Politiken Mini Marathon
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
1 km
2 km
Overall
-
Drenge
Piger
-
Drenge 5 år (født 2009)
Drenge 6 år (født 2008)
Drenge 7 år (født 2007)
Piger 5 år (født 2009)
Piger 6 år (født 2008)
Piger 7 år (født 2007)
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
1 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1494
Carl Bäckström Nielsen
DK
Amager AC
D7
0:04:26
4:26 min/km
2
382
Simon Skafte Johansen
DK
Tordenben og Lynben
D6
0:04:30
+ 4
4:30 min/km
3
820
William Thøgersen
DK
Sparta
D6
0:04:31
+ 5
4:31 min/km
4
1396
Emil-Sebastian Zierfuß
DK
Plus-abonnementer
D7
0:04:32
+ 7
4:32 min/km
5
237
Alexander Vraadal Riise
DK
D7
0:04:34
+ 8
4:34 min/km
6
988
Marius Bech Fink
DK
D7
0:04:35
+ 9
4:35 min/km
7
1349
Marius Bøje Jørgensen
DK
Næsgaard Efterskole
D7
0:04:38
+ 12
4:38 min/km
8
329
Hjalte Mow Froholdt
DK
D6
0:04:41
+ 15
4:41 min/km
9
1253
Anton Dieckmann Hansen
DK
D7
0:04:42
+ 16
4:42 min/km
10
356
August Skytte Christensen
DK
D7
0:04:43
+ 17
4:43 min/km
auto follow leiders:
OP
1 km
2 km
Overall
-
Drenge
Piger
-
Drenge 5 år (født 2009)
Drenge 6 år (født 2008)
Drenge 7 år (født 2007)
Piger 5 år (født 2009)
Piger 6 år (født 2008)
Piger 7 år (født 2007)
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
1 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
442
Selma Trym
DK
P7
0:04:27
4:27 min/km
2
1745
Lucca Ingildsen
DK
P7
0:04:49
+ 22
4:49 min/km
3
1096
Emilie Hostrup Michelsen
DK
P7
0:04:52
+ 25
4:52 min/km
4
827
Selma Madicken Vöge-Widding
DK
Sparta
P6
0:04:54
+ 27
4:54 min/km
5
696
Vilma Margrethe Viggers Fabild
DK
P6
0:05:01
+ 34
5:01 min/km
6
1541
Alma Kühnell
DK
P7
0:05:09
+ 42
5:09 min/km
7
1275
Clara Cornelia Vöge
DK
P6
0:05:09
+ 42
5:09 min/km
8
1790
Emma Mcpherran
DK
P5
0:05:15
+ 48
5:15 min/km
9
650
Alva Skriver
DK
P7
0:05:17
+ 50
5:17 min/km
10
155
Ingeborg Hart-Hansen
DK
P6
0:05:18
+ 51
5:18 min/km
auto follow leiders:
OP
1 km
2 km
Overall
-
Drenge
Piger
-
Drenge 10 år (født 2004)
Drenge 11 år (født 2003)
Drenge 12-15 år (født 1999-2002)
Drenge 8 år (født 2006)
Drenge 9 år (født 2005)
Piger 10 år (født 2004)
Piger 11 år (født 2003)
Piger 12-15 år (født 1999-2002)
Piger 8 år (født 2006)
Piger 9 år (født 2005)
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
2 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1588
Malthe Nielsen
DK
Sparta
D12-15
0:06:13
3:07 min/km
2
1655
Thor Bendix Madsen
DK
Sparta
D12-15
0:06:22
+ 9
3:11 min/km
3
7873
Louis Herrmann
DK
Sparta
D12-15
0:06:34
+ 21
3:17 min/km
4
1152
Conrad Lind
DK
Sparta
D12-15
0:06:37
+ 24
3:19 min/km
5
1585
Axel Kall
DK
Sparta
D12-15
0:06:49
+ 36
3:25 min/km
6
1173
Lucas Ravn
DK
Sparta
D9
0:07:11
+ 58
3:36 min/km
7
1162
Noah Grunnet Nouri
DK
Sparta
D12-15
0:07:13
+ 1:01
3:37 min/km
8
1596
Lasse Brandt
DK
Ballerup atletik klub
D11
0:07:25
+ 1:12
3:43 min/km
9
1492
Kalle Esbjørn Thøfner
DK
D12-15
0:07:26
+ 1:13
3:43 min/km
10
541
Malthe Mortensen
DK
D12-15
0:07:27
+ 1:14
3:44 min/km
auto follow leiders:
OP
1 km
2 km
Overall
-
Drenge
Piger
-
Drenge 10 år (født 2004)
Drenge 11 år (født 2003)
Drenge 12-15 år (født 1999-2002)
Drenge 8 år (født 2006)
Drenge 9 år (født 2005)
Piger 10 år (født 2004)
Piger 11 år (født 2003)
Piger 12-15 år (født 1999-2002)
Piger 8 år (født 2006)
Piger 9 år (født 2005)
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
2 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1154
Ingrid Eckardt
DK
Sparta
P12-15
0:07:04
3:32 min/km
2
1178
Marie Falkebo Jensen
DK
Sparta
P11
0:07:19
+ 15
3:40 min/km
3
1179
Julie Falkebo Jensen
DK
Sparta
P12-15
0:07:23
+ 19
3:42 min/km
4
1148
Anders Bang
DK
Sparta
P12-15
0:07:26
+ 22
3:43 min/km
5
1547
Frida Schledermann
DK
Sparta
P12-15
0:07:42
+ 38
3:51 min/km
6
1151
Anna Sofie Frænde
DK
Sparta
P12-15
0:07:47
+ 44
3:54 min/km
7
1147
Amèli Kampp
DK
Sparta
P12-15
0:08:00
+ 56
4:00 min/km
8
1098
Agnes Rold
DK
P12-15
0:08:04
+ 1:01
4:02 min/km
9
1026
Sofia Thøgersen
DK
Sparta
P9
0:08:08
+ 1:04
4:04 min/km
10
1053
Natascha Juulsgaard Clausen
DK
Helsingør IF Atletik
P12-15
0:08:08
+ 1:05
4:04 min/km
Afstand
1 km
2 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Drenge
Piger
-
Drenge 5 år (født 2009)
Drenge 6 år (født 2008)
Drenge 7 år (født 2007)
Piger 5 år (født 2009)
Piger 6 år (født 2008)
Piger 7 år (født 2007)
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Afstand
Alle Afstanden
1 km
2 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Drenge
Piger
-
Drenge 10 år (født 2004)
Drenge 11 år (født 2003)
Drenge 12-15 år (født 1999-2002)
Drenge 5 år (født 2009)
Drenge 6 år (født 2008)
Drenge 7 år (født 2007)
Drenge 8 år (født 2006)
Drenge 9 år (født 2005)
Piger 10 år (født 2004)
Piger 11 år (født 2003)
Piger 12-15 år (født 1999-2002)
Piger 5 år (født 2009)
Piger 6 år (født 2008)
Piger 7 år (født 2007)
Piger 8 år (født 2006)
Piger 9 år (født 2005)
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE