35 min/km
64050Sofia Østerhus Thorvik NOR0:22:50+ 3:085:35 min/km
74068Sofie Myhre NOR0:23:27+ 3:445:43 min/km
84060Bothild Byberg Usken NORIL Skjalg0:23:45+ 4:035:48 min/km
94059Signe Hagen NORSandnes IL0:23:55+ 4:135:50 min/km
104080Helena Warhaug Baller NORSkjalg0:24:18+ 4:365:56 min/km
© 2013- : Ultimate Sport Service Powered by UltimateLIVE