Sommerl°pet 2023
følg live resultater: TIL
500m
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1212David Kozaretski Ervik NORKristiansandM11-140:02:214:41 min/km
2206Adrian Torjussen NORM11-140:02:23+ 24:45 min/km
3298Anders Nicolaysen NOROtra ILM11-140:02:25+ 54:50 min/km
4209Henrik Aaen Stramm NORGimletrollM6-100:02:30+ 105:00 min/km
543Johannes Bjerkreim Risdal NORM6-100:02:31+ 105:01 min/km
6344Meklit Solomon Endeshaw NORM11-140:02:36+ 155:11 min/km
786Sander Sæbø NORM6-100:02:36+ 165:12 min/km
8262Kristoffer Hunemo NORM6-100:02:36+ 165:12 min/km
974Oliwer Skeie Stray NORM6-100:02:36+ 165:12 min/km
10131Matti Kussl GERLillesand ILM6-100:02:37+ 165:13 min/km
følg live resultater: TIL
500m
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1296Khaleesi Andreassen NORUtsynK0-50:02:124:24 min/km
2277Sofia Winther Håland NORK6-100:02:19+ 84:38 min/km
3286Mathea Johannessen NORK11-140:02:24+ 134:48 min/km
4259Alva Haugli Torgersen NORVerdens flotteste barn!K6-100:02:27+ 154:54 min/km
5235Marie Borge NORK6-100:02:27+ 164:54 min/km
647Julie Abusdal NORK11-140:02:38+ 265:16 min/km
7343Nardos Solomon Endeshaw NORK6-100:02:38+ 275:16 min/km
8260Eline Marie Bjørge NORK6-100:02:47+ 355:33 min/km
9278Ella Høyland Sehovic NORK6-100:02:49+ 375:37 min/km
10137Eline Rugholm NORKristiansand løpeklubbK6-100:02:50+ 385:40 min/km
følg live resultater: TIL
5 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
15005Gabriel Ingebretsen NORKristiansand LøpeklubbM23-340:15:403:08 min/km
25484Marius Harv NORSyretoppenM23-340:16:05+ 263:13 min/km
35008Ole Skjelten Daasvatn NORM20-220:16:11+ 313:15 min/km
45496Ole Mikal Tørsdal NORKristiansand løpeklubbM23-340:16:24+ 443:17 min/km
55009Per Anders Dugstad NORBirkenes ILM23-340:16:44+ 1:043:21 min/km
65011Vegard Dugstad NORBirkenes ILM23-340:16:44+ 1:043:21 min/km
71008Jørgen Richardsen NORTangen vgsM35-390:17:12+ 1:333:27 min/km
85477Tom Nygård NORNikkelverk BILM50-540:17:17+ 1:373:28 min/km
95424Anders Hella NORM23-340:17:18+ 1:383:28 min/km
105433Aslak Smedsland NORSyretoppenM23-340:17:27+ 1:473:30 min/km
følg live resultater: TIL
5 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
15386Frida Reiersølmoen NORKristiansand LøpeklubbK23-340:17:073:26 min/km
25600Marianne Knutsen NORCoop Sørvest, Obs LyngdalK40-440:19:01+ 1:543:49 min/km
31037Anine Kallhovd NORKristiansand LøpeklubbK23-340:19:43+ 2:373:57 min/km
45423Lisa Mjaaland NOROddersjaa SSKK14-150:19:53+ 2:473:59 min/km
55033Solveig Steinsland NORElkemK23-340:20:17+ 3:114:04 min/km
65389Lindy Taraldsen Berge NORK35-390:22:24+ 5:184:29 min/km
72398Rita Kristoffersen NORGjerstad ILK35-390:23:05+ 5:594:37 min/km
85221Linn Åsly NORK45-490:23:19+ 6:124:40 min/km
95034Sanna Kalsås NORKristiansand løpeklubbK130:23:26+ 6:204:42 min/km
102154Silje Riise NOROddersjaaK14-150:23:47+ 6:414:46 min/km
følg live resultater: TIL
5 km10 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
11540Sondre Nordstad Moen NORBamford1869M23-340:29:312:58 min/km
21541Andreas Penne Nygård NORSandnes ILM40-440:31:57+ 2:263:12 min/km
31002Alf Ante Idland Tornensis NORGjesdal ILM23-340:34:03+ 4:323:25 min/km
41625Mathias Holbæk NORMizunoM20-220:34:48+ 5:173:29 min/km
51003Olav Meling Spikkeland NORGularM23-340:35:07+ 5:373:31 min/km
61204Anders Tveit NORBirkenes ILM23-340:35:34+ 6:033:34 min/km
71004Elias Angell Spikseth NORNansetM23-340:36:28+ 6:573:39 min/km
81644Jostein Efteland NORKristiansand løpeklubbM45-490:36:40+ 7:093:40 min/km
91551Lauritz Dyrkolbotn NORMandal og Halse IL-FriidrettM14-150:37:38+ 8:073:46 min/km
101643Daniel Straum NORVegårshei ILM23-340:37:41+ 8:103:47 min/km
følg live resultater: TIL
5 km10 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
11048Monica Mjåland Thortveit NORKristiansand Løpeklubb/Valle SparebankK40-440:39:493:59 min/km
21049Emma Nordal NORK18-190:42:07+ 2:194:13 min/km
31025Anita Dalen NORK23-340:43:27+ 3:384:21 min/km
41649Signe Ekra NORPappaK20-220:43:37+ 3:494:22 min/km
51614Trine Holmer Hoven NORKristiansand LøpeklubbK45-490:44:05+ 4:174:25 min/km
61087Synne Groufh-Jacobsen NORKristiansand LøpeklubbK23-340:45:07+ 5:184:31 min/km
71119Marte Solli NORK23-340:45:35+ 5:464:34 min/km
81051Helena Holter Antonsen NORK23-340:45:51+ 6:034:36 min/km
91118Karoline Altmann NORK23-340:45:52+ 6:034:36 min/km
101112Helene Aalbu Lindland NORValue GroupK35-390:46:10+ 6:214:37 min/km
følg live resultater: TIL
5,9 km11 km16,9 km21.1 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
12266Oleh Korshunov UKRKristiansand IFM23-341:17:403:41 min/km
22234Yngve Mathisen NORKristiansand LøpeklubbM35-391:17:59+ 203:42 min/km
32270Simen Koland NORPhoneroM23-341:18:12+ 333:43 min/km
42400Mathias Sæten NORUll KisaM23-341:18:44+ 1:053:44 min/km
52048Jostein Torvnes NORM35-391:22:22+ 4:423:55 min/km
62287Tormod Klungland NORM50-541:22:24+ 4:443:55 min/km
72131Sindre Gjøystdal NORHydro EnergiM35-391:23:14+ 5:353:57 min/km
82153Krister Hagen NORNorMad sportaidM23-341:23:20+ 5:403:57 min/km
92173Eskild Aas NORSk VidarM23-341:23:35+ 5:553:58 min/km
102156Morten Horn Elieson NOROddersjaa SSKM23-341:24:25+ 6:464:01 min/km
følg live resultater: TIL
5,9 km11 km16,9 km21.1 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
12129Berit Marie Skretting NORGTI FriidrettsklubbK35-391:28:494:13 min/km
22273Randi Marie Dyrkolbotn NORMHIK40-441:32:03+ 3:144:22 min/km
32180Hilde Bergh Madsen NORSykehusapotekene HFK40-441:32:35+ 3:474:24 min/km
42262Sara Ekern NORK20-221:33:01+ 4:124:25 min/km
52208Tiril Bjønnes NORKristiansand EiendomK35-391:38:34+ 9:454:41 min/km
62077Mimi Johanssen NORK23-341:39:52+ 11:034:44 min/km
72145Ausra Johansen NORLangenesK40-441:40:08+ 11:204:45 min/km
82116Sanja Sapina NORBranimir ASK23-341:42:01+ 13:124:51 min/km
92050Julika Fidjeland GERK60-641:44:04+ 15:164:56 min/km
102031Grethe Bjørgum NORK23-341:44:44+ 15:564:58 min/km
© 2013- : Ultimate Sport Service Powered by UltimateLIVE