Skosana Road Race
tilanne
tulokset
joukkuetulokset
etsi
suosikit
seuranta
tilastot
live streemi
scrolleri
selostaja
apua
[
mobile version
]
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
1.6km Great Grandmasters
Kaikki
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60 to 70
Men 14 to 19
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60 to 70
Women 14 to 19
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
10km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
136
Mathews Leeto
FORD
MOPN
0:31:57
3:12 min/km
2
100
Collen Mulaudzi
BOXER AGN
MOPN
0:32:34
+ 37
3:16 min/km
3
503
Raul Mabirimisa
NEDBANK
MOPN
0:33:27
+ 1:30
3:21 min/km
4
147
Ryno Van Vollenhoven
BORN2RUN
MOPN
0:33:38
+ 1:42
3:22 min/km
5
658
Khotsofalo Pheko
MOPN
0:33:44
+ 1:48
3:23 min/km
6
768
Katlego Tjak
MEDIHELP
MOPN
0:34:03
+ 2:06
3:25 min/km
7
515
Godknows Kamuriwo
INDIVIDUAL
MOPN
0:35:07
+ 3:10
3:31 min/km
8
764
Onalenna Khonkhobe
PFS MARATHON CLUB
MOPN
0:35:15
+ 3:18
3:32 min/km
9
102
Peter Medupe
NEDBANK AGN
M40
0:36:06
+ 4:09
3:37 min/km
10
769
Wayne Moyo
MEDIHELP AC
MOPN
0:36:26
+ 4:30
3:39 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
1.6km Great Grandmasters
Kaikki
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60 to 70
Men 14 to 19
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60 to 70
Women 14 to 19
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
10km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
129
Varida Zwane
WOPN
0:33:51
3:24 min/km
2
264
Chrizell Roberts
NEDBANK
WOPN
0:38:57
+ 5:07
3:54 min/km
3
790
Sandiswa Kundulu
BOXERA A.C
WOPN
0:49:28
+ 15:38
4:57 min/km
4
601
Sunette Schoonraad
NEDBANK
WOPN
0:49:43
+ 15:53
4:59 min/km
5
647
Thifhelimbilu Mudau
DEA
WOPN
0:50:27
+ 16:36
5:03 min/km
6
630
Karen Coomber
ACRW
W50
0:51:43
+ 17:52
5:11 min/km
7
817
Shonah Malemela
W50
0:52:03
+ 18:13
5:13 min/km
8
118
Catherine Larkin
RANDBURG HANNES
W50
0:53:32
+ 19:41
5:22 min/km
9
799
Sharan Neuman
MIDRAND STRIDERS
W40
0:53:48
+ 19:57
5:23 min/km
10
791
Melani Swart
IRENE
W40
0:54:41
+ 20:51
5:29 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
1.6km Great Grandmasters
Kaikki
-
Men
Women
-
Men 70 to 79
Men 80+
Women 70 to 79
Women 80+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
10km Great Grandmaster
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
135
Iain Mcfadyen
M70
0:59:05
5:55 min/km
2
609
Gerald Kroukamp
PHOBIANS
M70
1:12:57
+ 13:53
7:18 min/km
3
757
Andreas Te Reh
ASCHE
M70
1:13:30
+ 14:26
7:21 min/km
4
615
Bert Van Raad
ACRW
M70
1:22:55
+ 23:51
8:18 min/km
5
620
Steve Groenveld
PMMC
M70
1:33:30
+ 34:26
9:21 min/km
6
621
Mike Paxton
RAC
M70
1:48:34
+ 49:30
10:52 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
1.6km Great Grandmasters
Kaikki
-
Men
Women
-
Men 70 to 79
Men 80+
Women 70 to 79
Women 80+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
10km Great Grandmaster
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
614
Elsa Meyer
IRENE
W70
1:13:51
7:24 min/km
2
19
Letha Kotze
IRENE
W70
1:23:33
+ 9:43
8:22 min/km
3
772
Dot Johnson
DODY WALK
W70
1:33:32
+ 19:42
9:22 min/km
4
617
Marie Van Lou
IRENE
W70
1:33:42
+ 19:52
9:23 min/km
5
31
Dorothy Van Heerden
FIT 2000
W70
1:43:20
+ 29:30
10:20 min/km
6
30
Frances Steel
RUN WALK FOR LIFE
W70
1:43:22
+ 29:32
10:21 min/km
7
29
Rina Bekker
SUNNINGHILL STRIDERS
W70
1:43:32
+ 29:42
10:22 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
1.6km Great Grandmasters
Kaikki
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60 to 70
Men 10 to 19
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60 to 70
Women 10 to 19
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
5km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
2072
Kganya Koshane
ZWAKALA AC
M50
0:59:27
11:54 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
1.6km Great Grandmasters
Kaikki
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60 to 70
Men 10 to 19
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60 to 70
Women 10 to 19
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
5km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
tuloksia ei toistaiseksi saatavilla
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
1.6km Great Grandmasters
Kaikki
-
Men
Women
-
Men 70 to 79
Men 80+
Women 70 to 79
Women 80+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
5km Great Grandmaster
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
tuloksia ei toistaiseksi saatavilla
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
1.6km Great Grandmasters
Kaikki
-
Men
Women
-
Men 70 to 79
Men 80+
Women 70 to 79
Women 80+
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
5km Great Grandmaster
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
tuloksia ei toistaiseksi saatavilla
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
1.6km Great Grandmasters
Kaikki
-
Men
Women
-
Men 11 to 13
Men 14 to 19
Men 40 to 49
Men 5 to 10
Men 50 to 59
Men 60 to 70
Men 20 to 39
Women 11 to 13
Women 14 to 19
Women 40 to 49
Women 5 to 10
Women 50 to 59
Women 60 to 70
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
1.6km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
4133
Thapelo Sebopa
PRESTIGE THEMBA
M11
0:07:27
4:40 min/km
2
4024
Mosima Mojela
MODIBA OLIEVEN
M5
0:07:49
+ 22
4:53 min/km
3
4038
Phathu Kampi
M5
0:08:41
+ 1:14
5:26 min/km
4
4157
Neo Montsho
MEDIHELP
M5
0:14:11
+ 6:44
8:52 min/km
5
4146
Vuyani Chirwa
REFILOE DEVELOPMENT
M5
0:14:30
+ 7:03
9:04 min/km
6
4110
Obakeng Seelile
PRESTIGE TEMBA
M5
0:15:06
+ 7:39
9:26 min/km
7
4159
Armand Mentz
M5
0:15:30
+ 8:03
9:41 min/km
8
4151
Ntando Mehlomakhulu
M11
0:15:34
+ 8:08
9:44 min/km
9
4093
Enough Ngwenya
MAHLWARENG
M5
0:15:39
+ 8:13
9:47 min/km
10
4096
Enest Sithole
MAHLWARENG
M5
0:15:46
+ 8:19
9:52 min/km
seuraa kilpailun kärkeä:
ON
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
1.6km Great Grandmasters
Kaikki
-
Men
Women
-
Men 11 to 13
Men 14 to 19
Men 40 to 49
Men 5 to 10
Men 50 to 59
Men 60 to 70
Men 20 to 39
Women 11 to 13
Women 14 to 19
Women 40 to 49
Women 5 to 10
Women 50 to 59
Women 60 to 70
Women 20 to 39
Top 10
Top 25
Top 50
Top 100
Tilanne Tällä Hetkellä
Nopeimmat Väliajat
1.6km
Sijoitus
Numero
Nimi
Kansallisuus
Seura
Sarja
Aika
Ero
Nopeus
1
4014
Bokang Manamela
MODIBA OLIEVEN
W5
0:06:20
3:57 min/km
2
4045
Boiphehlego Semonyo
MODIBA OLIEVEN
W5
0:06:42
+ 23
4:12 min/km
3
4015
Mamello Kgole
MODIBA OLIEVEN
W5
0:06:57
+ 38
4:21 min/km
4
4046
Mamello Semonyo
MODIBA OLIEVEN
W5
0:07:36
+ 1:17
4:45 min/km
5
4013
Mapaseka Chuene
MODIBA OLIEVEN
W5
0:07:38
+ 1:19
4:47 min/km
6
4107
Thandeka Ngwenya
MAHLWARENG
W5
0:07:52
+ 1:33
4:55 min/km
7
4160
Anika Mentz
W5
0:07:58
+ 1:39
4:59 min/km
8
4051
Mbalenhle Nkosi
MAHLWARENG SCHOOL
W5
0:08:26
+ 2:07
5:16 min/km
9
4012
Nicoletie Mahlangu
MODIBA OLIEVEN
W5
0:08:28
+ 2:09
5:18 min/km
10
4018
Lethabo Chuone
W5
0:08:32
+ 2:13
5:20 min/km
Matka
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
1.6km
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Men
Women
-
Men 40 to 49
Men 50 to 59
Men 60 to 70
Men 14 to 19
Men 20 to 39
Women 40 to 49
Women 50 to 59
Women 60 to 70
Women 14 to 19
Women 20 to 39
valitse matka ja sarja
joukkuetuloksia ei saatavilla
pikahaku
laajempi haku
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Kaikki Kansallisuudet
Matka
Kaikki Matkat
1.6km
10km
10km Great Grandmaster
5km
5km Great Grandmaster
Sarja
Kaikki Sarjat
-
Men
Women
-
Men 11 to 13
Men 14 to 19
Men 40 to 49
Men 5 to 10
Men 50 to 59
Men 60 to 70
Men 70 to 79
Men 80+
Men 10 to 19
Men 14 to 19
Men 20 to 39
Women 11 to 13
Women 14 to 19
Women 40 to 49
Women 5 to 10
Women 50 to 59
Women 60 to 70
Women 70 to 79
Women 10 to 19
Women 14 to 19
Women 20 to 39
Aika
Maali
anna hakuehto, ole hyvä!
Lajitteluehto
Aika
Numero
Etunimi
Sukunimi
Seura
Kaupunki
Kansallisuus
Nouseva
Laskeva
et ole lisännyt kilpailijoita suosikkeihin. valitse suosikit klikkaamalla +-merkkiä tulosluettelosta tai hakutoiminnan avulla.
ei väliaika näyttöjä saatavilla
1 ikkuna
2 ikunoita
4 ikunoita
© 2013- : Ultimate Sport Service
Powered by UltimateLIVE