Aurajoen Yöjuoksu
leaderboard
resultater
lag resultater
søk
mine favoritter
tracker
statistikk
live streaming
Joukkuekisan tulokset
scroller
speaker
help
[
mobile version
]
følg live resultater:
TIL
Miehet 10 km
10 km
5 km
Overalt
-
Miehet
Naiset
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5 km
10 km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
12
Kennedy Charicha
FIN
TuUL
0:30:37
3:04 min/km
2
163
Niklas Wihlman
FIN
PIF
0:31:09
+ 32
3:07 min/km
3
162
Benson Warira
FIN
TuUL
0:31:33
+ 56
3:10 min/km
4
348
Marko Tuokko
FIN
Naantalin Löyly
0:31:43
+ 1:06
3:11 min/km
5
124
Matti Rauma
FIN
TuUL
0:31:47
+ 1:10
3:11 min/km
6
3
Henri Ansio
FIN
Finnish Marathon Runners
0:32:29
+ 1:52
3:15 min/km
7
19
Ossi Hakulinen
FIN
Espoon Tapiot
0:33:54
+ 3:17
3:24 min/km
8
97
Mika Luoto
FIN
TuUL
0:33:56
+ 3:19
3:24 min/km
9
366
Ilkka Utriainen
FIN
Turun Urheiluliitto
0:34:24
+ 3:47
3:27 min/km
10
468
Janne Klasila
FIN
FMR
0:34:55
+ 4:18
3:30 min/km
følg live resultater:
TIL
Naiset 10 km
10 km
5 km
Overalt
-
Miehet
Naiset
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5 km
10 km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
256
Janica Mäkelä
FIN
Forssan Salama
0:34:36
3:28 min/km
2
463
Suvi Miettinen
FIN
TuUL
0:36:16
+ 1:40
3:38 min/km
3
317
Tiia Taipale
FIN
Turun Urheiluliitto
0:37:02
+ 2:26
3:43 min/km
4
451
Sari Mäkinen
FIN
Turku
0:38:49
+ 4:13
3:53 min/km
5
432
Sari Stenholm
FIN
Turun Urheiluliitto
0:40:01
+ 5:25
4:01 min/km
6
466
Janina Saarnio
FIN
TuUL
0:41:12
+ 6:36
4:08 min/km
7
290
Anna Saivosalmi
FIN
0:41:44
+ 7:08
4:11 min/km
8
211
Emmi Jokioinen
FIN
Vauhtisammakon juoksukoulu
0:41:54
+ 7:18
4:12 min/km
9
217
Päivi Kanerva
FIN
FMR
0:42:41
+ 8:05
4:17 min/km
10
227
Miitu Korhonen
FIN
Laulavan pensaan pojat
0:43:03
+ 8:27
4:19 min/km
følg live resultater:
TIL
Miehet 5 km
10 km
5 km
Overalt
-
Miehet
Naiset
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5 km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
506
Petri Kuusniemi
FIN
0:17:35
3:31 min/km
2
507
Teemu Luoma-Aho
FIN
Turun Weikot yleisurheilu
0:18:08
+ 34
3:38 min/km
3
166
Emil Ölander
FIN
Nagu IF
0:18:23
+ 49
3:41 min/km
4
512
Matti Näsi
FIN
Turun yliopisto
0:18:28
+ 54
3:42 min/km
5
520
Sami Syrjälä
FIN
TuWe
0:19:10
+ 1:36
3:50 min/km
6
580
Markku Iso-Ilomäki
FIN
Saipu Oy
0:20:29
+ 2:55
4:06 min/km
7
510
Tero Mäkinen
FIN
FaceFistingFriday
0:22:11
+ 4:36
4:27 min/km
8
502
Thomas Halkivaha
FIN
0:24:05
+ 6:30
4:49 min/km
9
608
Mikko Anttila
FIN
0:24:38
+ 7:03
4:56 min/km
10
576
Mikael Pippola
FIN
0:24:45
+ 7:11
4:57 min/km
følg live resultater:
TIL
Naiset 5 km
10 km
5 km
Overalt
-
Miehet
Naiset
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5 km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
571
Hanna Uski
FIN
TuUL
0:18:23
3:41 min/km
2
574
Piia Vuorinen
FIN
0:21:54
+ 3:32
4:23 min/km
3
589
Heli Lehtinen
FIN
Liedon Luja
0:21:57
+ 3:35
4:24 min/km
4
592
Miia Salminen
FIN
Mehiläinen Turku
0:22:03
+ 3:41
4:25 min/km
5
610
Satu Pippola
FIN
TuUL
0:22:40
+ 4:18
4:32 min/km
6
560
Eeva Rantakokko
FIN
tyks
0:24:10
+ 5:48
4:50 min/km
7
562
Lotta Rantanen
FIN
Turun Urheiluliitto
0:24:40
+ 6:18
4:56 min/km
8
546
Lotta Laaksonen
FIN
TuUl triathlon
0:26:20
+ 7:58
5:16 min/km
9
535
Tuija Jalava
FIN
Turun Tilikeskus Oy
0:26:53
+ 8:31
5:23 min/km
10
557
Rosina Paju
FIN
Turun Tilikeskus Oy
0:27:22
+ 9:00
5:29 min/km
Distanse
10 km
5 km
Klasse
Alle Klasser
-
Miehet
Naiset
velg distanse og klassse
Joukkuetulokset
Distanse 10 km Klasse
Alle Klasser Tid
5 km
10 km
enkelt søk
avansert søk
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Alle Lande
Finland
Distanse
Alle Distanser
10 km
5 km
Klasse
Alle Klasser
-
Miehet
Naiset
Tid
Mål
Fyll inn søkekriterier
Sorter etter
Tid
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Stigende
Faldende
Du har ingen deltagere lagt til mine favoritter. Velg dine favoritter i resultatene eller søk.
ingen scrollere tilgængelige
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE