Tour des Fjords Classic
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
110 km
51 km
Overall
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Kvinner 70 år og eldre
Kvinner uden alder opgivet
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
Menn uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
38,5 km
80 km
110 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
153
Jone Ellingsen
NOR
Sandnes Sykleklubb
M30-39
2:46:39
39.61 km/h
2
1065
Henrik Schwalb
NOR
Stavanger SK
M16-19
2:48:26
+ 1:47
39.19 km/h
2
136
Anders Buland
NOR
Sandnes Sykleklubb
M20-29
2:48:26
+ 1:47
39.19 km/h
4
141
Bjørnar Rettedal
NOR
Sandnes Sykleklubb
M20-29
2:48:45
+ 2:06
39.11 km/h
4
139
Anders Farestveit
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
M30-39
2:48:45
+ 2:06
39.11 km/h
6
126
Hans Arne Kvingedal
NOR
Stavanger SK
M20-29
2:49:57
+ 3:19
38.84 km/h
7
125
Johan Andreas Hole Mohr
NOR
Stavanger SK
M20-29
2:50:36
+ 3:58
38.69 km/h
7
1070
Erik Vevatne Øverland
NOR
Bergen Cykleklubb
M16-19
2:50:36
+ 3:58
38.69 km/h
9
138
Fredrik Dversnes
NOR
Dalane SK
M16-19
2:50:40
+ 4:02
38.67 km/h
10
210
Sebastian Angelsen
NOR
Stavanger SK
M16-19
2:50:55
+ 4:17
38.62 km/h
auto follow leiders:
OP
110 km
51 km
Overall
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Kvinner 70 år og eldre
Kvinner uden alder opgivet
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
Menn uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
38,5 km
80 km
110 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
216
Irene Kristin Eikemo
NOR
K40-49
2:58:45
36.93 km/h
1
251
Stine Borgli
NOR
Bryne Cykleklubb
K20-29
2:58:45
36.93 km/h
3
227
Kjersti Aanderaa
NOR
Sandnes Sykleklubb
K40-49
3:00:42
+ 1:58
36.53 km/h
4
743
Astrid Helen Njærheim
NOR
Sandnes Sykleklubb
K30-39
3:05:22
+ 6:38
35.61 km/h
5
252
Pernille Larsen Feldmann
NOR
Stavanger SK
K16-19
3:07:58
+ 9:13
35.12 km/h
6
458
Siv Bråten Hauge
NOR
K40-49
3:17:03
+ 18:19
33.49 km/h
7
512
Ruth Crewe
GBR
Sola Triathlonklubb - Sykkel
K20-29
3:25:13
+ 26:28
32.16 km/h
8
450
Annette Frøyland Hoff
NOR
K40-49
3:27:56
+ 29:11
31.74 km/h
9
457
Veronica Gjerde
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
K20-29
3:28:48
+ 30:04
31.61 km/h
10
551
Stine Fikerud
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
K30-39
3:31:44
+ 32:59
31.17 km/h
auto follow leiders:
OP
110 km
51 km
Overall
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Kvinner 70 år og eldre
Kvinner uden alder opgivet
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
Menn uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
38,5 km
51 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1102
Elliot Kim Jørpeland
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
M40-49
1:25:54
35.63 km/h
1
1101
Tor Anders Skjæveland
NOR
Bogafjell Sykleklubb
M40-49
1:25:54
35.63 km/h
3
1103
Bjørn Bergaas Utne
NOR
Tasta & Omegn Sykkel Klubb
M30-39
1:28:09
+ 2:16
34.71 km/h
4
1273
Erlend Sølvberg
NOR
M20-29
1:29:22
+ 3:29
34.24 km/h
5
1215
Gunnar Aschjem
NOR
M20-29
1:29:38
+ 3:45
34.14 km/h
6
1038
Ivar Opsal
NOR
M20-29
1:30:06
+ 4:13
33.97 km/h
7
1246
Kai-Inge Lie
NOR
Sandnes Sykleklubb
M40-49
1:31:01
+ 5:08
33.62 km/h
7
1105
Cyryl Federowicz
POL
M30-39
1:31:01
+ 5:08
33.62 km/h
9
1125
Christer Husvæg
NOR
M30-39
1:32:51
+ 6:57
32.96 km/h
10
1114
Atle Rørheim
NOR
M20-29
1:34:23
+ 8:29
32.43 km/h
auto follow leiders:
OP
110 km
51 km
Overall
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Kvinner 70 år og eldre
Kvinner uden alder opgivet
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
Menn uden alder opgivet
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
38,5 km
51 km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1217
Lene Skotnes
NOR
K30-39
1:30:52
33.68 km/h
2
1155
Line Hesby Nessa
NOR
Stavanger SK
K20-29
1:35:55
+ 5:04
31.90 km/h
3
1112
Beate Brekne
NOR
Stavanger TriaK Sykkel
K30-39
1:37:35
+ 6:44
31.36 km/h
4
1218
Lill Hege Rostad
NOR
K40-49
1:41:44
+ 10:53
30.08 km/h
5
1132
Amy Mir
NOR
K20-29
1:45:51
+ 14:59
28.91 km/h
6
1107
Gry Wahl
NOR
K40-49
1:46:56
+ 16:04
28.62 km/h
7
1151
Sønnøve Mcivor
NOR
K40-49
1:51:02
+ 20:11
27.56 km/h
8
1216
Hilde Ness Olsen
NOR
K30-39
1:54:04
+ 23:12
26.83 km/h
9
1136
Eli Orre
NOR
K40-49
1:54:23
+ 23:32
26.75 km/h
10
1116
Gerd Jorun Lundestad
NOR
Vest CK
K40-49
1:56:58
+ 26:07
26.16 km/h
Afstand
110 km
51 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Australia
Austria
Belgium
Brazil
Denmark
France
Great Britain
Malta
Netherlands
Norway
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Spain
United States
Afstand
Alle Afstanden
110 km
51 km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Kvinner 17-19 år
Kvinner 20-29 år
Kvinner 30-39 år
Kvinner 40-49 år
Kvinner 50-59 år
Kvinner 60-69 år
Menn 17-19 år
Menn 20-29 år
Menn 30-39 år
Menn 40-49 år
Menn 50-59 år
Menn 60-69 år
Menn 70 år og eldre
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE