PPS Alberton Half Marathon & 10km
leaderboard
resultater
lag resultater
søk
mine favoritter
tracker
statistikk
live streaming
scroller
speaker
help
[
mobile version
]
følg live resultater:
TIL
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Overalt
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men Under 20
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women Under 20
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
816
Derocious Makhobalo
BEDFORDVIEW COUNTRY CLUB
MOPN
1:12:27
3:27 min/km
2
678
Thabo Motaung
SCAW
MOPN
1:13:12
+ 46
3:29 min/km
3
661
Delight Sithole
FARANANI AC
MOPN
1:13:32
+ 1:06
3:30 min/km
4
671
Phillip Phakwayo
PIRATES
M40
1:13:50
+ 1:24
3:30 min/km
5
823
Zwelakhe Mkorwana Northens
BENONI
M40
1:14:14
+ 1:48
3:32 min/km
6
811
Rhangani Rirhandzu
SAPG
MOPN
1:14:44
+ 2:18
3:33 min/km
7
305
Motsamai Rantho
MAXED ELITE - GAUTENG
MOPN
1:16:20
+ 3:54
3:38 min/km
8
502
Pieter Roets
BOKSBURG
MOPN
1:18:46
+ 6:19
3:44 min/km
9
52
Erwin Spies
MEDIHELP
M40
1:22:10
+ 9:44
3:54 min/km
10
813
Lawrence Sibanda
MEYERTON AC
MOPN
1:22:39
+ 10:13
3:56 min/km
følg live resultater:
TIL
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Overalt
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men Under 20
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women Under 20
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
606
Yolande Mclean
MURRAY & ROBERTS
W40
1:23:05
3:57 min/km
2
793
Christine Kalmer
MURRAY & ROBERTS
WOPN
1:25:12
+ 2:07
4:03 min/km
3
654
Rene Kalmer
MURRAY & ROBERTS
WOPN
1:26:27
+ 3:22
4:06 min/km
4
107
Kate Rees
WANDERERS
W40
1:28:20
+ 5:15
4:12 min/km
5
503
Wida De Klerk
AFFIES
WOPN
1:31:38
+ 8:33
4:21 min/km
6
142
Leanne Mackay
K-WAY JEPPE ATHLETICS
WOPN
1:33:03
+ 9:58
4:25 min/km
7
118
Chloe Marillier
SUNNINGHILL STRIDERS RUNNING CLUB
WOPN
1:38:06
+ 15:01
4:39 min/km
8
164
Harriet Kingston
FOURWAYS ROADRUNNERS
WOPN
1:38:22
+ 15:17
4:40 min/km
9
656
Danielle Lopes
VITALITY
WOPN
1:42:12
+ 19:07
4:51 min/km
10
441
Elizabeth Potter
BROOKS
W40
1:42:39
+ 19:34
4:52 min/km
følg live resultater:
TIL
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Overalt
-
Men
Women
-
Men 60 to 99
Women 60 to 99
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21km Grandmasters
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
494
Marius Carstens
TEAM VITALITY
M60
1:35:10
4:31 min/km
2
41
Errol Shear
JEPPE K-WAY
M60
1:45:05
+ 9:55
4:59 min/km
3
499
Louis Abbott
KEMPTON ROAD RUNNERS
M60
1:45:38
+ 10:28
5:01 min/km
4
651
Eric Wright
RAND ROAD WARRIORS
M60
1:50:27
+ 15:17
5:15 min/km
5
376
Richard Modry
M60
1:52:21
+ 17:11
5:20 min/km
6
339
Keith Le Pere
MOUNT EVEREST ATHLETIC CLUB
M60
1:52:50
+ 17:40
5:21 min/km
7
553
Lorenco Broccardo
32GI
M60
1:54:29
+ 19:19
5:26 min/km
8
124
Velayadum Nicol Subramoney
TEAM VITALITY
M60
1:56:46
+ 21:36
5:33 min/km
9
643
Alf Gloy
ARCELOR MITTAL
M60
2:00:36
+ 25:26
5:43 min/km
10
23
Malcom Livingstone
GCH
M60
2:01:38
+ 26:28
5:46 min/km
følg live resultater:
TIL
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Overalt
-
Men
Women
-
Men 60 to 99
Women 60 to 99
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21km Grandmasters
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
505
Beverley Grace
FIT 2000 BEDFORDVIEW
W60
2:27:30
7:00 min/km
2
809
Loritha Jacobs
RWFL MONDEOR
W60
2:37:28
+ 9:58
7:28 min/km
3
540
Brigitte Madlener
JEPPE K QUONDAM
W60
2:38:42
+ 11:12
7:32 min/km
4
371
Lieve Geuens
FIT 2000
W60
2:41:47
+ 14:17
7:41 min/km
5
260
Minnie Elizabeth Birch
RAINBOW ATHLETIC CLUB
W60
2:42:24
+ 14:54
7:42 min/km
6
584
Keith Levenstein
VITALITY
W60
2:43:18
+ 15:48
7:45 min/km
7
131
Gayle Addinall
FIT 2000
W60
2:46:50
+ 19:20
7:55 min/km
8
405
Suzanne Snyman
W60
2:50:08
+ 22:38
8:04 min/km
9
275
Nicolene Gericke
JSAK
W60
2:56:28
+ 28:58
8:22 min/km
følg live resultater:
TIL
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Overalt
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men Under 20
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women Under 20
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
10km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
3759
Marko Bucarizza
BORN 2 RUN
MOPN
0:31:08
3:07 min/km
2
3740
Dylan Van Der Merwe
MURRAY & ROBERTS
MOPN
0:31:16
+ 9
3:08 min/km
3
3886
Thabo Tshabangu
ROCKIES
MJUN
0:32:40
+ 1:33
3:16 min/km
4
3749
Macibongwe Ndlovu
32GI
MOPN
0:32:45
+ 1:37
3:17 min/km
5
3726
Clinton Swanepoel
MOPN
0:32:53
+ 1:46
3:18 min/km
6
3861
Justin Brown
MOPN
0:34:03
+ 2:56
3:25 min/km
7
3774
Sam Bolo
FASTLANE
M40
0:34:13
+ 3:06
3:26 min/km
8
3821
Samuel Makhubela
JAC
MJUN
0:34:25
+ 3:18
3:27 min/km
9
3737
Pieter Swanepoel
KEMPTON PARK
MOPN
0:35:16
+ 4:09
3:32 min/km
10
3846
Mafika Ngidi
SOWETO AC
M40
0:35:35
+ 4:28
3:34 min/km
følg live resultater:
TIL
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Overalt
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men Under 20
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women Under 20
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
10km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
3550
Sarah Copeland
FFA
WJUN
0:39:40
3:58 min/km
2
3498
Patricia Gouws
K-WAY JEPPE
W40
0:40:52
+ 1:12
4:06 min/km
3
3794
Christina Seema
ERWAT AC
W40
0:41:09
+ 1:29
4:07 min/km
4
3283
Tsholofelo Morebodi
PPS
WOPN
0:41:58
+ 2:18
4:12 min/km
5
3282
Mokgadi Ledwaba (at)
PPS
W40
0:42:06
+ 2:26
4:13 min/km
6
3677
Lauren Argall
JEPPE
WOPN
0:45:20
+ 5:40
4:32 min/km
7
3599
Jessica Aylward
WOPN
0:46:07
+ 6:28
4:37 min/km
8
3198
Joani Bijzet
UNREGISTERED
WOPN
0:48:00
+ 8:21
4:48 min/km
9
3256
Bronwyn Boswell
GREENSTONE HILL RUNNING CLUB
WOPN
0:48:06
+ 8:26
4:49 min/km
10
3075
Ronel De Bruyn (at)
TEAM VITALITY
W40
0:50:39
+ 11:00
5:04 min/km
følg live resultater:
TIL
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Overalt
-
Men
Women
-
Men 60 to 99
Women 60 to 99
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
10km Grandmaster
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
3453
Andre Bredenkamp
BENONI NORTHENS
M60
0:43:55
4:24 min/km
2
3276
Andre Jansen
GAUTENG STRIDERS
M60
0:47:31
+ 3:36
4:46 min/km
3
3546
Terence Olver
M60
0:50:15
+ 6:21
5:02 min/km
4
3773
Aloysius Eybers
BROTHERHOOD
M60
0:52:14
+ 8:20
5:14 min/km
5
3879
Vincent Siease
M60
0:54:34
+ 10:40
5:28 min/km
6
3593
Desmond Howard
PLANET FITNESS MODERN ATHLETE
M60
0:56:15
+ 12:21
5:38 min/km
7
3473
James Jacobs
VODACOM STRIDERS
M60
0:56:51
+ 12:57
5:42 min/km
8
3854
Soren Sondermark
JHAC
M60
0:57:07
+ 13:12
5:43 min/km
9
3072
John Vermeulen
JACARANDA
M60
0:57:25
+ 13:31
5:45 min/km
10
3872
Johann Kruger
M60
0:57:35
+ 13:41
5:46 min/km
følg live resultater:
TIL
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Overalt
-
Men
Women
-
Men 60 to 99
Women 60 to 99
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
10km Grandmaster
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
3451
Jane Neilson
BENONI NORTHERNS ATHLETIC CLUB
W60
0:56:29
5:39 min/km
2
3380
Valerie Ann Mooney
W60
1:02:42
+ 6:13
6:17 min/km
3
3446
Riekie De Wet
W60
1:04:39
+ 8:10
6:28 min/km
4
3833
Deirdre Larkin
RANDBURG HARRIERS
W60
1:06:36
+ 10:07
6:40 min/km
5
3423
Elsabe Sheppard
W60
1:07:00
+ 10:31
6:42 min/km
6
3545
Patricia Parker
RAC
W60
1:12:40
+ 16:11
7:16 min/km
7
3661
Linda Jenner
RAC
W60
1:12:43
+ 16:14
7:17 min/km
8
3029
Elsa Camara
RUN/WALK FOR LIFE - ALBERTON
W60
1:13:53
+ 17:24
7:24 min/km
9
3706
Penelope Stack
RWFL SHARONLCA
W60
1:15:53
+ 19:24
7:36 min/km
10
3705
Celia Human
RWFL SHAROLICA
W60
1:16:10
+ 19:41
7:37 min/km
følg live resultater:
TIL
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Overalt
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men Under 20
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women Under 20
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21km
følg live resultater:
TIL
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Overalt
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men Under 20
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women Under 20
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21km
Distanse
21km
21km Grandmasters
10km
10km Grandmaster
Klasse
Alle Klasser
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men Under 20
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 20 to 39
velg distanse og klassse
ingen lagkonkurranse rapporter tilgjengelige
enkelt søk
avansert søk
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Alle Lande
Distanse
Alle Distanser
10km
10km Grandmaster
21km
21km Grandmasters
Klasse
Alle Klasser
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60 to 99
Men Under 20
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60 to 99
Women Under 20
Women 20 to 39
Tid
Mål
Fyll inn søkekriterier
Sorter etter
Tid
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Stigende
Faldende
Du har ingen deltagere lagt til mine favoritter. Velg dine favoritter i resultatene eller søk.
ingen scrollere tilgængelige
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE