Raumerittet 2014
tilanne
tulokset
joukkuetulokset
etsi
suosikit
seuranta
tilastot
live streemi
PDF resultater
scrolleri
selostaja
apua
[
mobile version
]
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
Raumerittet - 79 km
Raumergutua - Trim
Raumerrittet - Olavs menn Tur
JENTER PÅ HJUL 39 KM - TRIM
Raumergutua HERRER 39 km - TRIM
Raumerittet - Olavs menn
Raumerittet - Olav digre
Raumerittet - Trim
Raumertråkket - 64 km
Raumertråkket - Olavs døtre 64 km
Raumertråkket - Trim
Raumergutua - 39 km
Olavs døtre 39 km
Overall
-
Menn
Kvinner
Mix
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-24 år
Kvinner 25-29 år
Kvinner 30-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60+ år
Kvinner uten klasse
Menn 17-19 år
Menn 20-24 år
Menn 25-29 år
Menn 30-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70+ år
Menn uten klasse
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
20,5 km
24 km
59 km
69 km
79 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
27
Lars Ove Thoresen
NOR
G-Sport Kløfta
M30-34
2:31:21
31.32 km/h
2
1
Vidar Mehl
NOR
Toyota Fuji Team/ RGSK
M25-29
2:31:24
+ 4
31.31 km/h
3
18
Bersvenn Støen
NOR
helios dbs racing team
M30-34
2:32:08
+ 48
31.16 km/h
4
25
Tom Larsen
NOR
IF Frøy Sykkel
M40-44
2:32:16
+ 56
31.13 km/h
5
22
Anders Fiskvik
NOR
Helios DBS Racing Team
M25-29
2:32:58
+ 1:38
30.99 km/h
6
152
Petter Fagerhaug
NOR
Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
M17-19
2:33:11
+ 1:50
30.95 km/h
7
21
Eirik Fiskvik
NOR
Helios DBS Racing Team
M20-24
2:36:34
+ 5:14
30.28 km/h
8
13
Audun Øverbye Hanssen
NOR
Team Merida NTG
M17-19
2:36:49
+ 5:28
30.23 km/h
9
153
Sigurd Salberg Pedersen
NOR
TVK Sykkel
M17-19
2:37:44
+ 6:23
30.05 km/h
10
302
Geir Nysveen
NOR
Brumunddal sk
M45-49
2:37:44
+ 6:23
30.05 km/h
11
317
Espen Aune
NOR
Stovnerkameratene sykkel
M45-49
2:37:49
+ 6:29
30.04 km/h
12
33
Bjørn Morten Gjellebæk
NOR
Sarpsborg SK
M35-39
2:37:57
+ 6:37
30.01 km/h
13
23
Kristian Klevgård
NOR
Lillehammer CK
M20-24
2:38:00
+ 6:39
30.00 km/h
14
29
Trond Lunåshaug
NOR
Grimstad SK
Mingen
2:38:03
+ 6:42
29.99 km/h
15
321
Stian Iuell
NOR
Rena il
M30-34
2:38:12
+ 6:52
29.96 km/h
16
19
Tor-Atle Fuglerud
NOR
Team Helium KF
M35-39
2:38:13
+ 6:52
29.96 km/h
17
305
Ole Einar Brækken
NOR
Cykleklubben Krank 1
M40-44
2:38:13
+ 6:53
29.96 km/h
18
368
Atle Hartveit
NOR
Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel
M35-39
2:38:17
+ 6:56
29.95 km/h
19
322
Tom Rødsbakken
NOR
Rena IL Sykkel
M35-39
2:38:23
+ 7:02
29.93 km/h
20
450
Frank-Roe Vasseng
NOR
Subaru Trek Racing Team
M45-49
2:38:28
+ 7:08
29.91 km/h
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
Raumerittet - 79 km
Raumergutua - Trim
Raumerrittet - Olavs menn Tur
JENTER PÅ HJUL 39 KM - TRIM
Raumergutua HERRER 39 km - TRIM
Raumerittet - Olavs menn
Raumerittet - Olav digre
Raumerittet - Trim
Raumertråkket - 64 km
Raumertråkket - Olavs døtre 64 km
Raumertråkket - Trim
Raumergutua - 39 km
Olavs døtre 39 km
Overall
-
Menn
Kvinner
Mix
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-24 år
Kvinner 25-29 år
Kvinner 30-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60+ år
Kvinner uten klasse
Menn 17-19 år
Menn 20-24 år
Menn 25-29 år
Menn 30-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70+ år
Menn uten klasse
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
20,5 km
24 km
59 km
69 km
79 km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
209
Linda Wold
NOR
Helios DBS Racing Team
K40-44
2:55:28
27.02 km/h
2
208
Gina Elisabeth Mathisen
NOR
Hadeland CK
K25-29
3:00:47
+ 5:20
26.22 km/h
3
202
Gunn Hilleren
NOR
Råholt Cykleklubb
Kingen
3:05:56
+ 10:29
25.49 km/h
4
210
Live Kåsa Svarstad
NOR
Skagerrak Sp.Kl. Sykkel
K35-39
3:10:23
+ 14:55
24.90 km/h
5
204
Elisabeth Lockert
NOR
Ullensaker CK
K40-44
3:13:50
+ 18:23
24.46 km/h
6
205
Tina Alkvist
NOR
G-sport Kløfta
K30-34
3:13:57
+ 18:30
24.44 km/h
7
203
Cathrine Årstad Olsen
NOR
Bingsfoss SK
K40-44
3:15:14
+ 19:47
24.28 km/h
8
786
Yvonne Marlen Gilen Hoff
NOR
Ullensaker CK
K30-34
3:17:31
+ 22:04
24.00 km/h
9
713
Siri Larsen
NOR
Ullensaker CK
K45-49
3:19:29
+ 24:02
23.76 km/h
10
768
Mari Bergendahl
NOR
NTNUI
K20-24
3:22:40
+ 27:13
23.39 km/h
11
206
Kristin Steigedal
NOR
Beinet Test Team
K30-34
3:22:51
+ 27:23
23.37 km/h
12
207
Tina Vetteren
NOR
Team Foss Avancia
K30-34
3:31:41
+ 36:13
22.39 km/h
13
1033
Agnes Marie Eek
NOR
Ullensaker CK
K25-29
3:31:48
+ 36:21
22.38 km/h
14
810
Sissel Drege
NOR
andebarkji tsk
K35-39
3:33:45
+ 38:18
22.18 km/h
15
854
Marianne Mowe
NOR
Opil Nesodden sk
K55-59
3:36:15
+ 40:47
21.92 km/h
16
1027
Anne-Mette Klokkerud
NOR
IF Frøy Sykkel
K50-54
3:39:19
+ 43:52
21.61 km/h
17
949
Tonje Djupvik
NOR
Roche BIL
K30-34
3:41:47
+ 46:20
21.37 km/h
18
1022
Christine Jakobsen
NOR
-
K40-44
3:43:45
+ 48:18
21.18 km/h
19
927
Siv Elin Sæteren
NOR
Team Betsi
K25-29
3:46:56
+ 51:29
20.89 km/h
20
992
Linda Huseby
NOR
SK Rye sykkel
K40-44
3:52:21
+ 56:54
20.40 km/h
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
Raumerittet - 79 km
Raumergutua - Trim
Raumerrittet - Olavs menn Tur
JENTER PÅ HJUL 39 KM - TRIM
Raumergutua HERRER 39 km - TRIM
Raumerittet - Olavs menn
Raumerittet - Olav digre
Raumerittet - Trim
Raumertråkket - 64 km
Raumertråkket - Olavs døtre 64 km
Raumertråkket - Trim
Raumergutua - 39 km
Olavs døtre 39 km
Overall
-
Menn
Kvinner
Mix
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-24 år
Kvinner 25-29 år
Kvinner 30-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60+ år
Kvinner uten klasse
Menn 17-19 år
Menn 20-24 år
Menn 25-29 år
Menn 30-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70+ år
Menn uten klasse
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
20,5 km
24 km
59 km
69 km
79 km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
Raumerittet - 79 km
Raumergutua - Trim
Raumerrittet - Olavs menn Tur
JENTER PÅ HJUL 39 KM - TRIM
Raumergutua HERRER 39 km - TRIM
Raumerittet - Olavs menn
Raumerittet - Olav digre
Raumerittet - Trim
Raumertråkket - 64 km
Raumertråkket - Olavs døtre 64 km
Raumertråkket - Trim
Raumergutua - 39 km
Olavs døtre 39 km
Overall
-
Menn
Kvinner
Mix
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-24 år
Kvinner 25-29 år
Kvinner 30-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60+ år
Kvinner uten klasse
Menn 17-19 år
Menn 20-24 år
Menn 25-29 år
Menn 30-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70+ år
Menn uten klasse
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
20,5 km
24 km
59 km
69 km
79 km
Matka
Raumerittet - 79 km
Raumerrittet - Olavs menn Tur
JENTER PÅ HJUL 39 KM - TRIM
Raumergutua HERRER 39 km - TRIM
Raumerittet - Olavs menn
Raumerittet - Olav digre
Raumerittet - Trim
Raumertråkket - 64 km
Raumertråkket - Trim
Raumergutua - 39 km
Olavs døtre 39 km
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Menn
Kvinner
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-24 år
Kvinner 25-29 år
Kvinner 30-34 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60+ år
Kvinner uten klasse
Menn 17-19 år
Menn 20-24 år
Menn 25-29 år
Menn 30-34 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 65-69 år
Menn 70+ år
Menn uten klasse
valitse matka ja sarja
Holdkonkurrence 5 km
Holdkonkurrence 10 km
Matka Raumerittet - 79 km Sarja
Kaikki Sarjat Aika
20,5 km
24 km
59 km
69 km
79 km
Matka Raumerittet - Olavs menn Sarja
Kaikki Sarjat Aika
20,5 km
24 km
59 km
69 km
79 km
pikahaku
laajempi haku
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Kaikki Kansallisuudet
China
Denmark
France
Germany
Great Britain
Italy
Nepal
Netherlands
Norway
South Korea
Sweden
United States
Matka
Kaikki Matkat
JENTER PÅ HJUL 39 KM - TRIM
Olavs døtre 39 km
Raumergutua - 39 km
Raumergutua HERRER 39 km - TRIM
Raumerittet - 79 km
Raumerittet - Olav digre
Raumerittet - Olavs menn
Raumerittet - Trim
Raumerrittet - Olavs menn Tur
Raumertråkket - 64 km
Raumertråkket - Trim
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Menn
Kvinner
Mix
-
Kvinner 13-14 år
Kvinner 15-16 år
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-24 år
Kvinner 25-29 år
Kvinner 30-34 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 35-39 år
Kvinner 40-44 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 45-49 år
Kvinner 50-54 år
Kvinner 50+
Kvinner 55-59 år
Kvinner 60+ år
Kvinner uten klasse
Menn 13-14 år
Menn 15-16 år
Menn 17-19 år
Menn 20-24 år
Menn 20-29 år
Menn 25-29 år
Menn 30-34 år
Menn 30-39 år
Menn 35-39 år
Menn 40-44 år
Menn 40-49 år
Menn 45-49 år
Menn 50-54 år
Menn 50-59 år
Menn 55-59 år
Menn 60-64 år
Menn 60+
Menn 65-69 år
Menn 70+ år
Menn uten klasse
Aika
Maali
anna hakuehto, ole hyvä!
Lajitteluehto
Aika
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Nouseva
Laskeva
et ole lisännyt kilpailijoita suosikkeihin. valitse suosikit klikkaamalla +-merkkiä tulosluettelosta tai hakutoiminnan avulla.
Untitled Document
Elite - Junior (pdf)
Elite - menn (pdf)
Elite - kvinner (pdf)
Olav Digre - menn
Olav Digre - kvinner
Olav Digre - mix
Olavs menn Bedrift
Olavs menn Tur
Puljer
Hakkehogget Opp - menn
Hakkehogget Opp - kvinner
ei väliaika näyttöjä saatavilla
1 ikkuna
2 ikunoita
4 ikunoita
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE