Nike Aftenløb
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
2 km
5 km
Overall
-
Mænd / Drenge
Kvinder / Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
2 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
8893
Vitus Bergenser
DK
Hjørring Atletik
1
0:06:50
3:25 min/km
2
8258
Linus Lindquist
Sparta
0:06:53
+ 3
3:27 min/km
3
8870
Elias Barré Pedersen
DK
FIF Hillerød
1
0:08:24
+ 1:34
4:12 min/km
4
8256
Joel Frederik Von D'ahe
Sparta
0:08:41
+ 1:51
4:21 min/km
5
8916
Jonathan Thulstrup
DK
Sparta
1
0:08:49
+ 2:00
4:25 min/km
6
8255
Kasper Schimmell
Sparta
0:09:01
+ 2:11
4:31 min/km
7
7430
Matthias Jørgensen
DK
dintraener.com
0:09:03
+ 2:14
4:32 min/km
8
8945
Casper Haghfelt Hansen
MC
1
0:09:08
+ 2:19
4:34 min/km
9
8966
Emil La Cour Gormsen
DK
1
0:09:12
+ 2:23
4:36 min/km
10
8936
Anders Dibbern Bach
DK
Team Bakkeledet
1
0:09:13
+ 2:24
4:37 min/km
auto follow leiders:
OP
2 km
5 km
Overall
-
Mænd / Drenge
Kvinder / Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
2 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
8254
Betty Marie Ramsgaard Jensen
Sparta
0:08:29
4:15 min/km
2
8895
Amalie S. Gørlev
DK
2
0:08:48
+ 20
4:24 min/km
3
8244
Signe Grevy Ejstrup
Sparta
0:09:09
+ 41
4:35 min/km
4
8262
Vitus Rosenkrands
0:09:09
+ 41
4:35 min/km
5
8891
Sofie H.m. Petersen
DK
2
0:09:12
+ 44
4:36 min/km
6
7415
Clara Rybak-Andersen
DK
2
0:09:15
+ 47
4:38 min/km
7
8929
Amanda Holt Fischer
DK
2
0:09:27
+ 59
4:44 min/km
8
8913
Emilie Dahl Andersen
DK
2
0:09:27
+ 59
4:44 min/km
9
8894
Iris Bergenser
DK
2
0:09:38
+ 1:10
4:49 min/km
10
7437
Tine Pedersen
DK
0:09:38
+ 1:10
4:49 min/km
auto follow leiders:
OP
2 km
5 km
Overall
-
Mænd / Drenge
Kvinder / Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
8343
Michael Nielsen
DK
Nike / SPARTA
0:15:08
3:02 min/km
2
8376
Jesper Trebbien Andersen
DK
Sparta
0:15:10
+ 2
3:02 min/km
3
8738
Michael "guldbamse" Jeppesen
DK
SPORTMASTER - Vild Med Sport
0:15:29
+ 22
3:06 min/km
4
8586
Bjarke Kobberø
DK
Running26
0:16:03
+ 56
3:13 min/km
5
8180
Mathias Erichsen
Sparta
0:16:20
+ 1:12
3:16 min/km
6
8769
Morten Puggaard Ravn
DK
0:16:20
+ 1:12
3:16 min/km
7
8754
Anders Konring
DK
AimHigh.dk
0:16:26
+ 1:18
3:18 min/km
8
8739
Anders Einum
NO
Snake Oil
0:16:28
+ 1:21
3:18 min/km
9
8692
Anders Løvgreen
DK
0:17:03
+ 1:55
3:25 min/km
10
8673
Martin Frederik Laursen
DK
Sparta
0:17:06
+ 1:59
3:26 min/km
auto follow leiders:
OP
2 km
5 km
Overall
-
Mænd / Drenge
Kvinder / Piger
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
5 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
8273
Lene Hjelmsø
Sparta
0:18:22
3:41 min/km
2
8303
Marna Egholm
Sparta
0:18:47
+ 25
3:46 min/km
3
8362
Clara Kall
DK
Kaiser Sport
0:18:53
+ 32
3:47 min/km
4
8279
Michelle Poulsen
Sparta
0:19:02
+ 41
3:49 min/km
5
8194
Mette Willer Oldenborg
DK
Sparta
0:19:41
+ 1:19
3:57 min/km
6
8544
Julie Hyld
DK
0:19:47
+ 1:25
3:58 min/km
7
8346
Julie Carl
DK
0:19:50
+ 1:28
3:58 min/km
8
8299
Dorthe Gram Larsen
Sparta
0:20:13
+ 1:51
4:03 min/km
9
8210
Heidi Østergaard
DK
Sparta
0:20:19
+ 1:57
4:04 min/km
10
8209
Katrine Villumsen
DK
Sparta
0:20:31
+ 2:10
4:07 min/km
Afstand
2 km
5 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Mænd / Drenge
Kvinder / Piger
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Afstand
Alle Afstanden
2 km
5 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Mænd / Drenge
Kvinder / Piger
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE