Kvalheimmila
følg live resultater: TIL
Heat 1, 5 km, 20 min saktere
0,2 km0,6 km1 km1,4 km1,8 km2,2 km2,6 km3 km3,4 km3,8 km4,2 km4,6 km5 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
123Bjørn Petter Bjercke NORHemingM23-340:19:293:54 min/km
2147Joakim Kasbohm NORM35-990:19:39+ 103:56 min/km
3141Henrik Håkonsen NORM23-340:19:40+ 113:56 min/km
4218Kyrre Glette NORM35-990:19:43+ 153:57 min/km
5214Sigrid Lindkjølen NOREidskog AktivK35-990:19:44+ 163:57 min/km
6208Pål Ertzaas NORVoldsløkka lavterskel0:19:53+ 243:59 min/km
7235Jon Hjjukse NORBislett 1930M15-340:19:55+ 273:59 min/km
8103Andrew Mon AUSM23-340:20:15+ 464:03 min/km
9122Per Owe Monkvik NORSarpsborg ILM55-590:20:16+ 474:04 min/km
10224Janne Sandstad Schreiner NORSankthanshaugen LøpeklubbK35-990:20:20+ 514:04 min/km
følg live resultater: TIL
Heat 1, 10 km, 41 min saktere
0,4 km0,8 km1,2 km1,6 km2,0 km2,4 km2,8 km3,2 km3,6 km4 km4,4 km4,8 km5,2 km5,6 km6 km6,4 km6,8 km7,2 km7,6 km8 km8,4 km8,8 km9,2 km9,6 km10 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1193Linnea Øberg NORK15-340:41:034:07 min/km
2116Vandad Darakhshanfar NOR-M15-340:41:08+ 54:07 min/km
3102Anna Stenvaag NORAsker Skiklubb TurløpegruppaK35-990:41:12+ 104:08 min/km
436Axel Walø NORRye Sp.Kl.0:41:12+ 104:08 min/km
5238Anders Baakind NOR0:41:14+ 114:08 min/km
6225Ana Vukovic NORK15-340:41:24+ 214:09 min/km
7181Morten Anfinsen NORSankthanshaugen LøpeklubbM35-990:41:54+ 514:12 min/km
828Bjørn Arne Sørslett NORTeam Hauken0:41:58+ 554:12 min/km
922Tage Djupvik NORAsker Skiklubb TLG0:42:04+ 1:014:13 min/km
10128Pernille Dørstad NORIK TjalveK35-990:42:09+ 1:074:13 min/km
følg live resultater: TIL
Heat 2, 10 km, 40-38 min
0,4 km0,8 km1,2 km1,6 km2,0 km2,4 km2,8 km3,2 km3,6 km4 km4,4 km4,8 km5,2 km5,6 km6 km6,4 km6,8 km7,2 km7,6 km8 km8,4 km8,8 km9,2 km9,6 km10 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
126Kidane Tsegay Breketab NORSportsklubben Vidar0:34:113:26 min/km
2150Marius Borkenhagen NORM15-340:37:33+ 3:233:46 min/km
398Eirik Stene NORPrivat0:37:33+ 3:233:46 min/km
474Terje Dahl NORAsker Skiklubb Turløpergruppa0:37:38+ 3:283:46 min/km
5161Guro Langødegård Hoel NORGui SKK15-340:37:47+ 3:373:47 min/km
6137Joakim Ruud Lia NORGrenseveien Runners0:38:03+ 3:533:49 min/km
7187Martin Narum NOROL Vallset/Stange0:38:06+ 3:563:49 min/km
8174Petra Jacoby NORK35-990:38:12+ 4:023:50 min/km
999Marco Bjørklund Fria NORSparebank 1 Regnskapshuset SMN AS0:38:14+ 4:043:50 min/km
1061Jørgen Teslo NORSankthanshaugen løpeklubbM35-990:38:24+ 4:143:51 min/km
følg live resultater: TIL
Heat 3, 10 km, 37-35 min
0,4 km0,8 km1,2 km1,6 km2,0 km2,4 km2,8 km3,2 km3,6 km4 km4,4 km4,8 km5,2 km5,6 km6 km6,4 km6,8 km7,2 km7,6 km8 km8,4 km8,8 km9,2 km9,6 km10 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1126Dina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa MADOslostudentenes IK - Friidrett0:34:333:28 min/km
247Vidar Jr Bjørnås NORMålselv IL0:34:39+ 73:28 min/km
3240Petter Søberg NORTeam Driv Trening0:34:41+ 93:29 min/km
4229Anton Jensen NORKjelsås0:34:47+ 153:29 min/km
5230Jacob Boutera NORUll/Kisa0:34:47+ 153:29 min/km
657Torgeir Hoås NORKMLM15-340:34:51+ 193:30 min/km
7188Anders Langseth NORRød sone IL0:34:53+ 213:30 min/km
8108Øystein Brittmark NORSweco BIL0:35:17+ 453:32 min/km
954Lars Kristian Øren NORM15-340:35:20+ 483:32 min/km
10204Daniel Kvammen NORSankthanshaugen løpeklubb0:35:29+ 573:33 min/km
følg live resultater: TIL
Heat 4, 10 km, 34 min fortere
0,4 km0,8 km1,2 km1,6 km2,0 km2,4 km2,8 km3,2 km3,6 km4 km4,4 km4,8 km5,2 km5,6 km6 km6,4 km6,8 km7,2 km7,6 km8 km8,4 km8,8 km9,2 km9,6 km10 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1206Pål Onsrud NORGjøvik friidrettsklubb0:32:533:18 min/km
2111Jørgen Feldt Sandnes NOR0:32:53+ 13:18 min/km
3158Lars-Kristian Eriksen NORSarpsborg ILM15-340:32:58+ 63:18 min/km
433Adrian Henriksen NORDeloitte BIL0:33:19+ 273:20 min/km
587Øyvind Gløersen Haga NORSINTEF DigitalM15-340:33:22+ 303:21 min/km
6163Martin Kjäll-Ohlsson NORSK VidarM35-990:33:41+ 493:23 min/km
7123Kristoffer Sandtrøen NORFIK Ren-Eng0:33:47+ 553:23 min/km
885Ole Martin Nilsen Synnes NORLørenskog Friidrettslag0:33:52+ 1:003:24 min/km
971Halvor Myhrvold NORM15-340:34:00+ 1:083:24 min/km
1027Pål Konradsen NORKongen Marina LøpeklubbM15-340:34:24+ 1:323:27 min/km
1183Marius Borge Heir NORFiskebeinern SK0:34:27+ 1:353:27 min/km
1258Erlend Fleisje NOR0:34:33+ 1:413:28 min/km
13176Nils Kristen Sandtrøen NORFIK Ren-Eng0:35:10+ 2:173:31 min/km
14115Christoffer Hagen NORTeam Driv Trening0:35:16+ 2:243:32 min/km
1544Pål Larsen NOR0:37:33+ 4:403:46 min/km
1678Sander Stuwe NORKragerø I.F0:40:30+ 7:384:03 min/km
4,4 km
1763Jo Eirik Møller NORLovstafetten0:15:25+ 553:31 min/km
følg live resultater: TIL
Heat 5, 5 km, 19 fortere
0,2 km0,6 km1 km1,4 km1,8 km2,2 km2,6 km3 km3,4 km3,8 km4,2 km4,6 km5 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1243Benjamin Dolva NOR0:16:183:16 min/km
2189Henrik Jørgensen NORFossumM14-150:16:20+ 33:16 min/km
3207Roger Thompson NORTeam Sportsmanden0:16:27+ 103:18 min/km
4119Vegard Horgen NORSkarphedin ILM18-190:16:31+ 133:19 min/km
5131Magnus Nævra NORM15-340:16:39+ 213:20 min/km
6245Sjur Obrestad Gabrielsen NORSandnes IL0:16:41+ 243:21 min/km
77Kjetil Bang Throndsen NORRye Sp.Kl.M35-990:16:51+ 343:23 min/km
8211Øyvind Thyri NORUntold_MovementM35-990:16:56+ 393:24 min/km
9248Sigmund Eidsten NOR0:16:58+ 413:24 min/km
1080Daniel Jenssen NORNordstrand IFM23-340:16:59+ 423:24 min/km
112Ronny Eriksen NORTeam Raske GutterM45-490:17:12+ 553:27 min/km
12192Marcus Danielsen NORHamar ILM16-170:17:27+ 1:103:30 min/km
13155Tormod Fauske Tho NOROtta ILM23-340:18:02+ 1:453:37 min/km
14185Sverre Avlund Børringbo NORTjalveM16-170:18:07+ 1:503:38 min/km
15124Hans Christian Virik NORSk VidarM45-490:18:25+ 2:073:41 min/km
1617Jonas Svendsen NORM23-340:18:33+ 2:163:43 min/km
1718Jo Skattum NORTeam JothugM23-340:18:42+ 2:253:45 min/km
1882Sondre Måge NORstrandebarm ilM18-190:18:43+ 2:263:45 min/km
198Magnus Bjørndal NORM15-340:18:47+ 2:303:46 min/km
2079Remi Kleppan NORStokke IL / RK InvitationalM23-340:18:52+ 2:353:47 min/km
21109Julian Genton NOROslo Idrettslag TriatlonM14-150:18:54+ 2:373:47 min/km
22227Torhild Mathiesen NORSportsklubben VidarK35-990:19:03+ 2:463:49 min/km
23210Alexander Stene Moen NORMedtekpartnerM15-340:19:04+ 2:473:49 min/km
24244Adrian Grønnslett NOR0:19:08+ 2:513:50 min/km
2512Øivind Bratberg NORM35-990:19:15+ 2:583:51 min/km
26234Jori Mørkve NORVoss ILK35-990:19:25+ 3:083:53 min/km
273Børre Olsen NORil drivM55-590:19:54+ 3:373:59 min/km
28200Marius Lauvland NORABB BIL / BLDRTM23-340:20:13+ 3:564:03 min/km
3,4 km
29236Kittil Bergan NORAdvokatfirmaet Haavind BILM35-990:12:26+ 1:243:40 min/km
følg live resultater: TIL
5 km, Eliteheat MS 16.30> | KS 20 >
0,2 km0,6 km1 km1,4 km1,8 km2,2 km2,6 km3 km3,4 km3,8 km4,2 km4,6 km5 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1134Matias Brekkå NOROsiM20-220:15:473:10 min/km
29Eirik Husby Dyrset NORSportsklubben VidarM23-340:15:49+ 23:10 min/km
3194Johannes Teigland NORIL GularM23-340:15:55+ 83:11 min/km
4165Ine Bakken NORIl GularK15-340:15:55+ 83:11 min/km
5247Audun Martinsen NORRystad energyM15-340:16:06+ 193:14 min/km
6197Jens Kristian Samuelsen NORRjukan Friidrett & TriathlonM16-170:16:11+ 243:15 min/km
7221Sigrid Jervell Våg NORIK TjalveK15-340:16:25+ 383:17 min/km
8170Ole Ravna NORSportsklubben VidarM23-340:16:33+ 463:19 min/km
9156Christoffer Da Silva Vamråk NORIl jotunM16-170:17:16+ 1:293:28 min/km
10114Madelène Holum NOROSIK15-340:17:55+ 2:083:35 min/km
11178Anne Hansen NORGularK15-340:18:09+ 2:223:38 min/km
12142Maren Karlsen Bekkestad NORSturla IFK15-340:18:48+ 3:013:46 min/km
3,8 km
13149Jørgen Moen NORSportsklubben VidarM23-340:12:09+ 53:12 min/km
3 km
14215Kara Meunier USASportsklubben VidarK15-340:11:04+ 1:303:42 min/km
følg live resultater: TIL
10 km, Elite MS 34> | KS 40>
0,4 km0,8 km1,2 km1,6 km2,0 km2,4 km2,8 km3,2 km3,6 km4 km4,4 km4,8 km5,2 km5,6 km6 km6,4 km6,8 km7,2 km7,6 km8 km8,4 km8,8 km9,2 km9,6 km10 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
189Petter Johansen NORLillehammer IF0:29:192:56 min/km
2121Andreas Penne Nygård NORGTI FriidrettsklubbM35-990:31:37+ 2:183:10 min/km
3117Endre Wigaard NORIL i BUL0:31:51+ 2:333:12 min/km
472Kristian Bjune Sveen NORKjelsås IL0:32:25+ 3:063:15 min/km
5226Sverre Grønvold NORRen-Eng0:33:02+ 3:443:19 min/km
6140Henrik Velle NORIK Tjalve0:33:16+ 3:573:20 min/km
7129Martin Grønvold NORRen-Eng0:34:08+ 4:493:25 min/km
8202Anna Zielinkiewicz POLLillehammer IFK15-340:39:04+ 9:453:55 min/km
4 km
9179Elmer Mulleri Skalle NORLillehammer IF0:11:442:56 min/km
3,6 km
10233Arek Zielinkiewicz POLLillehammer IFM15-340:14:06+ 3:313:55 min/km
følg live resultater: TIL
5 km, Eliteheat 15.29>
0,2 km0,6 km1 km1,4 km1,8 km2,2 km2,6 km3 km3,4 km3,8 km4,2 km4,6 km5 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
1120Awet Kibrab NORUll/KisaM23-340:13:552:47 min/km
2157Tord Ulset NORSelsbakk IFM18-190:14:37+ 432:56 min/km
396Simen Ellingsdalen NORSteinkjer FriidrettsklubbM23-340:14:51+ 572:59 min/km
4231Jostein Rogstad NORSK VidarM15-340:14:54+ 1:002:59 min/km
5154Vetle Farbu-Solbakken NORSpirit friidrettsklubbM18-190:14:59+ 1:053:00 min/km
6139August Da Silva Sveen NORIL JotunM18-190:14:59+ 1:053:00 min/km
7101Iver Matias Linge Glomnes NORTjalveM23-340:15:12+ 1:173:03 min/km
8169Mathias Moen NORSK VidarM23-340:15:30+ 1:353:06 min/km
3,4 km
9151Sebastian Van Der Veen NORSpirit ILM20-220:10:12+ 483:00 min/km
2,2 km
10249Senay Fissehatsion NORUll/Kisa0:06:062:46 min/km
følg live resultater: TIL
10 km Overall
0,4 km0,8 km1,2 km1,6 km2,0 km2,4 km2,8 km3,2 km3,6 km4 km4,4 km4,8 km5,2 km5,6 km6 km6,4 km6,8 km7,2 km7,6 km8 km8,4 km8,8 km9,2 km9,6 km10 km
PlassStart NrNavnLandKlubbKlasseTidEtterHastighet 
189Petter Johansen NORLillehammer IF0:29:192:56 min/km
2121Andreas Penne Nygård NORGTI FriidrettsklubbM35-990:31:37+ 2:183:10 min/km
3117Endre Wigaard NORIL i BUL0:31:51+ 2:333:12 min/km
472Kristian Bjune Sveen NORKjelsås IL0:32:25+ 3:063:15 min/km
5206Pål Onsrud NORGjøvik friidrettsklubb0:32:53+ 3:343:18 min/km
6111Jørgen Feldt Sandnes NOR0:32:53+ 3:343:18 min/km
7158Lars-Kristian Eriksen NORSarpsborg ILM15-340:32:58+ 3:403:18 min/km
8226Sverre Grønvold NORRen-Eng0:33:02+ 3:443:19 min/km
9140Henrik Velle NORIK Tjalve0:33:16+ 3:573:20 min/km
1033Adrian Henriksen NORDeloitte BIL0:33:19+ 4:013:20 min/km
1187Øyvind Gløersen Haga NORSINTEF DigitalM15-340:33:22+ 4:043:21 min/km
12163Martin Kjäll-Ohlsson NORSK VidarM35-990:33:41+ 4:233:23 min/km
13123Kristoffer Sandtrøen NORFIK Ren-Eng0:33:47+ 4:293:23 min/km
1485Ole Martin Nilsen Synnes NORLørenskog Friidrettslag0:33:52+ 4:333:24 min/km
1571Halvor Myhrvold NORM15-340:34:00+ 4:423:24 min/km
16129Martin Grønvold NORRen-Eng0:34:08+ 4:493:25 min/km
1726Kidane Tsegay Breketab NORSportsklubben Vidar0:34:11+ 4:523:26 min/km
1827Pål Konradsen NORKongen Marina LøpeklubbM15-340:34:24+ 5:063:27 min/km
1983Marius Borge Heir NORFiskebeinern SK0:34:27+ 5:083:27 min/km
20126Dina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa MADOslostudentenes IK - Friidrett0:34:33+ 5:143:28 min/km
2158Erlend Fleisje NOR0:34:33+ 5:143:28 min/km
2247Vidar Jr Bjørnås NORMålselv IL0:34:39+ 5:203:28 min/km
23240Petter Søberg NORTeam Driv Trening0:34:41+ 5:233:29 min/km
24229Anton Jensen NORKjelsås0:34:47+ 5:283:29 min/km
25230Jacob Boutera NORUll/Kisa0:34:47+ 5:293:29 min/km
2657Torgeir Hoås NORKMLM15-340:34:51+ 5:333:30 min/km
27188Anders Langseth NORRød sone IL0:34:53+ 5:343:30 min/km
28176Nils Kristen Sandtrøen NORFIK Ren-Eng0:35:10+ 5:513:31 min/km
29115Christoffer Hagen NORTeam Driv Trening0:35:16+ 5:573:32 min/km
30108Øystein Brittmark NORSweco BIL0:35:17+ 5:583:32 min/km
3154Lars Kristian Øren NORM15-340:35:20+ 6:023:32 min/km
32204Daniel Kvammen NORSankthanshaugen løpeklubb0:35:29+ 6:103:33 min/km
33125Bjarte Nord NORSankthanshaugen løpeklubb0:35:32+ 6:133:34 min/km
3449Olav Heian-Engdal NORSankthanshaugen løpeklubbM35-990:35:57+ 6:393:36 min/km
35171Sindre Weydahl NORBåstad IL SkiM35-990:36:03+ 6:443:37 min/km
3642Øyvind Skorge NORM15-340:36:20+ 7:023:38 min/km
37160Sindre Mekjan NOR0:36:31+ 7:133:40 min/km
38246Thomas Ødegård NOROkseforumet0:36:45+ 7:263:41 min/km
39237Johan Jørgensen NORM15-340:37:16+ 7:573:44 min/km
4056Mathias Strand NOR0:37:22+ 8:033:45 min/km
4144Pål Larsen NOR0:37:33+ 8:143:46 min/km
42150Marius Borkenhagen NORM15-340:37:33+ 8:153:46 min/km
4398Eirik Stene NORPrivat0:37:33+ 8:153:46 min/km
4474Terje Dahl NORAsker Skiklubb Turløpergruppa0:37:38+ 8:193:46 min/km
45161Guro Langødegård Hoel NORGui SKK15-340:37:47+ 8:293:47 min/km
46137Joakim Ruud Lia NORGrenseveien Runners0:38:03+ 8:443:49 min/km
47187Martin Narum NOROL Vallset/Stange0:38:06+ 8:483:49 min/km
48174Petra Jacoby NORK35-990:38:12+ 8:533:50 min/km
4999Marco Bjørklund Fria NORSparebank 1 Regnskapshuset SMN AS0:38:14+ 8:563:50 min/km
5061Jørgen Teslo NORSankthanshaugen løpeklubbM35-990:38:24+ 9:053:51 min/km
© 2013- : Ultimate Sport Service Powered by UltimateLIVE