Absa Run Your City Durban
leaderboard
resultater
lag resultater
søk
mine favoritter
tracker
statistikk
live streaming
scroller
speaker
help
[
mobile version
]
følg live resultater:
TIL
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Overalt
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5km
BoltStart 9.2km
BoltEnd 9.3km
10km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
10
Yalemzerf Yehualaw
ETH
W20
0:30:46
3:05 min/km
2
15
Docus Ajok
UGA
W20
0:31:54
+ 1:08
3:12 min/km
3
12
Stella Chesang
UGA
W20
0:31:56
+ 1:10
3:12 min/km
4
25
Diniya Kedir Abaraya
ETH
NEDBANK RC
W15
0:32:03
+ 1:17
3:13 min/km
5
32
Fridah Ndinda
KEN
W20
0:32:19
+ 1:33
3:14 min/km
6
13
Neheng Khatala
LES
HOLLYWOOD AC
W20
0:32:24
+ 1:38
3:15 min/km
7
24
Bekelech Teku Wariyo
ETH
NEDBANK RC
W20
0:32:54
+ 2:08
3:18 min/km
8
20
Cacisile Sosibo
RSA
BOXER AC
W20
0:33:03
+ 2:17
3:19 min/km
9
14
Glenrose Xaba
RSA
BOXER AC
W20
0:33:15
+ 2:29
3:20 min/km
10
28
Cian Oldknow
RSA
HOLLYWOOD AC
W20
0:33:32
+ 2:46
3:22 min/km
følg live resultater:
TIL
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Overalt
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5km
BoltStart 9.2km
BoltEnd 9.3km
10km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
67
Kabelo Seboko
RSA
BOXER AC
M20
0:27:56
2:48 min/km
2
61
Stephen Mokoka
RSA
BOXER AC
M35
0:27:59
+ 3
2:48 min/km
3
99
Thabang Mosiako
RSA
Nedbank RC
M20
0:27:59
+ 3
2:48 min/km
4
65
Asbel Kiprop Rutto
KEN
M20
0:28:17
+ 21
2:50 min/km
5
66
Nicholas Seoposengwe
RSA
BOXER AC
M20
0:28:22
+ 26
2:51 min/km
6
60
Precious Mashele
RSA
BOXER AC
M20
0:28:24
+ 28
2:51 min/km
7
82
Mathews Leeto
RSA
HOLLYWOOD AC
M20
0:28:25
+ 29
2:51 min/km
8
64
Marc Scott
GBR
M20
0:28:26
+ 30
2:51 min/km
9
94
Namakoe Nkhasi
LES
NEDBANK RC
M20
0:28:31
+ 35
2:52 min/km
10
78
Collen Mulaudzi
RSA
HOLLYWOOD AC
M20
0:28:35
+ 39
2:52 min/km
følg live resultater:
TIL
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Overalt
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5km
BoltStart 9.2km
BoltEnd 9.3km
10km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
1106
Mkhwanazi Bongelani
RSA
MAXED ELITE KZN
M20
0:28:55
2:54 min/km
2
10522
Rirhandzu Rhangani
RSA
ROCKY ROAD RUNNERS
M35
0:30:28
+ 1:34
3:03 min/km
3
956
Mvelo Nxumalo
RSA
BLACK DIAMOND AC
M20
0:31:23
+ 2:29
3:09 min/km
4
944
Sphamandla Goba
RSA
SAVAGES AC
M20
0:31:42
+ 2:48
3:11 min/km
5
6885
Lindelani Mjwara
RSA
ORCAS ACADEMY
M20
0:31:58
+ 3:04
3:12 min/km
6
955
Nkosinathi Khanyeza
RSA
BLACK DIAMOND AC
M20
0:32:11
+ 3:17
3:14 min/km
7
1081
Vuyolwethu Madikiza
RSA
EASY EQUITIES BORN 2 RUN BOR
M20
0:32:14
+ 3:20
3:14 min/km
8
942
Samkelo Ngobese
RSA
DUNDEE AC
M20
0:32:34
+ 3:39
3:16 min/km
9
1075
Goitsimodimo Solomon Botlholo
RSA
MASAI AC
M20
0:32:49
+ 3:55
3:17 min/km
10
12725
Simphiwe Mdakane
RSA
UMGENI HOWICK ACADEMY AC
M20
0:33:02
+ 4:08
3:19 min/km
følg live resultater:
TIL
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Overalt
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5km
BoltStart 9.2km
BoltEnd 9.3km
10km
Plass
Start Nr
Navn
Land
Klubb
Klasse
Tid
Etter
Hastighet
1
1121
Msawenkosi Nsibande
RSA
JOZINI AC
W20
0:36:45
3:41 min/km
2
1125
Banele Mabizela
RSA
BLACK DIAMOND AC
W20
0:38:41
+ 1:57
3:53 min/km
3
1095
Silindile Biyela
RSA
NRB HARRIERS
W35
0:38:44
+ 2:00
3:53 min/km
4
959
Nokuthula Ntshangase
RSA
SAVAGES AC
W20
0:39:25
+ 2:41
3:57 min/km
5
3963
Francette Gouws
RSA
DHSOB AC
W20
0:39:27
+ 2:43
3:57 min/km
6
731
Nkule Palesa Jojo
RSA
XCEL RUNNING CLUB
W20
0:39:30
+ 2:45
3:57 min/km
7
725
Desre Winn
RSA
DHSOB AC
W35
0:39:50
+ 3:05
3:59 min/km
8
3966
Masello Khoza
RSA
W20
0:40:19
+ 3:34
4:02 min/km
9
648
Nadia Lombaard
RSA
FITNESS FROM AFRICA AC
W20
0:40:44
+ 3:59
4:05 min/km
10
803
Charné Woodrup
RSA
DOLPHIN COAST STRIDERS
W20
0:41:13
+ 4:28
4:08 min/km
følg live resultater:
TIL
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Overalt
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5km
BoltStart 9.2km
BoltEnd 9.3km
10km
følg live resultater:
TIL
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Overalt
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5km
BoltStart 9.2km
BoltEnd 9.3km
10km
følg live resultater:
TIL
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Overalt
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5km
BoltStart 9.2km
BoltEnd 9.3km
10km
følg live resultater:
TIL
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Overalt
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5km
BoltStart 9.2km
BoltEnd 9.3km
10km
følg live resultater:
TIL
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Overalt
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5km
BoltStart 9.2km
BoltEnd 9.3km
10km
følg live resultater:
TIL
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Overalt
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Aktuel Stilling
Raskeste Split
5km
BoltStart 9.2km
BoltEnd 9.3km
10km
Distanse
10km Elite Women
10km Elite Men and Contenders
10Km Mass Participation
Klasse
Alle Klasser
-
Women
-
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
velg distanse og klassse
ingen lagkonkurranse rapporter tilgjengelige
enkelt søk
avansert søk
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Alle Lande
Ethiopia
Great Britain
Kenya
Lesotho
South Africa
Uganda
Zimbabwe
Distanse
Alle Distanser
10km Elite Men and Contenders
10km Elite Women
10Km Mass Participation
Klasse
Alle Klasser
-
Men
Women
-
Junior Men
Men 20 - 34
Men 35 - 39
Men 40 - 49
Men 50 - 59
Men 60 - 69
Men 70+
Junior Women
Women 20 - 34
Women 35 - 39
Women 40 - 49
Women 50 - 59
Women 60 - 69
Women 70+
Tid
Mål
Fyll inn søkekriterier
Sorter etter
Tid
Start Nr
Fornavn
Etternavn
Klubb
By
Land
Stigende
Faldende
Du har ingen deltagere lagt til mine favoritter. Velg dine favoritter i resultatene eller søk.
ingen scrollere tilgængelige
1 window
2 windows
4 windows
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE