Malminkartanon huipun valloitus
leaderboard
resultaten
ploeg resultaten
zoek
mijn favorieten
tracker
statistieken
live streaming
scroller
commentator
help
[
mobile version
]
auto follow leiders:
OP
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Overall
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Pyörä 8 kierrosta
2,3 km
4,6 km
6,9 km
9,2 km
11,5 km
13,8 km
16,1 km
18,4 km
Portaille
Portaille
Portaat 6 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 Porrasa
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
K5 1735 porrasta
Paluu 5
Maali 2082 porrasta
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
19
Sasu Halme
FIN
M
1:10:46
6:39 min/km
2
12
Jarno Piik
FIN
TriathlonSuomi
M
1:15:01
+ 4:15
6:27 min/km
3
10
Tero Tanninen
FIN
TLC
M
1:17:09
+ 6:23
7:29 min/km
4
9
Samuel Halme
FIN
M
1:17:31
+ 6:45
7:33 min/km
5
15
Tuomas Tervo
FIN
Live High - Train Low
M
1:17:42
+ 6:56
6:45 min/km
6
13
Ville Kapanen
FIN
M40-49
1:24:06
+ 13:20
7:44 min/km
7
25
Anssi Häkkinen
FIN
IBD Cycling
M
1:29:12
+ 18:26
9:27 min/km
8
16
Pekka Tauriainen
FIN
Triathlon Vantaa
M50-59
1:32:02
+ 21:16
7:48 min/km
9
11
Johannes Junes
FIN
Triathlon Vantaa
M40-49
1:34:23
+ 23:37
8:22 min/km
10
18
Vesa Nikkanen
FIN
Triathlon Vantaa
M
1:35:49
+ 25:03
8:51 min/km
auto follow leiders:
OP
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Overall
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Pyörä 8 kierrosta
2,3 km
4,6 km
6,9 km
9,2 km
11,5 km
13,8 km
16,1 km
18,4 km
Portaille
Portaille
Portaat 6 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 Porrasa
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
K5 1735 porrasta
Paluu 5
Maali 2082 porrasta
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
20
Jutta Puranen
FIN
Järvenpään Pyöräilijät
N
1:34:08
7:21 min/km
2
24
Mari Torkkeli
FIN
BiBi Racing
N40-49
1:35:05
+ 58
9:12 min/km
3
21
Tiina Toivonen
FIN
Järvenpään pyöräilijät
N50-59
1:39:59
+ 5:51
8:47 min/km
4
2
Piia Autonen-Laakso
FIN
Keravan Urheilijat
N40-49
1:47:58
+ 13:51
10:46 min/km
auto follow leiders:
OP
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Overall
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 16 v
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 16 v
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Pyörä 4 kierrosta
2,3 km
4,6 km
6,9 km
9,2 km
Portaille
Portaille
Portaat
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
Maali 1041 porrasta
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
32
Leo Kervinen
FIN
Triathlon Vantaa
M16
0:44:28
8:30 min/km
2
31
Henri Källström
FIN
Triathlon Vantaa
M16
0:45:23
+ 56
8:52 min/km
3
33
Veikka Lassila
FIN
Triathlon Vantaa
M16
0:49:38
+ 5:11
9:18 min/km
4
41
Marko Simonen
FIN
M40-49
0:49:55
+ 5:28
9:44 min/km
5
47
Jarkko Karttunen
FIN
M
0:53:39
+ 9:12
9:52 min/km
6
45
Valdo Jahilo
EST
Team MyPromise
M50-59
0:59:12
+ 14:45
12:34 min/km
7
43
Mika Teikari
FIN
MK Racing
M40-49
1:02:30
+ 18:03
13:05 min/km
8
42
Larri Juurikka
FIN
MK Racing
M40-49
1:02:30
+ 18:03
13:05 min/km
9
48
Jari Reponen
FIN
LEKA
M
1:05:40
+ 21:13
14:34 min/km
10
49
Philipp Fuss
FIN
Triathlon Vantaa Ry
M60
1:14:24
+ 29:57
16:27 min/km
auto follow leiders:
OP
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Overall
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 16 v
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 16 v
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Pyörä 4 kierrosta
2,3 km
4,6 km
6,9 km
9,2 km
Portaille
Portaille
Portaat
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
Maali 1041 porrasta
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
34
Viola Holopainen
FIN
Triva
N16
0:56:28
9:49 min/km
2
46
Janni Salo
FIN
N
0:56:41
+ 13
10:06 min/km
3
44
Heidi Viljamaa
FIN
N50-59
1:22:23
+ 25:55
16:19 min/km
auto follow leiders:
OP
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Overall
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Pyörä 2 kierrosta
2,3 km
4,6 km
Portaille
Portaille
Portaat 2 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
Maali 692 porrasta
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
geen resultaten beschikbaar
auto follow leiders:
OP
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Overall
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Pyörä 2 kierrosta
2,3 km
4,6 km
Portaille
Portaille
Portaat 2 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
Maali 692 porrasta
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
61
Nea Hellman
FIN
Triathlon Vantaa
N
0:44:20
17:34 min/km
auto follow leiders:
OP
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Overall
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Portaille
Portaille
Portaat 10 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
K5 1735 porrasta
Paluu 5
K6 2082 porrasta
Paluu 6
K7 2429 porrasta
Paluu 7
K8 2776 porrasta
Paluu 8
K9 3123 porrasta
Paluu 9
Maali 3470 porrasta
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
73
Rauno Tiits
EST
Towerrunning Estonia
M
0:38:37
6:52 min/km
2
81
Manu Mutka
FIN
Malmi Golden Nights
M40-49
0:40:32
+ 1:56
7:13 min/km
3
80
Mika Toivanen
FIN
M50-59
0:45:07
+ 6:31
8:02 min/km
4
79
Kimmo Sukanen
FIN
Deviam Oy
M40-49
0:48:43
+ 10:07
8:38 min/km
5
78
Aki Koikkalainen
FIN
Deviam Oy
M40-49
0:49:37
+ 11:01
8:48 min/km
6
77
Marko Karppinen
FIN
M50-59
0:53:56
+ 15:20
9:35 min/km
auto follow leiders:
OP
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Overall
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Portaille
Portaille
Portaat 10 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
K5 1735 porrasta
Paluu 5
K6 2082 porrasta
Paluu 6
K7 2429 porrasta
Paluu 7
K8 2776 porrasta
Paluu 8
K9 3123 porrasta
Paluu 9
Maali 3470 porrasta
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
76
Minna Syvälä
FIN
N40-49
0:39:11
6:58 min/km
2
75
Meeri Seppik
EST
N
0:51:22
+ 12:12
9:09 min/km
auto follow leiders:
OP
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Overall
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 16 v
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Portaille
Portaille
Portaat 5 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
Maali 1735 porrasta
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
88
Max Hatakka
FIN
Helsingin Juoksijat
M16
0:20:41
7:55 min/km
2
85
Olli Sukanen
FIN
Vanders
M16
0:21:19
+ 38
8:07 min/km
3
87
Olivier Vouillon
FIN
Lycée Simone Veil - Valbonne
M16
0:23:19
+ 2:39
8:56 min/km
4
97
Henri Hyttinen
FIN
M
0:24:04
+ 3:24
9:12 min/km
5
101
Kari Halen
FIN
M50-59
0:27:01
+ 6:20
10:19 min/km
6
86
Onni Koikkalainen
FIN
Triathlon Vantaa
M16
0:27:24
+ 6:44
10:29 min/km
7
96
Arttu Arstila
FIN
Sulava Oy
M16
0:30:16
+ 9:36
11:37 min/km
8
99
Tommi Oinonen
FIN
Espoon Kopsu
M
0:31:06
+ 10:25
11:53 min/km
9
94
Oskari Ihalainen
FIN
Espoon Kopsu Frisbeegolf & Ultimate
M
0:39:24
+ 18:44
15:02 min/km
auto follow leiders:
OP
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Overall
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 16 v
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Klassement
Snelste Ronde
Portaille
Portaille
Portaat 5 kierrosta
K1 347 porrasta
Paluu 1
K2 694 porrasta
Paluu 2
K3 1041 porrasta
Paluu 3
K4 1388 porrasta
Paluu 4
Maali 1735 porrasta
Positie
Start Nr
Naam
Land
Club
Categorie
Tijd
Achter
Snelheid
1
95
Jaana Wuoma
FIN
N
0:25:03
9:35 min/km
2
93
Pinja Peippo
FIN
Kuusikko
N
0:25:31
+ 29
9:49 min/km
3
98
Elisa Halén
FIN
N
0:26:11
+ 1:09
10:00 min/km
4
100
Henje Kasslin
FIN
N
0:28:33
+ 3:31
10:56 min/km
5
92
Saara Kaikkonen
FIN
N
0:34:06
+ 9:04
13:04 min/km
Afstand
Kilpasarja
Kuntosarja
Sprinttisarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Naiset Yleinen
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
selecteer de afstand en categorie
geen ploeg resultaten beschikbaar
snel zoeken
geavanceerd zoeken
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Alle Landen
Estonia
Finland
United States
Afstand
Alle Afstanden
Kilpasarja
Kuntosarja
Porrasnousu 10
Porrasnousu 5
Sprinttisarja
Categorie
Alle Categorieen
-
Men
Women
-
Miehet Yleinen
Miehet 16 v
Miehet 40-49 v
Miehet 50-59 v
Miehet 60 +
Naiset Yleinen
Naiset 16 v
Naiset 40-49 v
Naiset 50-59 v
Naiset 60+ v
Tijd
Finish
Geef zoekcriteria in
Sorteren
Tijd
Start Nr
Voornaam
Achternaam
Club
Stad
Land
Oplopend
Aflopend
Geen deelnemers toegevoegd aan favorieten. Voeg selectie toe uit klassement of zoek opties.
no scrollers available
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE