Glencore/Izimbiwa 5 in 1 Race
leaderboard
resultater
lag resultater
søk
mine favoritter
tracker
statistikk
live streaming
scroller
speaker
help
[
mobile version
]
følg live resultater:
TIL
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
42.2Km Marathon
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
1651
Graham Malinga
ESKOM GIJIMAS
MVET
2:34:39
3:40 min/km
2
1621
Ntutuko Maseko
NEDBANK RUNNING CLUB
MVET
2:37:50
+ 3:11
3:45 min/km
3
1726
Herbert Mokgala
MARULA
MVET
2:46:16
+ 11:37
3:57 min/km
4
1562
Sipho Mnguni
SASOL
MOPN
2:55:40
+ 21:02
4:10 min/km
5
1657
Albert Claassens
MMK
MOPN
2:58:50
+ 24:12
4:15 min/km
6
1622
Surprise Makokane
MOPN
3:00:10
+ 25:31
4:17 min/km
7
1660
Pualus Matsimane
MVET
3:00:52
+ 26:13
4:18 min/km
8
1714
Lukas Mahlangu
ESKOM GIJIMAS
MMAS
3:03:02
+ 28:23
4:21 min/km
9
1003
Fanku Matsuri
MVET
3:06:00
+ 31:22
4:25 min/km
10
1701
Jetro Sithole
MOPN
3:07:33
+ 32:54
4:27 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
42.2Km Marathon
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
1654
Eunice Nhlapho
ESKOM
WVET
3:10:25
4:31 min/km
2
1699
Henrietta Phaladi
AEL ATHLETIC
WOPN
3:42:45
+ 32:21
5:17 min/km
3
1607
Grace Mushaisano
STANDARD BANK
WOPN
3:45:54
+ 35:30
5:22 min/km
4
1611
Lizaan Luus
RWFL
WVET
3:46:24
+ 35:59
5:22 min/km
5
1511
Nelisiwe Winnie Mdaka
NEDBANK LVCC
WOPN
3:56:06
+ 45:41
5:36 min/km
6
1741
Christine Stoppel-Grove
WHITE RIVER
WVET
4:25:01
+ 1:14:36
6:17 min/km
7
1684
Mmabatho Veronica Mdhlovu
ESKOM
WVET
4:31:17
+ 1:20:52
6:26 min/km
8
1688
Similo Mpofu
BELLAS
WVET
4:36:56
+ 1:26:31
6:34 min/km
9
1705
Charlin Ntuli
ESKOM
WOPN
4:39:46
+ 1:29:21
6:38 min/km
10
1540
Johanita Burger
WOPN
4:44:20
+ 1:33:55
6:45 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
32Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
1345
Mandla Nkabinde
ANGLO
MOPN
2:00:58
3:47 min/km
2
1319
Frans Magabe
ESKOM
MOPN
2:03:10
+ 2:13
3:51 min/km
3
1340
Stemos Ntuli
MIDDELBURG MARATHON CLUB
MOPN
2:06:39
+ 5:41
3:58 min/km
4
1354
Never Mahlangu
BETHAL
MOPN
2:07:28
+ 6:31
3:59 min/km
5
1028
Simon Sibisi
SAPS
MVET
2:11:41
+ 10:44
4:07 min/km
6
1331
Kgosi Makwati
MVET
2:13:02
+ 12:04
4:10 min/km
7
1337
Lucky Mabizela
MVET
2:13:09
+ 12:12
4:10 min/km
8
878
Jabulani Masemola
SIYABUSWA
MOPN
2:18:10
+ 17:12
4:20 min/km
9
1341
Samson Vilakazi
MMK
MOPN
2:19:55
+ 18:57
4:23 min/km
10
1385
Linda Maphanga
MMAS
2:20:02
+ 19:05
4:23 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
32Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
1326
Natasha Malan
NEDBANK RUNNING CLUB
WOPN
2:37:31
4:56 min/km
2
1321
Dephney Sithole
ANGLO AMERICAN
WOPN
2:47:08
+ 9:37
5:14 min/km
3
1357
Ria Potgieter
RWFL
WOPN
2:47:34
+ 10:03
5:15 min/km
4
1376
Lizelle Bekker
WVET
3:10:45
+ 33:14
5:58 min/km
5
1026
Melanie Van Der Hyde
ESKOM
WMAS
3:14:33
+ 37:02
6:05 min/km
6
1371
Linda Muire
RWFL
WVET
3:18:02
+ 40:31
6:12 min/km
7
1623
Sibongile Radebe
ESKOM
WOPN
3:27:02
+ 49:31
6:29 min/km
8
1364
Kathrin Rattcliffe
SLIPSTREAM
WOPN
3:29:00
+ 51:29
6:32 min/km
9
1374
Helani Nel
MEDIHELP
WOPN
3:30:09
+ 52:38
6:35 min/km
10
1314
Luciah Nkonyane
WOPN
3:30:12
+ 52:41
6:35 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21Km Half Marathon
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
867
Moses Mahlangu
NKANGALA
MOPN
1:09:21
3:18 min/km
2
944
Thulani Hlongwane
ANGLO AMERICA
MOPN
1:17:01
+ 7:41
3:39 min/km
3
899
Freedom Mackhubela
MOPN
1:17:41
+ 8:21
3:41 min/km
4
907
Johnson Mbowane
NKANGALA
MVET
1:18:33
+ 9:12
3:44 min/km
5
911
Sibusiso Mohlela
MOPN
1:18:35
+ 9:14
3:44 min/km
6
958
Isaac Mkhabela
MOPN
1:24:06
+ 14:45
4:00 min/km
7
870
Jan Nkabinde
NKANGALA
MOPN
1:24:15
+ 14:55
4:00 min/km
8
566
Hannes Venter
MMAS
1:26:04
+ 16:43
4:05 min/km
9
893
Nkosi Skosana
MOPN
1:29:31
+ 20:11
4:15 min/km
10
930
Simeon Nkosi
ESKOM
MMAS
1:30:19
+ 20:59
4:17 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
21Km Half Marathon
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
924
Deirdre Reilly
MIDACK
WOPN
0:00:25
0:02 min/km
2
567
Jackie De Jager
MIDACK
WVET
1:39:15
+ 1:38:50
4:43 min/km
3
565
Kim Venter
MIDACK
WVET
1:44:20
+ 1:43:55
4:57 min/km
4
858
Liska Cronje
WVET
1:50:31
+ 1:50:06
5:15 min/km
5
952
Mavis Maphete
ESKOM
WOPN
1:51:45
+ 1:51:21
5:18 min/km
6
917
Monica Joao
WVET
1:52:04
+ 1:51:40
5:19 min/km
7
916
Susan Van Der Spuy
WOPN
1:53:22
+ 1:52:58
5:23 min/km
8
1312
Lise Coetzee
WVET
1:55:00
+ 1:54:36
5:28 min/km
9
955
Haidee De Villiers
WVET
1:57:07
+ 1:56:42
5:33 min/km
10
948
Maxine Luck
RUN WALK
WOPN
1:57:11
+ 1:56:46
5:34 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
15Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
540
Kamagala Clinton Mnisi
MJUN
0:53:33
3:35 min/km
2
548
Jordian Mtswetu
ANGLO
MOPN
0:53:43
+ 11
3:35 min/km
3
536
Wesley Mothogoane
NKANGALA
MJUN
0:55:25
+ 1:53
3:42 min/km
4
534
Sicelo Mcwango
NKANGALA
MJUN
0:56:34
+ 3:02
3:47 min/km
5
533
Doctor Madalane
NKANGALA
MOPN
0:59:08
+ 5:36
3:57 min/km
6
538
Sfiso Mlotiwa
NKANGALA
MOPN
0:59:31
+ 5:59
3:59 min/km
7
513
Elmon Malaza
MVET
1:01:59
+ 8:27
4:08 min/km
8
611
Martin Platt
MIDACK
MOPN
1:02:13
+ 8:41
4:09 min/km
9
587
Sean Henry
MIDACK
MMAS
1:04:56
+ 11:24
4:20 min/km
10
545
Siphamandla Mkhabela
MJUN
1:05:25
+ 11:52
4:22 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
15Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
556
Anishia Fryer
WOPN
1:02:04
4:09 min/km
2
535
Samukelisiwe Mdlalose
NKANGALA
WJUN
1:17:36
+ 15:32
5:11 min/km
3
601
Daniela Louw
WOPN
1:18:50
+ 16:46
5:16 min/km
4
574
Chantelle Labuschagne
WOPN
1:22:31
+ 20:27
5:31 min/km
5
613
Refiloe Motaung
ANGLO
WVET
1:23:41
+ 21:37
5:35 min/km
6
588
Gail Henry
WMAS
1:27:11
+ 25:07
5:49 min/km
7
590
Belinda Meintjies
SECUNDA
WOPN
1:30:14
+ 28:10
6:01 min/km
8
520
Christa De Beer
WVET
1:31:19
+ 29:15
6:06 min/km
9
529
Batsie Odendaal
RWFL
WOPN
1:32:20
+ 30:16
6:10 min/km
10
580
Setilda Herberg
MIDACK
WVET
1:35:24
+ 33:20
6:22 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
10Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
67
Prince Ndlovu
NELSPRUIT MC
MOPN
0:31:39
3:10 min/km
2
181
Sibonginkosi Maseko
NGODWANA
MOPN
0:31:48
+ 9
3:11 min/km
3
38
Calvin Riba
HOT RUNNING CLUB
MOPN
0:34:20
+ 2:41
3:26 min/km
4
42
Thulani Mabona
NKANGALA
MJUN
0:34:40
+ 3:01
3:28 min/km
5
82
Piet Mtsweni
ANGLO AMERICAN
MJUN
0:35:13
+ 3:34
3:32 min/km
6
132
Themba Masemola
NKANGALA
MJUN
0:35:16
+ 3:37
3:32 min/km
7
86
Pekwe Boshielo
ESKOM
MJUN
0:35:31
+ 3:52
3:34 min/km
8
88
Aifa Mothupi
MJUN
0:35:46
+ 4:07
3:35 min/km
9
182
Glen Mhlongo
MJUN
0:35:56
+ 4:17
3:36 min/km
10
46
Hope Matshiya
NKANGALA
MJUN
0:35:59
+ 4:20
3:36 min/km
følg live resultater:
TIL
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Overalt
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
10Km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
45
Dintle Mapheele
NKANGALA
WJUN
0:39:26
3:57 min/km
2
79
Nompumlelo Shongwe
ESKOM
WOPN
0:46:06
+ 6:40
4:37 min/km
3
50
Christine Wentzel
WOPN
0:51:43
+ 12:17
5:11 min/km
4
150
Ilze Swanepoel
WOPN
0:53:55
+ 14:29
5:24 min/km
5
156
Anita Odendaal
WOPN
0:55:35
+ 16:09
5:34 min/km
6
78
Petro Strydom
MIDACK
WGM
0:56:04
+ 16:38
5:37 min/km
7
16
Wilna Davel
WMAS
0:59:56
+ 20:30
6:00 min/km
8
68
Bella Kubheka
WOPN
1:00:21
+ 20:55
6:03 min/km
9
47
Celempilo Mavuso
NKANGALA
WJUN
1:01:09
+ 21:43
6:07 min/km
10
7
Fortunate Ndhlovu
WOPN
1:01:17
+ 21:51
6:08 min/km
Distanse
42.2Km Marathon
32Km
21Km Half Marathon
15Km
10Km
Klasse
Alle Klasser
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
velg distanse og klassse
ingen lagkonkurranse rapporter tilgjengelige
enkelt søk
avansert søk
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Alle Lande
Distanse
Alle Distanser
10Km
15Km
21Km Half Marathon
32Km
42.2Km Marathon
Klasse
Alle Klasser
-
Men
Women
-
Grand Master Men 60 to 69
Junior Men Under 20
Master Men 50 to 59
Open Men 20 to 39
Veteran Men 40 to 49
Grand Master Women 60 to 69
Junior Women Under 20
Master Women 50 to 59
Open Women 20 to 39
Veteran Women 40 to 49
Tid
Mål
Fyll inn søkekriterier
Sorter etter
Tid
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Stigende
Faldende
Du har ingen deltagere lagt til mine favoritter. Velg dine favoritter i resultatene eller søk.
ingen scrollere tilgængelige
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE