Politiken Mini Marathon
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
1 km
2 km
Overall
-
Men
Women
-
Drenge 0-5 år (født 2011 eller tidligere)
Drenge 6 år (født 2010)
Drenge 7 år (født 2009)
Piger 0-5 år (født 2011 eller tidligere)
Piger 6 år (født 2010)
Piger 7 år (født 2009)
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
1 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1730
Jeppe Gram
DEN
D7
0:04:14
4:14 min/km
2
450
Emil Brandt Helmer
DEN
D7
0:04:17
+ 4
4:17 min/km
3
287
Hampus Simonsen
DEN
Sparta
D7
0:04:19
+ 6
4:19 min/km
4
293
Sofus Houman-Prassé
DEN
Sparta
D7
0:04:23
+ 10
4:23 min/km
5
1703
Gustav Scott
DEN
D7
0:04:25
+ 12
4:25 min/km
6
1693
Erik Gamborg-Nielsen
DEN
HIK
D7
0:04:35
+ 22
4:35 min/km
7
154
Marius Olsen-Rasmussen
DEN
D7
0:04:39
+ 26
4:39 min/km
8
1190
Magnus Kofoed
DEN
D7
0:04:39
+ 26
4:39 min/km
9
1323
Oscar Skotte Christensen
DEN
D7
0:04:39
+ 26
4:39 min/km
10
478
Laust Jakobsen
DEN
D7
0:04:41
+ 28
4:41 min/km
auto follow leiders:
OP
1 km
2 km
Overall
-
Men
Women
-
Drenge 0-5 år (født 2011 eller tidligere)
Drenge 6 år (født 2010)
Drenge 7 år (født 2009)
Piger 0-5 år (født 2011 eller tidligere)
Piger 6 år (født 2010)
Piger 7 år (født 2009)
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
1 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
817
Micka Johanna Engbo Norddal
DEN
Team Norddal
P7
0:04:08
4:08 min/km
2
1735
Theresa Dommer
DEN
Sparta
P7
0:04:33
+ 26
4:33 min/km
3
318
Cornelie Bruun Seidewinkel
DEN
P7
0:04:40
+ 33
4:40 min/km
4
1030
Karla Kathrine Viggers Fabild
DEN
P6
0:04:41
+ 34
4:41 min/km
5
343
Maia Hylling Axelsson
DEN
Sparta
P6
0:04:45
+ 38
4:45 min/km
6
1370
Frida Emily Christoffersen
DEN
P7
0:04:47
+ 40
4:47 min/km
7
230
Lea Maarbjerg
DEN
P7
0:05:03
+ 56
5:03 min/km
8
1972
Ellen Vincentsen
DEN
Sparta
P5
0:05:04
+ 57
5:04 min/km
9
986
Vigga Thorup
DEN
P6
0:05:06
+ 59
5:06 min/km
10
24
Valentine Napoly
FRA
P6
0:05:09
+ 1:01
5:09 min/km
auto follow leiders:
OP
1 km
2 km
Overall
-
Men
Women
-
Drenge 10 år (født 2006)
Drenge 11 år (født 2005)
Drenge 12-15 år (født 2001-2004)
Drenge 8 år (født 2008)
Drenge 9 år (født 2007)
Piger 10 år (født 2006)
Piger 11 år (født 2005)
Piger 12-15 år (født 2001-2004)
Piger 8 år (født 2008)
Piger 9 år (født 2007)
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
2 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1079
Conrad Lind
DEN
Sparta
D12-15
0:06:08
3:04 min/km
2
1071
Anders Bang
DEN
Sparta
D12-15
0:06:34
+ 27
3:17 min/km
3
1101
Noah Grunnet Nouri
DEN
Sparta
D12-15
0:06:37
+ 30
3:19 min/km
4
1026
Jeppe Haghfelt
DEN
Helsingør IF
D12-15
0:06:55
+ 47
3:28 min/km
5
676
Philip Grundt Hansen
DEN
Bagsværd Atletik
D12-15
0:07:03
+ 56
3:32 min/km
6
563
Malthe Birch
DEN
D12-15
0:07:26
+ 1:19
3:43 min/km
7
588
Gustav Herold
DEN
Sparta
D11
0:07:30
+ 1:23
3:45 min/km
8
1274
Joel Frederik Von De Ahe
DEN
Sparta
D10
0:07:33
+ 1:26
3:47 min/km
9
262
August Risager Reck
DEN
D12-15
0:07:40
+ 1:33
3:50 min/km
10
816
Victor Mow Froholdt
DEN
D10
0:07:40
+ 1:33
3:50 min/km
auto follow leiders:
OP
1 km
2 km
Overall
-
Men
Women
-
Drenge 10 år (født 2006)
Drenge 11 år (født 2005)
Drenge 12-15 år (født 2001-2004)
Drenge 8 år (født 2008)
Drenge 9 år (født 2007)
Piger 10 år (født 2006)
Piger 11 år (født 2005)
Piger 12-15 år (født 2001-2004)
Piger 8 år (født 2008)
Piger 9 år (født 2007)
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
2 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1970
Nikoline Høegh Ørum-Nielsen
DEN
Sparta
P12-15
0:06:43
3:22 min/km
2
297
Sofia Thøgersen
DEN
Sparta
P11
0:07:21
+ 39
3:41 min/km
3
1074
Mie Hylling Axelsson
DEN
Sparta
P12-15
0:07:24
+ 42
3:42 min/km
4
1131
Anna Frænde
DEN
Sparta
P12-15
0:07:30
+ 47
3:45 min/km
5
1425
Ulrikke Juul Søeborg
DEN
Helsingør Atletik
P12-15
0:07:31
+ 49
3:46 min/km
6
1283
Frida Schjønning Uhrskov
DEN
HIF
P12-15
0:07:31
+ 49
3:46 min/km
7
550
Naomi Harris
GBR
Reading AC
P12-15
0:07:34
+ 52
3:47 min/km
8
561
Betty Marie Ramsgaard Jensen
DEN
Sparta
P12-15
0:07:49
+ 1:07
3:55 min/km
9
276
Josephine Houlbjerg Hansen
DEN
Sparta
P12-15
0:08:00
+ 1:18
4:00 min/km
10
1174
Emilie Dahl Andersen
DEN
P10
0:08:01
+ 1:18
4:01 min/km
Afstand
1 km
2 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Drenge 0-5 år (født 2011 eller tidligere)
Drenge 6 år (født 2010)
Drenge 7 år (født 2009)
Piger 0-5 år (født 2011 eller tidligere)
Piger 6 år (født 2010)
Piger 7 år (født 2009)
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Australia
China
Denmark
Ecuador
Faroe Islands
France
Germany
Great Britain
Greece
Guatemala
Iceland
Italy
Netherlands
Norway
Russia
Slovakia
Spain
Sweden
Ukraine
United States
Afstand
Alle Afstanden
1 km
2 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Drenge 10 år (født 2006)
Drenge 11 år (født 2005)
Drenge 12-15 år (født 2001-2004)
Drenge 0-5 år (født 2011 eller tidligere)
Drenge 6 år (født 2010)
Drenge 7 år (født 2009)
Drenge 8 år (født 2008)
Drenge 9 år (født 2007)
Piger 10 år (født 2006)
Piger 11 år (født 2005)
Piger 12-15 år (født 2001-2004)
Piger 0-5 år (født 2011 eller tidligere)
Piger 6 år (født 2010)
Piger 7 år (født 2009)
Piger 8 år (født 2008)
Piger 9 år (født 2007)
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE