Annual Mayoral Marathon
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1186
Given Baloyi
RSA
MO
2:22:09
3:23 min/km
2
1209
Thomas Ndlovu
RSA
MO
2:25:25
+ 3:17
3:27 min/km
3
1725
Peter Muthibi
RSA
M40
2:25:43
+ 3:35
3:28 min/km
4
1453
Doctor Mathole
RSA
UBUHLE AC
M40
2:33:36
+ 11:28
3:39 min/km
5
1187
Graham Malinga
RSA
M40
2:36:51
+ 14:43
3:44 min/km
6
1753
Ludwig Mamabolo
RSA
M40
2:38:33
+ 16:25
3:46 min/km
7
1514
Craig Cynkin
RSA
MR PRICE ELITE KZN
MO
2:41:36
+ 19:27
3:50 min/km
8
1724
Thabiso Mosekili
RSA
MO
2:43:55
+ 21:47
3:54 min/km
9
1720
Calvin Malatji
RSA
MO
2:44:03
+ 21:54
3:54 min/km
10
1555
Lugisani Bethuel Netshitenzhe
RSA
MURRAY ROBBERTS
M50
2:48:32
+ 26:24
4:00 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1188
Eunice Nhlapo
RSA
W40
3:04:15
4:22 min/km
2
1795
Lizzy Babili
RSA
WO
3:08:27
+ 4:13
4:28 min/km
3
1429
Jane Mudau
RSA
NEDBANK
W50
3:36:27
+ 32:13
5:08 min/km
4
1436
Gift Ramabele
RSA
NEDBANK
W40
3:50:09
+ 45:55
5:28 min/km
5
1722
Baleseng Malatji
RSA
W40
3:50:19
+ 46:05
5:28 min/km
6
1574
Lize-Marié Opperman
RSA
PIETERSBURG ROAD RUNNERS
W40
3:52:07
+ 47:53
5:31 min/km
7
1522
Thifhelimbilu Mudau
RSA
TOP RUNNER ATHLETIC CLUB
WO
3:54:23
+ 50:09
5:34 min/km
8
1512
Awelani Mathoni
RSA
MZANSI
WO
3:57:27
+ 53:13
5:38 min/km
9
1421
Dima Mafona
RSA
MZANSI
W40
4:01:09
+ 56:55
5:43 min/km
10
1430
Livhuwani Mudzielwana
RSA
NEDBANK LIMPOPO
W40
4:02:24
+ 58:10
5:45 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21.1km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1173
Lucky Mohale
RSA
MO
1:07:33
3:13 min/km
2
1098
Johannes Kekana
RSA
M50
1:07:48
+ 15
3:13 min/km
3
903
Tebogo Segalagala
RSA
BOXER AC
MO
1:07:56
+ 23
3:14 min/km
4
1206
Benedict Moeng
RSA
MO
1:10:30
+ 2:58
3:21 min/km
5
1229
Kamogelo Masemola
RSA
MO
1:10:39
+ 3:06
3:21 min/km
6
980
Koketso Lekaka
RSA
MJ
1:11:07
+ 3:34
3:23 min/km
7
1088
Paseko Mosehla
RSA
MO
1:12:36
+ 5:03
3:27 min/km
8
1150
Pfarelo Mathada
RSA
MO
1:12:38
+ 5:05
3:27 min/km
9
1213
Lebogang Khonkhobe
RSA
MO
1:13:22
+ 5:49
3:29 min/km
10
1200
Rapula Kauteng
RSA
MO
1:15:05
+ 7:32
3:34 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
21.1km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1079
Rutendo Joan Nyahora
RSA
WO
1:19:10
3:46 min/km
2
902
Cathrine Skosana
RSA
BOXER AC
W40
1:30:27
+ 11:17
4:18 min/km
3
1031
Anna Maponya
RSA
W50
1:34:56
+ 15:46
4:30 min/km
4
818
Moipone Raphela
RSA
WO
1:37:15
+ 18:05
4:37 min/km
5
1148
Beryl Makhorha
RSA
WO
1:43:28
+ 24:18
4:55 min/km
6
1051
Elizna Kotze
RSA
W50
1:44:07
+ 24:57
4:57 min/km
7
1047
Julie Pierce
RSA
W50
1:48:34
+ 29:24
5:09 min/km
8
1170
Mokgoatedi Mafafo
RSA
WO
1:50:20
+ 31:10
5:14 min/km
9
988
Annatjie Botha
RSA
POLOKWANE ATHLETIC CLUB
W40
1:51:16
+ 32:06
5:17 min/km
10
1129
Tsakani Masingi
RSA
W40
1:54:00
+ 34:50
5:25 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
10km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
1215
Sibusiso Nzima
RSA
MO
0:30:36
3:04 min/km
2
416
Simon Mokonyane
RSA
TOP RUNNERS ATHLETICS
MO
0:30:49
+ 14
3:05 min/km
3
489
Lutendo Mapoto
RSA
MURRAY & ROBERTS LIMPOPO
MO
0:31:04
+ 29
3:07 min/km
4
748
Sethowa Phuti
RSA
MO
0:31:38
+ 1:02
3:10 min/km
5
577
Tumelo Phago
RSA
MO
0:32:00
+ 1:25
3:12 min/km
6
641
Ananius Masila
RSA
MO
0:32:15
+ 1:40
3:14 min/km
7
587
Remaketse Lekaka
RSA
MO
0:32:36
+ 2:00
3:16 min/km
8
606
Karel Seage Morethe
RSA
MO
0:33:39
+ 3:04
3:22 min/km
9
428
Olebogile Selokela
RSA
DANVILLE DEVELOPMENT AC
MO
0:34:10
+ 3:35
3:25 min/km
10
370
Tshepo Emanuel Sekgobela
RSA
DWARSRIVIER
MO
0:34:23
+ 3:48
3:27 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
10km
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
450
Kamogelo Violet Mogano
RSA
NEDBANK LIMPOPO
WO
0:42:07
4:13 min/km
2
486
Mthiyane Sinothile Lungelo
RSA
UNIVERSITY OF ZULULAND AC
WO
0:42:53
+ 46
4:18 min/km
3
448
Sinah Malatji
RSA
PMC
WO
0:46:09
+ 4:03
4:37 min/km
4
376
Leandré Friedenthal
RSA
GAUTENG NORTH MASTERS ATHLETICS
WO
0:47:17
+ 5:10
4:44 min/km
5
717
Meriam Bopape
RSA
WJ
0:50:04
+ 7:58
5:01 min/km
6
629
Daleen Curtin
RSA
W40
0:50:18
+ 8:11
5:02 min/km
7
581
Cynthia Ramosibudi
RSA
W40
0:51:04
+ 8:57
5:07 min/km
8
447
Sonja Nel
RSA
POLOKWANE
W50
0:51:23
+ 9:16
5:09 min/km
9
635
Evidence Mudzamiri
RSA
WO
0:53:07
+ 11:01
5:19 min/km
10
792
Jennifer Sithole
RSA
W40
0:53:34
+ 11:27
5:22 min/km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
auto follow leiders:
OP
42.2km
21.1km
10km
Overall
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
42.2km
Afstand
42.2km
21.1km
10km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
Open Women
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
South Africa
Zimbabwe
Afstand
Alle Afstanden
10km
21.1km
42.2km
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Men 40-49
Men 50-59
Men 60-69
M70+
Junior Men
Open Men
Women 40-49
Women 50-59
Women 60-69
W70+
Junior Women
Open Women
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE