Virtual Freedom Run
LIIDRID
TULEMUSED
TIIMI TULEMUSED
OTSI
LEMMIKUD
JÄLGIMINE
STATISTIKA
LIVE STRIIM
SCROLLI
INFORMAATOR
ABI
[
mobile version
]
jälgi liidreid:
SEES
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
KÕIK
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
TULEMUSED LIVE
VAHEAJAD LIVE
1 km
2 km
3 km
4 km
5 km
KOHT
NR
NIMI
RAHVUS
KLUBI
VKL
AEG
KAOTUS
KIIRUS
1
150
Thomas Siyavuya
RSA
0:16:16
3:16 min/km
2
136
Walter Perfect
RSA
0:22:37
+ 6:21
4:32 min/km
3
324
Greg Perfect
NZL
0:23:23
+ 7:07
4:41 min/km
4
244
Tim Desmond
RSA
0:24:08
+ 7:52
4:50 min/km
5
233
Jean Du Plessis
RSA
0:24:38
+ 8:22
4:56 min/km
6
106
Arno Archer
RSA
0:24:45
+ 8:29
4:57 min/km
7
129
Minny Duarte
RSA
0:24:46
+ 8:30
4:58 min/km
8
284
Jaco De Wet
RSA
0:25:09
+ 8:53
5:02 min/km
9
255
Mike Mclaren
RSA
0:25:53
+ 9:37
5:11 min/km
10
78
Ashwin Maharaj
RSA
0:26:32
+ 10:16
5:19 min/km
jälgi liidreid:
SEES
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
KÕIK
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
TULEMUSED LIVE
VAHEAJAD LIVE
1 km
2 km
3 km
4 km
5 km
KOHT
NR
NIMI
RAHVUS
KLUBI
VKL
AEG
KAOTUS
KIIRUS
1
170
Zelda Martin
RSA
0:25:36
5:08 min/km
2
290
Ncumisa Mtirara
RSA
0:26:17
+ 42
5:16 min/km
3
222
Majoie Hemelaar
RSA
0:27:06
+ 1:30
5:26 min/km
4
362
Annali Hugo
RSA
0:27:56
+ 2:20
5:36 min/km
5
263
Majoie Hemelaar
RSA
0:28:35
+ 2:59
5:43 min/km
6
267
Alison Kent
AUS
0:30:23
+ 4:48
6:05 min/km
7
296
Karabo Kgokolo
RSA
0:31:02
+ 5:26
6:13 min/km
8
251
Meritaton Kirigha
RSA
0:31:30
+ 5:55
6:18 min/km
9
155
Janette Vermaak
RSA
0:31:51
+ 6:16
6:23 min/km
10
219
Charne Strydom
RSA
0:34:07
+ 8:32
6:50 min/km
jälgi liidreid:
SEES
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
KÕIK
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
TULEMUSED LIVE
VAHEAJAD LIVE
1 km
2 km
3 km
4 km
5 km
6 km
7 km
8 km
9 km
10 km
KOHT
NR
NIMI
RAHVUS
KLUBI
VKL
AEG
KAOTUS
KIIRUS
1
262
Mokete Nthako
RSA
0:36:24
3:39 min/km
2
323
Geoffrey Abrams
RSA
0:37:47
+ 1:23
3:47 min/km
3
226
Izak Van Der Merwe
RSA
0:38:59
+ 2:35
3:54 min/km
4
333
Tikologo Makhoana
RSA
0:39:28
+ 3:04
3:57 min/km
5
18
Deane Mortlock
RSA
0:39:59
+ 3:35
4:00 min/km
6
348
Luvo Ntezo
RSA
0:45:17
+ 8:53
4:32 min/km
7
360
Stephen Simpson
RSA
0:45:56
+ 9:32
4:36 min/km
8
224
Alexey Pechnikov
RUS
0:47:25
+ 11:01
4:45 min/km
9
152
Francois Gultig
RSA
0:49:21
+ 12:57
4:57 min/km
10
345
Craig Van Der Westhuizen
RSA
0:49:48
+ 13:24
4:59 min/km
jälgi liidreid:
SEES
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
KÕIK
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
TULEMUSED LIVE
VAHEAJAD LIVE
1 km
2 km
3 km
4 km
5 km
6 km
7 km
8 km
9 km
10 km
KOHT
NR
NIMI
RAHVUS
KLUBI
VKL
AEG
KAOTUS
KIIRUS
1
334
Boipelo Ntlatleng
RSA
0:47:10
4:43 min/km
2
366
Majoie Hemelaar
RSA
0:56:55
+ 9:45
5:42 min/km
3
310
Anette Ludwig
RSA
0:59:14
+ 12:04
5:56 min/km
4
357
Zelda Els
RSA
0:59:24
+ 12:14
5:57 min/km
5
140
Clover Lee
RSA
1:02:01
+ 14:51
6:13 min/km
6
273
Alison Kent
AUS
1:02:05
+ 14:55
6:13 min/km
7
302
Hayley Scholtz
RSA
1:03:19
+ 16:09
6:20 min/km
8
289
Bongiwe George
RSA
1:04:13
+ 17:03
6:26 min/km
9
303
Hayley Scholtz
RSA
1:05:00
+ 17:50
6:30 min/km
10
315
Annelize Boonzaaier
RSA
1:05:58
+ 18:48
6:36 min/km
jälgi liidreid:
SEES
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
KÕIK
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
TULEMUSED LIVE
VAHEAJAD LIVE
1 km
2 km
3 km
4 km
5 km
6 km
7 km
8 km
9 km
10 km
11 km
12 km
13 km
14 km
15 km
16 km
17 km
18 km
19 km
20 km
21 km
21.1 km
KOHT
NR
NIMI
RAHVUS
KLUBI
VKL
AEG
KAOTUS
KIIRUS
1
204
Geoffrey Abrams
RSA
1:27:17
4:09 min/km
2
359
Tikologo Makhoana
RSA
1:28:41
+ 1:25
4:13 min/km
3
292
Menzi Shoba
RSA
1:31:37
+ 4:21
4:21 min/km
4
358
Luvo Ntezo
RSA
1:40:34
+ 13:18
4:46 min/km
5
192
Deon Venter
RSA
1:47:40
+ 20:24
5:07 min/km
6
4
Masole Maduna
RSA
1:48:29
+ 21:12
5:09 min/km
7
126
Andre Van Rooyen
RSA
1:48:33
+ 21:17
5:09 min/km
8
19
Deane Mortlock
RSA
1:48:34
+ 21:18
5:09 min/km
9
114
Hillel Bloom
RSA
1:51:57
+ 24:40
5:19 min/km
10
32
Tumelo Kgwete
RSA
1:53:53
+ 26:37
5:24 min/km
jälgi liidreid:
SEES
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
KÕIK
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
TULEMUSED LIVE
VAHEAJAD LIVE
1 km
2 km
3 km
4 km
5 km
6 km
7 km
8 km
9 km
10 km
11 km
12 km
13 km
14 km
15 km
16 km
17 km
18 km
19 km
20 km
21 km
21.1 km
KOHT
NR
NIMI
RAHVUS
KLUBI
VKL
AEG
KAOTUS
KIIRUS
1
157
Cornea Esterhuizen
RSA
2:01:04
5:45 min/km
2
162
Hannatjie Naude
RSA
2:04:16
+ 3:12
5:54 min/km
3
356
Ingelise Olsen
RSA
2:05:23
+ 4:19
5:57 min/km
4
58
Charmaine Van Der Merwe
RSA
2:07:24
+ 6:20
6:03 min/km
5
311
Heila Smith
RSA
2:12:13
+ 11:09
6:16 min/km
6
330
Natalie Bentley
RSA
2:15:59
+ 14:55
6:27 min/km
7
364
Monica Joao
RSA
2:22:31
+ 21:27
6:46 min/km
8
115
Julia Le Roux
RSA
2:31:44
+ 30:40
7:12 min/km
9
97
Lorraine Buis
RSA
2:33:00
+ 31:56
7:16 min/km
10
116
Tholiwe Hlophe
RSA
2:36:11
+ 35:07
7:25 min/km
jälgi liidreid:
SEES
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
KÕIK
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
TULEMUSED LIVE
VAHEAJAD LIVE
1 km
2 km
3 km
4 km
5 km
6 km
7 km
8 km
9 km
10 km
11 km
12 km
13 km
14 km
15 km
16 km
17 km
18 km
19 km
20 km
21 km
22 km
23 km
24 km
25 km
26 km
27 km
28 km
29 km
30 km
31 km
32 km
33 km
34 km
35 km
36 km
37 km
38 km
39 km
40 km
41 km
42 km
42.2 km
KOHT
NR
NIMI
RAHVUS
KLUBI
VKL
AEG
KAOTUS
KIIRUS
1
337
Geoffrey Abrams
RSA
2:47:55
3:59 min/km
2
338
Modise Koofhethile
BOT
3:24:52
+ 36:58
4:52 min/km
3
130
Michael Mosesi
RSA
3:40:30
+ 52:35
5:14 min/km
4
20
Deane Mortlock
RSA
4:00:11
+ 1:12:16
5:42 min/km
5
109
Arno Archer
RSA
4:00:18
+ 1:12:24
5:42 min/km
6
69
Robert Dawson
RSA
4:04:44
+ 1:16:50
5:48 min/km
7
250
Justin Valentine
RSA
4:29:12
+ 1:41:18
6:23 min/km
8
191
Thihanedzwi Magadze
RSA
4:33:20
+ 1:45:26
6:29 min/km
9
287
Jaco De Wet
RSA
4:36:43
+ 1:48:48
6:34 min/km
10
33
Tumelo Kgwete
RSA
4:39:56
+ 1:52:01
6:38 min/km
jälgi liidreid:
SEES
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
KÕIK
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
TULEMUSED LIVE
VAHEAJAD LIVE
1 km
2 km
3 km
4 km
5 km
6 km
7 km
8 km
9 km
10 km
11 km
12 km
13 km
14 km
15 km
16 km
17 km
18 km
19 km
20 km
21 km
22 km
23 km
24 km
25 km
26 km
27 km
28 km
29 km
30 km
31 km
32 km
33 km
34 km
35 km
36 km
37 km
38 km
39 km
40 km
41 km
42 km
42.2 km
KOHT
NR
NIMI
RAHVUS
KLUBI
VKL
AEG
KAOTUS
KIIRUS
1
158
Liepollo Pheko
RSA
1:30:12
2:09 min/km
2
39
Clarice Ndoneni
RSA
4:27:00
+ 2:56:48
6:20 min/km
3
105
Yolande Edwards
RSA
4:59:09
+ 3:28:57
7:06 min/km
4
45
Tanya Dos Santos
RSA
5:04:00
+ 3:33:48
7:13 min/km
5
98
Ayanda Gcito
RSA
5:58:29
+ 4:28:17
8:30 min/km
4 km
6
169
Rujeko Mashingaidze
RSA
2:21:27
35:22 min/km
2 km
7
221
Madimakane Julia Munyai
RSA
1:17:06
+ 5:00
38:33 min/km
8
131
Nombuyekezo Yende
RSA
1:37:02
+ 24:56
48:31 min/km
1 km
9
298
Sanelisiwe Matole
RSA
1:08:18
+ 33:32
8:18 min/km
jälgi liidreid:
SEES
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
KÕIK
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
TULEMUSED LIVE
VAHEAJAD LIVE
1 km
2 km
3 km
4 km
5 km
jälgi liidreid:
SEES
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
KÕIK
-
Men
Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
TULEMUSED LIVE
VAHEAJAD LIVE
1 km
2 km
3 km
4 km
5 km
DISTANTS
5 km
10 km
21.1 km
42.2 km
VKL
KÕIK VKL
-
Men
Women
VALI DISTANTS JA VKL
VÕISTKONNA TULEMUSI EI OLE
KIIROTSING
OTSING
NR
EESNIMI
PERENIMI
VÕISTKOND
LINN
RAHVUS
KÕIK RAHVUSED
Australia
Botswana
France
Great Britain
India
Lesotho
New Zealand
Russia
Slovenia
South Africa
South Korea
United States
DISTANTS
KÕIK DISTANTSID
10 km
21.1 km
42.2 km
5 km
VKL
KÕIK VKL
-
Men
Women
AEG
LÕPP
ANNA VALIK
JÄRJESTA
AEG
NR
EESNIMI
PERENIMI
VÕISTKOND
LINN
RAHVUS
ALT ÜLES
ÜLEVALT ALLA
LEMMIKUID POLE LISATUD, VAJUTA TULEMUSTES + VÕI -.
SULGE SCROLLER
1 AKEN
2 AKNAD
4 AKNAD
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE